Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 10000234
Adrese Linezera iela 3, Rīga, LV1006
Telefona nr 67014500
Kontaktpersona Imants Paeglītis
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 01.08.2005
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 31.08.2007
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA Centrālā Hipokrāta iela 2, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu novads, LV2118
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Hipokrāta iela 4, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Linezera iela 6, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Nīcgales iela 5, Rīga, LV1035
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Priežu iela 1, Tīnūži, Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads, LV5015

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābeltiņa Kristīne infektologs
Aldiņa Biruta internās aprūpes māsa
Ančereviča Jekaterina laboratorijas speciālists
Andersone Daina reimatologs
Andersone Laura ķirurģiskās aprūpes māsa
Andžāne Guntra ambulatorās aprūpes māsa
Aņiščenko Anastasija laboratorijas speciālists
Ansone Santa pediatrs
Anuseviča Larisa internās aprūpes māsa
Anuseviča Larisa ambulatorās aprūpes māsa
Artemjeva Oksana dermatologs, venerologs
Aščeulova Nataļja neatliekamās medicīnas ārsts
Aščeulova Nataļja internists
Atrohova Tatjana laboratorijas ārsts
Aukštikalne Aina internists
Aukštikalne Aina arodveselības un arodslimību ārsts
Ažiņa Inga selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Ažiņa Inga infektologs
Ažiņa Inga dermatologs, venerologs
Batanogiha Žanna biomedicīnas laborants
Belova Tatjana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Belova Tatjana internās aprūpes māsa
Berne Larisa internās aprūpes māsa
Bērziņa Ilze infektologs
Bērziņa Rasma biomedicīnas laborants
Bezdelīga Lilita internās aprūpes māsa
Bitere Solvita ķirurģiskās aprūpes māsa
Bleidele Edīte laboratorijas speciālists
Blumfelde Mārīte internās aprūpes māsa
Bobrova Svetlana internās aprūpes māsa
Bobrova Svetlana masieris
Bodniece Helēna internās aprūpes māsa
Bogdanovs Viktors biomedicīnas laborants
Bogurdoviča Tatjana biomedicīnas laborants
Bondareva Vera laboratorijas speciālists
Breļa Ludmila ambulatorās aprūpes māsa
Briede Sarmīte internās aprūpes māsa
Broka Zaiga zobārsts
Bunakova Jeļena biomedicīnas laborants
Buša Velta ķirurgs
Carenkova Tatjana internās aprūpes māsa
Černomorska Ella internās aprūpes māsa
Černušenko Aleksandrs hepatologs
Černušenko Aleksandrs infektologs
Čevere Jūlija biomedicīnas laborants
Cibuļa Jana internās aprūpes māsa
Cibuļa Jana ambulatorās aprūpes māsa
Damberga Irena Anna internists
Danga Vija dermatologs, venerologs
Davidjuka Irēna laboratorijas speciālists
Dušacka Diāna laboratorijas ārsts
Eglāja Baiba ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Elstere Vineta internās aprūpes māsa
Fedjunova Alla internās aprūpes māsa
Gaigala Jeļena biomedicīnas laborants
Galajeva Jeļena klīniskais mikrobiologs
Gomoņeca Svetlana ambulatorās aprūpes māsa
Gordijenko Alīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Gordijenko Alīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Gorjunova Olga internās aprūpes māsa
Grase Inga bērnu aprūpes māsa
Greidāne Janīna internās aprūpes māsa
Grigorjeva Viktorija radiogrāfers
Grišina Dana internās aprūpes māsa
Gromova Jūlija infektologs
Gulbe Aija laboratorijas speciālists
