Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 10000234
Adrese Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
Telefona nr 67038201
Kontaktpersona Imants Paeglītis
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 01.08.2005
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 31.08.2007
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA Centrālā Hipokrāta iela 2, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Hipokrāta iela 4, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Linezera iela 3, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Linezera iela 6, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Priežu iela 1, Tīnūži, Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads, LV5015

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Afanasjeva Gaļina radiologa asistents
Aksika Regīna otolaringologs
Andersone Madara oftalmologs
Andževa Dace fizioterapeits
Apitjonoka Jadviga internās aprūpes māsa
Ausheiks Olga internās aprūpes māsa
Babkova Ludmila ķirurģiskās aprūpes māsa
Bagnoveca Raisa anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Balčūna Dārta fizioterapeits
Baltiņa Solveiga fizioterapeits
Bankovska Nataļja ambulatorās aprūpes māsa
Barišņikova Ludmila internās aprūpes māsa
Barlote Baiba anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Barloti Jānis ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Barska Iraida internās aprūpes māsa
Baumane Kristīne oftalmologs
Bebriša Antoņina ķirurģiskās aprūpes māsa
Bedrjagina Nataļja anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Belaja Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Belkina Svetlana internās aprūpes māsa
Belova Ļubova fizioterapeits
Berkane Kitija radiogrāfers
Bērziņa Dzidra ķirurģiskās aprūpes māsa
Bērziņa Modra ķirurgs
Bērziņa Modra alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Bila Larisa bērnu aprūpes māsa
Biļdina Marja ķirurģiskās aprūpes māsa
Biraua Evita internās aprūpes māsa
Biteniece Irīna ambulatorās aprūpes māsa
Blezūra-Ūdre Gunta oftalmologs
Blumberga Olga internās aprūpes māsa
Blūmentāle Gaļina fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Blūmentāle Gaļina standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Blūmentāle Gaļina kardiologs
Blūmentāle Gaļina fiziskās slodzes testi ar EKG
Blūmentāle Gaļina ehokardiogrāfija
Blūmentāle Gaļina neirosonoloģiskā izmeklēšana
Blūmentāle Gaļina klīniskais fiziologs
Bodrova Gaļina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bojarovska Larisa anesteziologs, reanimatologs
Boļšakovs Eduards anesteziologs, reanimatologs
Bondare Laima ambulatorās aprūpes māsa
Brēdika Rasma ķirurģiskās aprūpes māsa
Breslava Irma internās aprūpes māsa
Bruņa Irena ķirurģiskās aprūpes māsa
Čakste Iraida internās aprūpes māsa
Čerdanceva Irina internās aprūpes māsa
Cēsniece Ludmila internās aprūpes māsa
Čimale Ilma bērnu aprūpes māsa
Cīrule Karīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Civako Jeļena eksperts
Civako Jeļena fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Čukste Baiba fizioterapeits
Cvetkova Tatjana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Dimdiņa Daina oftalmologs
Dmitrjuka Svetlana ķirurģiskās aprūpes māsa
Duhovska Jana mākslas terapeits
Dzelme Guntra internists
Eglīte Nelda neirologs
Ekšteina Ilze hepatologs
Ekšteina Ilze infektologs
Fedoseviča Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Fomčenko Jūlija internās aprūpes māsa
Fridrihsons Jānis ķirurgs
Goba Lilija internists
Gološčapova Malda internās aprūpes māsa
Golovina Nadežda funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Golubeva Iraida neirologs
Goranska Inese anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Gorbunova Inese ķirurģiskās aprūpes māsa
Gradiļenko Antoņina bērnu aprūpes māsa
Graudiņa Marita Katrīna audiologopēds
Gribuste Ilona onkoloģiskās aprūpes māsa
Grigori-Škoda Sņežana internās aprūpes māsa
Groskaufmane Marika internās aprūpes māsa
Gudina Ingrīda internās aprūpes māsa
