Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 10000234
Adrese Hipokrāta iela 2, Rīga, LV1079
Telefona nr 67042400
Kontaktpersona Imants Paeglītis
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 01.08.2005
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 31.08.2007
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Hipokrāta iela 4, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Linezera iela 3, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Linezera iela 6, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Priežu iela 1, Tīnūži, Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads, LV5015

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābele Sanita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Abraitiene Žanna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Adamaite Baiba internists
Ādiņa Marija internās aprūpes māsa
Agapova Tatjana internās aprūpes māsa
Ahmetovs Anatolijs ķirurgs
Akermane Valda neirologs
Aksjutins Filips neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Aļbovs Arkādijs anesteziologs, reanimatologs
Aleksandrova Rasa internās aprūpes māsa
Aleksejeva Lāsma ķirurģiskās aprūpes māsa
Alentjeva Marina ķirurģiskās aprūpes māsa
Alfjorova Ingrīda operāciju māsa
Alksne Līga radiologa asistents
Ancāns Guntis ķirurgs
Andersone Ilze biomedicīnas laborants
Andersone Laura ķirurģiskās aprūpes māsa
Andersone Sanita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Andračņikovs Sergejs neatliekamās medicīnas ārsts
Andračņikovs Sergejs anesteziologs, reanimatologs
Andrejeva Viktorija zobārstniecības māsa
Andrezene Oksana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Andrianova Tamāra internās aprūpes māsa
Andrianovs Andrejs anesteziologs, reanimatologs
Ansberga Līga Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Anšmite Baiba fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Anšmite Baiba kardiologs
Anšmite Baiba internists
Antoņēviča Lilija ķirurģiskās aprūpes māsa
Antonova Tatjana internās aprūpes māsa
Apanaseviča Marija biomedicīnas laborants
Apine Gunita internās aprūpes māsa
Apine Gunita ambulatorās aprūpes māsa
Apinis Arveds padziļināta elektrokardiogrāfija
Apinis Arveds diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Apinis Arveds neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Apinis Arveds ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Apinis Arveds kardiologs
Apinis Arveds internists
Apškalne Daina patologs
Apškalne Daina onkologs ķīmijterapeits
Arāja Dace Kolposkopija
Arāja Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Arāja Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Arčikova Alla operāciju māsa
Ārente Līga diabēta aprūpes māsa
Ārente Līga internās aprūpes māsa
Arons Mihails anesteziologs, reanimatologs
Arons Mihails narkologs
Arons Mihails algologs
Ašmane Santa elektroencefalogrāfija
Ašmane Santa neirologs
Atstupens Kristaps ķirurgs
Atstupens Kristaps alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Auslands Kaspars neiroķirurgs
Auziņš Jānis urologs
Avana Biruta masieris
Avdjukevičs Jurijs anesteziologs, reanimatologs
Avotiņa Dace internās aprūpes māsa
Babre Evita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Babre-Zelča Irēna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bace Oksana anesteziologs, reanimatologs
Bahs Guntis kardiologs
Baklašova Arnita internists
Balaševa Dace ķirurģiskās aprūpes māsa
Balcere Inga endokrinologs
Bantauska Santa internās aprūpes māsa
Baranova Olga operāciju māsa
Barone Ināra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bārtule Anda biomedicīnas laborants
Basina Oļesja gastroenterologs
Basina Oļesja gastrointestinālā endoskopija
Basina Oļesja internists
Baško Rita ambulatorās aprūpes māsa
Baufāle Regīna nefrologs
Baula Zane internists
Baumane Daina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Baumanis Edgars urologs
Baumgartene Daina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bažule Irina māsa (medicīnas māsa)
Bažule Irina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Beķere Antra pneimonologs
Beķere Antra alergologs
Beķere Antra internists
Beļecka Jekaterina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Belkovska Larisa biomedicīnas laborants
Belousa Jeļena operāciju māsa
Bēniņa Anita ķirurģiskās aprūpes māsa
Beresteviča Anželika ķirurģiskās aprūpes māsa
Berestova Valentīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Berezovskis Reinis anesteziologs, reanimatologs
Berģe Iveta laboratorijas speciālists
Berkane Kitija radiogrāfers
Berķis-Bergs Jānis anesteziologs, reanimatologs
Bernāne Agita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bernāne Inga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bernarde Ieva ķirurģiskās aprūpes māsa
Bernharde Anita anesteziologs, reanimatologs
Bernharde Anita algologs
Bernšteins Andrejs invazīvais radiologs
Bernšteins Andrejs radiologs
Bērza Natālija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Bērza Natālija ginekologs, dzemdību speciālists
Bērziņa Aija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Bērziņa Anta ķirurģiskās aprūpes māsa
Bērziņa Guna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Bērziņa Kristīne internās aprūpes māsa
Bērziņa Solvita elektromiogrāfija
Bērziņa Solvita neirologs
Bessudnova Ludmila internists
Bessudnova Ludmila ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Bicāns Kārlis neiroķirurgs
Bičkova Inna internās aprūpes māsa
Biezā Anvita radiologs
Biķerniece Valentīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Bikova Ilze kardiologs
Bikova Ilze neatliekamās medicīnas ārsts
Bikova Ilze internists
Bikovska-Šimanovska Eva diabēta aprūpes māsa
Bikovska-Šimanovska Eva ambulatorās aprūpes māsa
Biksāne Dzintra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bimbirule Maija anesteziologs, reanimatologs
Bināns Helmuts internists
Birģele-Zavaļņuka Aiva Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Birģele-Zavaļņuka Aiva internās aprūpes māsa
Birnsone Jūlija internās aprūpes māsa
Bistrova Evita bērnu aprūpes māsa
Blaua Ingūna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Blaua Karalīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Blaževica-Juhņeviča Alla biomedicīnas laborants
Blumane Ina operāciju māsa
Bočins Romans pneimonologs
Bočins Romans internists
Bočins Romans alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Bogdanova Inga tiesu medicīnas eksperts
Bogdanova Inga patologs
Bogdanova Olga internās aprūpes māsa
Bogdanova Zinaida biomedicīnas laborants
Bogorada-Saukuma Dace radiologs terapeits
Bogorada-Saukuma Dace internists
Boguševiča Marija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Boks Ainārs ķirurgs
Bondareva Kristīne internās aprūpes māsa
Bora Tatjana ķirurģiskās aprūpes māsa
Bormane Eva nefrologs
Bormane Eva internists
Borovko Lilija internās aprūpes māsa
Borovko Lilija ambulatorās aprūpes māsa
Bramane Olita podologs
Bramane Olita vecmāte
Braufmane Ilze biomedicīnas laborants
Bredele Diāna internās aprūpes māsa
Brinfelde Zita internās aprūpes māsa
Brīvniece Ieva radiologs
Brizgalova Liene neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Brižko Irina internists
Broka Santa endokrinologs
Brūkša Ingūna internās aprūpes māsa
Būce-Šatoba Ieva anesteziologs, reanimatologs
Bukbārdis Romāns radiologs
Bukovska Silvija internās aprūpes māsa
Bukovska Silvija kosmētiķis
Buks Māris neiroķirurgs
Bulmanis Oskars vispārējā ultrasonogrāfija
