Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010000234
Adrese "Tuberkulozes un plaušu slimību valsts centrs", Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV2118
Telefona nr 67048218
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 01.08.2005
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 31.08.2007
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA Centrālā Hipokrāta iela 2, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Hipokrāta iela 4, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Juglas iela 20, Rīga, LV1079
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Lielvārdes iela 68, Rīga, LV1006
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, SIA filiāle Linezera iela 3, Rīga, LV1006

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Laima Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Adamsone Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ādiņa Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleksandrova Iluta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleksejeva Anna māsas palīgs
Andiņa Zigrīda māsas palīgs
Andrejeva Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Andrejeviča Irēna pneimonologs
Antone Elīna pneimonologs
Apalīte Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Apšiniece Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apšvalks Māris torakālais ķirurgs
Arbidāne Anita māsas palīgs
Ārīte Daiga māsas palīgs
Ašitoks Vladislavs urologs
Atvare Valda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Auziņa Sandra internists; padziļināta elektrokardiogrāfija; pneimonologs
Avotniece Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Babris Artūrs ārsta palīgs (feldšeris)
Balode Ginta pneimonologs; internists
Banada Nadežda māsas palīgs
Barkāne Linda pneimonologs; internists
Barkāne Tatjana māsas palīgs
Beķe Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Zaiga māsas palīgs
Bērziņa Zigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bitjukova Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Blumberga Ineta anesteziologs, reanimatologs
Bogdanova Ineta laboratorijas ārsts
Bogdanovs Aleksejs anesteziologs, reanimatologs
Boriseviča Margarita māsas palīgs
Borisova Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borovaja Janīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bramane Ināra radiologa asistents
Bremšmite Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brikovska Ligita māsas palīgs
Briška Lilioza māsas palīgs
Brižko Irina internists
Bundža Janīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buša Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Caune Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Černova Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Circene Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cīrule Andra pneimonologs; pneimonologs
Čiževska Māra māsas palīgs
Cvetkova Kristina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Daukšta Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Daukste Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deklava Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Devjatņikova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dežurova Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dobrenkova Oksana māsas palīgs
Dovgjallo Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drozdova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzene Liāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Enkūzens Aivars bronhoskopija; pneimonologs
Ercika Sigita māsas palīgs
Erenfrīda Viola māsas palīgs
Ezerniece Andželika biomedicīnas laborants
Galkina Valērija fizioterapeits
Garanča Ērika biomedicīnas laborants
Gedzune Sintija fizioterapeits
Giptere Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gobrusjonoka Alla biomedicīnas laborants
Goldberga Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Graumane Benita māsas palīgs
Grīsle Ineta alergologs
Grundmane Ineta māsas palīgs
Grundsberga Vineta māsas palīgs
Gruzdule Anželika māsas palīgs
Gruzdule-Borovaja Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gudza Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hazenfusa Dagnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hazenfusa Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hmarnaja Inna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Inzulis Jānis internists
Ivanova Helēna māsas palīgs
Ivaško Iveta māsas palīgs
Jākobsone Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jakobsone Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jasūne Baiba māsas palīgs
Jaunzeme Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jeromāne Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jurēvica Inta māsas palīgs
Jurmārtiņa Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kadakovska Elizabete radiologs
Kaļiņina Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalliņa-Kalniņa Diāna anesteziologs, reanimatologs
Kalniņa Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaņepe-Kalniņa Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kapanska Valentīna māsas palīgs
Kārkle Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Karpina Ludmila ārsta palīgs (feldšeris)
Karule Ausma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaufmane Anitra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kauliņa Arnita māsas palīgs
Keiša Maija māsas palīgs
Kima Alla māsas palīgs
Kirilka Arita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kiseļeva Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kliha Ludmila biomedicīnas laborants
Koģina Emīlija māsas palīgs
Kolosovska Inna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kolovza Agate fizioterapeits
Koņina Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Konošenoka Žanna pneimonologs
Konstanta Beāte Bernedīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Konstante Džesija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Krams Alvils pneimonologs; alergologs
Krastiņa Irēna biomedicīnas laborants
Krišāne Taisija biomedicīnas laborants; ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kroiča Iveta pneimonologs
Krupska Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūze Valentīna biomedicīnas laborants
