Darbības profils - Lokāla

Veselības centru apvienība, AS


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064120
Adrese Andreja Saharova iela 16, Rīga, LV1021
Telefona nr 67136974
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 05.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 29.09.2011
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Veselības centru apvienība, AS filiāle "Patvēruma meklētāju centrs 1", Mucenieki, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV2137
Veselības centru apvienība, AS filiāle Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga, LV1029
Veselības centru apvienība, AS filiāle Arhitektu iela 12, Daugavpils, LV5410
Veselības centru apvienība, AS filiāle Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV2130
Veselības centru apvienība, AS filiāle Brīvības iela 95, Liepāja, LV3401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Juglas iela 2, Rīga, LV1024
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 38, Rīga, LV1011
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 45 - 1D, Daugavpils, LV5401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Maskavas iela 241, Rīga, LV1019
Veselības centru apvienība, AS filiāle Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
Veselības centru apvienība, AS filiāle Pionieru iela 1 Korp. 1, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Veselības centru apvienība, AS filiāle Skolas iela 29, Madona, Madonas novads, LV4801
Veselības centru apvienība, AS filiāle Slokas iela 26, Jūrmala, LV2015
Veselības centru apvienība, AS filiāle Sporta iela 1, Mālpils, Mālpils pagasts, Siguldas novads, LV2152
Veselības centru apvienība, AS filiāle Varšavas iela 43A, Daugavpils, LV5404
Veselības centru apvienība, AS filiāle Voldemāra Ruģēna iela 4, Talsi, Talsu novads, LV3201
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 11, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 9, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zaļā iela 44, Līvāni, Līvānu novads, LV5316

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aberberga-Augškalne Agita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Agiševa Kristīna ārsts; oftalmologs
Aizikoviča Jeļena internists
Aleksandrovs Oļegs masieris
Aļeksejeva Anastasija dermatologs, venerologs
Aleksejeva Jeļena oftalmologs
Andersone Madara oftalmologs
Andreimane Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andrejuks Vladimirs urologs
Antonova Larisa ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Antoņuka Gaļina neirosonoloģiskā izmeklēšana
Anuzis Andrius neiroķirurgs
Apela Dana ārsts
Artjuha Janīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Astrahanceva Anastasija radiologs
Atstupene Viktorija ārsta palīgs (feldšeris)
Atstupens Kristaps ķirurgs
Audere-Balode Māreta otolaringologs
Bace Oksana anesteziologs, reanimatologs
Bakuļina Irina arodveselības un arodslimību ārsts; internists
Bārtulis Pauls anesteziologs, reanimatologs
Baumane Anita uztura speciālists
Beļinska Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Dace neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Bežeckiha Olga radiologs; ķirurgs
Bičkovska Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bodrovs Dmitrijs ārsts
Bogdanova Aija endokrinologs
Bogdanova Anna Medicīnas asistents
Bogdanova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bondare Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borošenko Viktors ķirurgs
Brāle Vita oftalmologs
Brauere Līva audiologopēds
Bredihina Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brucka Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bugrova Violeta neirologs
Buharinska Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bukatova Elionora internists; padziļināta elektrokardiogrāfija
Bukina Aleksandra ārsts
Butkus Madara fizioterapeits
Butorina Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cālīte-Antropova Vanda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čaplijeva Anastasija zobārsts
Čapule Alla kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Čehoviča Marija elektroencefalogrāfija
Celmiņa Marta polisomnogrāfijas metode; pediatrs
Cerava Dace psihoterapeits
Cherenkova Nataliia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čirkova Nataļja vispārējā ultrasonogrāfija; nefrologs
Čistjaka Mūza neirologs
Čistjakova Santa ergoterapeits
Čui Gaļina endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Čui Svetlana gastrointestinālā endoskopija; gastroenterologs
Cvetkova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cvetkova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Davidova Alla internists
Davidova Līga Tatjana neirologs
Demenčuka Viktorija narkologs
Deņisenko Nadežda bērnu masāžas metode; masieris
Deņisjuka Tatjana dermatologs, venerologs
Deymantayte Anna fizioterapeits
Djačkova Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dobriņina Olga radiologa asistents
Dropko Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dubina Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Duļbinska Veneranda gastrointestinālā endoskopija