Guseva Ludmila laboratorijas speciālists
Gutmane Vera internās aprūpes māsa
Hromova Svetlana klīniskais mikrobiologs
Ivančenko Ludmila hepatologs
Ivančenko Ludmila infektologs
Jačmenkina Irina internās aprūpes māsa
Jansone Ieva anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jansone Ieva neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jansone Santa garīgās veselības aprūpes māsa
Jasjuka Jeļena biomedicīnas laborants
Jasjuka Tatjana biomedicīnas laborants
Jeļisejeva Olga infektologs
Jeļisejevs Sergejs bērnu psihiatrs
Jeļisejevs Sergejs psihiatrs
Jeļisejevs Sergejs narkologs
Jēruma Agita hepatologs
Jēruma Agita infektologs
Jukšinska Iveta infektologs
Juškeviča Marina internās aprūpes māsa
Kaca Lija internās aprūpes māsa
Kalnbērza Lāsma dietologs
Kalnbērza Lāsma dermatologs, venerologs
Karaseva Irēna internās aprūpes māsa
Karaseva Irēna ambulatorās aprūpes māsa
Katkovska-Kukoja Gunta internās aprūpes māsa
Kaupuža Dace internās aprūpes māsa
Kaušele Edīte ambulatorās aprūpes māsa
Kausiniece Edīte infektologs
Kezena Nadežda internās aprūpes māsa
Klēšmits Ēriks endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Klēšmits Ēriks ķirurgs
Kolosovska Inna ambulatorās aprūpes māsa
Kolupajeva Tatjana laboratorijas speciālists
Konstantinova Oksana laboratorijas ārsts
Korlaša Ludmila internās aprūpes māsa
Kosīte Aira internās aprūpes māsa
Krupnova Inga anesteziologs, reanimatologs
Krutova Valentīna biomedicīnas laborants
Kucina Jekaterīna infektologs
Kuņicins Kirils anesteziologs, reanimatologs
Ķūse Velga hepatologs
Ķūse Velga infektologs
Kuzmane Sanita laboratorijas ārsts
Kuzmins Uģis biomedicīnas laborants
Kuzņecova Svetlana biomedicīnas laborants
Kyrylenko Inna internists
Ļahovičs Kazimežs internās aprūpes māsa
Lajevska Natālija internās aprūpes māsa
Lapke Lilija laboratorijas speciālists
Larjkova Ludmila biomedicīnas laborants
Larka Līga internās aprūpes māsa
Leja Sandra klīniskais mikrobiologs
Liepiņa Monta dermatologs, venerologs
Litvina Tamāra biomedicīnas laborants
Lizāns Ojārs dermatologs, venerologs
Logina Henrita bērnu aprūpes māsa
Lopatko Agrita internās aprūpes māsa
Lozjuka Jeļena internās aprūpes māsa
Lukstiņa Gunita ķirurģiskās aprūpes māsa
Lukstiņa Gunita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ļušina Ludmila biomedicīnas laborants
Macijevska Aīda oftalmologs
Magone Iveta internās aprūpes māsa
Magone Iveta bērnu aprūpes māsa
Makarova Vija biomedicīnas laborants
Mālniece Ivita internās aprūpes māsa
Matkovska Lilija internās aprūpes māsa
Maule Linda laboratorijas speciālists
Mazlazdiņa Irēna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Mazlazdiņa Irēna internās aprūpes māsa
Meija Sanita Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Meija Sanita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Mende Aīda internās aprūpes māsa
Metlova Larisa laboratorijas ārsts
Miezis Pēteris radiologs
Miglāne Elīne neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Mileiko Silvija biomedicīnas laborants
Mileiko Valentīna ambulatorās aprūpes māsa
Morozova Zinaida internās aprūpes māsa
Muzje Gaļina laboratorijas speciālists
Muzje Gaļina biomedicīnas laborants
Narņicka Natālija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Neulāne Anita biomedicīnas laborants
Niedola Tatjana Emanuella internās aprūpes māsa
Nigule Līvija internās aprūpes māsa
Nipāne Olga biomedicīnas laborants
