Darbības profils - Lokāla

Veselības centru apvienība, AS


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064120
Adrese Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga, LV1029
Telefona nr 67421645
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 05.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 29.09.2011
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Veselības centru apvienība, AS Centrālā Andreja Saharova iela 16, Rīga, LV1021
Veselības centru apvienība, AS filiāle "Patvēruma meklētāju centrs 1", Mucenieki, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV2137
Veselības centru apvienība, AS filiāle Arhitektu iela 12, Daugavpils, LV5410
Veselības centru apvienība, AS filiāle Brīvības iela 95, Liepāja, LV3401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Juglas iela 2, Rīga, LV1024
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 38, Rīga, LV1011
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 45 - 1D, Daugavpils, LV5401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Maskavas iela 241, Rīga, LV1019
Veselības centru apvienība, AS filiāle Maskavas iela 400, Rīga, LV1063
Veselības centru apvienība, AS filiāle Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
Veselības centru apvienība, AS filiāle Skolas iela 29, Madona, Madonas novads, LV4801
Veselības centru apvienība, AS filiāle Slokas iela 26, Jūrmala, LV2015
Veselības centru apvienība, AS filiāle Sporta iela 1, Mālpils, Mālpils pagasts, Siguldas novads, LV2152
Veselības centru apvienība, AS filiāle Talejas iela 1, Rīga, LV1026
Veselības centru apvienība, AS filiāle Varšavas iela 43A, Daugavpils, LV5404
Veselības centru apvienība, AS filiāle Voldemāra Ruģēna iela 4, Talsi, Talsu novads, LV3201
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 11, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 9, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zaļā iela 44, Līvāni, Līvānu novads, LV5316

