Darbības profils - Lokāla

Veselības centru apvienība, AS


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064120
Adrese Lāčplēša iela 38, Rīga, LV1011
Telefona nr 67282522
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 05.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 29.09.2011
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Veselības centru apvienība, AS Centrālā Andreja Saharova iela 16, Rīga, LV1021
Veselības centru apvienība, AS filiāle "Patvēruma meklētāju centrs 1", Mucenieki, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV2137
Veselības centru apvienība, AS filiāle Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga, LV1029
Veselības centru apvienība, AS filiāle Arhitektu iela 12, Daugavpils, LV5410
Veselības centru apvienība, AS filiāle Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV2130
Veselības centru apvienība, AS filiāle Brīvības iela 95, Liepāja, LV3401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Juglas iela 2, Rīga, LV1024
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 45 - 1D, Daugavpils, LV5401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Latgales iela 241, Rīga, LV1019
Veselības centru apvienība, AS filiāle Latgales iela 357, Rīga, LV1063
Veselības centru apvienība, AS filiāle Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
Veselības centru apvienība, AS filiāle Pionieru iela 1 Korp. 1, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Veselības centru apvienība, AS filiāle Rīgas iela 22A, Ķekava, Ķekavas novads, LV2123
Veselības centru apvienība, AS filiāle Slokas iela 26, Jūrmala, LV2015
Veselības centru apvienība, AS filiāle Sporta iela 1, Mālpils, Mālpils pagasts, Siguldas novads, LV2152
Veselības centru apvienība, AS filiāle Varšavas iela 43A, Daugavpils, LV5404
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 11, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 9, Rīga, LV1005

