Darbības profils - Lokāla

Veselības centru apvienība, AS


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064120
Adrese Juglas iela 2, Rīga, LV1024
Telefona nr 67521480
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 05.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 29.09.2011
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Veselības centru apvienība, AS Centrālā Andreja Saharova iela 16, Rīga, LV1021
Veselības centru apvienība, AS filiāle "Patvēruma meklētāju centrs 1", Mucenieki, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV2137
Veselības centru apvienība, AS filiāle Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga, LV1029
Veselības centru apvienība, AS filiāle Arhitektu iela 12, Daugavpils, LV5410
Veselības centru apvienība, AS filiāle Brīvības iela 95, Liepāja, LV3401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 38, Rīga, LV1011
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 45 - 1D, Daugavpils, LV5401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Maskavas iela 241, Rīga, LV1019
Veselības centru apvienība, AS filiāle Maskavas iela 400, Rīga, LV1063
Veselības centru apvienība, AS filiāle Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
Veselības centru apvienība, AS filiāle Skolas iela 29, Madona, Madonas novads, LV4801
Veselības centru apvienība, AS filiāle Slokas iela 26, Jūrmala, LV2015
Veselības centru apvienība, AS filiāle Sporta iela 1, Mālpils, Mālpils pagasts, Siguldas novads, LV2152
Veselības centru apvienība, AS filiāle Talejas iela 1, Rīga, LV1026
Veselības centru apvienība, AS filiāle Varšavas iela 43A, Daugavpils, LV5404
Veselības centru apvienība, AS filiāle Voldemāra Ruģēna iela 4, Talsi, Talsu novads, LV3201
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 11, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 9, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zaļā iela 44, Līvāni, Līvānu novads, LV5316