Bulmanis Oskars gastroenterologs
Bulmanis Oskars internists
Burčaka Ņina fizioterapeita asistents
Burlačuka Marta laboratorijas speciālists
Burmistre Gunita operāciju māsa
Buša Ilze ķirurģiskās aprūpes māsa
Buša Velta ķirurgs
Bušmane Ilona Fizikālās terapijas metode
Bušmane Ilona fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Bušmane Ināra internists
Buta Kristīna psihiatrs
Čačka Toms neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Čapligina Valentīna laboratorijas speciālists
Cera Dzintra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Černobaja Kristīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Červonņikova Antoņina ķirurģiskās aprūpes māsa
Cibuļska Marina neatliekamās medicīnas ārsts
Cibuļska Marina anesteziologs, reanimatologs
Čirkova Alina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Cīrule Ingrīda ķirurģiskās aprūpes māsa
Cīrule-Tihomirova Ina operāciju māsa
Čistjaka Mūza neirologs
Citoviča Margarita imunologs
Citoviča Margarita laboratorijas ārsts
Čudnovceva Valentīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Čukure Ināra kardiologs
Čumaka Tatjana laboratorijas speciālists
Cunskis Egīls ķirurgs
Čursina Alla biomedicīnas laborants
Daize Ieva ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Daize Ieva ginekologs, dzemdību speciālists
Dāle Rolands urologs
Dambrova Ilze anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Dārziņa Liene ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Davigora Marija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Dekterjova Anna internās aprūpes māsa
Demidova Natālija internās aprūpes māsa
Deņisova Irina biomedicīnas laborants
Dermeļa Žanna laboratorijas ārsts
Derovs Aleksejs gastroenterologs
Derovs Aleksejs internists
Dietlava Daiga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Dimdiņa Lelda reimatologs
Dimdiņa Lelda internists
Dmitrijeva Aleksandra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Dobele Zane ģenētiķis
Dolguševs Mihails anesteziologs, reanimatologs
Dombrovska Karīna kosmētiķis
Doniņa Simona imunologs
Doniņa Simona onkologs ķīmijterapeits
Draboviča Jeļena internās aprūpes māsa
Dreimane Marija ķirurģiskās aprūpes māsa
Drinka Inese anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Drizlionoka Karina anesteziologs, reanimatologs
Dubencovs Sergejs tiesu medicīnas eksperts
Dubinskis Dainis traumatologs, ortopēds
Dubrovska Ingrīda ķirurģiskās aprūpes māsa
Dudareva Svetlana radiogrāfers
Duncāne Gunita ambulatorās aprūpes māsa
Dunce Inga ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Dunce Inga ginekologs, dzemdību speciālists
Dvinska Kristīne Fizikālās terapijas metode
Dvinska Kristīne internās aprūpes māsa
Dvinska Kristīne ambulatorās aprūpes māsa
Dzelzītis Juris neiroķirurgs
Dzene Irina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Dzene Jeļena fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Dzērve Nataļja internās aprūpes māsa
Dziemidova Vineta operāciju māsa
Dziļuma Dina kardiologs
Dzirkale Dace neirologs
Dzjamuliča Arnita ķirurģiskās aprūpes māsa
Džužuka Renāte anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Eglīte Dace anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Eglīte Jolanta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Eglīte Ramona internās aprūpes māsa
Elksniņa-Finogejeva Agnese internists
Elksniņa-Finogejeva Agnese ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Elksniņš-Finogejevs Andrejs traumatologs, ortopēds
Ellere Ilga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Elsberga Evija radiologs
Eņģele Ilze radiologs
Ērkšķe Iveta internās aprūpes māsa
Ērmane Zaiga ķirurģiskās aprūpes māsa
Ērmane Zaiga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ernstsons Ainars neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Eversone Elīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Fadejeva Olga internās aprūpes māsa
Faulbauma Iece ķirurģiskās aprūpes māsa
Fedoruškina Maija Biruta transfuzioloģijas māsa
Fedotova Tatjana biomedicīnas laborants
Fiļajeva Nataļja biomedicīnas laborants
Fjodoroviča Svetlana anesteziologs, reanimatologs
Fleija Ieva bronhoskopija
Fleija Ieva pneimonologs
Fleija Ieva internists
Fokins Vladimirs vispārējā ultrasonogrāfija
Fokins Vladimirs ķirurgs
Freimane Aija internās aprūpes māsa
Freimanis Arvis urologs
Freivalde Santa ķirurģiskās aprūpes māsa
Frēliha Sanita internās aprūpes māsa
Frolova Jūlija radiologs terapeits
Gabne Juliāna anesteziologs, reanimatologs
Gabrāne Baiba ķirurgs
Gabruševa Ērika radiologa asistents
Gaide Ilze ķirurģiskās aprūpes māsa
Gaile Inita internās aprūpes māsa
Gailiša Oksana internās aprūpes māsa
Galandere Lidija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Garina Iluta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Garins Aleksandrs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Gārša Ingus neiroķirurgs
Gavriļins Dmitrijs neiroķirurgs
Geistarte Julana ambulatorās aprūpes māsa
Gerasimova Inga internās aprūpes māsa
Geršmane Anete anesteziologs, reanimatologs
Geseltiņa Ināra ķirurģiskās aprūpes māsa
Gildoviča Iveta internās aprūpes māsa
Gintere Māra elektroencefalogrāfija
Gintere Māra neirologs
Girgensone Nadežda ķirurģiskās aprūpes māsa
Girse Sanita laboratorijas speciālists
Glāzniece Santa neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Glāzniece-Kagane Zane anesteziologs, reanimatologs
Godīga Sindija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Golubeva Iraida neirologs
Gomberga Svetlana internists
Gorbatova Valentīna internās aprūpes māsa
Gorjunova Olga internās aprūpes māsa
Gorohovs Artūrs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Gorovenko Viktors anesteziologs, reanimatologs
Gotlība Inta biomateriālu pielietojums estētiskajā medicīnā
Gotlība Inta botulīna toksīna pielietojums estētiskajā medicīnā
Gotlība Inta neirologs
Grabe Zane ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Grabe Zane ginekologs, dzemdību speciālists
Grahoļska Sandra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Graudule Līga fizioterapeits
Grebjonkins Vitālijs standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Grebjonkins Vitālijs diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Grebjonkins Vitālijs ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Grebjonkins Vitālijs kardiologs
Grebjonkins Vitālijs internists
Grebņeva Viktorija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Gregorija Andra kardiologs
Gregorija Andra internists
Gribuļa Ludmila biomedicīnas laborants
Grigāne Anda nefrologs
Grigāne Anda eksperts
Grigāne Anda internists
Grigeļone Svetlana internās aprūpes māsa
Grigorjeva Aleksandra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Grigorjeva Elga ķirurģiskās aprūpes māsa
Grigorjeva Larisa operāciju māsa
Grigorjeva Ļoļa anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Grigorjeva Viktorija radiogrāfers
Grigorjevs Sergejs anesteziologs, reanimatologs
Grigutiene Valentīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Grigutiene Valentīna internās aprūpes māsa
Grīniņa Inga ķirurģiskās aprūpes māsa
Grīntāla Laila radiogrāfers
Grīntāla Laila radiologa asistents
Grjunbergs Aleksandrs patologs
Grūbe Gita onkoloģiskās aprūpes māsa
Grūbe Gita ķirurģiskās aprūpes māsa
Grundāne Daiga anesteziologs, reanimatologs
Gruziņa Diāna ķirurģiskās aprūpes māsa
Gudreniece Anželika neirosonoloģiskā izmeklēšana
Gudreniece Anželika neirologs
Gurdziele Inese biomedicīnas laborants
