Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010000234
Adrese Hipokrāta iela 4, Rīga, LV1079
Telefona nr 67042001
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 01.08.2005
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 31.08.2007
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA Centrālā Hipokrāta iela 2, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Juglas iela 20, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Linezera iela 3, Rīga, LV1006

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābele Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ābola Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Abraitiene Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aišpure Inta ārsta palīgs (feldšeris)
Aksjonova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Aleksandrova Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleksandrova Zinaīda māsas palīgs
Aleksejenoka Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Aļeksejeviča Ksenija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Āmara Gundega Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ameļčenkova Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Anča Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andersone Mārīte onkologs ķīmijterapeits
Andrejeva Ņina māsas palīgs
Andrejeva Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andžāns Igors urologs
Aņikejeva Sandra laboratorijas ārsts
Antonova Aļona anesteziologs, reanimatologs
Antonova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apenīte Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apitjonoka Jadviga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apsīte-Skaistkalne Jeļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Arabere Laura biomedicīnas laborants
Arāja Sindija māsas palīgs
Arcimoviča Krista ķirurgs
Āre Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aristova Jeļena radiologa asistents
Artemjeva Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Asere Evija radiologs
Augleja Ilga radiologa asistents
Auziņa Daiga hematologs
Avota Zinta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baduna Monta ārsts
Baikova Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balode Dārta hematologs
Balode-Stokova Agrita māsas palīgs
Banka-Okorie Ilva onkologs ķīmijterapeits
Bāra Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Barinska Zanda ginekologs, dzemdību speciālists
Bārtuliņa Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Beketovs Sergejs urologs
Beļajeva Ludmila hematologs
Beļakova Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beļavska Svetlana māsas palīgs
Belliņa Aija māsas palīgs
Beloglazova Jeļena biomedicīnas laborants
Belonožkina Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bergmane Evita onkologs ķīmijterapeits
Bernate Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Berne Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Antra radiologs terapeits; radiologs; endokrinologs
Bērziņa Daina radiologs terapeits
Bērziņa Elfrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Kristiāna radiogrāfers
Bērziņa Maija māsas palīgs
Bičkovska Dina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Biņkovska Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Birkāne Inesa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Birzgale Dzintra māsas palīgs
Birzniece Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Bite Maija māsas palīgs
Bitiņa Marianna onkologs ķīmijterapeits
Bitīte-Mieriņa Indra māsas palīgs
Bladiko Evita radiogrāfers
Blagiņina Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bļodniece Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blumberga Jeļena radiologa asistents
Blumberga Ligita māsas palīgs
Bodnare Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bodniece Skaidra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogdanova Tamāra māsas palīgs
Bogorada-Saukuma Dace internists
Boicova Irina māsas palīgs
Boikova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bolgova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bondare Anita māsas palīgs
Bondarenko Oksana radiologs terapeits
Boreiša Ludmila radiologa asistents
Borovikova Diāna ārsta palīgs (feldšeris)
Borozdina Ksenija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brakša Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Breikšs Matīss radiologs
Briede Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Briljante Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brinfelde Zita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brīvniece Ieva radiologs
Brīze Ārija onkologs ķīmijterapeits
Brunenaua Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bubire Dzidra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Budņikova Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Budu Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Budzila Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bukbārdis Romāns radiologs
Buķele Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buklovska Lidija paliatīvās aprūpes speciālists; radiologs terapeits
Buliga Santa radiogrāfers
Buliņa Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Butirina Ramona laboratorijas ārsts
Čalova Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čapiļina Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čekstere Laura anesteziologs, reanimatologs
Cela Irina māsas palīgs
Čertogonova Baiba māsas palīgs
Čevere Vineta māsas palīgs
Chystiakova Liliia ārsts
Cīrule Līga radiogrāfers
Cīrule Zanda māsas palīgs
Čiževska Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čļenova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Cunabela Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Darmoroza Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Daubare Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Deksnis Renārs otolaringologs
Dementjeva Nataļja māsas palīgs
Demidova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Derjabo Aleksandrs onkologs ķīmijterapeits
Dikante Mārīte māsas palīgs
Dobriņina Olga radiologa asistents
Docenko Jeļena māsas palīgs
Dogaļuka Irina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dovganiča Svetlana māsas palīgs
Dreiberga Arta ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Drozda Valda radiologa asistents
Drozds Ilvars māsas palīgs
Dubina Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dudkina Svetlana māsas palīgs
Dulpe Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Durandina Gaļina radiologs terapeits
Dzalbs Romāns otolaringologs
Eglītis Jānis ķirurgs; ķirurgs; onkologs ķīmijterapeits
Eiguse Jeļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ekharde Laura radiogrāfers
Eņģele Ilze radiologs
Epermane Māra radiologs
Erdmane Irina radiologs; kardiologs
Evart Aksana onkoloģijas ginekologs; ginekologs, dzemdību speciālists
