Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010000234
Adrese Hipokrāta iela 2, Rīga, LV1079
Telefona nr 67042400
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 01.08.2005
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 31.08.2007
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Hipokrāta iela 4, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Juglas iela 20, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Linezera iela 3, Rīga, LV1006

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābele Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ābele Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ābeltiņa Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Āboliņa Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Āboliņa Elīna ginekologs, dzemdību speciālists
Āboliņa Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Āboliņa Vizma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Āboliņš Juris patologs
Āboltiņa Gundega Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Actiņa Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ādiņa Marija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Afoņkina Viktorija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts
Agafonceva Milana fizioterapeits
Agaļcova Jeļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Agapova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ahmetovs Anatolijs ķirurgs
Aišpure Santa māsas palīgs
Aizpure Andra māsas palīgs
Akermane Valda neirologs
Aksjutins Filips neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Aļbovs Arkādijs anesteziologs, reanimatologs
Aleksandrova Rasa Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleksandrovs Dmitrijs ķirurgs
Aleksejeva Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Alentjeva Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Alfjorova Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Aļkovs Aleksejs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Alksne Līga radiologa asistents
Alonceva Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Alpe Kristiāns ārsts; traumatologs, ortopēds
Aļtšulere Elīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Amirdinova Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ančevska Arita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ancvēriņa Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andersone Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andersone Ilze biomedicīnas laborants
Andersone Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andračņikovs Sergejs anesteziologs, reanimatologs
Andrejeva Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andrianova Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andrianovs Andrejs anesteziologs, reanimatologs
Andrjuna Raisa māsas palīgs
Andruce Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andžāne Diāna ginekologs, dzemdību speciālists
Andžāns Igors urologs; urologs
Ansaberga Laila biomedicīnas laborants
Ansberga Līga Nieru aizstājterapijas metode; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Anšmite Baiba fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; kardiologs
Ansone Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ansule Alise ārsta palīgs (feldšeris)
Antiņa-Dukule Vineta geriatrs
Antoņēviča Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Antonova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Antonovs Antons anesteziologs, reanimatologs
Apanaseviča Marija biomedicīnas laborants
Apine Anda dermatologs, venerologs
Apine Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apinis Arveds diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Apsīte Agnese fizioterapeits
Arāja Dace ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Arčikova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ārente Līga Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Arons Mihails anesteziologs, reanimatologs
Arutjuņana Seda infektologs
Asanoviča Sandra māsas palīgs
Asejeva Jeļizaveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ašmane Santa neirologs; elektroencefalogrāfija
Atstupens Kristaps ķirurgs
Auslands Kaspars neiroķirurgs
Auziņa Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Auziņš Jānis urologs
Avdjukevičs Jurijs anesteziologs, reanimatologs
Avdotina Jekaterina radiologs
Avotiņa Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Avotiņa Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Avtuško Jekaterina māsas palīgs
Babičeva Polīna ārsts
Babre Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Babre-Zelča Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bace Oksana anesteziologs, reanimatologs
Bačkure Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Baduna Monta radiologs
Baklašova Arnita hematologs; internists
Balandins Valerijs ķirurgs
Balaševa Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bāliņa Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balode Inga māsas palīgs
Balode Jurate ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Balode Laura ķirurgs
Balodis Aleksandrs ārsta palīgs (feldšeris)
Baltruka Astrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baltruka Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baranova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baranova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Baranovskis Aivis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Barbasova Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Barinska Zanda onkoloģijas ginekologs; ginekologs, dzemdību speciālists
Barone Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Basina Oļesja gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija
Bašķe Dina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baško Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baufāle Regīna nefrologs
Baula Zane internists
Baumane Arta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baumane Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Baumane Ilga ķirurgs
Baumane Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baumanis Edgars urologs
Baumgartene Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Baurovska Ieva ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Bažule Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bebriša Antoņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beknazarova Anna biomedicīnas laborants
Beļavska Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beļecka Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Beļenkovs Andrejs māsas palīgs
Belinceva Anastasija anesteziologs, reanimatologs
Belkovska Larisa biomedicīnas laborants
Belousa Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Belovs Alberts ārsts; urologs
Bēniņa Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beresteviča Anželika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Berestova Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Berezovskis Reinis anesteziologs, reanimatologs
Berga Lauma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bergfelde Evija ārsts
Bergmane Ināra māsas palīgs
Bergmane Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Berķis-Bergs Jānis anesteziologs, reanimatologs
Bernāne Agita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bernāne Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bernarde Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bernarde Kristīne gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija
Bernāts Andris māsas palīgs
Bernharde Anita algologs; anesteziologs, reanimatologs
Bernšteins Andrejs invazīvais radiologs; radiologs
Bērziņa Aija ārsta palīgs (feldšeris)
Bērziņa Amanda Anna ķirurgs
Bērziņa Ance radiologs
Bērziņa Anta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Guna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Bērziņa Sandra māsas palīgs
Bērziņa Solvita elektromiogrāfija
Bērziņš Alberts kardiologs; ārsts
Bērziņš Ardis anesteziologs, reanimatologs
Bērziņš Arvīds anesteziologs, reanimatologs
Bērziņš Jānis urologs
Bērziņš Pauls internists
Bessudnova Ludmila internists
Bēta Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bežeļova Anastasija biomedicīnas laborants
Bicāns Kārlis neiroķirurgs
Bičkova Inna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bikanova Ilva ārsts
Biķerniece Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bikova Ilze kardiologs
Bikovska-Šimanovska Eva Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Biksāne Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bimbirule Maija anesteziologs, reanimatologs
Bināns Helmuts internists; pneimonologs
Binfelde Dārta oftalmologs
Binone Marina māsas palīgs
Birģele-Zavaļņuka Aiva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Birnbaums Jānis Verners anesteziologs, reanimatologs
Birnsone Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bistrjaņika Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bistrova Nadežda ārsta palīgs (feldšeris)
Bistrova Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bite Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bizika Daniela Dana internists
Blaua Ingūna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Blaua Karalīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blaževica-Juhņeviča Alla biomedicīnas laborants
Blomniece Evija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Blūma Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blumane Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Blūmenfelde Inna māsas palīgs
Blūms Kristaps plastikas ķirurgs; ārsts
Bobrovs Edgars ķirurgs
Bočina Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bočins Romans pneimonologs; internists
Bogdāne Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogdanova Inga patologs
Bogdanova Marina internists
Bogdanova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogdanovs Artūrs anesteziologs, reanimatologs
Bogorada-Saukuma Dace radiologs terapeits
Bogotais Dzintars radiogrāfers
Boguševiča Marija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Boks Ainārs ķirurgs
Bolšteina-Liberte Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bondareva Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bora Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bormane Eva nefrologs; internists
Borska Nataļja biomedicīnas laborants
Bračka Daiga biomedicīnas laborants
Bramane Lienīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bramane Olita podologs
Branceviča Evelīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Braufmane Ilze biomedicīnas laborants
Braže Ivars ārsts
Bredele Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Breikša-Vaivode Austra patologs
Brencsēns Edvards internists
Brinfelde Zita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Briuka Loreta ārsts
Briuks Matīss ārsts
Brīvniece Ieva radiologs
Broka Santa endokrinologs
Brokāne Santa ergoterapeits
Bronka Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brūkša Ingūna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brūms Artūrs biomedicīnas laborants
Bubajeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Būce-Šatoba Ieva anesteziologs, reanimatologs; anesteziologs, reanimatologs
Budajevs Fjodors ārsts
Bukbārdis Romāns radiologs
Bukovska Silvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buks Māris neiroķirurgs
Bule Violeta ginekologs, dzemdību speciālists; ārsts
Buliga Santa radiogrāfers
Bulmanis Oskars gastroenterologs; internists
Bunga Viktorija ārsta palīgs (feldšeris)
Bunka Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Burčaka Ņina fizioterapeita asistents
Burmistre Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Buša Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buša Ligita māsas palīgs
Bušmane Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bušmane Ināra internists
Butāne Katrīna ginekologs, dzemdību speciālists
Butorina Diāna ārsts
Čačka Toms neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Čakste Evija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čamane Evija ārsts
Čapligina Valentīna laboratorijas speciālists
Cara Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Carenkova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Caune Matīss hematologs
Čehova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cera Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ceras Inguna laboratorijas speciālists
Čerbakova Sinda māsas palīgs
Černiha Jeļena māsas palīgs
Čerņikova Žaneta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Černišenko Jūlija internists
Čerpakovska Krista Brigita ķirurgs
Červonņikova Antoņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Česnokovs Aleksejs anesteziologs, reanimatologs; anesteziologs, reanimatologs
Cibuļa Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cibuļska Marina anesteziologs, reanimatologs
Cielava Ina māsas palīgs
Ciesa Alla māsas palīgs
Cigaņika Oksana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Činakalo Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Činokajeva Zane anesteziologs, reanimatologs
Čirkova Alina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Cīrule Nelda ārsta palīgs (feldšeris)
Cīrule Viktorija ārsts; radiologs
Cīrule-Tihomirova Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ciša Vēsma māsas palīgs
Čistjaka Mūza neirologs
Čistjakova Vlada ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Citoviča Margarita laboratorijas ārsts; imunologs
Cmaka Dana hematologs
Čornijs Pāvels fizioterapeits
Čudnovceva Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Čukure Ināra kardiologs
Čulkova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Culukidze Cisana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čumaka Tatjana laboratorijas speciālists
Čunčule Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čursina Alla biomedicīnas laborants
Cvetkova Tatjana audiologopēds
Cvetkova Valentīna māsas palīgs
Dadzīte Ilze māsas palīgs
Dadzīte Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dage Rudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Daize Ieva ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Dāle Rolands urologs
Dambe Zane fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Dambrova Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Damroze Ārija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Danefelds Mārtiņš internists
Daņilova Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Darkeviča Inese biomedicīnas laborants
Dārziņa Liene ārsta palīgs (feldšeris)
Davigora Marija ārsta palīgs (feldšeris)
Demičevs Jevgēnijs ķirurgs; ārsts
Demidova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deņisova Irina biomedicīnas laborants
Deņisova Ludmila māsas palīgs
Dermeļa Žanna laboratorijas ārsts
Derovs Aleksejs internists; gastroenterologs
Dērveniece Andra onkologs ķīmijterapeits
Dietlava Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dimante Krista radiologa asistents
Dimdiņa Lelda internists; reimatologs
Dišlere Nelda māsas palīgs
Djačenko Olga ārsta palīgs (feldšeris)
Djatkovičs Anrijs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts
Dmitrijeva Jeļena māsas palīgs
Dombrovska Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Doniņa Simona onkologs ķīmijterapeits; imunologs
Dorogojs Aleksandrs urologs
Drauga Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dreiblathena Katrīna audiologopēds
Dreimane Ivita māsas palīgs
Dreimane Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dreimane Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drinka Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Drizlionoka Karina anesteziologs, reanimatologs
Drozda Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dubencovs Sergejs patologs
Dubinskis Dainis traumatologs, ortopēds
Dubrovska Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dubrovska Irēna māsas palīgs
Duncāne Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dunda Reinis radiogrāfers
Džavadova Ženija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzelve Pauls ārsts; internists
Dzelzītis Juris neiroķirurgs
Dzene Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dzene Jeļena fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Dziemidova Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Dziļuma Dina kardiologs
Dzirkale Dace neirologs
Dzjamuliča Arnita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eglīte Baiba laboratorijas ārsts
Eglīte Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eglīte Eva neatliekamās medicīnas ārsts
Eglīte Jolanta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Eglīte Ramona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eglītis Kristaps ķirurgs
Eizenbarte Maija māsas palīgs
Eižvertiņa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ekšteina Ilze hepatologs; infektologs
Ellere Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Elsberga Evija radiologs
Else Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Emira-Kokina Darina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eņģele Ilze radiologs
Engels Rihards traumatologs, ortopēds
Erdmane Inguna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ērgle Sarmīte māsas palīgs
Ērmane Zaiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ernstsons Ainars neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Eversone Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Fadejenko Ina māsas palīgs
Fadejenko Valentīna māsas palīgs
Fadejeva Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Faulbauma Iece Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fedjunova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fedoruka Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Fedoruškina Maija Biruta transfuzioloģijas māsa
Fedotova Tatjana biomedicīnas laborants
Feizaka Ieva biomedicīnas laborants
Feldmane Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fiļajeva Nataļja biomedicīnas laborants
Fiļipova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fjodorova Līga māsas palīgs
Fjodorova Ludmila māsas palīgs
Fjodoroviča Svetlana anesteziologs, reanimatologs
Fjodorovs Andrejs neatliekamās medicīnas ārsts; ārsts
Flaksmanis Artūrs ķirurgs
Fleija Ieva internists
Fokins Kirills ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Fokins Vladimirs ķirurgs; vispārējā ultrasonogrāfija
Forstmane-Vilkoite Kristiāna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Freiberga Linda ginekologs, dzemdību speciālists
Freidmane Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Freimane Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Freimanis Arvis urologs
Frickausa Baiba ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Frolova Jūlija radiologs terapeits
Gabne Juliāna anesteziologs, reanimatologs
Gabruševa Ērika radiologa asistents
Gagarina Jekaterina ārsts; radiologs
Gaide Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gaile Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gailiša Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gailīte Ina ārsta palīgs (feldšeris)
Gailīte Inese māsas palīgs
Gailīte Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Garina Iluta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Garins Aleksandrs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Gārša Ingus neiroķirurgs
Gavars Ivars māsas palīgs
Gavriļenko Rihards radiogrāfers
Gavriļins Dmitrijs neiroķirurgs
Gavryliuk Galyna ārsts
Ģēģere Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Geibijeva Leila ārsts
Geistarte Julana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Geķis Jānis radiologs
Gendrika Eva neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Generalova Veronika ginekologs, dzemdību speciālists
Gerasimova Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gerķe Guna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ģībietis Valdis ārsts
Gičāns Igors ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Gintere Māra elektroencefalogrāfija; neirologs
Girgensone Ginta ārsts
Girse Sanita laboratorijas speciālists
Glāzniece Santa neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Glāzniece-Kagane Zane anesteziologs, reanimatologs
Glazunovs Dmitrijs neirologs
Goba Gita māsas palīgs
Godīga Sindija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Golubeva Iraida neirologs
Gomberga Svetlana internists
Gončarenko Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gončars Jānis ārsta palīgs (feldšeris)
Gorbunova Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gorjunova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gorohovs Artūrs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Gorovenko Viktors anesteziologs, reanimatologs
Grabe Zane ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Grahoļska Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Grava Inta māsas palīgs
Grava Laura oftalmologs
Grāvīte Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grebjonkins Vitālijs ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; kardiologs
Grebņeva Viktorija ārsts
Grebņicka Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gribanova Olga biomedicīnas laborants
Gribuļa Ludmila biomedicīnas laborants
Gribuste Līga audiologopēds
Grigale Agnese fizioterapeits
Grigāne Anda nefrologs; internists
