Darbības profils - Lokāla

Veselības centru apvienība, AS


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064120
Adrese Maskavas iela 241, Rīga, LV1019
Telefona nr 67799100
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 05.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 29.09.2011
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Veselības centru apvienība, AS Centrālā Andreja Saharova iela 16, Rīga, LV1021
Veselības centru apvienība, AS filiāle "Patvēruma meklētāju centrs 1", Mucenieki, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV2137
Veselības centru apvienība, AS filiāle Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga, LV1029
Veselības centru apvienība, AS filiāle Arhitektu iela 12, Daugavpils, LV5410
Veselības centru apvienība, AS filiāle Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV2130
Veselības centru apvienība, AS filiāle Brīvības iela 95, Liepāja, LV3401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Juglas iela 2, Rīga, LV1024
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 38, Rīga, LV1011
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 45 - 1D, Daugavpils, LV5401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
Veselības centru apvienība, AS filiāle Pionieru iela 1 Korp. 1, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Veselības centru apvienība, AS filiāle Skolas iela 29, Madona, Madonas novads, LV4801
Veselības centru apvienība, AS filiāle Slokas iela 26, Jūrmala, LV2015
Veselības centru apvienība, AS filiāle Sporta iela 1, Mālpils, Mālpils pagasts, Siguldas novads, LV2152
Veselības centru apvienība, AS filiāle Varšavas iela 43A, Daugavpils, LV5404
Veselības centru apvienība, AS filiāle Voldemāra Ruģēna iela 4, Talsi, Talsu novads, LV3201
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 11, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 9, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zaļā iela 44, Līvāni, Līvānu novads, LV5316

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābola Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Āboliņa Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Agiševa Kristīna oftalmologs
Aizkalne Vineta oftalmologs
Aleksandrovs Dmitrijs ārsts
Ali Ilgars ārsts
Ancāns Guntis ķirurgs
Anuzis Andrius neiroķirurgs
Avsjaņika Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bace Oksana anesteziologs, reanimatologs
Baika Liene optometrists
Bārtulis Pauls anesteziologs, reanimatologs
Baumane Anita uztura speciālists
Bezrukova Ema ārsts
Biņkovska Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bite Inta radiologa asistents
Bivbāne Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogdanoviča Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bokučava Sergo ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Borošenko Viktors ķirurgs
Bricis Raimonds neiroķirurgs
Česnauskaite Viktorija ārsta palīgs (feldšeris)
Čui Gaļina gastrointestinālā endoskopija
Čui Svetlana gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija
Demičeva Renāte ārsts
Derjabo Aleksandrs onkologs ķīmijterapeits
Dobele Ilze otolaringologs
Ezīte Natālija radiologs
Fiļins Jurijs urologs
Finks Andris radiologs
Flaksmane Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Flaksmanis Artūrs ārsts
Frolova Evija fizioterapeits
Gardovskis Andris ķirurgs
Gavriščuka Aļona padziļināta elektrokardiogrāfija
Gimburga Kristīne Medicīnas asistents
Gorbunova Poļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gubermans Semjons internists
Ignatjeva Karolīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ivane Ilze otolaringologs
Ivanovskis Vadims radiologs
Jaunzema Iveta radiogrāfers
Jevtuškovs Vladimirs dermatologs, venerologs
Kaplane Marina uztura speciālists
Kelbrante-Ivanova Evelīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kirejevs Dmitrijs bērnu ķirurgs; traumatologs, ortopēds
Kočiašvili Georgijs ķirurgs
Kočkarevs Fjodors anesteziologs, reanimatologs
Kondratiško Jekaterina otolaringologs
Korņilova Irina oftalmologs
Kovaļenko Ruslans ķirurgs
Kozlova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kozlovska Ingrīda oftalmologs
Krupeņko Ivans traumatologs, ortopēds
Krymets Tetiana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurme Agnese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lapidus Jurijs ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Ļebedjkovs Sergejs ķirurgs
Lejiete Marita optometrists
Levenšteins Mārtiņš ginekologs, dzemdību speciālists
Liepiņa Diāna neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana; bērnu neirologs
Lietuviete Dace oftalmologs
Lorenca Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maļevskis Andrejs urologs
Maračkovska Žanna radiologs
Margevičus Jānis anesteziologs, reanimatologs
Melberga Liene ķirurgs
Meniss Arkādijs urologs
Mikijanskis Raimonds neiroķirurgs
Minova Ļubova ārsts
Muižniece Kristīne optometrists
Mukāne Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Mukāns Maksims ķirurgs
Nastuseviča Ilana ārsta palīgs (feldšeris)
Naudiņš Edgars ārsts
Ņikandrova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ņikitina Jadviga radiologa asistents
Nikolajeva Karolīna māsas palīgs
Omeļčenko Aleksandrs traumatologs, ortopēds
Omeļčenko Dmitrijs traumatologs, ortopēds
Osipenko Romans radiologs
Piķe Oksana oftalmologs
Plakoša Sandra ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Platkājis Ardis radiologs
Poce Ilva fizioterapeits
Purmalis Mārtiņš radiologs
Rafaels Visams traumatologs, ortopēds
Rakstiņa Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rjazanova Tatjana internists; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Ruda Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rulle Ina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Saba-Romanova Elīna ķirurgs
Sabeļņikova Santa neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Šamajeva Nataļja oftalmologs
Saule Dace radiogrāfers
Segale Reize internists
Semeņuks Vladislavs asinsvadu ultrasonogrāfija
Ševeļovs Pāvels optometrists
Shupik Nadiia ārsts
Sirkina Stella vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Škavronska Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Slaidiņa Marta ārsts
Šlēziņš Jānis neiroķirurgs
Snipe Kaspars ķirurgs
Sokolovs-Karijs Oļegs otolaringologs
Solodkova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Soļska Jana radiologs
Sondore Elza ārsts
Sondors Artūrs ginekologs, dzemdību speciālists
Spinga Uģis neiroķirurgs
Sretenskis Romans radiologs
Strauss Egils traumatologs, ortopēds
Strazds Artūrs traumatologs, ortopēds
Strioga Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strupule Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Svareniece Elizabete ārsts
Šverna Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Titovs Juris radiologs
Troickis Igors ķirurgs
Ulase Ineta radiologa asistents
Vanaga Alda ārsta palīgs (feldšeris)
Vavinskis Andrejs ārsta palīgs (feldšeris)
Važnā Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vērdiņš Kārlis plastikas ķirurgs
Vigupe Iveta ārsts
Volrāts Olafs bērnu ķirurgs
Zāģere Daiga radiogrāfers
Žarinova Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žižimontova Gaļina ginekologs, dzemdību speciālists
Žukova Larisa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators