Par NESLIMO.LV

Medicīnas enciklopēdijas portāls NESLIMO.LV sniedzt apmeklētājiem informāciju par visdažādākajiem veselības, higiēnas un profilakses jautājumiem. NESLIMO.LV informācijas avots ir 1984.gada Populārā medicīnas enciklopēdija. Taču tas tiek papildināts ar informāciju arī no citiem avotiem.
Apmeklētāju ērtībām izveidotas saites starp rakstiem.

SIA PM Pro iesaka NEIZMANTOT doto informāciju pašārstēšanās nolūkiem.

Neslimo.lv uzturētājs SIA PM Pro neuzņemas atbildību par portālā Neslimo.lv publicētās informācijas precizitāti un šīs informācijas izmantošanas sekām.

SIA PM Pro nenes atbildību par zaudējumiem vai kaitējumiem, kas kādai personai var rasties saistībā ar portāla Neslimo.lv darbību vai tās traucējumiem, ja vien ar šo personu nav noslēgti līgumi, kuros atrunāts citādāk.

neslimo.lv publicētā informācija tika iegūta ieskanējot Populāro Medicīnas Enciklopēdiju un apstrādājot ar OCR (teksta pazīšanu attēlā) programmu, tāpēc iespējamas kļūdas.

BŪSIM PATEICĪGI PAR NORĀDĒM UZ KĻŪDAINU INFORMĀCIJU.

Ja uzskatāt, ka esat autors vai autortiesību mantinieks (vai to pārstāvis) lūdzam nekavējoties kontaktēties ar neslimo.lv izstrādātājiem pa epastu: birojs@netcard.lv, lai vienotos par autortiesību izmantošanu.


Neslimo.lv saturs

Portālā ir apkopoti vairāk nekā 2500 rakstu ar 900 ilustrācijām un tabulām. Enciklopēdija sniedz ziņas par cilvēku anatomiju, fizioloģiju, higiēnu, pareizu uzturu, veselīgu dzīvesveidu, apģērbu, par slimībām ārstēšanas pamatprincipiem un metodēm. Portāla apmeklētājs var ātri un ērti atrast interesējošo informāciju, jo tā ir sastrukturēta atbilstoši alfabēta sarakstam. Daudziem medicīnas terminiem ir linki, lai apmeklētājs ātri un ērti varētu uzzināt to nozīmi.
Zem katra raksta iespējams pievienot komentāru, raisot diskusijas un viedokļu apmaiņu.


Portālā ir ievietotas Latvijas ārstniecības iestāžu adreses (vairāk par 6700) kā arī ārstniecības personas (vairāk par 41000).

Neslimo.lv datu konidencialitātes politika

Neslimo.lv izmanto sīkdatnes tikai lietotāja ērtību uzlabošanai un nevāc nekādus datus par lietotāja darbībām.
Neslimo.lv publicē Google reklāmas, kuru publicēšanai tiek izmantotas Google sīkdatnes, kas veic datu vākšanu, kopīgošanu un izmantošanu. Google konfidencialitātes politika paredz, ka trešās personas (reklāmu publicētāji) drīkst izvietot un lasīt sīkfailus neslimo.lv vietnes lietotāju pārlūkprogrammās vai izmantot tīmekļa bāksignālus, lai vāktu informāciju, kas iegūta, rādot reklāmas neslimo.lv.

Sīkāk ar Google konfidencialitātes politiku varat iepazīties šeit "Kā Google izmanto datus, kad lietojat mūsu partneru vietnes vai lietotnes">.

Neslimo.lv statistika


Portālu Neslimo.lv dienā apmeklē no 5000 – 8000 unikālu lietotāju (pēc Google Analytics datiem). Portāla apmeklētāji galvenokārt meklē informāciju par dažādiem medicīnas terminiem – par slimībām, un to simptomiem. Sadaļā Biežāk skatītais redzams, kuri ir populārākie medicīnas termini.