Fadejeva Alina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fišere Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Frolova Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fruzorova Ināra māsas palīgs
Gabrena Natālija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Garšanova Inese zobārsta asistents
Gašenko Evita onkologs ķīmijterapeits
Gerķis Sergejs ķirurgs
Gintere Džigunda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gluščenko Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gomoņecs Aleksejs anesteziologs, reanimatologs; algologs
Gorbača Natālija radiologs
Gotreisa-Rumbeniece Iveta māsas palīgs
Graudumniece Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gribuste Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grigorjeva Jūlija ārsts
Grjunberga Valerija laboratorijas ārsts
Grudzinska Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gučeka Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Gudeņa Valērija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gudlevskaya Liudmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gulbe Silvija biomedicīnas laborants
Gurbo Leonīds anesteziologs, reanimatologs
Guseva Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hegmane Alinta onkologs ķīmijterapeits
Hincenberga Astrīda māsas palīgs
Hmeļņicka Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Holma Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Holodņuka Oksana radiologs terapeits
Irša Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Iščuka Helēna māsas palīgs
Ivaņņikova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanova Oksana māsas palīgs
Jakubaite Jolanta radiologa asistents
Jakuboviča Diāna uztura speciālists
Jakubovskis Māris urologs
Jakuševska Tatjana māsas palīgs
Janele Kitija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Janicka-Kupra Brigita hematologs
Jankauska Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jankoviča Rina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jansone Maija radiologa asistents
Jansone Sindija radiogrāfers
Jansone-Laizāne Anita radiologs
Jansons Juris urologs
Januškevičs Sergejs ķirurgs
Jarmalavičus Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jasaite Zita māsas palīgs
Jaškina Astra radiologa asistents
Jasute Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jaundžeikare Aivita biomedicīnas laborants
Jaunozola Dace ārsts
Jaunozoliņa Līga radiologs
Jefimova Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jēkabsone Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jelovskis Ivans ķirurgs
Jeluškina Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jermacāne Inese māsas palīgs
Jermolenko Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jevļeva Raisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jocaite Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Jonenko Māra māsas palīgs
Jukova Jadviga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jukšinska Gaļina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; radiologs
Juraško Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jurēvica Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kablanova Taņa māsas palīgs
Kadiķe Diāna transfuziologs
Kadiševska Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaikare Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Daina radiologa asistents
Kalniņa Marika radiologs
Kampe Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kancēna Lolita māsas palīgs
Kanusa Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kāpostiņš Jānis onkologs ķīmijterapeits
Karaganova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kārkliņa Maija psihoterapeits
Karkovska Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kašperova Svetlana onkologs ķīmijterapeits
Kaulača Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Keiša-Ķirse Līga paliatīvās aprūpes speciālists; onkologs ķīmijterapeits
Ķelpiņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķilda Mārīte māsas palīgs
Kirillova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Klaģe Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļamka Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Klestrupe Ilga ķirurgs
Klieste Žanna māsas palīgs
Kočanova Janīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kocjubinska Natālija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kolpakova Ivanna māsas palīgs
Komarovs Artjoms radiogrāfers
Komolina Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Konrade Linda radiogrāfers
Korņejeva Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korņevs Egils mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Korovacka Lesja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Korovina Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korpeikina Lada laboratorijas speciālists
Korsaka Agnese ārsta palīgs (feldšeris)
Korsaka Daila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļenko Antoņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļenko Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kozlova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kraiņaja Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krakope Irīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krasiļņikova Jūlija radiologa asistents
Krasnova Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krasovska Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krastiņa Aija anesteziologs, reanimatologs
Krastiņa Annija ārsta palīgs (feldšeris)
Kraučūne Skaidrīte māsas palīgs
Kravcova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krēgere Ilze māsas palīgs
Kreice Ilona anesteziologs, reanimatologs
Kristlībs Edgars ārsta palīgs (feldšeris)
Krūmiņa Lolita radiologs terapeits
Krūmiņa Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūmiņš Uldis Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūmiņš Viesturs ķirurgs
Kudaba Iveta onkologs ķīmijterapeits
Kuharska Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kukulis Ivars urologs
Kupriša Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurklete Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurņikova Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķuze Mairita māsas palīgs
Kuzmina Anastasija radiologa asistents
Kuzņecova Jeļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lāce Ginta radiogrāfers; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lāme Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lange Rudīte māsas palīgs
Lapiņa Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapiņa Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapiņa Tatjana māsas palīgs
Lapiņš Edgars radiologa asistents
Lapteva Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laure Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lauskis Gunārs mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Laže Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lecinska Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lejiņa Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lejniece Sandra hematologs
