sviedri_


sirds pārvalda sviedru izdalīšanos.

Daži cilvēki apgalvo, ka mazgājas divas reizes dienā, bet atkal sasvīduši un… smird. Ko nozīmē šī slimīgā smakojošā svīšana?

Sviedri var būt saaukstēšanās simptoms. Sviedrus izdala āda, bet āda savukārt ir saistīta ar mūsu aizsardzības enerģiju.
* Dažreiz cilvēkam ir drebuļi, drudzis, galvassāpes, sāpes ķermenī, negribas dzert, balts aplikums uz mēles, bet sviedru nav. Tā ir saaukstēšanās bez sviedriem. Iespējams, ka cilvēks nokļuva aukstā vējā vai caurvējā. Šajos gadījumos visdažādākajos veidos jāveicina svīšana – aveņu vai liepziedu tēja, karstie un asie produkti utt. Kad parādīsies sviedri, sāksies atveseļošanās, tā būs atbrīvošanās no patogēnās, ciešanu enerģijas.
* Citreiz cilvēkam ir svīšana, augsta temperatūra, neliels drebulis, sausums rīklē, slāpes, galvas sāpes, apsarkušas acis, dzeltens aplikums uz mēles. Tā ir saaukstēšanās ar sviedriem. Cilvēks varēja saaukstēties, ja sakarsis izgāja aukstumā vai vējā. Šajā gadījumā speciāli veicināt svīšanu nav vajadzīgs – organisms izdarīs to pats. Bet ir daudz jādzer, jāēd ūdens saturošus produktus, jālieto aukstie produkti, lai neprovocētu temperatūras paaugstināšanos.
* Daudzi cilvēki cieš no nakts sviedriem. Svīšana notiek miegā, bet beidzas pēc pamošanās. Bieži vien šiem cilvēkiem ir karstuma uzplūdi, sarkana mēle. Šajos gadījumos ir izjaukta aizsardzības enerģijas cirkulācija – bioritmi. Tā vietā, lai cirkulētu pa iekšējiem orgāniem, pārāk aktīvā aizsardzības enerģija arī naktī turpina cirkulēt pa ādu. Ko darīt?

Vispirms jānoskaidro, kas nojauca bioritmu. Ieteikums – vakarā lietot tikai aukstos produktus, kas veicinās veselīgu miegu.
* Ir cilvēki, kuri svīst pat pie nelielas fiziskās slodzes, piem., uzkāpjot pa kāpnēm. Papildus simptomi: aukstuma nepanesība, depresija, nogurums. Šajā gadījumā cēlonis ir Dzīvības enerģijas trūkums. Šajā gadījumā pieejai jābūt kompleksai – mēs jums palīdzēsim!
* Sviedru smaka un pārmērīga svīšana padusēs – nervozitātes un „karstā mitruma” simptomi.
Piem., tropiskajās zemēs ir ļoti karsts un ļoti mitrs vienlaicīgi, sajūta tāda it kā atrodies pirtī. Mums tas nav pierasts, tāpēc pārlieks karstums un mitrums priekš mums ir patogēnie faktori.

Ja cilvēks pie fiziskās slodzes ir sakarsis un sasvīdis, bet uzreiz nenomazgājas – tad sviedri iesūcas ādā un notiek organisma saindēšanās. Pēc tam sviedriem būs nepatīkama smarža, jo ar sviedriem izdalīsies arī toksīni. Cits piemērs: aizraušanās ar slapjo pirti, karstajām vannām, karstiem dzērieniem (tēju), zupām, alkoholiskiem dzērieniem.
Ieteikums: nodrošināt organisma atvēsināšanos, jālieto aukstie, ūdens saturošie produkti, jālikvidē stresa cēloņi.
  • Komentāri: 0 no 0

Pievienot komentāru