Grigorjeva Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Grigorjeva Elga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grigorjeva Jūlija anesteziologs, reanimatologs
Grigorjeva Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Grigorjeva Ļoļa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Grigorjeva Oļesja onkologs ķīmijterapeits
Grigorjeva Viktorija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grigorjevs Sergejs anesteziologs, reanimatologs
Grigutiene Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Grīniņa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Griņovs Gļebs ārsts
Grīntāla Laila radiogrāfers
Grīsle Ineta pneimonologs
Grjunbergs Aleksandrs patologs
Groma Lina anesteziologs, reanimatologs
Gromova Ginta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Groza Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Grudule Sandra biomedicīnas laborants
Grugule Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grundāne Daiga anesteziologs, reanimatologs
Gruziņa Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gurdziele Inese biomedicīnas laborants
Guščina Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Gutņikovs Oļegs anesteziologs, reanimatologs
Gvenetadze Dāvids neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Haduņkins Viktors radiologs
Haduņkins Vladislavs anesteziologs, reanimatologs
Haidarova Aļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Halameida Viktorija internists
Haritončenko Iveta neirologs
Haritonova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Harmsone Helēna fizioterapeits
Hazenfusa Rasma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hilova Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hmeļņika Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Holodova Olga neirologs
Holste Irina ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs
Homčenko Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hudjakova Jeļena biomedicīnas laborants
Iesalniece Miralda māsas palīgs
Ignatjeva Jeļena neirologs
Ikauniece Linda ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Iļčenko Nikola Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Iļjina Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Indriksone Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Inkina Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Irbe Kitija ergoterapeits
Isahanova Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Isajeva Lina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Isajevs Sergejs patologs
Ivahno Vladimirs māsas palīgs
Ivakina Alīna pneimonologs
Ivanova Anita māsas palīgs
Ivanova Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanova Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ivanova Irīna māsas palīgs
Ivanova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanova Patrīcija asinsvadu ķirurgs
Ivanovs Igors ķirurgs
Ivanovska Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ivdra Iveta dermatologs, venerologs
Izare Lilija anesteziologs, reanimatologs
Jablonska Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jagodzinska-Peškova Jekaterina anesteziologs, reanimatologs
Jākobsone Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jakovels Dainis ķirurgs
Jakovļeva Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Jakovļeva Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jakovļevs Arvīds patologs
Jakubovska Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jakubs Jānis māsas palīgs
Janceva Jūlija oftalmologs
Janelsiņa Marta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Janka Sanita internists
Jankovs Jevgenijs ārsta palīgs (feldšeris)
Janoviča Valerija internists
Jansone Agnese ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts
Jansone Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jansone Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jansone Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jansone Sindija radiogrāfers
Jansone-Laizāne Anita radiologs
Jansons Edmunds internists
Jansons Juris urologs
Jansons Kaspars māsas palīgs
Januškeviča Viktorija anesteziologs, reanimatologs
Januškevičs Sergejs ķirurgs
Jarceva Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jarocka-Jemeļjanova Natālija anesteziologs, reanimatologs
Jaščuka Jūlija ginekologs, dzemdību speciālists
Jaudzema Aija radiologs
Jaukule Ilona neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jaundžeikare Sandra internists
Jaunozoliņa Līga radiologs
Jazenoka Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jefremova Kristīne ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts
Jēgere Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jēkabsone Irēna transfuziologs
Jemeļjanovs Vadims ārsts
Jermacāne Anita māsas palīgs
Jermakova Irina ginekologs, dzemdību speciālists
Jeršova Leta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jevsjukova Valērija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jevsjukovs Aleksandrs ārsta palīgs (feldšeris)
Ježova Aļona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jonāne Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Joničenoka Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Judina Diana anesteziologs, reanimatologs
Junga Anna anesteziologs, reanimatologs; ārsts
Junkere Agrita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jurkeviča Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jurševska Beāte ārsts
Juškeviča Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Juško Marika ārsts
Juško Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kacapova Angelina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kačerovska Paula ginekologs, dzemdību speciālists
Kačurina Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kadiša Anda reimatologs
Kagans Aleksandrs anesteziologs, reanimatologs
Kairiša Rita māsas palīgs
Kaļagina Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kalēja Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kalinin Artem kardiologs; izvērsta ehokardiogrāfija
Kaļiņina Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalnača Alla māsas palīgs
Kalnačs Dainis fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kalniete Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Elvita biomedicīnas laborants
Kalniņa Ināra endokrinologs
Kalniņa Madara neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kalniņa Maija anesteziologs, reanimatologs
Kalniņa Renāta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Una Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņš Artis kardiologs; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Kalniņš Edvards ārsts
Kamenska Jekaterina traumatologs, ortopēds
Kamergrauze Inese internists
Kaminska Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaminskis Aleksejs ķirurgs
Kancāne Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kande Linda neirologs
Kangare Līga biomedicīnas laborants
Kāpostiņa Ilze anesteziologs, reanimatologs
Kāpostiņš Armands ārsts
Kaprāne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Karelis Guntis neirologs
Kārkliņa Agnese ergoterapeits
Kārkliņa Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kārkliņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kārkliņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kārkliņa Jūlija neiroķirurgs
Kārkliņa Sanita radiologa asistents
Karlovska Mārīte neirologs
Karlsberga Lilija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Karlsone Lija oftalmologs
Karpova Irina reimatologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Karpova Milana neatliekamās medicīnas ārsts
Karpoviča Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Karpovska Tatjana patologs
Kaspare Marika māsas palīgs
Katkovska-Kukoja Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķauķe Gundega neirologs
Kavala Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kazaka Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kazakeviča Biruta anesteziologs, reanimatologs
Kazarjana Anželika ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kažemaka Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kecbaja Zurabs ķirurgs; ķirurgs
Keisele Violeta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kelbrante Regīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķepīte Danuta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kerlo Oļesja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kersova Renāta pneimonologs
Ķiecis Aigars radiologs
Ķikule Ilga neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Ķimene Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķimene Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kirša Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ķirse Elīna anesteziologs, reanimatologs
Ķirse Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kiseļeva Nadežda ķirurgs
Kislaja Jeļena māsas palīgs
Klaģe Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļava Ilze funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļaviņa Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļaviņa Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļaviņa Klinta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļaviņa Valentīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kļimovska Tatjana ķirurgs
Klindžāne Astra māsas palīgs
Klinovičs Toms radiologs
Kločane Jūlija oftalmologs
Klopocka Tatjana biomedicīnas laborants
Kļosovs Ņikita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kobzeva Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Kočetkovs Ernests ķirurgs
Kočiašvili Georgijs ķirurgs
Kokars Emīls endokrinologs
Kokonena Svetlana biomedicīnas laborants
Kokšina Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kolosova Violeta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Komarova Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Komarovs Artjoms radiogrāfers
Komasa Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Komeļeva Vineta ārsta palīgs (feldšeris)
Komļeva Kristīne māsas palīgs
Koņabo Jevgenijs fizioterapeits
Kondratova Marta ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kononova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Konrāde Ilze endokrinologs
Konrāde Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kontere Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Koņuhova Marina biomedicīnas laborants
Kopasova Tatjana māsas palīgs
Kopeika Ilona radiologa asistents
Koponāne Silvija māsas palīgs
Korago Elīna fizioterapeits
Korneičuka Jana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Korņilova Evelīna ārsts
Korņilova Olga hematologs
Korpeikina Lada laboratorijas speciālists
Kosjkina Diāna internists
Kosnarevičs Jurijs oftalmologs