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abdelmasī Sabri endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Aberberga-Augškalne Agita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Afoņkina Viktorija ārsts
Alksnis Jānis gastrointestinālā endoskopija
Andersone Evija zobārsts
Andersone Madara oftalmologs
Āne Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ankevica Vaira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Auriņa Vija logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Austruma Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balode Dita oftalmologs
Balode Ginta medicīnas statistiķis
Baumane Anita uztura speciālists
Bērziņš Uģis fizioterapeits
Borisova Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borošenko Viktors ķirurgs
Brakovska Evita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bužinskis Henrihs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Černova Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cīrule Andra pneimonologs
Curika Natālija radiologa asistents
Dāboliņa Anita ārsta palīgs (feldšeris)
Djačenko Anita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Dubrovska Diāna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Eglīte Laima Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fiļinceva Tatjana ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; arodveselības un arodslimību ārsts
Fjodorova-Mataja Alīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Frolova Valentīna neirologs
Gaiduka-Snagovska Jūlija zobārsts
Gailīte Brigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Garda Emīlija internists
Garkuls Andrejs ārsts
Gavinska Aļina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Geincmane Sanita zobārsta asistents
Gerasimenko Sergejs ķirurgs
Geruļska Anželika oftalmologs
Grausa Dace otolaringologs
Grava Lāsma otolaringologs
Grigorjeva Jekaterina radiologa asistents
Grūbe Guna dermatologs, venerologs
Grūbe Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Gurina Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hlusova Anete ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Holodova Olga ārsts
Hotņanskis Igors anesteziologs, reanimatologs
Jakubovskis Māris urologs
Jurāne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kagans Ļevs ķirurgs
Kaplane Marina uztura speciālists
Kiča Larisa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kļimjuka Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Knīsa Agita vecmāte
Kogane Jekaterina pediatrs; bērnu neirologs
Kokaine Sanita zobu higiēnists
Konoņenko Aleksandrs narkologs
Kralliša Agnese standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs; ehokardiogrāfija
Krasņiks Vladimirs anesteziologs, reanimatologs
Krivodajeva Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krūmiņa Inese ginekologs, dzemdību speciālists
Kudiņa Skaidrīte radiologs
Kudrjašova Olga zobārsts
Kukulis Indulis kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Lāce Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Lakovica Zenta zobārsts
Ļamane Anastasija Medicīnas asistents
Larionova Svetlana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ļašenko Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lazdiņa Iluta zobārsts
Levins Andrejs traumatologs, ortopēds
Liepa Līga masieris
Liepiņa Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļišņova Alīna ārsts
Logina Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lokmane Ilze onkologs ķīmijterapeits
Lukojanova Irina ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Lūse Agate ārsts
Maļevskis Andrejs urologs
Manukjana Jūlija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Marcinkevičiene Živile Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Margevičus Jānis anesteziologs, reanimatologs
Matuzele Liene dermatologs, venerologs
Meijere-Cirša Aisma ārsts
Melnbārde Kristīne podologs
Meščerjakova Jūlija ārsts
Miļčevskis Andrejs ķirurgs
Minova Ļubova ārsts
Moisejenko Vjačeslavs ķirurgs; ārsts
Movčans Jevgeņijs ārsts
Muhenberga Marina dermatologs, venerologs
Narodovska Inga ergoterapeits
Neimane Sondra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ņemirovska Irina fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ņikitina Irina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ņikitina Viktorija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Nitčenko Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Orlova Anastasija zobārsta asistents
Osipova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozola Irma radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Ozoliņš Alfrēds ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Parhomčika Tatjana ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Paškeviča Evija podologs
Pasters Vitālijs traumatologs, ortopēds
Pavličenko Jeļena radiologs
Petrakova Vizma masieris
Petriņina Anna ārsts
Plotņikovs Konstantīns traumatologs, ortopēds
Podļesnaja Jeļena radiologs
Podziņa Ligita ārsta palīgs (feldšeris)
Pogodina Jeļena ķirurgs
Polanska Anete vecmāte
Prušakeviča Amanda ārsts
Pučkovs Dmitrijs gastrointestinālā endoskopija
Pūre Anda oftalmologs
Putniņa Baiba ķirurgs
Rapša Karīna ārsts
Rimaido Katsiaryna ārsts
Riotto Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Rīts Juris asinsvadu ķirurgs; asinsvadu ultrasonogrāfija
Roļika Irina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Romanova Vitalija neirologs
Rozenberga Ulla ārsts; endokrinologs
Rozentāle Ineta fizioterapeits
Saidjaševs Arturs radiologs
Samma Marta ārsts
Sannikova Irina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sauļus Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savčenkova Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šāvele Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Seimane Sandra fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Seimuškins Dainis anesteziologs, reanimatologs
Šilinska Daiga ārsta palīgs (feldšeris)
Širokova Ņina vecmāte
Skitecka Jekaterina oftalmologs
Smiļģe Aīda elektroencefalogrāfija; neirologs
Smiltene Solveiga audiologopēds
Sokolova Emma kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Sokolovs-Karijs Oļegs otolaringologs
Solovjovs Leonīds ārsts
Sondors Artūrs ginekologs, dzemdību speciālists
Sperga Guntars urologs
Spinga Uģis neiroķirurgs
Starikovs Mihails anesteziologs, reanimatologs
Stepaņenko Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Stepanova Inta fizioterapeits
Stūra Inguta endokrinologs
Sūnīte Renāte ginekologs, dzemdību speciālists
Svareniece Elizabete ārsts
Svjatenko Vladimirs vispārējā ultrasonogrāfija
Talačka Emīls ārsts
Terikova Katerina podologs
Timma Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Titovs Filips zobārsta asistents
Trimda Gunārs psihiatrs; bērnu psihiatrs
Ūbelis Gunārs vispārējā ultrasonogrāfija
Vaska Agnija ārsts
Vaska Elena traumatologs, ortopēds
Vellere Natālija reimatologs; internists
Vestmane Vita elektrokardiogrāfija
Vilde Klinta ārsts
Vindača Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Voicehoviča Vladlena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Voroncova Marina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zābere Lauma fiziskās slodzes testi ar EKG; kardiologs; elektrokardiogrāfija
Zabolonska Irīna bērnu neirologs
Zarovska Evija pneimonologs
Žīgure Ineta vecmāte
Zīle Baiba masieris