Guščina Ludmila operāciju māsa
Guseva Marina radiologa asistents
Gutņikovs Oļegs anesteziologs, reanimatologs
Gvenetadze Dāvids neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Haduņkins Viktors radiologs
Haduņkins Vladislavs anesteziologs, reanimatologs
Haidarova Aļina operāciju māsa
Haritončenko Iveta neirosonoloģiskā izmeklēšana
Haritončenko Iveta neirologs
Hazenfusa Rasma ķirurģiskās aprūpes māsa
Hazenfusa Rasma ambulatorās aprūpes māsa
Hilova Larisa ķirurģiskās aprūpes māsa
Himelreiha Kristīne ķirurgs
Himelreiha Kristīne alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Hmeļņika Dace ķirurģiskās aprūpes māsa
Holste Irina diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Holste Irina ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Holste Irina kardiologs
Homčenko Diāna internās aprūpes māsa
Homjačkova Svetlana internās aprūpes māsa
Hudjakova Jeļena biomedicīnas laborants
Ignatjeva Jeļena neirologs
Iļičuka Inita diabēta aprūpes māsa
Iļičuka Inita ambulatorās aprūpes māsa
Iļjina Vera anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Iļjina Vera internās aprūpes māsa
Indriksone Renāte masāžas metode
Indriksone Renāte Fizikālās terapijas metode
Indriksone Renāte bērnu aprūpes māsa
Isajeva Lina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Isajevs Sergejs patologs
Ivakina Alīna fizioterapeits
Ivanova Anžela ķirurģiskās aprūpes māsa
Ivanova Gaļina ķirurģiskās aprūpes māsa
Ivanova Ganna ambulatorās aprūpes māsa
Ivanova Irina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ivanova Marina garīgās veselības aprūpes māsa
Ivanova Patrīcija asinsvadu ultrasonogrāfija
Ivanova Patrīcija perifēro asinsvadu endovaskulārās ķirurģijas metode
Ivanova Patrīcija asinsvadu ķirurgs
Ivanovs Igors ķirurgs
Ivanovska Dace operāciju māsa
Ivdra Iveta dermatologs, venerologs
Izare Lilija anesteziologs, reanimatologs
Jagmane Ilze dietologs
Jagmane Ilze anesteziologs, reanimatologs
Jagodzinska-Peškova Jekaterina anesteziologs, reanimatologs
Jākobsone Sarmīte anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jakovels Dainis ķirurgs
Jakubovska Marina operāciju māsa
Janka Sanita internists
Janovičs Pāvels gastroenterologs
Janovičs Pāvels internists
Jansone Aija internās aprūpes māsa
Jansone Daiga skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā
Jansone Ruta garīgās veselības aprūpes māsa
Jansone Sindija radiogrāfers
Jansone-Laizāne Anita radiologs
Jansons Edmunds Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Jansons Edmunds internists
Jarocka-Jemeļjanova Natālija anesteziologs, reanimatologs
Jaščuka Jūlija kosmētiķis
Jaudzema Aija radiologs
Jaukule Ilona neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jaundžeikare Sandra transfuziologs
Jaundžeikare Sandra internists
Jaunozoliņa Līga radiologs
Jaunsproģe Linda fizioterapeits
Jazenoka Inga ambulatorās aprūpes māsa
Jēgere Daina Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Jēgere Daina neirosonoloģiskā izmeklēšana
Jēgere Daina algologs
Jēgere Daina neirologs
Jēgere Vita ķirurģiskās aprūpes māsa
Jēkabsone Irēna transfuziologs
Jeļisejeva Olga infektologs
Jemeļjanova Ineta radiologa asistents
Jermakova Irina Kolposkopija
Jermakova Irina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Jermakova Irina ginekologs, dzemdību speciālists
Jeršova Leta bērnu aprūpes māsa
Jēruma Agita hepatologs
Jēruma Agita infektologs
Jevsjukova Valērija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jozefija-Bališeva Dace ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Judina Diana anesteziologs, reanimatologs
Jurgelaitis Normunds biomedicīnas laborants
Jurkeviča Larisa internās aprūpes māsa
Juškeviča Ingrīda ķirurģiskās aprūpes māsa
Juškeviča Ingrīda internās aprūpes māsa
Kadiķe Diāna transfuziologs
Kadiša Anda reimatologs
Kadiša Anda internists
Kagans Aleksandrs anesteziologs, reanimatologs
Kaļagina Kristīne anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kaļčinska Tatjana internās aprūpes māsa
Kalēja Everita ķirurģiskās aprūpes māsa
Kalēja Lāsma anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kalinin Artem izvērsta ehokardiogrāfija
Kalinin Artem kardiologs
Kalinin Artem internists
Kalnačs Dainis fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kalnāre Astrīda internists
Kalnāre Astrīda ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kalnāre Astrīda arodveselības un arodslimību ārsts
Kalnbērza Lāsma dietologs
Kalnbērza Lāsma dermatologs, venerologs
Kalniete Daina internās aprūpes māsa
Kalniņa Ināra endokrinologs
Kalniņa Madara neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kalniņa Renāta Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Kalniņa Renāta ķirurģiskās aprūpes māsa
Kalniņa Solvita ķirurģiskās aprūpes māsa
Kalniņa Svetlana internās aprūpes māsa
Kalniņš Artis diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Kalniņš Artis ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Kalniņš Artis kardiologs
Kamergrauze Inese internists
Kamergrauze Inese ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kamergrauze Inese arodveselības un arodslimību ārsts
Kaminska Valentīna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Kaminskis Aleksejs ķirurgs
Kancāne Maija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kaņeps Pēteris internists
Kāpostiņa Ilze anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kāpostiņa Ilze anesteziologs, reanimatologs
Kaprāne Inese anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Karelis Guntis elektromiogrāfija
Karelis Guntis neirologs
Kārkliņa Agnese ergoterapeits
Kārkliņa Jūlija neiroķirurgs
Kārkliņa Jūlija alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Kārkliņa Sanita radiologa asistents
Karlovska Mārīte neirologs
Karlsone Lija oftalmologs
Karpatska Lilija garīgās veselības aprūpes māsa
Karpova Irina selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Karpova Irina biomateriālu pielietojums estētiskajā medicīnā
Karpova Irina botulīna toksīna pielietojums estētiskajā medicīnā
Karpova Irina asinsvadu ultrasonogrāfija
Karpova Irina reimatologs
Karpova Irina internists
Karpova Irina dermatologs, venerologs
Karpova Irina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Karpova Milana neatliekamās medicīnas ārsts
Karpovska Tatjana patologs
Karpovska Tatjana laboratorijas ārsts
Kasparane Lana selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Kasparane Lana dermatologs, venerologs
Kazakeviča Biruta anesteziologs, reanimatologs
Kazarjana Anželika ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kaže Ingrīda internists
Kažemaka Dace operāciju māsa
Kecbaja Zurabs ķirurgs
Keisele Violeta ķirurģiskās aprūpes māsa
Ķemme Rūta anesteziologs, reanimatologs
Ķempe Kristīne ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ķempe Kristīne ginekologs, dzemdību speciālists
Ķēniņa Viktorija imunologs
Ķēniņa Viktorija neirosonoloģiskā izmeklēšana
Ķēniņa Viktorija elektromiogrāfija
Ķēniņa Viktorija neirologs
Kersova Renāta pneimonologs
Kersova Renāta internists
Ķiecis Aigars radiologs
Ķikule Ilga neirosonoloģiskā izmeklēšana
Ķikule Ilga neirologs
Ķimene Ilze transfuzioloģijas māsa
Kirša Anna operāciju māsa
Ķirse Irēna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kiseļeva Nadežda ķirurgs
Klaģe Ilona ķirurģiskās aprūpes māsa
Klaģe Ilona internās aprūpes māsa
Kļava Ilze funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Kļaviņa Ilona biomedicīnas laborants
Kliha Ludmila biomedicīnas laborants