Kosnarevičs Viktors oftalmologs
Kostiks Andrejs neirologs
Kovaldina Ženija neirosonoloģiskā izmeklēšana; internists
Kovaļevska Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļs Dmitrijs ārsts; neatliekamās medicīnas ārsts
Kovtanyuk Svetlana ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts
Kozlovs Ivans invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija;
Kozule Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krasņiks Vladimirs anesteziologs, reanimatologs
Krasnodembska Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Krastiņa Evija māsas palīgs
Krastiņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krastiņa Jana ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Krastiņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krastiņa Vija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kratovska Aina radiologs; invazīvais radiologs
Kravale Donata Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krēgere Elza Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kreišmane Sigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kreizlere Inga māsas palīgs
Krēsliņa Rasma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krieva Ieva anesteziologs, reanimatologs
Kriķe Elita neirologs
Krīpere Aija māsas palīgs
Krisberga Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krisjūna Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krivmanis Edgars anesteziologs, reanimatologs
Kronbergs Vladimirs māsas palīgs
Kroniha Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Krontāle Kristiāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Krotkova Rita māsas palīgs
Krūmiņa Andra pneimonologs; internists
Krūmiņa Gaida radiologs
Krūmiņa Ilze māsas palīgs
Krūmiņa Inese māsas palīgs
Krūmiņa Krista ginekologs, dzemdību speciālists
Krūmiņa Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūmiņa Līga fizioterapeits
Krūmiņa Lilita laboratorijas ārsts
Krūmiņa Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūmiņa Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūpena Daiga neirologs
Krupeņko Ivans traumatologs, ortopēds; ārsts
Krupnova Inga anesteziologs, reanimatologs
Kruskopa Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kruste Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Krūze Ārija biomedicīnas laborants
Kucenko Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kučerenko Karīna anesteziologs, reanimatologs
Kučins Andrejs Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kučinska Tatjana radiologa asistents
Kučumova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kudrina Anna ārsta palīgs (feldšeris)
Kudrjavceva Jekaterina anesteziologs, reanimatologs
Kuka Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kukuļevska Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kūla Evija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kuļešova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kundziņa-Šteinberga Linda ārsts; endokrinologs
Kuņicina Diāna ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Kuņicins Kirils anesteziologs, reanimatologs
Kupats Einārs neirologs
Kupča Justīne internists; ārsts; gastroenterologs
Kupceviča Inna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kuprijanova Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurakina Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurcalte Irēna fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Kurjačaja Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurloviča Elīna anesteziologs, reanimatologs
Kurmeļova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurmīte Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kursiša Ļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuruļčuka Jeļena neatliekamās medicīnas ārsts
Kushnir Alina ārsts
Kušķe Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kustova Iluta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kustova Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kustova Zita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kutraite-Kalniņa Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kuzmina Elīza Marija endokrinologs
Kuzmina Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kuzņecova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lāāts Andris traumatologs, ortopēds
Labuce Anna kardiologs
Lāce Elīza radiologs
Ladiga Lāsma māsas palīgs
Laguns Reinis radiologs
Lagzdiņa Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lagzdiņš Kaspars traumatologs, ortopēds
Laivacuma Sniedze infektologs; hepatologs
Laizāns Sandis ārsts
Lakševica Ieva biomedicīnas laborants
Lapidus Jurijs ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Lapidus Ļubova ginekologs, dzemdību speciālists; ārsts
Lapiņa Anita gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija
Lapiņa Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lapiņa Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapiņa Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapiņa Santa internists
Lapiņš Uģis māsas palīgs
Lapse Daira ārsts
Larionova Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Larionova Marja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lase Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lāse Zanda ārsts
Lasmane Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lauberte Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lavrenova Staņislava ārsta palīgs (feldšeris)
Lavrentjevs Andrejs kardiologs
Lavrinoviča Alise onkologs ķīmijterapeits
Lavrinoviča Elvīra laboratorijas ārsts; klīniskais mikrobiologs
Lavšuka Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lazareva Irēna biomedicīnas laborants
Lazareva Silvija māsas palīgs
Lazdāne Anastasija ārsta palīgs (feldšeris)
Lazdāne Ita ķirurgs
Ļebedeva Sofija kardiologs
Ledaine Baiba radiologs
Legzdiņa Arta internists
Legzdiņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Legzdiņa Laura fizioterapeits
Legzdiņš Atis otolaringologs
Ļehkoduha Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leiše Andrejs urologs
Leitāne Inta endokrinologs
Leite Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leite Irēna anesteziologs, reanimatologs
Leja Mārcis gastroenterologs
Lejnieks Aivars internists; endokrinologs
Lemke Valērija biomedicīnas laborants
Lence Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ļeoņenko Kļims urologs
Ļeontjeva Liliāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļeščinska Anna Marija ķirurgs
Leščinska Elita radiogrāfers
Levenšteina Evija ārsts; infektologs
Levina Karina endokrinologs
Levina Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Līcis Edgars radiologs
Liekniņa Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepa Dace neirologs
Liepa Veneta asinsvadu ķirurgs
Liepiņa Elīza infektologs
Liepiņa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepiņa Kristīne laboratorijas speciālists
Liepiņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Liepiņa Zane anesteziologs, reanimatologs
Liepiņlauska Inita ārsta palīgs (feldšeris)
Liepiņš Māris infektologs
Liepniece-Karele Inta patologs
Liepzare Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lietuviete Nellija ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Lietuvietis Vilnis urologs
Lifšica Tatjana māsas palīgs
Ligers Artūrs asinsvadu ķirurgs; asinsvadu ultrasonogrāfija
Liguts Viesturs anesteziologs, reanimatologs
Ļihačeva Anastasija geriatrs
Lihačova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lihamanova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lilo Maija ginekologs, dzemdību speciālists
Linarte Sanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Liniņa Ilze biomedicīnas laborants
Lipiņa Ieva māsas palīgs
Ļipovicka Ludmila māsas palīgs
Lipskis Jorens Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļišņova Alīna oftalmologs
Ļišņovs Artjoms ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; kardiologs; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Lisova Diāna gastroenterologs
Lisovska Saiva fizioterapeits
Lisovska Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Litauniece Zane Anna neirologs; ārsts
Lobarevs Vitālijs radiologs
Ločmele Aina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ločmele Ināra biomedicīnas laborants
Lodeikina Viktorija internists
Lodiņa Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Logašina Jekaterina ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Logina Santa neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Logins Jānis Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļoļāne Margarita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Lovniece Sarmīte fizioterapeits
Lučina Jūlija biomedicīnas laborants
Lukjančiks Deniss neirologs
Lukjančuka Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lukjanova Diāna ārsta palīgs (feldšeris)
Lukševics Einārs anesteziologs, reanimatologs
Lukstiņš Guntis diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Ļuļa Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lurie Areta internists
Lūse Agate radiologs
Lūse Inese profesionālais veselības aprūpes kapelāns
Mača Zinta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Madelāne Monta infektologs
Maderniece Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Madesova Veronika internists
Magone Inese radiologa asistents
Mahmajeva Oksana patologs
Majoriņa Daiga māsas palīgs
Makarenko Natālija ķirurgs
Makejeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Makovskis Vladislavs Nikolajs ārsts; traumatologs, ortopēds
Maksaja Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maksimenko Jeļena ārsts
Maksimova Diāna ārsta palīgs (feldšeris)
Malakmadze Nazibrola Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Malašonoks Aleksandrs ķirurgs
Maļevska Tatjana ārsts
Malgoždarova Viktorija radiogrāfers
Māliņa Sintija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mamaja Biruta anesteziologs, reanimatologs
Mancēviča Inese māsas palīgs
Marčenko Gaļina anesteziologs, reanimatologs
Mariņina Ludmila biomedicīnas laborants
Markevičs Konstantīns gastroenterologs
Markoviča Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Markuna Kristīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mārtinsone Katrīna Deja ķirurgs
Martinsone Lauma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mašara Raisa funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Masione Danute Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Masļeņņikova Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Maslova Uļjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maštalers Maksims ķirurgs