Gūtmane Ritma bērnu aprūpes māsa
Hotņanskis Igors anesteziologs, reanimatologs
Ignatjeva Iveta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ignatovska Olga ķirurģiskās aprūpes māsa
Ivanova Olga ambulatorās aprūpes māsa
Ivantsova Irina operāciju māsa
Jagmane Anita pneimonologs
Jagmane Anita pediatrs
Jančevska Tatjana ķirurģiskās aprūpes māsa
Jankoviča Daiga internās aprūpes māsa
Jankoviča Daiga bērnu aprūpes māsa
Jansone Baiba internās aprūpes māsa
Jevdokimova Tatjana ķirurģiskās aprūpes māsa
Jezupovs Arnolds ķirurgs
Jirgensone Aelita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jirgensone Aelita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kalniņa Vineta ķirurģiskās aprūpes māsa
Kalniņa Vita pneimonologs
Kalniņa Vita pediatrs
Karkovska Sanita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Karoļa Svetlana oftalmologs
Kauliņa Zigrīda internās aprūpes māsa
Kaupuža Līga internās aprūpes māsa
Kikjauka Irēna anesteziologs, reanimatologs
Kirvelaite Gunta pneimonologs
Klindžāne Marija oftalmologs
Kliševiča Olga internists
Kočedikova Jeļena geriatrs
Koha Aelita podologs
Koha Aelita ķirurģiskās aprūpes māsa
Kolnopenko Svetlana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kononova Natālija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Konošenoka Žanna pneimonologs
Koroļovs Anatolijs traumatologs, ortopēds
Koševaja Gaļina radiologa asistents
Kovaļevska Elīna audiologopēds
Kozlovska Ingrīda optometrists
Kozlovska Ingrīda oftalmologs
Krauja Jana ķirurģiskās aprūpes māsa
Kreile Daina internās aprūpes māsa
Krišāne Katrīna internās aprūpes māsa
Krišāns Edgars asinsvadu ultrasonogrāfija
Krišāns Edgars elektroencefalogrāfija
Krišāns Edgars neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Krišāns Edgars neirosonoloģiskā izmeklēšana
Krišāns Edgars klīniskais fiziologs
Krišāns Edgars bērnu neirologs
Krivenoka Zoja internās aprūpes māsa
Kurlova Anastasija ķirurģiskās aprūpes māsa
Kurlova Svetlana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kurmeļova Alla ķirurģiskās aprūpes māsa
Kurmeļova Alla internās aprūpes māsa
Kušķe Ilze optometrists
Kušķe Ilze ķirurģiskās aprūpes māsa
Kušķe Sandra otolaringologs
Lāčplēse Rita ambulatorās aprūpes māsa
Ļebedeva Karina ķirurģiskās aprūpes māsa
Ļebedeva Zinaida masieris
Leikarte Evita oftalmologs
Leonoviča Marina internās aprūpes māsa
Levins Andrejs traumatologs, ortopēds
Līce Alla fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Lūkina Ilga oftalmologs
Makarova Irina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Māliņa Iveta ķirurģiskās aprūpes māsa
Maļinauska Kristīne ķirurģiskās aprūpes māsa
Malkiela Gaļina anesteziologs, reanimatologs
Maračkovska Žanna radiologs
Martina Solvita podologs
Martina Solvita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Martinkeviča Olga oftalmologs
Maslova Irina bērnu aprūpes māsa
Mauriņa Nataļja internās aprūpes māsa
Mauriņš Guntars traumatologs, ortopēds
Medvedeva Jūlija internās aprūpes māsa
Meirēna Andra fizioterapeits
Melnace Marika neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Meļņičuka Valentīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Meļņičuka Valentīna internās aprūpes māsa
Metla Tatjana internās aprūpes māsa
Mežaka Anna internās aprūpes māsa
Mežatuča Iveta oftalmologs
Mincāne Kintija ambulatorās aprūpes māsa
Mitčenko Olga internās aprūpes māsa
Mitkeviča Irina padziļināta elektrokardiogrāfija
Mitkeviča Irina kardiologs
Monkeviča Vita ķirurgs
Moskaļovs Jurijs ķirurgs
Naumova Irina internās aprūpes māsa
Ņemeņonoka Natālija ambulatorās aprūpes māsa
Ņikitins Aleksandrs internists
Nikolajenko Juris ķirurgs
Nikolajeva Ņina anesteziologs, reanimatologs
Nikolaychuk Natalia ambulatorās aprūpes māsa
Nulle Arnis fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ozoliņa Lilija onkoloģiskās aprūpes māsa
Ozoliņa Lilija internās aprūpes māsa
Ozoliņa Svetlana internās aprūpes māsa
Paije Baiba ginekologs, dzemdību speciālists
Paļčevska Illa ķirurģiskās aprūpes māsa
