Darbības profils - Lokāla

Veselības centru apvienība, AS


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064120
Adrese Andreja Saharova iela 16, Rīga, LV1021
Telefona nr 67136974
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 05.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 29.09.2011
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Veselības centru apvienība, AS filiāle "Patvēruma meklētāju centrs 1", Mucenieki, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV2137
Veselības centru apvienība, AS filiāle Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga, LV1029
Veselības centru apvienība, AS filiāle Arhitektu iela 12, Daugavpils, LV5410
Veselības centru apvienība, AS filiāle Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV2130
Veselības centru apvienība, AS filiāle Brīvības iela 95, Liepāja, LV3401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Juglas iela 2, Rīga, LV1024
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 38, Rīga, LV1011
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 45 - 1D, Daugavpils, LV5401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Latgales iela 241, Rīga, LV1019
Veselības centru apvienība, AS filiāle Latgales iela 357, Rīga, LV1063
Veselības centru apvienība, AS filiāle Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
Veselības centru apvienība, AS filiāle Pionieru iela 1 Korp. 1, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Veselības centru apvienība, AS filiāle Rīgas iela 22A, Ķekava, Ķekavas novads, LV2123
Veselības centru apvienība, AS filiāle Slokas iela 26, Jūrmala, LV2015
Veselības centru apvienība, AS filiāle Sporta iela 1, Mālpils, Mālpils pagasts, Siguldas novads, LV2152
Veselības centru apvienība, AS filiāle Varšavas iela 43A, Daugavpils, LV5404
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 11, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 9, Rīga, LV1005

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abduļina Diāna oftalmologs
Aberberga-Augškalne Agita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Āboliņa Indra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Adoviča Alise otolaringologs
Agiševa Kristīna ārsts; oftalmologs
Aleksandrovs Oļegs masieris
Aļeksejeva Anastasija dermatologs, venerologs
Aleksejeva Jeļena oftalmologs
Alieva Rukhsora otolaringologs
Ancīte Grieta vecmāte
Andersone Dace internists
Andreimane Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andrejuks Vladimirs urologs
Antonova Larisa ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Antoņuka Gaļina neirosonoloģiskā izmeklēšana
Apela Dana bērnu neirologs; ārsts
Artjuha Janīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Astrahanceva Anastasija radiologs
Atstupene Viktorija ārsta palīgs (feldšeris)
Atstupens Kristaps ķirurgs
Bace Oksana anesteziologs, reanimatologs
Bakuļina Irina arodveselības un arodslimību ārsts; internists
Bārtulis Pauls anesteziologs, reanimatologs
Baškirova Anna ārsts
Bebre Vaira ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Beļinska Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Zane ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bičkovska Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Biļmese Izabella Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bizhan Natalia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bodrovs Dmitrijs ārsts
Bogdanova Aija endokrinologs
Bogdanova Anna Medicīnas asistents
Boluža Irina fizioterapeits
Bondare Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borošenko Viktors ķirurgs
Borovika Aleksandra ārsts
Brāle Vita oftalmologs
Brauere Līva audiologopēds
Bredihina Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brucka Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bruņeniece Dace optometrists
Bugrova Violeta neirologs
Bukatova Elionora internists; padziļināta elektrokardiogrāfija
Bukina Aleksandra reimatologs
Butkus Madara fizioterapeits
Butorina Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čaplijeva Anastasija zobārsts
Čehoviča Marija elektroencefalogrāfija
Celmiņa Marta polisomnogrāfijas metode; pediatrs
Cerava Dace psihoterapeits
Červjakova Jeļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Cherenkova Nataliia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Chyhrynov Oleksandr ķirurgs
Čirkova Nataļja vispārējā ultrasonogrāfija; nefrologs
Čistjaka Mūza neirologs
Čui Gaļina endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Cvetkova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cvetkova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Davidova Alla internists
Davidova Līga Tatjana neirologs
Dekante Alise endokrinologs
Demenčuka Viktorija narkologs
Deņisenko Nadežda bērnu masāžas metode; masieris
Djačkova Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Djakova Anželika zobārsta asistents
Dobriņina Olga radiologa asistents
Dolgopolova Jūlija neiroķirurgs
Drabovičs Aleksandrs narkologs
Dropko Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dubina Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Duļbinska Veneranda gastrointestinālā endoskopija