Klimkāne Laura internists
Kļimovska Tatjana ķirurgs
Klopocka Tatjana biomedicīnas laborants
Kobzeva Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Kočiašvili Georgijs ķirurgs
Kokneviča Marita ķirurģiskās aprūpes māsa
Kokonena Svetlana biomedicīnas laborants
Kokšina Nadežda anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kolokucka Asija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Koluža Sarmīte radiogrāfers
Komarova Žanna ķirurģiskās aprūpes māsa
Koņabo Jevgenijs fizioterapeits
Konanihina Gaļina internās aprūpes māsa
Kondratjeva Valērija biomedicīnas laborants
Kononova Natālija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Konrāde Ilze endokrinologs
Konrāde Inese funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Konrāde Inese internās aprūpes māsa
Koņuhova Marina biomedicīnas laborants
Kopeika Ilona radiologa asistents
Korago Elīna fizioterapeits
Kornatovska Marina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Korpeikina Lada laboratorijas speciālists
Kostiks Andrejs neirologs
Kovaldina Ženija neirosonoloģiskā izmeklēšana
Kovaldina Ženija internists
Kozlovs Ivans invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija
Kozlovs Ivans pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija
Kozlovs Ivans diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Kozlovs Ivans neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Kozlovs Ivans kardiologs
Kozule Lilita funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Kozule Lilita internās aprūpes māsa
Krakope Astrīda dermatologs, venerologs
Krasjuka Darja ķirurģiskās aprūpes māsa
Krasņiks Vladimirs neatliekamās medicīnas ārsts
Krasņiks Vladimirs anesteziologs, reanimatologs
Krasnodembska Valentīna operāciju māsa
Krastiņa Ilze ķirurģiskās aprūpes māsa
Krastiņa Ilze ambulatorās aprūpes māsa
Krastiņa Vija internās aprūpes māsa
Kratovska Aina invazīvais radiologs
Kratovska Aina radiologs
Kravale Evita ambulatorās aprūpes māsa
Kravcova Anželika anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kravcova Anželika internās aprūpes māsa
Krēsliņa Rasma ķirurģiskās aprūpes māsa
Kriķe Elita neirologs
Krisjūna Agnese ambulatorās aprūpes māsa
Krivmanis Edgars anesteziologs, reanimatologs
Kroniha Lilita operāciju māsa
Krūmiņa Angelika hepatologs
Krūmiņa Angelika infektologs
Krūmiņa Gaida radiologs
Krūmiņa Guna endokrinologs
Krūmiņa Līga fizioterapeits
Krūmiņa Lilita laboratorijas ārsts
Krūmiņa Olga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Krūpena Daiga neirologs
Krupnova Inga anesteziologs, reanimatologs
Kruste Natālija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Krūze Ārija biomedicīnas laborants
Kucenko Irēna internās aprūpes māsa
Kučinska Tatjana radiologa asistents
Kučumova Jeļena operāciju māsa
Kudlāne Iveta biomedicīnas laborants
Kudrjavceva Jekaterina anesteziologs, reanimatologs
Kukuļevska Edīte operāciju māsa
Kuļikova Anastasija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kuņicina Diāna Kolposkopija
Kuņicina Diāna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Kuņicina Diāna ginekologs, dzemdību speciālists
Kuņicins Kirils anesteziologs, reanimatologs
Kupceviča Inna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kuprijanova Vineta bērnu aprūpes māsa
Kurcalte Irēna kardiologs
Kurcalte Irēna fiziskās slodzes testi ar EKG
Kurcalte Irēna ehokardiogrāfija
Kurganova Vita ergoterapeits
Kurjanoviča Ilga ķirurģiskās aprūpes māsa
Kurmiņa Edīte bērnu ķirurgs
Kursiša Ļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Kutraite-Kalniņa Baiba anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kuzmina Svetlana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kuzņecova Jeļena ambulatorās aprūpes māsa
Lāāts Andris traumatologs, ortopēds
Labendika Raisa ambulatorās aprūpes māsa
Labuce Anna kardiologs
Laguns Reinis radiologs
Lagutina Viktorija internists
Lagutina Viktorija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Lagzdiņš Kaspars traumatologs, ortopēds
Laivacuma Sniedze hepatologs
Laivacuma Sniedze infektologs
Lakševica Ieva biomedicīnas laborants
Lāma Sandra internās aprūpes māsa
Lapidus Jurijs ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Lapidus Jurijs ginekologs, dzemdību speciālists
Lapiņa Anita Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Lapiņa Anita gastroenterologs
Lapiņa Anita endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Lapiņa Evija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lapiņa Inese internās aprūpes māsa
Lapiņa Irina kosmētiķis
Lapiņa Santa internists
Lapiņa Santa ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Lapiņa Santa arodveselības un arodslimību ārsts
Larionova Inese anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lauberte Aija ķirurgs
Lavrentjevs Andrejs kardiologs
Lavrinoviča Elvīra klīniskais mikrobiologs
Lavrinoviča Elvīra laboratorijas ārsts
Lazareva Irēna biomedicīnas laborants
Lazdāne Ita vispārējā ultrasonogrāfija
Lazdāne Ita ķirurgs
Ļebedeva Sofija padziļināta elektrokardiogrāfija
Ļebedeva Sofija kardiologs
Lebedinskis Antons neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Legzdiņa Laura fizioterapeits
Legzdiņš Atis otolaringologs
Ļehkoduha Ludmila internās aprūpes māsa
Leiše Andrejs urologs
Leitāne Inta endokrinologs
Leitāne Inta internists
Leite Ināra ķirurģiskās aprūpes māsa
Leite Ināra ambulatorās aprūpes māsa
Leite Irēna anesteziologs, reanimatologs
Leja Mārcis gastroenterologs
Lejnieks Aivars endokrinologs
Lejnieks Aivars internists
Lence Iveta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ļeoņenko Kļims urologs
Ļeonova Svetlana internās aprūpes māsa
Leščinska Elita radiologa asistents
Levina Nataļja Fizikālās terapijas metode
Līcis Oskars fizioterapeits
Liepa Dace neirologs
Liepa Veneta asinsvadu ķirurgs
Liepiņa Inga ķirurģiskās aprūpes māsa
Liepiņa Laura radiologs
Liepiņa Sandra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Liepiņa Sandra internās aprūpes māsa
Liepiņlauska Inita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Liepiņš Māris hepatologs
Liepiņš Māris infektologs
Liepniece-Karele Inta patologs
Liepzare Liene ambulatorās aprūpes māsa
Lietiņa Baiba ķirurģiskās aprūpes māsa
Lietuviete Nellija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Lietuviete Nellija ginekologs, dzemdību speciālists
Lietuvietis Vilnis urologs
Ligers Artūrs asinsvadu ultrasonogrāfija
Ligers Artūrs asinsvadu ķirurgs
Liguts Viesturs anesteziologs, reanimatologs
Lihačova Nadežda internās aprūpes māsa
Lihamanova Jeļena internās aprūpes māsa
Linarte Sanda anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ļišņovs Artjoms standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Ļišņovs Artjoms diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Ļišņovs Artjoms ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Ļišņovs Artjoms kardiologs
Lisova Diāna gastroenterologs
Lisova Diāna internists
Lisovska Saiva fizioterapeits
Lisovska Valentīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lobarevs Vitālijs radiologs
Ločmele Aina internās aprūpes māsa
Ločmele Ināra biomedicīnas laborants
Lodiņa Ligita transfuzioloģijas māsa
Ļoļāne Margarita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Lovniece Sarmīte fizioterapeits
Lučina Jūlija biomedicīnas laborants
Lukjančiks Deniss neirologs
Lukševics Einārs anesteziologs, reanimatologs
Lukstiņš Guntis diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Lukstiņš Guntis ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Lukstiņš Guntis kardiologs