Nītiņa Dace fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Nītiņa Dace standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Nītiņa Dace kardiologs
Oščenkova Liāna internās aprūpes māsa
Ozoliņa Rita transfuzioloģijas māsa
Ozoliņa Rita internās aprūpes māsa
Pakalne Monika ambulatorās aprūpes māsa
Pakarna Gatis laboratorijas speciālists
Pedāne Valentīna māsa (medicīnas māsa)
Pedāne Valentīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Petrova Maira laboratorijas speciālists
Pinkāne Elīna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pļenkova Viktorija biomedicīnas laborants
Prokofjeva Olga dermatologs, venerologs
Purviņa Elita internās aprūpes māsa
Purviņa Elita garīgās veselības aprūpes māsa
Puškarjova Andra biomedicīnas laborants
Rītiņa Māra transfuziologs
Rītiņa Māra laboratorijas ārsts
Rohļina Ļubova laboratorijas ārsts
Rozentāle Baiba hepatologs
Rozentāle Baiba veselības aprūpes vadības ārsts
Rozentāle Baiba infektologs
Rozīte Marita internās aprūpes māsa
Ruikoviča Velga ambulatorās aprūpes māsa
Saburova Valentīna biomedicīnas laborants
Šangirejeva Anastasija infektologs
Sarkane Ināra internās aprūpes māsa
Šarkovska Guna internās aprūpes māsa
Saulīte Maija biomedicīnas laborants
Saulīte-Vanaga Gunita hepatologs
Saulīte-Vanaga Gunita infektologs
Savicka Oksana laboratorijas speciālists
Savina Olga biomedicīnas laborants
Savrasova Jeļena Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Savrasova Jeļena anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Savrasova Jeļena internās aprūpes māsa
Selderiņa Solvita klīniskais mikrobiologs
Semjonovs Dmitrijs neatliekamās medicīnas ārsts
Semuča Sanita internās aprūpes māsa
Sergējeva Anda biomedicīnas laborants
Sitkare Valentīna pediatrs
Siuškova Dina biomedicīnas laborants
Sivko Ina biomedicīnas laborants
Skujiņa Dina internās aprūpes māsa
Smirnova Anda biomedicīnas laborants
Špace Ruta ambulatorās aprūpes māsa
Storoženko Jeļena laboratorijas speciālists
Strangate-Upmale Jolanta diabēta aprūpes māsa
Strangate-Upmale Jolanta internās aprūpes māsa
Strangate-Upmale Jolanta ambulatorās aprūpes māsa
Strautiņa Ingrīda radiologa asistents
Strogonova Ņina biomedicīnas laborants
Stūre Gunta hepatologs
Stūre Gunta infektologs
Šubņikova Nadežda hepatologs
Šubņikova Nadežda infektologs
Tauriņa Ļubova biomedicīnas laborants
Terentjeva Olga internās aprūpes māsa
Timma Ņina internās aprūpes māsa
Timma Ņina kosmētiķis
Tolmane Ieva vispārējā ultrasonogrāfija
Tolmane Ieva hepatologs
Tolmane Ieva infektologs
Tolstika Olga internās aprūpes māsa
Trizna Valija internās aprūpes māsa
Trofimika Jeļena biomedicīnas laborants
Trofimova Jūlija laboratorijas speciālists
Vasins Oļegs laboratorijas speciālists
Vembre Maija funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Vīksna Iveta internās aprūpes māsa
Vīksna Ludmila hepatologs
Vīksna Ludmila veselības aprūpes vadības ārsts
Vīksna Ludmila infektologs
Vladimirova Benita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Vladimirova Benita ginekologs, dzemdību speciālists
Vojevodins Sergejs dermatologs, venerologs
Volčoka Jeļena biomedicīnas laborants
Volohova Tatjana radiologs
Zajeca Irēna biomedicīnas laborants
Zalgaucka Žanete laboratorijas ārsts
Zālīte Māra Lilija hepatologs
Zālīte Māra Lilija infektologs
Zamjatina Natālija laboratorijas speciālists
Zeltmatis Reinis laboratorijas speciālists
Znosko Jeļena internās aprūpes māsa