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aleksandrjana Ira narkologs
Alhasova Simona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ali Ilgars ārsts
Alupa Laila arodveselības un arodslimību ārsts
Andersone Evija zobārsts
Antoņuka Gaļina neirosonoloģiskā izmeklēšana
Apeine Inese vispārējā ultrasonogrāfija
Arāja Kristīne zobārsts
Astapčika Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Astra Kristīne ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Astrahanceva Anastasija radiologs
Auce Iveta neirologs
Ažiņa Inga dermatologs, venerologs
Balode Ieva neirologs
Basova Oksana zobārsta asistents
Bataraga Elga dermatologs, venerologs
Berkmane Alda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bihoveca Svetlana radiologa asistents
Bitiņa-Barlote Ērika ārsts
Bluzma Samanta ārsta palīgs (feldšeris)
Boļše Sandra fizioterapeits
Borisenoka Andžela ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Breusova Valentina internists; ārsts
Brice Vineta standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Broka Kristīne otolaringologs
Brūne Renāte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čaligava Aida ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Cebere Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Celitāne-Sviderska Santa zobārsta asistents
Černova Kristīna zobārsts
Chernichenko Olha neirologs
Čučujeva Irina otolaringologs
Cunska Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cvetkova Tatjana ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Danilāns Anatolijs gastroenterologs
Danylchenko Nataliya gastroenterologs
Dimitrijeva Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drabovičs Aleksandrs narkologs
Drevinska Sandija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Dzelve-Klepere Inga vispārējā ultrasonogrāfija; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Elksne Eva oftalmologs
Elksne Karlīna ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Fabrika Liene ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Fedorkova Diana zobārsts
Fiļins Jurijs urologs
Gaļejeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Garbare Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Generalova-Vjaliha Veronika ārsts
Gončarova Larisa ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Grašs Aleksandrs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Gulbe Emīlija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gūtmane-Resne Linda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Hočenkova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Iļjina Tamāra vispārējā ultrasonogrāfija; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Isakoviča Marina fizioterapeits
Ivane Ilze otolaringologs
Ivulāne Tatjana ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Jansone Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jēkabsone Vineta masieris
Jurģe Betija endokrinologs
Kalere Inga neirologs
Kalniņa Marija Luīze ārsts
Kaplane Marina uztura speciālists
Kauliņa Laine ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kazāka Daiga oftalmologs
Kellase Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kello Anželika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kirejevs Dmitrijs traumatologs, ortopēds
Kļaviņa Ilze neirologs; elektromiogrāfija
Kokaine Sanita zobu higiēnists
Koļcova Tatjana radiologa asistents
Kondratiško Jekaterina otolaringologs
Korņicka Veronika oftalmologs
Korņilova Irina oftalmologs
Kotikova Ludmila internists
Kovaļenko Ruslans ķirurgs
Kovaļovs Sandis ārsts
Kreilis Aleksandrs internists; arodveselības un arodslimību ārsts
Krupeņko Ivans traumatologs, ortopēds
Kudiņa Skaidrīte radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Kudrjašova Olga zobārsts
Kurmeļova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurmeļova Karīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Laivacuma Sniedze hepatologs; infektologs
Lapidus Jurijs ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Liniņa Lidija ķirurgs
Lisova Diāna gastroenterologs
Liuke Edīte Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Lode Linda masieris
Lukincovs Sergejs ārsts
Lukojanova Irina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Magejenkova Svetlana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Markovskis Aleksandrs fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Martinkevich Evgenia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Melderis Alvils ārsts
Melngaile Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meščerjakovs Alberts psihiatrs
Mihejeva Illa fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Minibajeva Olga neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Miškina Darja Arīna ārsts
Miškova Ilona kosmētiķis
Moisejenko Vjačeslavs ārsts
Mukāns Maksims ķirurgs
Neroba Tatjana neirologs
Ņikonova Ilana vecmāte
Omeļčenko Aleksandrs radiologs
Ose-Bērziņa Dārta ārsts
Osinovecs Sergejs oftalmologs
Osko Raisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa Dace zobu higiēnists
Ozoliņš Jānis fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Petrava-Zariņa Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Poce Ilva fizioterapeits
Poļaks Dmitrijs internists; akupunktūras ārsts
Polukarova Iryna neirologs
Proboka Guna onkologs ķīmijterapeits; imunologs
Pšeņičnaja Tatjana ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Pugovkina Vlada ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Purmale Valentīna endokrinologs
Putniņa Baiba ķirurgs
Rafaels Visams traumatologs, ortopēds
Rezgale Inga endokrinologs
Ribinskis Roberts ķirurgs
Romanenko Igor neirologs
Romanenko Iryna ginekologs, dzemdību speciālists
Romanova Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Roze Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozenblite Jeļena ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Rožnova Valentīna dermatologs, venerologs
Rukavišņikovs Vjačeslavs radiologs
Saiva Ingūna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Samoilova Olga vecmāte
Šepetiene Svetlana oftalmologs
Serafimoviča Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sergeeva Nelli Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sičova Natālija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Siliņš Andris ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Simanovičs Edvīns traumatologs, ortopēds
Skutele Ieva zobārsta asistents
Šlihta Diāna zobārsta asistents
Šmalija Marina oftalmologs
Smirnova Inese fizioterapeits; fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Soha Alena dermatologs, venerologs
Spinga Uģis neiroķirurgs
Spodareva-Burjaka Marta ārsts
Stankeviča Zinaida ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Stepanova Alla ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Strazda Dace elektromiogrāfija
Šumane Jana oftalmologs
Sviridova Anna dermatologs, venerologs
Svirska Larisa neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Tarasova Brigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tikhomirova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Toločko Kristina internists
Tone Daina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Uzarašvili Rita zobārsta asistents
Vanaga Elīna ārsts
Vdovenko Dmytro zobārsts
Veinberga Inga fizioterapeits
Verjaskina Svetlana ārsta palīgs (feldšeris)
Vestmane Vita kardiologs; elektrokardiogrāfija
Vīgante Alise ārsts; dermatologs, venerologs
Viškers Leonīds neirologs
Volohova Tatjana radiologs
Volrāts Olafs bērnu ķirurgs
Voronova Julija ārsts
Voskresenska Nataļja pneimonologs
Zablocka Larisa neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Zaķe Tatjana endokrinologs
Zakreševska Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zebņicka Maija endokrinologs
Zelča Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žīgure Sanda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zimule Ina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zitmane Vita fiziskās slodzes testi ar EKG; elektrokardiogrāfija; kardiologs
Zuša Ravita neirologs