Ļuļa Valentīna internās aprūpes māsa
Lurie Areta dietologs
Lurie Areta internists
Mača Zinta ambulatorās aprūpes māsa
Madelāne Monta infektologs
Maderniece Lidija operāciju māsa
Madesova Veronika internists
Magone Inese radiologa asistents
Mahmajeva Oksana patologs
Makarenko Natālija ķirurgs
Makejeva Jeļena anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Maksaja Anastasija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Malakmadze Nazibrola operāciju māsa
Malašonoks Aleksandrs ķirurgs
Maļecka Oksana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Māliņa Justīne internists
Maļinovska Agnese anesteziologs, reanimatologs
Maļugina Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Mamaja Biruta anesteziologs, reanimatologs
Manfelde Marija biomedicīnas laborants
Marčenko Gaļina anesteziologs, reanimatologs
Markoviča Irina internās aprūpes māsa
Martinsone Lauma internās aprūpes māsa
Mašara Raisa funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Masione Danute operāciju māsa
Masļeņņikova Kristīne anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Mastiņa Maija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Matute Vera radiologa asistents
Matvejeva Tatjana internists
Matvejeva Tatjana arodveselības un arodslimību ārsts
Mauriša Līga radiogrāfers
Mazaļevska Anna radiologs
Meijere Helēna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Meikšāne Jeļena ambulatorās aprūpes māsa
Mekša Līga neirosonoloģiskā izmeklēšana
Mekša Līga algologs
Mekša Līga neirologs
Melberga Liene ķirurgs
Meldere Dace kardiologs
Meldere Dace internists
Meldere Sallija anesteziologs, reanimatologs
Melderis Alvis ķirurgs
Melne Vita urologs
Meļņikova Ludmila internās aprūpes māsa
Meškovska Sandra radiogrāfers
Mežeņina Valentīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Mickeviča Agrita vispārējā ultrasonogrāfija
Mickeviča Agrita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Mickeviča Agrita ginekologs, dzemdību speciālists
Mihejeva Illa fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Miķelsone Ieva internās aprūpes māsa
Miķelsone Ieva ambulatorās aprūpes māsa
Miķelsone Iveta radiologs
Mikulāne Māra ķirurģiskās aprūpes māsa
Mikulova Svetlana internās aprūpes māsa
Miltoviča Eva neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Minibajeva Olga neirosonoloģiskā izmeklēšana
Minibajeva Olga neirologs
Mirošņičenko Jūlija operāciju māsa
Mišins Sergejs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Mitjajeva Valentīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Mjasņikova Olga ambulatorās aprūpes māsa
Moisejevs Georgijs dietologs
Moisejevs Georgijs nefrologs
Moisejevs Georgijs internists
Molčāne Kristīne pneimonologs
Molčāne Kristīne internists
More-Ametere Aiga internās aprūpes māsa
Moroza Natālija biomedicīnas laborants
Mote Liāna internās aprūpes māsa
Movčans Jevgeņijs traumatologs, ortopēds
Mozgunova Tatjana internists
Muceniece Marina internās aprūpes māsa
Muradjana Žanna anesteziologs, reanimatologs
Musatova Jeļena internās aprūpes māsa
Nagle Evija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Nagle Evija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Naglis Guntis traumatologs, ortopēds
Nali Kristiāna anesteziologs, reanimatologs
Nasteviča Anta internās aprūpes māsa
Nazarovs Jurijs patologs
Neilande Elīna radiologs
Neilande Ivanda radiologs
Neimane Viktorija biomedicīnas laborants
Nemme-Rubene Sandra anesteziologs, reanimatologs
Nerlo Antoņina biomedicīnas laborants
Ņesterenko Ella onkoloģijas ginekologs
Ņesterenko Ella ginekologs, dzemdību speciālists
Nevidovska Kristīne patologs
Niedre Aina radiologa asistents
Ņikišins Sergejs laboratorijas ārsts
Ņikitina Zane anesteziologs, reanimatologs
Nikolajenko Juris ķirurgs
Nitčenko Žanna internās aprūpes māsa
Norko Andris radiologs
Novermane Vineta internās aprūpes māsa
Novikova Nadežda anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Novikovs Viktors ķirurgs
Novostavska Olga fizioterapeits
Novožilovs Juris radiologs
Nuķe Arta Paula internās aprūpes māsa
Obermane Sarmīte internās aprūpes māsa
Ogurcova Larisa biomedicīnas laborants
Oļehnoviča Irina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Oļeņikova Natālija ķirurģiskās aprūpes māsa
Oļesiks Andrejs neatliekamās medicīnas ārsts
Omeļčenko Aleksandrs traumatologs, ortopēds
Orleāne Inga padziļināta elektrokardiogrāfija
Orleāne Inga anesteziologs, reanimatologs
Orleāne Inga internists
Orlova Jeļena biomedicīnas laborants
Ortmane Inga ķirurģiskās aprūpes māsa
Ose Kristina internās aprūpes māsa
Osipova Irina internās aprūpes māsa
Osipova Ludmila patologs
Otomere Rita profesionālais veselības aprūpes kapelāns
Ozjorska Nataļja biomedicīnas laborants
Ozola Agnese neiroķirurgs
Ozola Irēna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ozola Jeļena anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ozola Tatjana radiologs
Ozoliņa Agnese anesteziologs, reanimatologs
Ozoliņa Bogdana podologs
Ozoliņa Bogdana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ozoliņa Dzintra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ozoliņa Elīna neiroķirurgs
Ozoliņa Lidija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ozoliņa Mārīte ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Ozoliņa Rūta neirologs
Ozoliņa Santa internās aprūpes māsa
Ozoliņš Henrijs neiroķirurgs
Ozoliņš Kārlis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ozoliņš Uldis radiogrāfers
Ozols Dzintars plastikas ķirurgs
Ozols Dzintars rokas ķirurgs
Ozols Dzintars bērnu ķirurgs
Ozols Jānis ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Ozols Rolfs neiroķirurgs
Ozols Viesturs ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Paegle Ieva bērnu aprūpes māsa
Paegle Ieva neirologs
Paeglīte Jana fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Paeglīte Jana kardiologs
Paeglīte Jana klīniskais fiziologs
Paeglīte Līga operāciju māsa
Paeglītis Varis kardiologs
Paeglītis Varis fiziskās slodzes testi ar EKG
Paeglītis Varis ehokardiogrāfija
Paeglītis Varis klīniskais fiziologs
Pakalniete Anna operāciju māsa
Papinoka Mārīte ķirurģiskās aprūpes māsa
Parfjonova Jana fizioterapeits
Paršane Liene neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pašēviča Elīna internās aprūpes māsa
Pastare Daina elektromiogrāfija
Pastare Daina neirologs
Pasters Vitālijs traumatologs, ortopēds
Pavloviča Olga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Pavlovs Sergejs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pavlovska Inga ķirurģiskās aprūpes māsa
Pavučonoka Emma internās aprūpes māsa
Pčolkina Kristīne Kolposkopija
Pčolkina Kristīne ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Pčolkina Kristīne ginekologs, dzemdību speciālists
Peiča Linda anesteziologs, reanimatologs
Peipiņa Nellija internās aprūpes māsa
Peipiņa Valentīna internās aprūpes māsa
Pekša Andra internists
Pelagejevska Irina fizioterapeits
Pentjuša Anita ergoterapeits
Petrāns Mārtiņš internists
Petročenkova Ludmila ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Petročenkova Ludmila ginekologs, dzemdību speciālists
Petrovska Astrīda laboratorijas speciālists
Petrovska Liene endokrinologs
Petrovska Liene internists
Pičkure Žanna izvērsta ehokardiogrāfija
Pičkure Žanna kardiologs
Pičkure Žanna fiziskās slodzes testi ar EKG
Piebalga Anda anesteziologs, reanimatologs
Pigaļeva Natālija anesteziologs, reanimatologs
