Darbības profils - Lokāla

Veselības centru apvienība, AS


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064120
Adrese Brīvības iela 95, Liepāja, LV3401
Telefona nr 63425289
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 05.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 29.09.2011
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Veselības centru apvienība, AS Centrālā Andreja Saharova iela 16, Rīga, LV1021
Veselības centru apvienība, AS filiāle "Patvēruma meklētāju centrs 1", Mucenieki, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV2137
Veselības centru apvienība, AS filiāle Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga, LV1029
Veselības centru apvienība, AS filiāle Arhitektu iela 12, Daugavpils, LV5410
Veselības centru apvienība, AS filiāle Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV2130
Veselības centru apvienība, AS filiāle Juglas iela 2, Rīga, LV1024
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 38, Rīga, LV1011
Veselības centru apvienība, AS filiāle Lāčplēša iela 45 - 1D, Daugavpils, LV5401
Veselības centru apvienība, AS filiāle Latgales iela 241, Rīga, LV1019
Veselības centru apvienība, AS filiāle Latgales iela 357, Rīga, LV1063
Veselības centru apvienība, AS filiāle Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
Veselības centru apvienība, AS filiāle Pionieru iela 1 Korp. 1, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Veselības centru apvienība, AS filiāle Rīgas iela 22A, Ķekava, Ķekavas novads, LV2123
Veselības centru apvienība, AS filiāle Slokas iela 26, Jūrmala, LV2015
Veselības centru apvienība, AS filiāle Sporta iela 1, Mālpils, Mālpils pagasts, Siguldas novads, LV2152
Veselības centru apvienība, AS filiāle Varšavas iela 43A, Daugavpils, LV5404
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 11, Rīga, LV1005
Veselības centru apvienība, AS filiāle Zāģeru iela 9, Rīga, LV1005

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aleksaškina Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ambulte Inguna radiologs
Andersone Dace arodveselības un arodslimību ārsts; internists
Balode Ilze radiologa asistents
Bartkute Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bārtulis Pauls anesteziologs, reanimatologs
Beihmane-Veitmane Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Biezā Anvita radiologs
Borošenko Viktors ķirurgs
Brūdere Linda narkologs
Buce Agnese radiologa asistents
Būda Marta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bunka Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cīpola Dace radiologa asistents
Dušinska Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Erne Linda gastroenterologs
Gardovska Ingrīda otolaringologs
Geriloviča Helēna ķirurgs
Ģibiete Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Grasmane Marta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grietēna Irēna māsas palīgs
Grietēna Lilita psihiatrs
Grospiņš Andis arodveselības un arodslimību ārsts
Grundberga Aija zobu higiēnists
Gulajeva Jelena oftalmologs
Janeka Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Janeka Silvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jerjomina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kairo Onute māsas palīgs
Kalna Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kārkliņa Dace alergologs
Ķeire Guntars ķirurgs; onkologs ķīmijterapeits
Kirejevs Dmitrijs traumatologs, ortopēds; bērnu ķirurgs
Korņilova Irina oftalmologs
Kovaļska Irita audiologopēds
Krasiļņikova Lolita uztura speciālists
Kusiņa Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laganovska-Dīriņa Inta arodveselības un arodslimību ārsts
Lankovska Džeina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Liepiņa Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepniece Maija māsas palīgs
Lietuviete Dace oftalmologs
Lukjančiks Vadims neirologs
Madre Sarmīte bērnu neirologs; neirologs
Magonova Indra māsas palīgs
Margevičus Jānis anesteziologs, reanimatologs
Matīasena Antra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meļķe Ilze māsas palīgs
Meniss Mihails urologs; ārsts
Miezāja Krista Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mikijanskis Raimonds neiroķirurgs
Mockus Aļģirds padziļināta elektrokardiogrāfija
Naņijeva Jeļizaveta zobārsts
Osipenko Romans radiologs
Osipenko Viktorija ārsts
Palamarčuka Tamāra ārsta palīgs (feldšeris)
Pasjomko Rūta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Penčika Olga māsas palīgs
Pērkons Pēteris fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Petrova Marta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Piķe Oksana oftalmologs
Plakide Agate pneimonologs
Platkājis Ardis radiologs
Punculis Igors anesteziologs, reanimatologs
Pūpe Linda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ramane Ieva ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Rāte Daiga fizioterapeits
Reimane Andra māsas palīgs
Rivars Aleksejs ārsts
Rolava Iveta ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Romāne Inguna ginekologs, dzemdību speciālists
Romanova Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Seimuškins Dainis anesteziologs, reanimatologs
Semjonova Daina dermatologs, venerologs
Ševčuka Olita reimatologs; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; arodveselības un arodslimību ārsts
Šime Iveta arodveselības un arodslimību ārsts; kardiologs
Sitenkovs Igors masieris
Skapsta Inta anesteziologs, reanimatologs
Skuja Mirdza zobārsts
Smiļģe Aīda elektroencefalogrāfija
Smurova Irina podologs
Stoma Margarita ehokardiogrāfija; elektrokardiogrāfija
Strazda Dace elektromiogrāfija
Suharevska Lolita Fizikālās terapijas metode
Svolaks Ādolfs mutes, sejas un žokļu ķirurgs; otolaringologs
Tens Vladimirs gastrointestinālā endoskopija; ķirurgs
Timofeeva Veronika fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Tiškeviča Jūlija fizioterapeits
Tomele Aelita Lilita zobārsta asistents
Truše Daina māsas palīgs
Vasile Monta otolaringologs
Vasjutenko Margarita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Vežuka Evita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vigule Inga radiologs
Volkova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zboroveca Solvita māsas palīgs
Zhalkovskyi Vladyslav ārsts
Žipre Loreta Paula podologs