Dzene Delija Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Emsiņa Aija otolaringologs
Ercika Sigita māsas palīgs
Farbere Jeļena ķirurgs
Fariņeca Karīna fizioterapeits
Fedorkova Diana zobārsts
Fedorkova Jeļena Viktorija dermatologs, venerologs
Fiščeva Tatjana zobārsts
Fokina Ilona fizioterapeits
Galilejeva Terēsa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Garaščenko Kristīna zobu higiēnists
Garda Emīlija pneimonologs
Gavriša Diāna zobārsta asistents
Geiba Gerda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Geruļska Anželika oftalmologs
Gičāns Igors anesteziologs, reanimatologs
Golovatjuka Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Golubeva Amanda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gorbača Jana otolaringologs
Gorovaja Nella Fizikālās terapijas metode
Gotlībs Artūrs ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grabovska Astrīda ārsts
Grikmane Daila endokrinologs
Grinbergs Igors masieris
Grinēviča Irina radiologa asistents; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grūbe Guna dermatologs, venerologs
Grūbe Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Gude Antra kosmētiķis
Gurina Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hineiko Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanova Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanovska Tatjana fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ivanska Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivaskis Ivo radiologs
Ivaško Gita ambulatorā dienesta ārsta palīgs; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivuļonoka Olga ergoterapeits
Jakubovskis Māris urologs
Jankovska Elīna dermatologs, venerologs
Janševska Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jansone Estere ārsts
Jansone Nataļja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Januškevičs Sergejs ķirurgs
Jarocka-Jemeļjanova Natālija anesteziologs, reanimatologs
Jefimenko Aleksandrs fizioterapeits
Jekimova Krista fizioterapeits
Jeruma Edīte nefrologs
Ježova Oksana ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts
Jurcika Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaļinovskis Oļegs zobārsts
Kalniņa Ieva fizioterapeits
Kalnīte Gunta standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Kamforina Jeļena zobārsts
Kandele Danuta psihiatrs
Kaņepāja Daina arodveselības un arodslimību ārsts
Kausa Viktorija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kavinska Svetlana zobu higiēnists; zobārsta asistents
Kirejevs Dmitrijs traumatologs, ortopēds; bērnu ķirurgs
Kirjanova Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kliščara Jekaterina zobārsta asistents
Kokina Silvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Koleda Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kopilova Tatjana zobārsts
Kovaļska Tatjana vecmāte
Kravčevska Svetlana masieris
Kroiča Iveta pneimonologs
Kučerova Evita tehniskais ortopēds
Kučinska Tatjana radiologa asistents
Kuntiņa Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kutsenko Viktoriia otolaringologs
Kuzņecova Vera manuālās medicīnas ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Ļahoviča Irina zobārsts
Lapidus Ļubova ārsts
Lapsa Jānis Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Ļebedeva Olga radiologa asistents
Levenšteins Mārtiņš ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Lobanova Anastasija fizioterapeits
Lukjančiks Deniss neirologs
Luksa Ināra zobārsts
Ļuļe Marina elektrokardiogrāfija; ehokardiogrāfija; kardiologs; fiziskās slodzes testi ar EKG
Malakmadze Nazibrola Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Maļevskis Andrejs urologs
Malina Marija dermatologs, venerologs
Maļugina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Marecka Marita ārsta palīgs (feldšeris)
Marecka Zane ārsts
Margevičus Jānis anesteziologs, reanimatologs
Martinkeviča Olga oftalmologs
Maruškina Anna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Maško Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Matīse Alīna optometrists
Matisons Juris traumatologs, ortopēds
Mazaļevska Anna radiologs
Mednieks Jānis neirologs; elektroencefalogrāfija
Mičule Madara neirologs
Mihailova Marija elektromiogrāfija; neirologs
Mihailovskis Ruslans ārsts
Mijusova Poļina zobārsta asistents
Minasidi Tatjana zobārsta asistents
Minibajeva Olga neirologs
Moisejenko Vjačeslavs ķirurgs
Moskaļovs Jurijs ķirurgs
Naglis Kristaps masieris
Nahimova Natālija ārsts
Naļivaiko Dina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Neilande Ivanda radiologs
Ņemirovska Irina fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Nikolajeva Marina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ņilova Jeļena radiogrāfers
Nitčenko Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņizamovs Marks zobārsts
Norko Andris radiologs
Ogannesjancs Ādolfs ķirurgs
Ogsts Mārtiņš narkologs; psihiatrs
Oļeiņikova Gaļina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Omeļčenko Aleksandrs traumatologs, ortopēds
Opaļeva Inese fizioterapeits
Osipenko Romans radiologs
Osipenko Viktorija ārsts
Ozoliņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paeglītis Varis kardiologs
Panova Natālija zobārsta asistents
Papinova Zita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paškeviča Evija podologs
Pasters Vitālijs traumatologs, ortopēds
Pavličenko Jeļena radiologs
Pavlova Tatjana masieris
Pavlova Žanna ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Peretjatko Jeļena otolaringologs
Pētersone Tatjana zobārsts
Pētersone-Štekeļa Aija zobārsts
Plisa Svetlana oftalmologs
Pluģe Evita radiologs
Podļesnaja Jeļena radiologs
Pokšāne Diāna ārsts
Poļaks Dmitrijs akupunktūras ārsts
Polinko Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Portnova Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Potapenkova Inesa ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Proboka Guna imunologs; onkologs ķīmijterapeits
Prokofjeva Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pūcīte Elīna elektroencefalogrāfija
Pugačova Alina radiologs
Pūliņa-Bērziņa Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Purviņa Una ārsts
Putintseva Nadezda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Putniņa Baiba ķirurgs
Razumovska Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Romanenko Igor neirologs
Romanenko Iryna ginekologs, dzemdību speciālists
Romanova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Roščinkina Rina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rotele Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ruciņa Olita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rukavišņikovs Vjačeslavs radiologs
Rullis Arvis logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Šalajevs Vladimirs vispārējā ultrasonogrāfija
Salaka Kristīne dermatologs, venerologs
Šaripova Signija optometrists
Sarkanābola-Bērziņa Dace neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Šaškova Vasilisa zobārsta asistents
Savčenko Sofija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savčenkova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sēkliņa Maija neirologs
Sekundo Abeļs ķirurgs
Seļezņovs Jurijs gastroenterologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Semjonova Jeļena otolaringologs
Ševņina Gaļina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Sidorenkova Inna ginekologs, dzemdību speciālists
Simanoviča Žaneta ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Simonovs Vjačeslavs ārsts; ķirurgs
Širjajeva Margarita zobārsta asistents
Smurova Irina podologs
Sokolova Emma fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Sokolova Ļubova ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sokolovs-Karijs Oļegs otolaringologs
Sondors Artūrs ginekologs, dzemdību speciālists
Sorokins Nikolajs standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Sperga Guntars urologs
Spinga Uģis neiroķirurgs
Spuriņa Inese radiologa asistents
Stefanidi Svetlana internists
Stepanova Jeļena ambulatorā dienesta ārsta palīgs; fizikālās terapijas metode
Stirāns Kārlis elektroencefalogrāfija; neirologs
Stivriņš Mārtiņš zobārsts
Strange Lara ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Strautmane Sintija ārsts
Strazdiņa Sarma zobārsta asistents
Sūna Inga neirologs
Suškovs Antons anesteziologs, reanimatologs
Šuste Līvija radiologa asistents
Svareniece-Karjaka Elizabete anesteziologs, reanimatologs
Šveklis Juris bērnu ķirurgs
Terikova Katerina podologs
Terikova Regīna zobārsta asistents
Tjurina Dace elektroencefalogrāfija; neirologs
Tjurina Dace otolaringologs; ārsts
Tjurins Maksims oftalmologs
Tjurkina Santa ergoterapeits
Tkačenko Inga zobārsts
Tokareva Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tverskaja Jekaterina neirologs
Ūbelis Gunārs vispārējā ultrasonogrāfija
Urtāns Rihards otolaringologs
Usāne Stefānija vecmāte
Utkina Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Užāne Gunta bērnu neirologs; pediatrs
Vanaga Alda ārsta palīgs (feldšeris)
Vanaga Eva neirologs
Vasiļevska Marina akupunktūras ārsts
Vasiļjeva Juna ārsts
Veģere Marina psihiatrs
Veinberga Terēze anesteziologs, reanimatologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Vendta Marionella radiologs
Vendte Jeļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vikmane Baiba neirologs
Vildfanga Olga ergoterapeits
Viškers Leonīds neirologs
Vītoliņa Guna fizioterapeits; fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Vojevodina Margarita dermatologs, venerologs
Volkova Elīna zobārsta asistents
Zakovrjašina Žanna dermatologs, venerologs
Žarkiha Nadežda radiologa asistents
Zatheja Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zeiza Inese radiogrāfers
Zelča Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zeļenkova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zeltiņa Inta internists
Želve Valentīna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Ziemele Dace neirologs
Zikova Marjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zīle Oksana ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Ziļpauša Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Znotiņa Aina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; arodveselības un arodslimību ārsts
Zubare Tatjana zobārsts
Žunda-Žukova Anna zobu higiēnists
Zuzāns Ralfs kardiologs