Panfilova Anna ķirurģiskās aprūpes māsa
Panfjorova Gaļina ķirurģiskās aprūpes māsa
Pavlova Anna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Peščerska Inga bērnu aprūpes māsa
Pētermane Ilze pneimonologs
Pētermane Ilze internists
Pētersone Anete fizioterapeits
Petļevanaja Ņina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Petropavlova Svetlana internās aprūpes māsa
Plociņa Solvita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Plotņikova Irina operāciju māsa
Podoļanskis Jurijs ķirurgs
Polačenko Mudrīte internās aprūpes māsa
Pole Dagnija ambulatorās aprūpes māsa
Prīdāne Samanta anesteziologs, reanimatologs
Priede Ginta ķirurģiskās aprūpes māsa
Priedeslaipa Vera operāciju māsa
Priedīte Liene anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Prudņikova Lilija ķirurģiskās aprūpes māsa
Pudņika Tatjana operāciju māsa
Purviņa Skaidrīte oftalmologs
Raciborska Anita ambulatorās aprūpes māsa
Radecka Līga oftalmologs
Razina Natalia ķirurģiskās aprūpes māsa
Rele Inese ambulatorās aprūpes māsa
Riekstiņa Vija pneimonologs
Ringa Helēna fizioterapeits
Riteniece Aiga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rjabaja Ludmila anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Roginko Margarita internists
Rogovska Ilona anesteziologs, reanimatologs
Romaško Aleksandrs anesteziologs, reanimatologs
Rozenberga Natālija bērnu aprūpes māsa
Rubene Ieva ergoterapeits
Rudene Ludmila ambulatorās aprūpes māsa
Rudzīte Daiga internās aprūpes māsa
Ruskule Irina operāciju māsa
Šamajeva Nataļja oftalmologs
Sausiņa Ruta internās aprūpes māsa
Ščuroka Raisa internās aprūpes māsa
Šedova Žanna ķirurģiskās aprūpes māsa
Šeketa Oksana internists
Seļionova Lidija geriatrs
Šimaše Emma ķirurģiskās aprūpes māsa
Simonovs Vjačeslavs ķirurgs
Skamberga Anna radiologa asistents
Skangale Anita pneimonologs
Skangale Anita pediatrs
Škapare Ira anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Smiļģe Ilze ķirurģiskās aprūpes māsa
Smirnova Ludmila internās aprūpes māsa
Smirnovs Sergejs traumatologs, ortopēds
Smorecka Jeļena internās aprūpes māsa
Snarjova Janīna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Spure Marta internās aprūpes māsa
Šteina Anna mākslas terapeits
Stinka Svetlana fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Stinka Svetlana ambulatorās aprūpes māsa
Strazdiņa Ilze audiologopēds
Strode Zane neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Stupina Evija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Stūre Ingrīda pneimonologs
Stūre Ingrīda homeopāts
Suhanova Vera transfuzioloģijas māsa
Suhanova Vera ķirurģiskās aprūpes māsa
Suhorukova Aļina oftalmologs
Šveiduka Ilze oftalmologs
Tarakanova Tatjana internās aprūpes māsa
Tene Benita bērnu aprūpes māsa
Terjohina Ņina ambulatorās aprūpes māsa
Tīrmanis Valdis radiologs
Toma Agita pneimonologs
Travkova Irina oftalmologs
Turanova Bernarda internās aprūpes māsa
Tužilova Svetlana transfuziologs
Tužilova Svetlana lāzerterapija
Ūbele Ligita ķirurģiskās aprūpes māsa
Ukolova Irina bērnu aprūpes māsa
Upeniece Pārsla Skaidrīte gastroenterologs
Ustāns Edijs oftalmologs
Užga Bella anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Valdmane Nora dermatologs, venerologs
Valtere Elīna radiologs
Vanaga Iveta internās aprūpes māsa
Vanka Anita ķirurģiskās aprūpes māsa
Vasiļjeva Aleksandra ķirurģiskās aprūpes māsa
Viligure Olga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vindeca Irina internās aprūpes māsa
Voitehoviča Jeļena kosmētiķis
Volkova Inesa geriatrs
Volksone Lāsma oftalmologs
Volodina Alla māsa (medicīnas māsa)
Volodina Alla anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zeltiņa Anita ķirurģiskās aprūpes māsa
Zeltiņš Jānis ķirurgs
Zeltiņš Jānis alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Zepa Daina geriatrs
Zepa Daina kardiologs
Zepa Daina internists
Zeps Jānis psihiatrs
Zeps Ojārs ķirurgs
Žižina-Mališeva Marija internās aprūpes māsa
Zolotiha Tatjana radiologa asistents
Zubčenko Alicija ķirurģiskās aprūpes māsa