Dzene Delija Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ekšteina Ilze infektologs
Emsiņa Aija otolaringologs
Ercika Sigita māsas palīgs
Estrina Alla ārsts
Fariņeca Karīna fizioterapeits
Fedorkova Diana zobārsts
Fiščeva Tatjana zobārsts
Fokina Ilona fizioterapeits
Gadišķe Marta ārsta palīgs (feldšeris)
Galilejeva Terēsa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Garaščenko Kristīna zobu higiēnists
Garda Emīlija pneimonologs
Gavriša Diāna zobārsta asistents
Geiba Gerda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gertke Ligita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Geruļska Anželika oftalmologs
Golovatjuka Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gorbača Jana otolaringologs
Gorovaja Nella Fizikālās terapijas metode
Gotlībs Artūrs ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grabovska Astrīda ārsts
Grikmane Daila endokrinologs
Grinbergs Igors masieris
Grinēviča Irina radiologa asistents; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gromakovskis Vlodeks algologs
Grūbe Guna dermatologs, venerologs
Grūbe Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Gude Antra kosmētiķis
Hineiko Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanovska Tatjana fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ivanska Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivaskis Ivo radiologs
Ivaško Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa); ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Ivuļonoka Olga ergoterapeits
Jansone Nataļja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jarocka-Jemeļjanova Natālija anesteziologs, reanimatologs
Jefimenko Aleksandrs fizioterapeits
Jekimova Krista fizioterapeits
Jeruma Edīte nefrologs
Ježova Oksana ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts
Kaļinovskis Oļegs zobārsts
Kalniņa Ieva fizioterapeits
Kalnīte Gunta standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Kamforina Jeļena zobārsts
Kaņepāja Daina arodveselības un arodslimību ārsts
Kaplane Marina uztura speciālists
Kausa Viktorija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kavinska Svetlana zobu higiēnists
Kirejevs Dmitrijs traumatologs, ortopēds; bērnu ķirurgs
Kirjanova Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Klendere Jūlija ārsts
Kliščara Jekaterina zobārsta asistents
Kočiašvili Georgijs ķirurgs
Kokina Silvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Koleda Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kopilova Tatjana zobārsts
Kota Jekaterina ārsts
Kovaļska Tatjana vecmāte
Kravčevska Svetlana masieris
Kroiča Iveta pneimonologs
Kučerova Evita tehniskais ortopēds
Kučinska Tatjana radiologa asistents
Kuntiņa Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kutsenko Viktoriia otolaringologs
Kuzņecova Vera manuālās medicīnas ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kuznetsova Anastasiia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļahoviča Irina zobārsts
Lapidus Ļubova ārsts
Lapsa Jānis Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Latūna Inese māsas palīgs
Ļebedeva Olga radiologa asistents
Leibuss Roberts anesteziologs, reanimatologs
Ļepehina Ludmila podologs
Leščenko Svetlana oftalmologs
Levenšteins Mārtiņš ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Lobanova Anastasija fizioterapeits
Lukjančiks Deniss neirologs
Luksa Ināra zobārsts
Ļuļe Marina ehokardiogrāfija; elektrokardiogrāfija; kardiologs; fiziskās slodzes testi ar EKG
Malakmadze Nazibrola Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Maļevskis Andrejs urologs
Malgoždarova Viktorija radiogrāfers
Malina Marija dermatologs, venerologs
Maļugina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Marecka Zane ārsts
Margevičus Jānis anesteziologs, reanimatologs
Martinkeviča Olga oftalmologs
Maruškina Anna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Maško Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Matīse Alīna optometrists
Matisons Juris traumatologs, ortopēds
Mazaļevska Anna radiologs
Mednieks Jānis neirologs; elektroencefalogrāfija
Medvedeva Anastasija vecmāte
Meščerjakova Jūlija ārsts
Mičule Madara neirologs
Mihailova Marija elektromiogrāfija; neirologs
Millere Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Minasidi Tatjana zobārsta asistents
Minibajeva Olga neirologs
Moisejenko Vjačeslavs ķirurgs
Moskaļovs Jurijs ķirurgs
Naglis Kristaps masieris
Nahimova Natālija ārsts
Naļivaiko Dina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ņemirovska Irina fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Nikolajeva Marina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Nitčenko Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņizamovs Marks zobārsts
Ogannesjancs Ādolfs ķirurgs
Ogsts Mārtiņš psihiatrs
Oļeiņikova Gaļina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Omeļčenko Aleksandrs traumatologs, ortopēds
Opaļeva Inese fizioterapeits
Osipenko Romans radiologs
Osipenko Viktorija ārsts
Ozoliņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paeglītis Varis kardiologs
Pakalna Signe masieris
Panova Natālija zobārsta asistents
Papinova Zita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paškeviča Evija podologs
Pasters Vitālijs traumatologs, ortopēds
Pauliņa Baiba anesteziologs, reanimatologs
Pavličenko Jeļena radiologs
Pavlova Tatjana masieris
Pavlova Žanna ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Pēka Māra internists
Peretjatko Jeļena otolaringologs
Pētersone Tatjana zobārsts
Pētersone-Štekeļa Aija zobārsts
Petskojs Jevgenijs lāzerterapija; ginekologs, dzemdību speciālists
Pimenova Anna ārsts
Pluģe Evita radiologs
Podļesnaja Jeļena radiologs
Poļaks Dmitrijs akupunktūras ārsts
Portnova Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Potapenkova Inesa ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Proboka Guna onkologs ķīmijterapeits; imunologs
Prokofjeva Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pūcīte Elīna elektroencefalogrāfija
Pugačova Alina radiologs
Pūliņa-Bērziņa Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Purviņa Una ārsts
Putintseva Nadezda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Putniņa Baiba ķirurgs
Razumovska Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ričova Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Romančenko Irina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Romanenko Igor neirologs
Romanenko Iryna ginekologs, dzemdību speciālists
Romanova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Roščinkina Rina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rotele Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rozenberga Renāte zobārsts
Rozenfelde Drosma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rukavišņikovs Vjačeslavs radiologs
Rullis Arvis logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Šalajevs Vladimirs ķirurgs
Šalajevs Vladimirs vispārējā ultrasonogrāfija
Salaka Kristīne dermatologs, venerologs
Šankova Eva ārsts
Sapats Valdis traumatologs, ortopēds
Šaškova Vasilisa zobārsta asistents
Savčenko Sofija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savčenkova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Seimuškins Dainis anesteziologs, reanimatologs
Sēkliņa Maija neirologs
Sekundo Abeļs ķirurgs
Seļezņovs Jurijs endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); gastroenterologs
Ševņina Gaļina ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Sidorenkova Inna ginekologs, dzemdību speciālists
Simanoviča Žaneta ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Simonovs Vjačeslavs ārsts
Smiltene Solveiga audiologopēds
Smirnova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smuļko Anna fizioterapeits; masieris
Smurova Irina podologs
Sokolova Emma fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Sokolova Ļubova ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sokolovs-Karijs Oļegs otolaringologs
Solovjovs Jurijs traumatologs, ortopēds; ķirurgs
Sondors Artūrs ginekologs, dzemdību speciālists
Sorokins Nikolajs standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Sperga Guntars urologs
Spinga Uģis neiroķirurgs
Spuriņa Inese radiologa asistents
Stefanidi Svetlana internists
Stepanova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa); ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Stivriņš Mārtiņš zobārsts
Strazdiņa Sarma zobārsta asistents
Sturme Amanda Monta zobu higiēnists
Suhorukova Ņina vispārējā ultrasonogrāfija; asinsvadu ultrasonogrāfija
Sūna Inga neirologs
Suškovs Antons anesteziologs, reanimatologs
Šuste Līvija radiologa asistents
Šveklis Juris bērnu ķirurgs
Tarasova Jeļena Fizikālās terapijas metode
Terikova Katerina podologs
Terikova Regīna zobārsta asistents
Tjurina Dace otolaringologs; ārsts
Tjurins Maksims oftalmologs
Tkačenko Inga zobārsts
Tokareva Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trušņikova Gaļina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Ūbelis Gunārs vispārējā ultrasonogrāfija
Urbāne Viktorija fizioterapeits
Urtāns Rihards otolaringologs
Utkina Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Užāne Gunta bērnu neirologs; pediatrs
Vanaga Alda ārsta palīgs (feldšeris)
Vanaga Eva ārsts
Veinberga Terēze vispārējā ultrasonogrāfija; anesteziologs, reanimatologs
Vellere Natālija reimatologs
Vendta Marionella radiologs
Vikmane Baiba neirologs
Vildfanga Olga ergoterapeits
Vītoliņa Guna fizioterapeits; fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Vojevodina Margarita dermatologs, venerologs
Volkova Svetlana ginekologs, dzemdību speciālists
Volotovska Juna ārsts
Žarkiha Nadežda radiologa asistents
Zavorina Karīna ārsts
Zeiza Inese radiogrāfers
Zeļenkova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zeltiņa Inta internists
Želve Valentīna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Zikova Marjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zīle Oksana ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Ziļpauša Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Znotiņa Aina arodveselības un arodslimību ārsts
Zolberga Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Zubare Tatjana zobārsts
Žuka Lidija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Žunda-Žukova Anna zobārsta asistents; zobu higiēnists
Zuzāns Ralfs kardiologs