Matisone Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Matute Vera radiologa asistents
Matvejeva Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Matvejeva Tatjana internists
Mazaļevska Anna radiologs
Medkova Margarita māsas palīgs
Medveda Inguna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Meija Laila dietologs
Meikališa Anda anesteziologs, reanimatologs
Meirāns Kārlis gastroenterologs
Meire Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mekša Līga neirologs
Melberga Liene ķirurgs
Meldere Baiba anesteziologs, reanimatologs; anesteziologs, reanimatologs
Meldere Dace kardiologs; internists
Meldere Marina ergoterapeits
Meldere Sallija anesteziologs, reanimatologs
Melderis Alvils ārsts
Melderis Alvis ķirurgs
Meļņika Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Memmēna Krista ārsta palīgs (feldšeris)
Memmēns Kristians neatliekamās medicīnas ārsts
Metla Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mētra Zane geriatrs
Mežale Olga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Mežeņina Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mežmale Linda gastroenterologs
Mežsarga Ilva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Mickeviča Agrita ginekologs, dzemdību speciālists
Micķeviča Anete anesteziologs, reanimatologs
Mičule Madara neirologs
Mieze Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mieze Lana onkologs ķīmijterapeits
Mihailova Aiga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mihailova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mihailova Baiba patologs
Mihejeva Illa fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Mikalajūna Olita māsas palīgs
Miķelsone Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miķelsone Iveta radiologs
Miksone Īrisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mikulāne Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miļukova Verguša māsas palīgs
Miļūns Ivo ārsts
Minčonoka Diāna radiogrāfers
Minibajeva Olga neirologs
Mironova Veronika fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Mironovs Staņislavs neirofiziologs
Mirošņičenko Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Misāne Elīna ķirurgs
Mišins Sergejs ārsta palīgs (feldšeris)
Miškina Darja Arīna dermatologs, venerologs
Mitjajeva Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mitrofanova Vita ergoterapeits
Mjasņikova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Molčāne Kristīne internists; pneimonologs
Moloičikova Svetlana māsas palīgs
More-Ametere Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Moroza Natālija biomedicīnas laborants
Movčans Jevgeņijs traumatologs, ortopēds
Možarova Polina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Mozgunova Tatjana internists
Muceniece Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muceniece Zigeta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mundeciems Andrejs radiologs; invazīvais radiologs
Muradjana Žanna anesteziologs, reanimatologs
Murāne Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muratova Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nagle Evija ārsta palīgs (feldšeris)
Naglis Guntis traumatologs, ortopēds
Naglis Roberts radiologs
Nagobade Renāte oftalmologs
Nasteviča Anta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Naumova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nazarovs Jurijs patologs
Ņefjodova Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Neilande Elīna radiologs
Neilande Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Neilande Ivanda radiologs
Ņekrasova Žanna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Nelsone Linda fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Nemme Patrīcija anesteziologs, reanimatologs
Nemme-Rubene Sandra anesteziologs, reanimatologs
Nemše Ligita biomedicīnas laborants
Nerlo Antoņina biomedicīnas laborants
Ņesterenko Ella ginekologs, dzemdību speciālists
Nevidovska Kristīne patologs
Niedre Aina radiologa asistents
Niedre Inta māsas palīgs
Niedrīte Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņikiforova Sandra ārsta palīgs (feldšeris)
Ņikišins Sergejs laboratorijas ārsts
Ņikitina Zane anesteziologs, reanimatologs
Nikolajenko Igors ārsta palīgs (feldšeris)
Nikolajenko Juris ķirurgs
Ņikuļšins Sergejs patologs
Nimma-Villiga Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nitčenko Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Norko Andris radiologs
Novermane Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Novika Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Novikova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Novikovs Viktors ķirurgs
Novojenko Viktorija internists
Novostavska Olga fizioterapeits
Novožilovs Juris radiologs
Nurka Inga anesteziologs, reanimatologs
Obermane Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oblate Olga internists
Odiņa Elza ārsts
Oļehnoviča Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oļeičenko Ivans neatliekamās medicīnas ārsts; ārsts
Oļeņikova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oļesiks Andrejs neatliekamās medicīnas ārsts
Oliņa Krista Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oļševskis Elmārs māsas palīgs
Omeļčenko Aleksandrs traumatologs, ortopēds
Omeļčenko Dmitrijs traumatologs, ortopēds
Onckule Sandra māsas palīgs
Opincāns Jānis ķirurgs; ārsts
Orleāne Inga padziļināta elektrokardiogrāfija; anesteziologs, reanimatologs
Ortmane Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oša-Večena Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ose Kristina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Osipenko Viktorija radiologs
Osipova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Osipova Ludmila patologs
Osipova Nadežda māsas palīgs
Otmane Akvelīna fizioterapeits
Otomere Rita profesionālais veselības aprūpes kapelāns
Otto-Irša Diāna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Otvare Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ovsjankins Jevgenijs ārsta palīgs (feldšeris)
Ozjorska Nataļja biomedicīnas laborants
Ozola Agnese neiroķirurgs
Ozola Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa); māsas palīgs
Ozola Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozola Ināra māsas palīgs
Ozola Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ozola Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ozola Modrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozola Tatjana radiologs
Ozola-Azovska Dace neiroķirurgs
Ozoliņa Agnese anesteziologs, reanimatologs
Ozoliņa Baiba Dace internists
Ozoliņa Bogdana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ozoliņa Dārta Ieva ārsts
Ozoliņa Elīna neiroķirurgs
Ozoliņa Juliana gastroenterologs
Ozoliņa Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ozoliņa Mārīte ārsta palīgs (feldšeris)
Ozoliņa Rūta neirologs
Ozoliņa Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņš Ansis urologs
Ozoliņš Henrijs neiroķirurgs
Ozoliņš Kārlis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ozoliņš Uldis radiogrāfers
Ozolovs Klāvs neatliekamās medicīnas ārsts
Ozols Aivars ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ozols Dzintars bērnu ķirurgs; plastikas ķirurgs
Ozols Edgars Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozols Jānis ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Ozols Rolfs neiroķirurgs
Ozols Viesturs ārsta palīgs (feldšeris)
Paegle Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paegle Ieva neirologs
Paeglīte Jana klīniskais fiziologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; kardiologs
Paeglīte Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Paeglītis Varis ehokardiogrāfija; klīniskais fiziologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Pakalniete Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Palaoševa Karina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pampava Ingrīda māsas palīgs
Panfilova Irēna māsas palīgs
Panfilova Oļesja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pankratjeva Ksenija ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Panova Aleksandra neatliekamās medicīnas ārsts
Paršane Liene ārsta palīgs (feldšeris)
Paškovska Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pasters Vitālijs traumatologs, ortopēds
Pauloviča Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavāre Maruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavlovičs Mihails ķirurgs
Pavlovs Sergejs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pavlovska Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavlovska Viktorija internists
Pavučonoka Emma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pāvulāns Jānis ķirurgs
Pčolkina Kristīne ginekologs, dzemdību speciālists; kolposkopija; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Peiča Linda anesteziologs, reanimatologs
Peipiņa Nellija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Peipiņa Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pelagejevska Irina fizioterapeits
Peļevina Ļubova fizioterapeits
Pentjuša Aija ārsts
Pentjuša Anita ergoterapeits
Pereplotkina Albina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Perfiševa Juranta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Persaņa Marta internists
Pēterfelde Beate oftalmologs
Pēterfelds Mārtiņš radiologs
Pētersone Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pētersons Artūrs endokrinologs
Pētersons Kārlis urologs
Petkus Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petrāns Mārtiņš internists; pneimonologs
Petriņina Anna radiologs
Petročenkova Ludmila ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Petrova Nataļja radiologs terapeits
Petrova Violeta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petrovska Liene internists
Pičkure Žanna fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; kardiologs; izvērsta ehokardiogrāfija
Piebalga Anda anesteziologs, reanimatologs
Piekuse Kristīne ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Pigaļeva Natālija anesteziologs, reanimatologs
Pīlaps Zangus traumatologs, ortopēds
Pīlipa Anna anesteziologs, reanimatologs
Pirksta Ieva radiologs
Piterāne Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pitura Reinis radiologs; ārsts
Plastikova Liudmila māsas palīgs
Platkājis Ardis radiologs
Platpire Inita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Plaudis Haralds ķirurgs
Pleša Nellija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plotņikova Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Plotņikovs Konstantīns traumatologs, ortopēds
Pluce Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plūde Anna anesteziologs, reanimatologs
Pluģe Evita radiologs