Pīlipa Anna anesteziologs, reanimatologs
Piterāne Iveta ķirurģiskās aprūpes māsa
Platkājis Ardis radiologs
Platpire Inita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Plaudis Haralds ķirurgs
Pļāvēja Andra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Pleša Nellija ķirurģiskās aprūpes māsa
Plotņikovs Konstantīns traumatologs, ortopēds
Pluģe Evita radiologs
Pļusne Marina biomedicīnas laborants
Počjopko Olga internās aprūpes māsa
Podļesnaja Jeļena radiologs
Poliščuka Karina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ponomarjova Sanita invazīvais radiologs
Ponomarjova Sanita radiologs
Popova Andžela biomedicīnas laborants
Popova Ināra funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Popova Marija laboratorijas speciālists
Popova Nadežda Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Popova Nadežda anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Poželene Antonija osteorefleksoterapeits
Poželene Antonija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Prikņa Gunita ķirurģiskās aprūpes māsa
Privaļenkova Vera biomedicīnas laborants
Prohorovs Aleksandrs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Prokopenko Jūlija internās aprūpes māsa
Prosekova Jeļena biomedicīnas laborants
Pudova Aija internās aprūpes māsa
Pudulis Jānis padziļināta elektrokardiogrāfija
Pudulis Jānis diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Pudulis Jānis neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Pudulis Jānis elektrokardiostimulācija un invazīvā ritma traucējumu korekcija
Pudulis Jānis kardiologs
Pudulis Jānis internists
Pugačova Alina radiologs
Puksta Mārīte ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Puksta Mārīte ginekologs, dzemdību speciālists
Puksta Mārīte homeopāts
Puksta-Gulbe Līga Kolposkopija
Puksta-Gulbe Līga onkoloģijas ginekologs
Puksta-Gulbe Līga ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Puksta-Gulbe Līga ginekologs, dzemdību speciālists
Puļče Olga laboratorijas speciālists
Puļče Olga biomedicīnas laborants
Puļjanova Tatjana internās aprūpes māsa
Pupina Olga radiologs terapeits
Puriņa Dzintra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Purmale-Lagune Marija biomedicīnas laborants
Pūrvietis Rūdolfs radiogrāfers
Pūrvietis Rūdolfs radiologa asistents
Putka Kristīne anesteziologs, reanimatologs
Putne Svetlana internists
Rafaels Visams traumatologs, ortopēds
Raičuka Olga ķirurģiskās aprūpes māsa
Ramane Ilona internās aprūpes māsa
Ramazanova Lidija biomedicīnas laborants
Rasa Ingvars endokrinologs
Raspopova Anastasija ķirurģiskās aprūpes māsa
Raspopova Anastasija kosmētiķis
Ratniece Agnese ķirurģiskās aprūpes māsa
Raudzena Vija anesteziologs, reanimatologs
Razāns Raimonds anesteziologs, reanimatologs
Rēdmanis Linards urologs
Reimartuss Kristaps radiogrāfers
Reimartuss Kristaps radiologa asistents
Reine Katrīna audiologopēds
Reinfelde Māra radiologa asistents
Reķe Ilga internās aprūpes māsa
Rezeberga Dace veselības aprūpes vadības ārsts
Rezeberga Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Rikmane Maija anesteziologs, reanimatologs
Rinkeviča Inese anesteziologs, reanimatologs
Rituma Sandra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rižiha Antoņina internās aprūpes māsa
Rižova Kristīna operāciju māsa
Rjabceva Daiga internās aprūpes māsa
Rjabcevs Stefans neiroķirurgs
Rjabcevs Stefans alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Rjabuhina Anastasija radiologs
Roberta Gita biomedicīnas laborants
Rodina Jekaterīna internists
Romanovs Mihails internists
Rone Inese internās aprūpes māsa
Rosicka Kristīne ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Rozenberga Ulla internists
Rozentāls Jānis asinsvadu ķirurgs
Rozīte Ilze ķirurģiskās aprūpes māsa
Rožkalne Daina anesteziologs, reanimatologs
Rožkova Nadežda fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Rožkova Nadežda kardiologs
Rožkova Nadežda fiziskās slodzes testi ar EKG
Rubece Valentīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rubene Gunita ambulatorās aprūpes māsa
Rucka Regīna operāciju māsa
Rūdule Aiga internās aprūpes māsa
Rūdule Aiga ambulatorās aprūpes māsa
Rudzāts Agris ķirurgs
Rudziša Tamāra biomedicīnas laborants
Rudzīte Dace klīniskais mikrobiologs
Rudzīte Dace laboratorijas ārsts
Rudzīte Ilona anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ruķere Ilze biomedicīnas laborants
Rutkis Aldis endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Ruža Ieva endokrinologs
Ruža Ieva internists
Ružicka Evita internās aprūpes māsa
Ržiščeva Jeļena internās aprūpes māsa
Saba-Romanova Elīna ķirurgs
Šabaļina Tatjana biomedicīnas laborants
Šafro Jeļena standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Šafro Jeļena kardiologs
Šahova Raisa elektrokardiogrāfija
Šahova Raisa kardiologs
Saidjaševs Arturs radiologs
Saksons Viktors anesteziologs, reanimatologs
Salaka Santa audiologopēds
Šalgunova Anna funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Salimbajevs Timurs ķirurgs
Salmane Janīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Salmiņa Daina endoskopijas metode māsu praksē
Salmiņa Ilona fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Salmiņa Ilona elektrokardiogrāfija
Salmiņa Ilona kardiologs
Salmiņa Ilona internists
Saļuka Gaļina pneimonologs
Saļuka Gaļina internists
Saļuka Olga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Šamardanova Vera internās aprūpes māsa
Samauska Sigita internās aprūpes māsa
Saņņikova Gaļina fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Šapovala Skaidrīte internās aprūpes māsa
Šapovalova Alla anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šaripo Viola biomedicīnas laborants
Satika Daiga ķirurģiskās aprūpes māsa
Saučica Jeļena neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Sauka Irēna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Sauka Irēna ginekologs, dzemdību speciālists
Saukāne Evita ķirurgs
Saule Dace radiogrāfers
Saule Viktors endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Saulītēna Vivita ķirurģiskās aprūpes māsa
Saveļjeva Svetlana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Savicka Dagnija internists
Savicka Līga audiologopēds
Savicka Natālija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šebaļina Gunita internās aprūpes māsa
Sečina Irina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sedņova Irina anesteziologs, reanimatologs
Segleniece Ieva anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Seimane Sandra internists
Seimane Sandra fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Sēja Inga internās aprūpes māsa
Šeļegs Aleksandrs internists
Selicka Lilita biomedicīnas laborants
Semjonovs Dmitrijs neatliekamās medicīnas ārsts
Šenfelde Ilva ķirurģiskās aprūpes māsa
Sergačova Gita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sergejeva Tamāra internās aprūpes māsa
Siļavina Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Šildere Evija operāciju māsa
Siliņa Inese ķirurģiskās aprūpes māsa
Šilina Inessa anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šilina Inessa internās aprūpes māsa
Siliņš Edgars neatliekamās medicīnas ārsts
Siliņšmits Gunārs alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Simanoviča Dita biomedicīnas laborants
Simanovičs Edvīns traumatologs, ortopēds
Šimohina Eva anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Simonova Anna anesteziologs, reanimatologs
Siņakova Sarmīte radiologa asistents
Sirkina Stella radiologs