Leščinska Elita radiogrāfers
Līce Skaidrīte māsas palīgs
Lidere Inita māsas palīgs
Lielmane Vita māsas palīgs
Liepa Zanda radiologs terapeits
Liepiņa Elīna onkologs ķīmijterapeits
Liepiņa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļiščinska Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļitviņenko Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lobovs Dmitrijs ķirurgs
Ločmele Elita māsas palīgs
Lose Diana radiologa asistents
Lubēka Guļmira Van onkoloģijas ginekologs; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Luščeviča Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Makarova Aleksandra radiogrāfers
Makejeva Marina māsas palīgs
Maksimova Santa radiologs terapeits
Maksina-Zālīte Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Malaha Lilita anesteziologs, reanimatologs
Malašonoks Aleksandrs ķirurgs
Maļavska Tamāra biomedicīnas laborants
Malgoždarova Viktorija radiogrāfers
Mārina Ilvija māsas palīgs
Martinova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Martinsone-Bērzkalne Liene internists
Marusjaka Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mauriņa Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meilusa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Melbārde Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meļčenko Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Melne Vija radiologa asistents
Meļņika Marta radiologa asistents
Memmēna Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meniss Arkādijs urologs
Merca Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mihailova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miksone Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Mikuda Karina hematologs
Minkeviča Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mitiļdžana Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Mitiļdžans Androniks ginekologs, dzemdību speciālists; onkoloģijas ginekologs
Mockus Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mohammadian Reza ārsts
Moisejeva Karina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Moskaļenkova Sņežana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muceniece Daira māsas palīgs
Mžavija Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Neilande Elīna radiologs
Nemiro Ineta radiologs
Ņesterenko Ella onkoloģijas ginekologs
Nicenko Valentīna māsas palīgs
Ņilova Jeļena radiologa asistents
Novikovs Viktors ķirurgs
Novožilovs Vladimirs radiologa asistents
Oberšate Dace māsas palīgs
Olimpijeva Tamara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Olševska Iveta māsas palīgs
Oniščuks Boriss dermatologs, venerologs
Opaļko Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Orinska Simona mākslas terapeits
Ortmane Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ostrovska Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņš Jānis radiologa asistents
Ozoliņš Uldis radiogrāfers
Paegle Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pak Vēsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Parhomenko Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Pavļenko Ineta māsas palīgs
Pavlova Sandra radiogrāfers
Pavloviča Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pčolkins Andrejs ķirurgs
Percataja Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Perederija Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petkeviča Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Petkeviča Marina māsas palīgs
Petkune Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pisanko Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plāte Signe onkologs ķīmijterapeits
Pobusa Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Poluektova Tetiana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ponomarjova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Popoviča Ņina māsas palīgs
Preinberga Silvija radiogrāfers
Pridija Tatjana māsas palīgs
Priede Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Priede Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Prihodjko Zinaida māsas palīgs
Privka Aivars radiologs
Proboka Guna imunologs; onkologs ķīmijterapeits
Procenko Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Projuma Benita onkologs ķīmijterapeits
Prusakova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Puksta-Gulbe Līga ginekologs, dzemdību speciālists; onkoloģijas ginekologs; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; kolposkopija
Purmalis Egīls ķirurgs
Pūrvietis Rūdolfs radiogrāfers
Purvlīce Anete radiologs
Puzankova Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rackeviča Tatjana padziļināta elektrokardiogrāfija
Ragazinska Vita māsas palīgs
Raklinska Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rakoviča Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rāte Elza otolaringologs
Ratkune Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Reimartuss Kristaps radiogrāfers
Reinfelde Māra radiologa asistents
Reinis Kristaps radiogrāfers
Reinsone Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Reniņa Vizma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Repša Lauris traumatologs, ortopēds
Reslere Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rezepina Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rivkina Alla hematologs
Rogoveca Jekaterina radiologa asistents
Roždestvenska Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozenšteina Beāta onkologs ķīmijterapeits
Rozentāle Ingūna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozīte Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rožkova Tatjana māsas palīgs
Rozmane-Bertmane Anete radiogrāfers
Roznere Lilita radiologs terapeits; radiologs
Rudusāne Diāna radiologs
Rudzāts Antons ķirurgs
Rudzīte Daiga māsas palīgs
Rukavišņikovs Vjačeslavs radiologs
Runce Ira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rūne Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ruskule Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rutkusa Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saba Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sadauska Dagnija māsas palīgs
Sadovska-Pobjaržina Sanita radiogrāfers
Šalajevs Vladimirs ķirurgs
Salduma Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šapiro Ilana anesteziologs, reanimatologs
Šapovalova Elita onkologs ķīmijterapeits
Sarmule Jolanta māsas palīgs
Šarova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šatova Zane māsas palīgs
Saulīte Jānis radiologs
Saveļjeva Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ščablija Agate radiogrāfers
Ščeglova Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ščitaite Ona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sedova Oksana ārsts
Selecka Lolita radiogrāfers
Šemeņeva Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Semjonova Anastasija radiologs