Pļusne Marina biomedicīnas laborants
Počjopko Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Podļesnaja Jeļena radiologs
Podoļska Katrīna neirologs
Pogule Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Polinko Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Poliščuka Karina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Polubeiņika Ludmila māsas palīgs
Polunosika Elīna neirologs; neirologs
Ponomarjova Sanita radiologs; invazīvais radiologs; invazīvais radiologs
Popova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Popova Andžela biomedicīnas laborants
Popova Ināra funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Popova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Porietis Jānis ķirurgs
Prande Ļubova māsas palīgs
Priede Raviks radiogrāfers
Priedeslaipa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Priedniece Ieva oftalmologs
Prihodjko Dana māsas palīgs
Prikņa Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Prikule Baiba ārsta palīgs (feldšeris)
Privaļenkova Vera biomedicīnas laborants
Prohorovs Aleksandrs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Prosekova Jeļena biomedicīnas laborants
Ptašņuka Margarita ķirurgs
Pučinska Ieva ārsta palīgs (feldšeris)
Pudova Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pudulis Jānis neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; kardiologs; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ehokardiogrāfija; padziļināta elektrokardiogrāfija; elektrokardiostimulācija un invazīvā ritma traucējum
Pugačova Alina radiologs
Pūka Ilze radiogrāfers
Pūķis Miķelis patologs
Puksta Mārīte ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Puksta-Gulbe Līga kolposkopija; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; onkoloģijas ginekologs; ginekologs, dzemdību speciālists
Puļjanova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pumpure Elizabete ārsts
Punovska Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pupina Olga radiologs terapeits
Pūre Santa ārsts; radiologs
Puriņa Dzintra ārsta palīgs (feldšeris)
Puriņa Ieva elektromiogrāfija; neirologs
Puriņa Kristīne ārsts
Puriņa-Liberte Katrīna ārsts
Purmale-Lagune Marija biomedicīnas laborants
Purne Ance Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Pušpurs Andris neatliekamās medicīnas ārsts
Putāne Diāna ārsta palīgs (feldšeris)
Putka Krišjānis ārsts
Putka Kristīne anesteziologs, reanimatologs
Putne Svetlana kardiologs; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija; ārsts
Puzanova Alīna onkologs ķīmijterapeits
Rafaels Visams traumatologs, ortopēds
Raičuka Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Raita Marta radiologs terapeits
Raituma Beate radiologs terapeits
Raka Zigrīda radiologa asistents
Ramane Ilona ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ramazanova Lidija biomedicīnas laborants
Ramoniene Larisa ārsts
Rasa Ingvars endokrinologs
Raspopova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ratniece Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rausis Gints radiologs terapeits
Razāns Raimonds anesteziologs, reanimatologs
Rēdmanis Linards urologs
Reinfelde Ieva fizioterapeits
Reinicāne Marika ķirurgs
Reinika Rebeka ārsta palīgs (feldšeris)
Reiņikova Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Reitere Dīna radiologs
Reķe Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Reķe-Mitrofanova Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rence Ilze radiologs
Rezeberga Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Ribakovs Oļegs traumatologs, ortopēds; ārsts
Riekstiņš Reinis urologs; ārsts
Rikmane Maija anesteziologs, reanimatologs
Rimaido Katsiaryna ārsts
Rimdenoka Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rindžs Gustavs anesteziologs, reanimatologs
Rinkeviča Inese anesteziologs, reanimatologs
Rituma Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rivars Aleksejs radiologs
Rižiha Antoņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rjabceva Terezija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rjabcevs Stefans neiroķirurgs
Roberta Gita biomedicīnas laborants
Ročāne Kristiāna laboratorijas ārsts
Ročāns Rihards Pēteris ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Rodjukova Kristīna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Roga Iluta māsas palīgs
Roģe Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Romanovs Mihails internists
Rone Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rosicka Kristīne ārsta palīgs (feldšeris)
Rostoka Zane ginekologs, dzemdību speciālists
Rota Adele ārsts; ginekologs, dzemdību speciālists
Roze Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozenberga Diāna radiologa asistents
Rozenberga Ulla internists; endokrinologs
Rozentāls Jānis asinsvadu ķirurgs
Rozenvalde Agnese biomedicīnas laborants
Rozīte Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rožkalne Daina anesteziologs, reanimatologs
Rožkova Nadežda fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; kardiologs; elektrokardiogrāfija
Rubece Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rubeze Solvita laboratorijas ārsts
Rublīte Sintija radiogrāfers
Rucka Regīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ručkanova Alīna ārsta palīgs (feldšeris)
Rudenko Vera māsas palīgs
Rudka Ulla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rūdule Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ruduša Zane radiologs terapeits
Rudzāts Agris ķirurgs
Rudzāts Antons ķirurgs
Rudziša Tamāra biomedicīnas laborants
Rudzīte Dace laboratorijas ārsts; klīniskais mikrobiologs
Rudzīte Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rugājs Reinis internists; ārsts
Ruikoviča Svetlana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ruķere Ilze biomedicīnas laborants
Rungaine Krista Luīze ārsts
Rusakovs Martins māsas palīgs
Rusanovs Genādijs Ričards ārsta palīgs (feldšeris)
Rusiņa Indra māsas palīgs
Rustamova Tamara onkologs ķīmijterapeits
Rūtiņš Artūrs ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Rutkaste Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Rutkis Aldis gastrointestinālā endoskopija
Rutkovska Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rutkusa Irina biomedicīnas laborants
Ruža Ieva endokrinologs
Ružanska Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ružicka Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saba-Romanova Elīna ķirurgs
Šabaļina Tatjana biomedicīnas laborants
Šafro Jeļena standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Safronova Jekaterīna radiologs
Safronova Jekaterina ārsts; radiologs
Šaftere Vizma Vēsma māsas palīgs
Saidjaševs Arturs radiologs
Sakne Sigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Saksons Viktors anesteziologs, reanimatologs
Salaka Santa audiologopēds
Šalgunova Anna funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Saliete Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Salimbajevs Timurs ķirurgs
Saliniece Alise Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Salmane Janīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Salmiņa Ilona kardiologs; internists
Salmiņa Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Salmiņš Ģirts Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saļuka Gaļina pneimonologs
Saļuka Olga neatliekamās medicīnas ārsts
Saļuks Mihails ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Šamardanova Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Samma Marta radiologs
Samsonova Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šankova Eva ārsts
Saņņikova Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šapovalova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šapovalova Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sarbantoviča Ļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Šaripo Viola biomedicīnas laborants
Sarma Lauris ārsta palīgs (feldšeris)
Satika Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šatoba Leonids neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Saučica Jeļena neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Sauka Irēna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Saukāne Evita ķirurgs
Saulītēna Vivita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savčenko Odarka fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Savčenko Selga patologs
Saveļjeva Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savenko Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savicka Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savicka Līga audiologopēds
Savicka Lina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Savicka Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Savina Natālija laboratorijas speciālists
Savko Artis ārsta palīgs (feldšeris)
Ščevardika Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ščipakova Anna radiologa asistents
Ščipoka-Magone Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šebaļina Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sečina Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sedlaka Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sedņova Irina anesteziologs, reanimatologs
Sedova Oksana anesteziologs, reanimatologs
Segleniece Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Seimane Sandra internists
Seisuma Monta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sēja Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šeļegs Aleksandrs ārsts
Selicka Lilita biomedicīnas laborants
Semeņeca Lana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Semenistaja Sofija reimatologs
Semjonova Anastasija radiologs
Semjonovs Dmitrijs neatliekamās medicīnas ārsts
Semko Natālija māsas palīgs
Sergačova Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sergejeva Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Serikova Karīna laboratorijas ārsts
Serskihs Vladimirs neatliekamās medicīnas ārsts
Šetlere Linda internists
Sevastjanova Santa neatliekamās medicīnas ārsts
Ševčenko Santa dermatologs, venerologs
Ševčika Aļona māsas palīgs
Ševčuka Marianna ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Sidabre Daila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šidlovska Jolanta māsas palīgs
Silava Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Siļavina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Siliņa Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šilina Inessa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Siliņš Edgars neatliekamās medicīnas ārsts
Siliņšmits Gunārs internists
Silova Irēna māsas palīgs
Šilovs Artūrs radiologs; ārsts
Simandujevs Leonīds biomedicīnas laborants