Sirkina Stella vispārējā ultrasonogrāfija
Sirkina Stella neatliekamās medicīnas ārsts
Sirmā Daiga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sitdikova Irina biomedicīnas laborants
Sitiņa Karina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sitņikova Irīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Skadorva Olga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Skane Aija biomedicīnas laborants
Skorodenoka Antra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Skrējāne Dace radiogrāfers
Skudre Anita anesteziologs, reanimatologs
Skuja Vita internists
Skuja-Petruševiča Līga operāciju māsa
Skujenieks Māris internists
Skvarkovska Oksana neatliekamās medicīnas ārsts
Skvarkovska Oksana anesteziologs, reanimatologs
Šļahota Andris kardiologs
Šleiere Lada anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sļiva Gaļina Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Šlosberga Evita neirologs
Šlova Alla garīgās veselības aprūpes māsa
Šmatčenko Ervīns neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Smeltere Anita Fizikālās terapijas metode
Smeltere Anita masieris
Smeltere Eleonora audiologopēds
Smiltena Inese pneimonologs
Smirnova Lada biomedicīnas laborants
Smislova Jekaterina ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Smislova Jekaterina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Šmite Dace zobu higiēnists
Šmite Dace anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šņakina Margarita biomedicīnas laborants
Sniķe Zane fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Sniķe Zane izvērsta ehokardiogrāfija
Sniķe Zane klīniskais fiziologs
Snipe Dace otolaringologs
Snipe Kaspars vispārējā ultrasonogrāfija
Snipe Kaspars ķirurgs
Sokolova Alīna anesteziologs, reanimatologs
Sokolova Emma fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Sokolova Emma padziļināta elektrokardiogrāfija
Sokolova Emma kardiologs
Sokolova Oksana zobārstniecības māsa
Sokolovs Aleksandrs anesteziologs, reanimatologs
Soldatenkova Darija ķirurgs
Solodoviča Vera fizioterapeita asistents
Soloduna Jeļena operāciju māsa
Soloviha Violetta internās aprūpes māsa
Solovjova Natālija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Solovjova Tatjana internists
Šorubalko Arturs radiologs terapeits
Soste Daira internās aprūpes māsa
Sparāne Zaiga ķirurģiskās aprūpes māsa
Sperga Māris patologs
Sprance Iveta biomedicīnas laborants
Spridzāne Arta Kolposkopija
Spridzāne Arta onkoloģijas ginekologs
Spridzāne Arta ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Spridzāne Arta ginekologs, dzemdību speciālists
Špringa-Šprunga Laila internās aprūpes māsa
Sproga-Jankoviča Lauma neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Spručs Roberts fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Spručs Roberts anesteziologs, reanimatologs
Staņa Rūta kardiologs
Staņa Rūta transfuziologs
Stare Tamāra neatliekamās medicīnas ārsts
Starta Gunta biomedicīnas laborants
Stašinskis Roberts anesteziologs, reanimatologs
Staudža Natālija operāciju māsa
Staudžs Kaspars asinsvadu ķirurgs
Šteinberga Dace anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šteinmane Guna laboratorijas ārsts
Štelce Linda internists
Stengrevica Nataļja anesteziologs, reanimatologs
Stepanova Gaļina ķirurģiskās aprūpes māsa
Stepanova Ludmila biomedicīnas laborants
Stepanovs Jevgeņijs anesteziologs, reanimatologs
Stoļarova Vera anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Stramkale Anita internists
Stramkale Anita alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Stramkale Anita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Strangate-Upmale Jolanta diabēta aprūpes māsa
Strangate-Upmale Jolanta internās aprūpes māsa
Strangate-Upmale Jolanta ambulatorās aprūpes māsa
Straume Zane gastroenterologs
Straume Zane internists
Strautiņa Ingrīda radiologa asistents
Strautmane Ilze oftalmologs
Strazdiņa Olga internās aprūpes māsa
Strazdiņa Sniedze internās aprūpes māsa
Strazdiņš Māris neiroķirurgs
Štreinerte Baiba veselības aprūpes vadības ārsts
Štreinerte Baiba onkologs ķīmijterapeits
Strelkova Regīna funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Strelkova Regīna ambulatorās aprūpes māsa
Strēlnieks Aldis kardiologs
Strēlnieks Aldis anesteziologs, reanimatologs
Strēlnieks Aldis internists
Strode Egita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Strods Andris neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Stronsteina Solvita ambulatorās aprūpes māsa
Strupule Jeļena anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Stuķēna Inga kardiologs
Stuķēna Inga internists
Stunžāns Oļegs traumatologs, ortopēds
Stupņikova Jeļena anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Stūris Diāna veselības aprūpes vadības ārsts
Stūrīte Veronika onkoloģiskās aprūpes māsa
Šuba Oļegs anesteziologs, reanimatologs
Šubina Tatjana internās aprūpes māsa
Sudmale Silvija laboratorijas ārsts
Sudorgina Jeļena garīgās veselības aprūpes māsa
Sugakova Vera ķirurģiskās aprūpes māsa
Suhoručkina Ludmila transfuzioloģijas māsa
Suhoručkina Ludmila anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Sujete Inga anesteziologs, reanimatologs
Sujete Inga alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Šuļga Gaļina ambulatorās aprūpes māsa
Sūna Normunds elektroencefalogrāfija
Sūna Normunds neirologs
Supe Gunta biomedicīnas laborants
Supe Uģis radiogrāfers
Supe Uģis radiologa asistents
Šušenačevs Jurijs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Suveizda Valentīna biomedicīnas laborants
Švampe Raimonds anesteziologs, reanimatologs
Svare Atis radiologs
Švaža Linda neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Šverina Vija ķirurģiskās aprūpes māsa
Svikša Alberts neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Svilpe Sandra neirosonoloģiskā izmeklēšana
Svilpe Sandra neirologs
Svilpe Sandra arodveselības un arodslimību ārsts
Svirska Larisa neirosonoloģiskā izmeklēšana
Svirska Larisa neirologs
Tamane Viktorija internās aprūpes māsa
Tamužs Pēteris anesteziologs, reanimatologs
Tarakānova Sanita ķirurģiskās aprūpes māsa
Tarasovs Mihails internists
Tarasovs Sergejs ginekologs, dzemdību speciālists
Tarvida Jana biomedicīnas laborants
Tašmane Zoja internās aprūpes māsa
Taube Silvija biomedicīnas laborants
Terehova Ineta ķirurģiskās aprūpes māsa
Terehova Natalija biomedicīnas laborants
Tereško Ilze fizioterapeits
Tereško Īrisa alergologs
Tereško Īrisa internists
Tihanova Ilona internās aprūpes māsa
Tikmere Inese urologs
Tilgale Biruta neirologs
Tilgase Svetlana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Timma Ņina internās aprūpes māsa
Timma Ņina kosmētiķis
Timofeeva Veronika fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Timofeeva Veronika kardiologs
Timofejeva Irēna ambulatorās aprūpes māsa
Timofejeva Ludmila anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Timofejeva Regīna internās aprūpes māsa
Timuška Skaidrīte anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Tirzīte Madara pneimonologs
Tirzīte Madara internists
Tiškina Nataļja internās aprūpes māsa
Toločko Kristina internists
Tolpežņikovs Jānis radiologs
Toma Nataļja operāciju māsa
Tomiņš Pēteris anesteziologs, reanimatologs
Tormane Nataļja internās aprūpes māsa
Trahimoviča Valentīna internās aprūpes māsa
Trauberga Liana laboratorijas ārsts
Treilons Ainārs urologs
Treimane-Harlamova Sindija internās aprūpes māsa
Truhanova Katerina ambulatorās aprūpes māsa
Trumpika Dace internists
Tūce Linda radiologs