Semjonova Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Semjonovs Igors onkologs ķīmijterapeits
Senkans Aigars anesteziologs, reanimatologs
Sereda Irina māsas palīgs
Sereda Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Serepina Tatiana māsas palīgs
Serkova Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šiļajeva Margarita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Siliņa Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Siliņa Raisa radiologa asistents
Siliņš Ints torakālais ķirurgs
Siļutina Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sipoviča Antra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sirkina Stella radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Sirotkina Jeļena onkologs ķīmijterapeits
Sirovatska Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sīviņš Armands ķirurgs
Škapars Roberts ķirurgs
Skidane Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skrējāne Dace radiogrāfers
Skudra Marta fizioterapeits
Slaidiņa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šlosberga Ingrīda radiologs
Smirnova Tatjana onkologs ķīmijterapeits
Šmite Agnese internists
Sokolova Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Sološenko Tatjana laboratorijas ārsts
Soloveičika Marina laboratorijas ārsts
Sorokina Zoja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sorokins Jurijs ķirurgs
Sosārs Vilnis algologs; paliatīvās aprūpes speciālists; onkologs ķīmijterapeits
Spale Inese māsas palīgs
Spiridoviča Anželika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Spridzāne Arta onkoloģijas ginekologs
Spuriņa Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Srebnijs Andrejs ķirurgs
Staģīte Krista radiologa asistents
Štālmane Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stankeviča Jekaterīna ginekologs, dzemdību speciālists
Starodubova Tatjana mākslas terapeits
Šteinbrika Vaira māsas palīgs
Šteinerte Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Steļmaha Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stepaņiščeva Anna māsas palīgs
Stikute Agita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Storoženko Genadijs radiologs
Straumane Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Strazdiņa Arta radiologs
Štreinerte Baiba veselības aprūpes vadības ārsts
Strogonova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sudmale Silvija ārsts
Šulmane Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Švaičenko Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Švarcbaha Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Svare Atis radiologs
Šveda Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Svence Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tarasovs Sergejs onkoloģijas ginekologs
Tāre Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tauriņš Kaspars medicīnas statistiķis
Teivāne Kristīna māsas palīgs
Terentjeva Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tereško Nataļja māsas palīgs
Timofejevs Mihails ķirurgs
Timuka Jolanta māsas palīgs
Tīrmanis Valdis radiologs
Tjarvja Vilma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Tokareva Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tolova Svetlana māsas palīgs
Tone Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Trocjuka Ilze hematologs
Tropa Natālija māsas palīgs
Ūdre Ingrīda hematologs
Ungure Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Upīte-Upeniece Liāna radiologs terapeits
Ursuļana Andželika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ursuļana Julana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Urtāne Antra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Urusova Ingrīda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Uvarova Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Užbale Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Uzuliņa Aija māsas palīgs
Uzuliņa Ilvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vaļeniece Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valtere Tatjana māsas palīgs
Valtmane Ināra māsas palīgs
Vanaga Alla māsas palīgs
Vanaga Diana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vanaga Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vargule Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasiļčenko Nadežda radiologa asistents
Vasiļjeva Ingūna radiogrāfers
Vasiļjeva Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vecvagare Eva onkologs ķīmijterapeits
Veiba Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vēja Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vergazova Irīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Verhoustinska Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Veske Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vesmane Sņežana radiologs terapeits
Vēvere Sandra māsas palīgs
Vidmane-Ozola Ieva ķirurgs
Vikļuka Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilka Māra radiologs terapeits
Vilšķērsta Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīndedze Nora Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vinogradova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vinogradova Viktorija radiogrāfers
Vintere Emma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Mārīte radiologa asistents
Vizule Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Volčeka Elēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vorobjova Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Voronko Ludmila māsas palīgs
Vudmaska Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zagorska Evija māsas palīgs
Zaharko Rima Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zaiceva Veronika radiologs
Zakomorna Tetiana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zambžetska Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zaporožeca Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zariņa Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zariņa Larisa hematologs
Žatjko Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zdanovskis Nauris radiologs
Žeibe Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zelinska Margaryta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zēmece Regīna radiologa asistents
Zepa Edīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ževaka Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Židkova Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ziediņa Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zīle-Jaundžeikare Baiba ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ziņģe-Svikle Marta radiologs
Zīriuse Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zirne Vija māsas palīgs
Žižimontova Gaļina onkoloģijas ginekologs
Žuka Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žuravļova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žuravļova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvaigznone Ginta radiologa asistents
Zvīgule Ligita radiologs
Zvirbule Žanete onkologs ķīmijterapeits