Simanoviča Dita biomedicīnas laborants
Simanoviča Jeļena ārsta palīgs (feldšeris)
Šimohina Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Simsone Agnese fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Siņakova Sarmīte radiologa asistents
Siņica Tatjana māsas palīgs
Sirenko Gļebs internists
Sirkina Stella vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Sirmā Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sirmā Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sitdikova Irina biomedicīnas laborants
Sitiņa Karina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sitņikova Irīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Siumkina Nataliia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sizova Dana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skadorva Olga ārsta palīgs (feldšeris)
Skane Aija biomedicīnas laborants
Škapare Daiga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Škarupina Ludmila māsas palīgs
Šķēle Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skicko Dmitrijs ķirurgs
Skorodenoka Antra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Skrastiņa Pārsla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skrebinska Sabīne endokrinologs
Skrējāne Dace radiogrāfers
Skrodele Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skudra Everita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skudre Anita anesteziologs, reanimatologs
Skuja Vita gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija
Skuja-Petruševiča Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Skurbe Rita māsas palīgs
Skvarkovska Oksana anesteziologs, reanimatologs
Šleiere Lada Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sliede Laura ergoterapeits
Šlisere Baiba laboratorijas ārsts
Sļiva Gaļina Nieru aizstājterapijas metode
Slobodnik Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sloga Raisa māsas palīgs
Šlosberga Evita elektroencefalogrāfija; neirologs
Šlova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Slusarenko Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmatčenko Zanda anesteziologs, reanimatologs
Smeltere Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smeltere Eleonora audiologopēds
Smiltena Inese pneimonologs
Smirnova Lada biomedicīnas laborants
Smislova Jekaterina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Šmite Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šmite Ligita māsas palīgs
Šņakina Margarita biomedicīnas laborants
Šņepsts Normunds Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sniķe Zane klīniskais fiziologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; izvērsta ehokardiogrāfija
Snipe Dace otolaringologs
Snipe Kaspars ķirurgs
Sokolova Alīna anesteziologs, reanimatologs
Sokolova Emma kardiologs; padziļināta elektrokardiogrāfija; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Sokolova Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sokolovs Aleksandrs anesteziologs, reanimatologs
Soldatenkova Darija ķirurgs
Solodoviča Vera fizioterapeita asistents
Soloduna Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Solovjova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Solovjovs Leonīds anesteziologs, reanimatologs; anesteziologs, reanimatologs
Sondore Elza ķirurgs
Šorubalko Arturs radiologs terapeits
Soste Daira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sparāne Zaiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sperga Māris patologs
Spiridovska Natālija māsas palīgs
Spirina Kristina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Spodareva-Burjaka Marta ginekologs, dzemdību speciālists
Sprance Iveta biomedicīnas laborants
Spridzāne Arta ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Sproga-Jankoviča Lauma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Spručs Roberts anesteziologs, reanimatologs
Staceviča Lauma Valentīna ārsts
Stafecka Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Stafecka Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stahovska Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Štālberga Aksana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Staņa Rūta transfuziologs
Stankeviča Jekaterīna onkoloģijas ginekologs; ginekologs, dzemdību speciālists; ārsts
Stare Tamāra neatliekamās medicīnas ārsts
Starikova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Starikovs Mihails anesteziologs, reanimatologs
Starovoitova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Starta Gunta biomedicīnas laborants
Stašinskis Roberts anesteziologs, reanimatologs
Staškeviča Jolanta māsas palīgs
Staudža Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Staudžs Kaspars asinsvadu ķirurgs
Štefenhagena Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šteinberga Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šteinmane Guna laboratorijas ārsts
Stengrevica Nataļja anesteziologs, reanimatologs
Stepanova Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stepanova Jeļizaveta ārsts; laboratorijas ārsts
Stepanova Ludmila biomedicīnas laborants
Stepanovs Jevgeņijs anesteziologs, reanimatologs
Stoļarova Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Štrassere Madara reimatologs
Straume Ita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Straume Zane internists; gastroenterologs
Strautiņa Ingrīda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Strautmane Ilze oftalmologs
Strazdiņa Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strazdiņa Sniedze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strazdiņa Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strazdiņš Māris neiroķirurgs
Strazdiņš Uldis sirds ķirurgs
Strelkova Regīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strēlniece Linda anesteziologs, reanimatologs; ārsts
Strēlnieks Aldis kardiologs
Strižakova Kristīne ārsts
Strode Egita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Strods Andris neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Stronsteina Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stronsteina Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strugoveca Jekaterina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Struņevska Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strupule Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Stuķēna Inga internists
Stunžāns Oļegs traumatologs, ortopēds
Stunžāns Vjačeslavs ārsta palīgs (feldšeris)
Stupņikova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Stūrīte Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šuba Oļegs anesteziologs, reanimatologs
Šubina Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sudmale Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sudmale Silvija ārsts
Suhanova-Voroncova Ilona biomedicīnas laborants
Suhecka Klinta internists
Suhoručkina Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sujete Inga anesteziologs, reanimatologs
Šulca Līga patologs
Šuļga Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sūna Inga neirologs
Sūna Normunds elektroencefalogrāfija; neirologs
Supe Gunta biomedicīnas laborants
Šupiņa Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šušenačevs Jurijs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Šušpanovs Kristians ginekologs, dzemdību speciālists
Šuste Gunta māsas palīgs
Suveizda Valentīna biomedicīnas laborants
Švalkovska Evija anesteziologs, reanimatologs
Svare Agija anesteziologs, reanimatologs
Svare Atis radiologs
Svareniece Elizabete anesteziologs, reanimatologs
Švaža Linda neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Švēde-Grīnbergs Arnis māsas palīgs
Šverina Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Svikša Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Svikša Alberts neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Svilpe Sandra neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Svirska Larisa neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Svoraka Ingrīda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Talačka Emīls radiologs
Tālberga Dace māsas palīgs
Tālberga Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Tamane Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tamans Zigurds ķirurgs
Tamužs Pēteris anesteziologs, reanimatologs
Tanaino Rūta ārsta palīgs (feldšeris)
Tarakānova Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tarasova Jūlija ginekologs, dzemdību speciālists
Tarasovs Mihails reimatologs; internists
Tarvida Jana biomedicīnas laborants
Tašmane Zoja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tatičeka Margarita patologs
Teihmane-Jurkšta Inese medicīnas statistiķis
Teleženko Karina ārsta palīgs (feldšeris)
Terehova Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Terehova Natalija biomedicīnas laborants
Terentjeva-Decuka Anna internists
Tereško Īrisa alergologs
Tesloviča Ilona biomedicīnas laborants
Tetere Kristiāna fizioterapeits
Tetervenoka Mairita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tihanova Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tihonovs Jevgēņijs ārsts
Tikiņa Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Tikmere Inese urologs
Tilgale Biruta neirologs
Tilgase Svetlana ārsta palīgs (feldšeris)
Timčenko Maksims elektromiogrāfija
Timma Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Timofeeva Veronika kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Timofejeva Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Timofejeva Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Timofejeva Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Timofejeva Regīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Timošenko Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tirzīte Madara pneimonologs; internists
Tiškina Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tiško Valentīna māsas palīgs
Titova Anita māsas palīgs
Tjarve-Ripa Evita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Toločko Kristina reimatologs; ārsts; internists
Tolpežņikovs Jānis radiologs
Tolstika Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tomiņš Pēteris anesteziologs, reanimatologs
Topa Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Topoļska Diāna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Tormane Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Torne Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Trauberga Liana laboratorijas ārsts; laboratorijas ārsts
Treija Inita māsas palīgs
Treiliha Ļena māsas palīgs
Treilons Ainārs urologs
Treimane-Harlamova Sindija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trepša Rudīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Trofimoviča Diāna māsas palīgs