Kučika Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kudrjašova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kukša Līga pneimonologs
Kukule Anna māsas palīgs
Kuzmiča Svetlana māsas palīgs
Kvitkova Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laguna Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lamberte Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Larionova Ruslana ārsta palīgs (feldšeris)
Lazdāne Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lejnieks Pēteris Juris bronhoskopija
Lepse Inga pneimonologs
Leškēviča Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Livčāne Evija pneimonologs; internists
Lorence Vanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lubgāne Marina anesteziologs, reanimatologs
Ļucāne Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lucenko Liāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lučkinska Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lukaņonoka Anna māsas palīgs
Macuļavičute Marija māsas palīgs
Maslovska Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meine Silvija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mičena Arta radiologs
Mikilps-Mikgelbs Rihards torakālais ķirurgs
Milne Zane māsas palīgs
Miļuše Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Morozova Ilze pneimonologs
Mulere Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Narņicka Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Neilande Ivanda radiologs
Ņikitina Olga māsas palīgs
Norvaiša Inga laboratorijas ārsts; klīniskais mikrobiologs
Obidenova Tatjana klīniskais mikrobiologs
Oblate Olga infektologs
Ogurcova Larisa biomedicīnas laborants
Olle Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Osinovecs Sergejs oftalmologs
Ostaņina Oksana māsas palīgs
Ozere Iveta pediatrs; pneimonologs
Ozoliņa Ausma māsas palīgs
Ozoliņa Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa Millija radiologa asistents
Paņina Ērika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paradņa Ļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavlova Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petrovska-Petrēviča Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Piebalga Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pihele Inga māsas palīgs
Pimenova Jeļena biomedicīnas laborants
Plismanis Gints ārsts
Poriete Māra Cecīlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Potapenko Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Preise Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Priede Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Priekule Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Prockāne Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Prohorova Nataļja māsas palīgs
Pūcīte Jeļena māsas palīgs
Rabizo Jeļena internists; padziļināta elektrokardiogrāfija; elektrokardiogrāfija
Ramane Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Retējuma Ina neirologs
Riekstiņa Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Rizena Anita māsas palīgs
Rjabinkova Jeļena māsas palīgs
Romanova Tatjana laboratorijas speciālists
Rotberga Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rozīte Anita māsas palīgs
Rudņeva Oļesja ārsta palīgs (feldšeris)
Rudzīte-Verņicka Aiva māsas palīgs
Ruice Ilze bronhoskopija; torakālais ķirurgs
Rutkis Arnis narkologs; bērnu psihiatrs
Rutkovska Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ruža Vjačeslava Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saba Ingrīda anesteziologs, reanimatologs
Saļuka Gaļina internists
Šarova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šefere Larisa internists; pneimonologs
Šēla Ivita laboratorijas ārsts
Seņiņeca Laima māsas palīgs
Serģe Dace māsas palīgs
Sevostjanova Jolanta māsas palīgs
Siliņa Ieva fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; internists
Siliņš Ints torakālais ķirurgs
Simanoviča Ilze radiologs
Skačkauska Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skujenieks Māris internists
Šlosberga Vija māsas palīgs
Smirnova Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmite Agnese pneimonologs
Šneidere Ingrīda pneimonologs
Šneidere Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Snipe Dace otolaringologs
Sokolova Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Spade Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sprīvule Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Spuriņa Inese radiologa asistents
Štrausa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strautmane Zanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šuļepina Iva māsas palīgs
Supe Oksana māsas palīgs
Šurpicka Anda pneimonologs; internists
Šurpicka Stefānija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sventecka Ārija māsas palīgs
Tabalova Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tetere Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Troščenko Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tukmane Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Užgalova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Valtere Elīna radiologs
Vanaga Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Vasariete Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasiļjeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vasiļjeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasiļonoka Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vecvagare Eva onkologs ķīmijterapeits
Vīksna Anda internists; pneimonologs
Viļķina Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vinogradova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Višņevska Regīna māsas palīgs
Visočina Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Voitkuna Nadežda māsas palīgs
Zarovska Evija pneimonologs
Zauerhagena Jana anesteziologs, reanimatologs
Zedina Ilga ārsta palīgs (feldšeris)
Zeire Habelita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zelča Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Želudova Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zubkova Larisa māsas palīgs
Zuimača Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zujāne Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvingule Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)