Ūdris Ints selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Ūdris Ints biomateriālu pielietojums estētiskajā medicīnā
Ūdris Ints botulīna toksīna pielietojums estētiskajā medicīnā
Ūdris Ints asinsvadu ultrasonogrāfija
Ūdris Ints asinsvadu ķirurgs
Ūdris Ints ķirurgs
Ulasa-Jeļisējeva Sanita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ulnicāne Nataļja internās aprūpes māsa
Umnovs Aleksandrs kardiologs
Umnovs Aleksandrs fiziskās slodzes testi ar EKG
Ungure Sandra biomedicīnas laborants
Upeniece Nelda operāciju māsa
Upīte Dana kardiologs
Upmale Sabīne internists
Urazmetovs Ruslans neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Urjumceva Tamāra ķirurģiskās aprūpes māsa
Ursuļana Julana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Urtāne Maija biomedicīnas laborants
Utorova Marina ķirurģiskās aprūpes māsa
Vaivode Ieva imunologs
Vaivode Ieva onkologs ķīmijterapeits
Valaine Teresa anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vaļdena Aleksandra radiologs
Vāle Gunita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Valtere Agate internās aprūpes māsa
Valtere Andra endokrinologs
Vanaga Ieva infektologs
Vasiļauska Karīna elektrokardiogrāfija
Vasiļauska Karīna kardiologs
Vasiļauska Karīna neatliekamās medicīnas ārsts
Vasiļauska Karīna pneimonologs
Vasiļauska Karīna internists
Vasiļevska Jeļena anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vaska Jūlija biomedicīnas laborants
Vaškevica Anna ķirurģiskās aprūpes māsa
Vāvere Dzintra masieris
Vāvere Dzintra algologs
Vāvere Dzintra fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Vecmane Zaiga fizioterapeits
Vecroze Biruta onkoloģiskās aprūpes māsa
Veidemane Inga internās aprūpes māsa
Veingarte Ināra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vencko Regīna biomedicīnas laborants
Verbovenko Jurijs invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija
Verbovenko Jurijs pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija
Verbovenko Jurijs diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Verbovenko Jurijs neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Verbovenko Jurijs ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Verbovenko Jurijs kardiologs
Verbovenko Jurijs fiziskās slodzes testi ar EKG
Vergazova Irīna ambulatorās aprūpes māsa
Vētra Aivars fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Vētra Aivars bērnu ķirurgs
Vētra Aivars tehniskais ortopēds
Vētra Alisa anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vēvere Inga anesteziologs, reanimatologs
Vēze Līga operāciju māsa
Viča Smaida biomedicīnas laborants
Vīgante Baiba anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vīgante Līga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Vigule Alise ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Vigule Alise ginekologs, dzemdību speciālists
Vikentjeva Aļona neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Vikmane Inga pneimonologs
Vikmane Inga internists
Vikmanis Andris traumatologs, ortopēds
Vīksne Evija ķirurģiskās aprūpes māsa
Vīksne Evija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vīksne Skaidrīte operāciju māsa
Vilcāne Elīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vilka Viktorija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Viltere Santa fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Viltere Santa standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Viltere Santa Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Viltere Santa kardiologs
Viltere Santa klīniskais fiziologs
Viltere Santa internists
Viļura Irita onkoloģiskās aprūpes māsa
Vindžanova Inga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vinogradova Marina ķirurģiskās aprūpes māsa
Višņakovs Aleksejs neatliekamās medicīnas ārsts
Višņakovs Aleksejs ķirurgs
Višņekova Tatjana ķirurģiskās aprūpes māsa
Vitkauska Jeļena internās aprūpes māsa
Vītolberga Inga asinsvadu ultrasonogrāfija
Vītolberga Inga neirosonoloģiskā izmeklēšana
Vītolberga Inga klīniskais fiziologs
Vītoliņa Žanna fizioterapeita asistents
Vītols Jurģis ginekologs, dzemdību speciālists
Viziņa Vilma masieris
Vjugins Juris anesteziologs, reanimatologs
Vlazņevs Māris urologs
Vnukova Nataļja anesteziologs, reanimatologs
Voicehovska Jūlija internists
Voičika Aija ķirurģiskās aprūpes māsa
Voitkuna Alīna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Volanska Guna anesteziologs, reanimatologs
Volčeka Ludmila endoskopijas metode māsu praksē
Volkolakovs Jānis sirds ķirurgs
Volodina Kristīne biomedicīnas laborants
Vološko Nataļja operāciju māsa
Volovjaško Andrejs operāciju māsa
Vovčoka Dace ķirurģiskās aprūpes māsa
Vovere Liene onkoloģiskās aprūpes māsa
Vrubļevska Anita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vrubļevska Anita internās aprūpes māsa
Vucāne Ligija ķirurģiskās aprūpes māsa
Vvedenskis Sergejs neiroķirurgs
Zablocka Tatjana patologs
Zaborovska Kristīne anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zabrovska Diāna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Zagorskis Anatolijs radiologs terapeits
Žaguļina Danuta biomedicīnas laborants
Zaiceva Veronika radiologs
Zaiferte Olga neirologs
Zaikina Viktorija transfuzioloģijas māsa
Zaikovskis Pāvels psihiatrs
Zaķis Jānis anesteziologs, reanimatologs
Zakreševska Ilze ambulatorās aprūpes māsa
Zakreševska Signe ķirurģiskās aprūpes māsa
Zālīte Marija fizioterapeits
Zaļkalns Jānis geriatrs
Zaļkalns Jānis internists
Zalmane Dace kardiologs
Zalmane Dace internists
Zaļūksne Agnese anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zamullo Igors urologs
Žarinova Irēna ķirurģiskās aprūpes māsa
Zariņš Ainārs bronhoskopija
Zariņš Ainārs pneimonologs
Zarucka Kristīne anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zatirka Anna Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Zauska Iveta laboratorijas speciālists
Zavaļņuka Irēna Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Ždanova Natālija anesteziologs, reanimatologs
Zdanovskis Nauris radiologs
Zēbauere Elga Rudīte biomedicīnas laborants
Zeidaka Linda ķirurgs
Zeiza Inese radiogrāfers
Zeiza Kaspars ķirurgs
Zelča Signe reimatologs
Zelča Signe internists
Zeltiņa Indra hepatologs
Zeltiņa Indra infektologs
Želve Ziedīte neirologs
Zemmers Juris gastroenterologs
Zeps Māris radiologs
Žerina Jeļena otolaringologs
Zhukova Nadezhda anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ziedone Guna internists
Ziedonis Ritvars ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Žiganova Natālija internās aprūpes māsa
Zijangirova Aļona internās aprūpes māsa
Zikovs Rems neatliekamās medicīnas ārsts
Zīlmane Agita internās aprūpes māsa
Ziļpauša Ināra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zīra Tatjana biomedicīnas laborants
Žitkova Inesa ambulatorās aprūpes māsa
Zlobina Natālija transfuziologs
Zlobina Natālija anesteziologs, reanimatologs
Znutiņš Aivars neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Žodžika Jana Kolposkopija
Žodžika Jana ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Žodžika Jana ginekologs, dzemdību speciālists
Zolmane Kristīna operāciju māsa
Zujeviča Jeva biomedicīnas laborants
Žukova Oksana anesteziologs, reanimatologs
Zvaigzne Liesma biomedicīnas laborants
Zvaune Linda algologs
Zvaune Linda neirologs
Zvejniece Ilze biomedicīnas laborants
Žvīgure Aelita radiologs
Zvilna Marina bērnu aprūpes māsa
Zvirbule Indra nefrologs
Zvirbule Indra internists
Zvirgzdiņš Vitālijs asinsvadu ķirurgs