Trofimoviča-Krasnorucka Anastasija radiologs terapeits
Tropa Vaira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trumpika Dace internists
Tūba Sabīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Tumass Marks neatliekamās medicīnas ārsts
Tupahins Andris ārsts
Turauska Helēna neatliekamās medicīnas ārsts; neatliekamās medicīnas ārsts
Turova Oļa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Tutāne Anna Inese laboratorijas ārsts
Tutina Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Uce Beāte ārsta palīgs (feldšeris)
Ūdre Anna asinsvadu ķirurgs; ārsts
Ūdre Evija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ūdre-Ozoliņa Sintija ārsts
Ūdris Ints asinsvadu ultrasonogrāfija; asinsvadu ķirurgs
Ulasa-Jeļisējeva Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ulmane-Lamba Sindija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ulme Kristiāna ārsts
Ulnicāne Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ungure Anita ārsts
Ungure-Pastare Arta hematologs
Upeniece Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Upeniece Nelda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Upīte Ilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Upīte-Vulāne Dana kardiologs
Upmale-Engela Sabīne endokrinologs
Urazmetovs Ruslans ārsta palīgs (feldšeris)
Urbāne Ksenija ārsta palīgs (feldšeris)
Urče Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Urjumceva Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ursuļana Julana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Urtāne Maija biomedicīnas laborants
Urtāne Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Utināne Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Utorova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Uzars Arturs hematologs
Vadone-Ozoliņa Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vaišļa Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vaivode Ieva onkologs ķīmijterapeits; imunologs
Valaine Teresa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vaļdena Aleksandra radiologs
Vāle Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valtere Andra endokrinologs
Valters Deniss anesteziologs, reanimatologs
Vanaga Ieva infektologs; hepatologs
Vārsberga Velta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vārsberga-Apsīte Inga neirologs
Vasiļauska Karīna kardiologs; internists; neatliekamās medicīnas ārsts; pneimonologs
Vasiļenko Dana anesteziologs, reanimatologs
Vasiļevska Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vasilišina Egija dermatologs, venerologs
Vasiļjeva Joanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vaska Jūlija biomedicīnas laborants
Vaškevica Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vecroze Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vecumnieks Matīss ķirurgs
Veingarte Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vellere Natālija reimatologs; internists
Vembre Maija funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Vencko Regīna biomedicīnas laborants
Venska-Makuca Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Venskoviča Kintija ārsta palīgs (feldšeris)
Ventiņš Kārlis laboratorijas ārsts
Verbovenko Jurijs ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; invazīvā sirds ritma traucējumu
Vergazova Irīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Verze Dagnija internists
Vētra Aivars fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Vētra Alisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vētriņa-Vanaga Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vēvere Anita biomedicīnas laborants
Vēze Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Vēzīte Daina fizioterapeits
Vīgante Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vigule Alise ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Vikentjeva Aļona hematologs
Vikmane Inga pneimonologs; internists
Vikmanis Andris traumatologs, ortopēds
Vikmanis Raimonds māsas palīgs
Vīksna Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīksne Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīksne Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Vīksne Valters patologs
Viktorovs Daniels endokrinologs
Vilazovska Ināra māsas palīgs
Vilcāne Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vilce Baiba laboratorijas ārsts
Vilciņa Sarmīte māsas palīgs
Vilgerte Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilkāja Marijanna māsas palīgs
Viļļa Laine Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Viltere Santa kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Viļura Irita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vindžanova Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vinogradova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Višņakovs Aleksejs neatliekamās medicīnas ārsts; ķirurgs
Višņekova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vitenberga-Verza Zane ārsts
Vītiņa Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vitkauska Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Dārta Renāte anesteziologs, reanimatologs; ārsts
Vītola Eva ārsts
Vītolberga Inga klīniskais fiziologs; asinsvadu ultrasonogrāfija; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Vītoliņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītoliņa Žanna fizioterapeita asistents
Vītoliņš Reinis māsas palīgs
Vītols Jurģis ginekologs, dzemdību speciālists
Viziņa Vilma masieris
Vižla Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vizule Inese māsas palīgs
Vjugins Juris anesteziologs, reanimatologs
Vladimirova Irina biomedicīnas laborants
Vlazņevs Māris urologs
Vnukova Nataļja anesteziologs, reanimatologs
Voicehovska Jūlija internists
Voitehoviča Elīna ginekologs, dzemdību speciālists
Voitkuna Alīna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Volčeka Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Volgina Marija ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Volodina Kristīne biomedicīnas laborants
Vološko Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Vorkeļe Jūlija radiogrāfers
Vorslova Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vovčoka Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vrubļevska Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vucāne Ligija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vvedenska Gaļina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts
Vvedenskis Sergejs neiroķirurgs
Zablocka Tatjana patologs
Zaborovska Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zabrovska Diāna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Zadorožnaja Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zagorskis Anatolijs radiologs terapeits
Zaiceva Veronika radiologs; invazīvais radiologs
Zaikina Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zaikovskis Pāvels psihiatrs
Zakajeva Anna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Zakharova Elena ārsts
Zaķis Jānis anesteziologs, reanimatologs
Žakova Irina māsas palīgs
Zakreševska Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zakreševska Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zālīte Marija fizioterapeits
Zaļkalns Jānis internists
Zalmane Dace internists
Žalostiba Aļesja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zaļupe Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zamerovska Andra ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Zamullo Igors urologs
Žarinova Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zariņš Ainārs pneimonologs; bronhoskopija
Zarucka Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zaščirinska Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zatirka Anna Nieru aizstājterapijas metode
Zaula Ilona ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zausajeva Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zauska Iveta laboratorijas speciālists
Zavaļņuka Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zavicka Linda ārsts
Ždanova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ždanova Natālija anesteziologs, reanimatologs
Zdanovska Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zdanovskis Nauris radiologs; invazīvais radiologs
Zēbauere Elga Rudīte biomedicīnas laborants
Zeidaka Linda ķirurgs
Zeiza Kaspars ķirurgs
Zelča Signe internists; reimatologs
Zeļenkova Rita fizioterapeits; fizioterapeits
Želobovskis Edvards neatliekamās medicīnas ārsts
Zeltiņa Indra infektologs; hepatologs
Zeltiņa Undīne internists
Želve Ziedīte neirologs
Žemčugova-Bērziņa Antoņina endokrinologs
Zeps Māris radiologs
Žerebenkova Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žerina Jeļena otolaringologs
Zgirska Valentīna māsas palīgs
Zhukova Nadezhda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Žibenko Pāvels asinsvadu ķirurgs
Židikova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ziediņa Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ziedone Guna internists
Ziedonis Ritvars ārsts
Ziemele Dace ārsts
Ziemelis Jānis patologs
Žīgure Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zikovs Rems anesteziologs, reanimatologs; neatliekamās medicīnas ārsts
Žilinska Egita ārsta palīgs (feldšeris)
Zīlmane Agita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ziļpauša Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Žiļska Jekaterina internists
Ziņģe-Svikle Marta radiologs
Zīra Tatjana biomedicīnas laborants
Zirnis Andrejs Ernests anesteziologs, reanimatologs
Žitkova Inesa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žižite Aušra māsas palīgs
Znotiņa Ieva urologs
Znotiņš Toms neatliekamās medicīnas ārsts
Znutiņš Aivars neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Žodžika Jana ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Zolotareva Stefānija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zubko Liudmyla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zubkova Violeta neirologs
Zujeviča Jeva biomedicīnas laborants
Žuka Elīna endokrinologs
Žuka Viktorija ķirurgs
Žukauska Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žukauska Paula Auguste ārsts
Žukova Nadežda māsas palīgs
Žukova Oksana anesteziologs, reanimatologs; algologs
Žukova Svetlana ārsts
Žuns Roberts neatliekamās medicīnas ārsts
Žurilo Dāvids neatliekamās medicīnas ārsts
Zvaigzne Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zvaigzne Liene ķirurgs
Zvaigzne Liesma biomedicīnas laborants
Zvaune Linda internists; algologs
Zvejniece Ilze biomedicīnas laborants
Zviedre Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žvīgure Aelita radiologs
Zvilna Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvirbule Indra internists
Zvirgzdiņš Vitālijs asinsvadu ķirurgs