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abecedarska Olga fizioterapeits
Aborinska Arnita oftalmologs
Abramova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Afrikantova Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aigare Aleksandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Andersone Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Anuzis Andrius neiroķirurgs
Avercevs Nikolajs fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Baborikina Alise ārsts
Baikova Anna vecmāte
Baranova Irina zobu higiēnists
Barbarenko Lidija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Bārtulis Pauls anesteziologs, reanimatologs
Baumane Anita uztura speciālists
Bazuļeva Arnama ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Beļaka-Brovaka Lolita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Beļska Jadviga pediatrs
Bergholde Gunta ergoterapeits
Bībere Līva zobārsts
Bite Inta radiologa asistents
Bogdanova Svetlana radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Bokta Žanna ambulatorā dienesta ārsta palīgs; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bordovskis Jurijs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Borisova Margarita kosmētiķis
Bormane Eva nefrologs
Bubņenkova Lidija internists
Buldinskis Guntis urologs; onkologs ķīmijterapeits
Burceva Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Burlaks Ingars ārsts
Buzajeva Sandra veselības aprūpes vadības ārsts; pediatrs
Care Inese endokrinologs
Careva Līga ārsts
Čēma-Ozoliņa Marina ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Černova Natālija endokrinologs
Černova Nataļja vecmāte
Cgojeva-Sproģe Irina izvērsta ehokardiogrāfija; kardiologs
Ciganovs Mihails ehokardiogrāfija; internists
Daškeviča Karīna zobārsts
Derovs Aleksandrs ķirurgs
Dobriņina Olga radiologa asistents
Dubinčaka Jeļena vispārējā ultrasonogrāfija; ārsts
Džarcāne Irina zobārsta asistents
Dzenīte Inga ārsts
Eihmane Nataļja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Elksne Eva oftalmologs
Eltiņa Judīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Emersone Ruta zobārsts
Engere Aina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Fokina Viktorija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Gaļejeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gaļinauskas Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Galvane Elīna zobārsts
Gavriļins Dmitrijs neiroķirurgs
Gogina Tatjana radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Golovko Alīna ārsta palīgs (feldšeris)
Gorbača Jana otolaringologs
Gorbunova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grantiņa Sabīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grečenkova Olga zobārsts
Grigorjeva Ļubova zobārsta asistents
Grinberga Karina fizioterapeits
Grīslīte Daiga radiologa asistents
Gromakovskis Vlodeks neirologs
Grundmane Inese zobārsta asistents
Haritončenko Iveta neirosonoloģiskā izmeklēšana
Hrapunovs Roberts tehniskais ortopēds
Ivanova Ina oftalmologs
Izapa Aļona zobu higiēnists
Jarceva Marina masieris
Jefimova Kira fiziskās slodzes testi ar EKG; kardiologs; elektrokardiogrāfija
Jēkabsone Ērika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jelagina Larisa zobārsta asistents
Jermaka Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jermolajeva Kristīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jeršovs Igors fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Jevstafjeva Dace zobu tehniķis
Kairiša Inguna ginekologs, dzemdību speciālists
Kalnāja Silvija ārsta palīgs (feldšeris)
Kaļva Artūrs ārsts
Kalverša Nataļja ginekologs, dzemdību speciālists
Kaņepāja Daina arodveselības un arodslimību ārsts
Kaplane Marina uztura speciālists
Karamzina Tatjana zobārsts
Karpovs Dmitrijs radiogrāfers
Kasatkina Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaskeviča Jeļena ergoterapeits
Kauliņa Iveta zobu tehniķis
Kiopa Vita zobārsts
Kirejeva Larisa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kirejeva Rimma gastroenterologs
Kirejevs Dmitrijs traumatologs, ortopēds; bērnu ķirurgs
Kloviņa Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kokaine Sanita zobu higiēnists
Kovaļenko Ruslans ķirurgs
Kozlovska Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krasavina Irina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krasiļņikova Jūlija radiologa asistents
Krasnovida Oksana fizioterapeits
Krauze Armīns endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Krivicka Irina radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Krūmiņa Zita medicīnas ģenētiķis
Kudiņa Skaidrīte radiologs
Kulagina Hana narkologs
Latiševa Tamāra padziļināta elektrokardiogrāfija; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Ļebedeva Natālija ārsts
Lielgalve Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepa Līga fiziskās slodzes testi ar EKG
Livmane Alla podologs
Livmane Egita podologs
Ludbārža-Trušele Laila zobārsts
Lukincovs Sergejs vispārējā ultrasonogrāfija
Lukoviča Irina internists
Luksa Ināra zobārsts
Macijevska Aīda oftalmologs
Majore Līga endoskopijas metode māsu praksē
Makedone Irīna zobārsts
Mālere Elita zobārsts
Maļevskis Andrejs urologs
Margevičus Viktorija ārsts
Markuse Ramona otolaringologs
Masalova Diāna fizioterapeits
Matroze Vēsma radiogrāfers
Meiere Kitija radiogrāfers
Meščerjakova Jūlija ārsts
Meščerjakovs Alberts psihiatrs
Mežale Maija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mihailova Irina standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Mihailova Jana podologs
Mihailova Vineta ergoterapeits
Mijsja Nataļja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mironova Veronika ārsts
Morlata Nataļja algologs; neirologs
Morozovs Dmitrijs fizioterapeits
Mosakovska Oksana zobārsta asistents
Mušaļuka Terēze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Nadutova Anastasija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Naglovska Elīna radiologa asistents
Naņijeva Jeļizaveta zobārsts
Ņebogatova Kristīna zobu higiēnists
Neilande Ivanda radiologs
Nigule Līvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņikuļina Karolīna fizioterapeits
Novičenko Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oboļeviča Svetlana fizioterapeits
Očeredņuka Larisa vecmāte
Omeļčenko Dmitrijs traumatologs, ortopēds
Orlova Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Osadčuka Natālija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Osipenko Romans radiologs
Ozoliņa Dace zobu higiēnists
Ozoliņa Ginta zobu higiēnists
Ozoliņa Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ozoliņa Ramona ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Pakalna Ingrīda otolaringologs
Paļčihs Jegors dermatologs, venerologs
Panačova Vita zobārsta asistents
Persidska Elīna zobārsts
Piekalniete Larisa ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Pimanovs Viktors mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Piskurjova Anna uztura speciālists
Platkājis Ardis radiologs
Platkova Anna otolaringologs
Platova Tatjana fizioterapeits
Pluģe Evita radiologs
Podļesnaja Jeļena radiologs
Pokule Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Poļanska Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pomazanska Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ponciusa Evija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pupkeviča Irina standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; internists; kardiologs
Pūpols Jānis radiologs
Putniņa Baiba ķirurgs
Radionova Olga zobārsta asistents
Rasiņa Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rivars Aleksejs ārsts
Rjabikova Alisa fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Rogožkins Ruslans fizioterapeits
Rukavišņikovs Vjačeslavs radiologs
Šahova Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šalajevs Vladimirs vispārējā ultrasonogrāfija
Salaka Kristīne dermatologs, venerologs
Saļceviča Olga zobārsta asistents
Samoilova Olga vecmāte
Saule Dace radiogrāfers
Sautiča Monta ārsta palīgs (feldšeris)
Ščegoļevs Andrejs asinsvadu ultrasonogrāfija
Sedova Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Semjonova Daina dermatologs, venerologs
Sibrika Milana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sičko Oksana neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Šidlovska Sanita vecmāte
Šilovs Artūrs ārsts
Siņicina Darja masieris
Siņicina Svetlana urologs
Škavronskis Andrejs traumatologs, ortopēds
Skrējāne Dace radiogrāfers
Smijana Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Smirnova Gaļina zobārsta asistents
Smirnova Ingrīda masieris
Smurova Irina podologs; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Snigireva Anžela ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Solodkova Laila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Solovjova Kristīne zobārsts
Šorins Dmitrijs neirosonoloģiskā izmeklēšana; asinsvadu ultrasonogrāfija
Spurdziņa Ināra zobārsts
Stāmere Līga oftalmologs
Sterļadeva Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa); fizikālās terapijas metode
Strausa Evija zobārsts
Strazdiņa Arta radiologs
Subatoviča Anita Vizma radiologa asistents
Terehova Natālija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Tjurina Jekaterina zobārsts
Tracevskis Mihails neatliekamās medicīnas ārsts
Tračums Ilmārs torakālais ķirurgs; ķirurgs
Trofaila Staņislavs ārsts
Ulase Ineta radiologa asistents
Urtāne Rita ārsts
Usača Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ušacka Jekaterīna fizioterapeits; masieris
Valeniece Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vaščenko Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasiļjeva Jeļena ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Vaskis Ivars kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Vavilova Kristina radiologa asistents
Venska Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vētra Aivars fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Vēvere Inga anesteziologs, reanimatologs
Voronova Julija ārsts
Voronova Kristīna ārsta palīgs (feldšeris)
Voskresenska Nataļja pneimonologs
Zakovska Gunta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zakse Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zandere Diāna endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Zdanovskis Aivars vispārējā ultrasonogrāfija
Zdanovskis Nauris radiologs
Zeiza Inese radiogrāfers
Zirne Iveta zobārsts
Zvane Evita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators