Darbības profils - Cita ambulatorā

Dziedniecība, SIA

  • Adrese
    Rušonu iela 15, Rīga, LV1057
  • Telefons
    67255823
  • E-pasts
    sekretars@mfd.lv

Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064111
Adrese Rušonu iela 15, Rīga, LV1057
Telefona nr 67255823
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 03.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 13.05.1992
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Dziedniecība, SIA filiāle Aglonas iela 35 Korp. 3, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Aglonas iela 6, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Andreja Saharova iela 2, Rīga, LV1021
Dziedniecība, SIA filiāle Andreja Saharova iela 20A, Rīga, LV1021
Dziedniecība, SIA filiāle Aspazijas bulvāris 3, Rīga, LV1050
Dziedniecība, SIA filiāle Augusta Deglava iela 14, Rīga, LV1009
Dziedniecība, SIA filiāle Brīvības iela 11A, Dobele, Dobeles novads, LV3701
Dziedniecība, SIA filiāle Brīvības iela 75, Rīga, LV1001
Dziedniecība, SIA filiāle Bruņinieku iela 8, Rīga, LV1010
Dziedniecība, SIA filiāle Buļļu iela 7, Rīga, LV1055
Dziedniecība, SIA filiāle Buļļu iela 9, Rīga, LV1055
Dziedniecība, SIA filiāle Buļļu iela 9, Rīga, LV1055
Dziedniecība, SIA filiāle Burtnieku iela 33, Rīga, LV1039
Dziedniecība, SIA filiāle Dārza iela 7 Korp. 3, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Dziedniecība, SIA filiāle Dižozolu iela 2, Rīga, LV1058
Dziedniecība, SIA filiāle Dzelzavas iela 74, Rīga, LV1082
Dziedniecība, SIA filiāle Dzirnavu iela 70 - 24, Rīga, LV1050
Dziedniecība, SIA filiāle Firsa Sadovņikova iela 20, Rīga, LV1003
Dziedniecība, SIA filiāle Gaiļezera iela 8, Rīga, LV1079
Dziedniecība, SIA filiāle Gaujas iela 11, Ādaži, Ādažu novads, LV2164
Dziedniecība, SIA filiāle Ieriķu iela 3, Rīga, LV1084
Dziedniecība, SIA filiāle Krasta iela 46, Rīga, LV1003
Dziedniecība, SIA filiāle Kurzemes prospekts 132, Rīga, LV1069
Dziedniecība, SIA filiāle Kurzemes prospekts 1A, Rīga, LV1067
Dziedniecība, SIA filiāle Lāčplēša iela 25A, Lielvārde, Ogres novads, LV5070
Dziedniecība, SIA filiāle Melioratoru iela 1, Koknese, Aizkraukles novads, LV5113
Dziedniecība, SIA filiāle Mūkusalas iela 71, Rīga, LV1004
Dziedniecība, SIA filiāle Parādes iela 5D, Rīga, LV1016
Dziedniecība, SIA filiāle Parka iela 2, Vangaži, Ropažu novads, LV2136
Dziedniecība, SIA filiāle Parka iela 7, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV4840
Dziedniecība, SIA filiāle Pasta iela 32, Jelgava, LV3001
Dziedniecība, SIA filiāle Prūšu iela 13 - 4, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Rušonu iela 15, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Sergeja Eizenšteina iela 23 - 13, Rīga, LV1079
Dziedniecība, SIA filiāle Šēseles iela 3, Tukums, Tukuma novads, LV3101
Dziedniecība, SIA filiāle Stendes iela 1, Talsi, Talsu novads, LV3201
Dziedniecība, SIA filiāle Tirgoņu iela 11, Ogre, Ogres novads, LV5001
Dziedniecība, SIA filiāle Ulbrokas iela 7 - 75, Rīga, LV1021
Dziedniecība, SIA filiāle Valdeķu iela 65, Rīga, LV1058
Dziedniecība, SIA filiāle Vienības gatve 109, Rīga, LV1058
Dziedniecība, SIA filiāle Zaļā iela 12, Dobele, Dobeles novads, LV3701
Dziedniecība, SIA filiāle Zeiferta iela 6, Olaine, Olaines novads, LV2114
Dziedniecība, SIA filiāle Zolitūdes iela 34, Rīga, LV1029
Dziedniecība, SIA filiāle Zolitūdes iela 34, Rīga, LV1029

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Renita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Agruma Diāna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Aleksandrjana Ira narkologs
Aleksandrova Tatjana radiologa asistents
Aleksejeva Una ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Andersone Daina reimatologs
Andreimane Jūlija dermatologs, venerologs
Anss Artūrs oftalmologs
Apine Ilze radiologs
Aprupe Gunta ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Arhipova Olga ārsts
Aščeulova Nataļja internists
Asnina Olga zobārsts
Ausekle Sandra oftalmologs
Balodis Arturs radiologs
Bauda Solvita fizioterapeits
Berjozovs Pāvels zobārsts
Bērziņa Solvita elektromiogrāfija
Berzinska Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bikovena Sarmīte masieris
Bjornsone Jana ginekologs, dzemdību speciālists
Blakunova Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Blaua Karalīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blaževiča Jūlija ārsts
Bļinova Margarita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blumberga Jeļena radiologa asistents
Bogdanova Karina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bojarovska Jana psihiatrs
Bondare Sandra psihologs (tālākizglītība psihoterapijā)
Brēdika Rasma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brīvniece Ieva radiologs
Bruņeniece Dace optometrists
Bukbārdis Romāns radiologs
Butirina Ramona laboratorijas ārsts
Čapule Alla standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; skrīninga ehokardiogrāfija; kardiologs
Čaškova Irina otolaringologs
Čere Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čerepaha Olga ārsts
Chernichenko Olga neirologs
Cirkinds Ernests kardiologs
Cīrule Regīna biomedicīnas laborants
Čistjakova Sabīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čui Gaļina gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija
Čuiko Svetlana zobu tehniķis
Čukure Ināra kardiologs
Čumakova Jevgenija dermatologs, venerologs
Čurilova Ruta biomedicīnas laborants
Daine-Loža Inese ārsts
Daņilova Inga podologs
Davydenok Galina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deņisovs Oļegs ārsts
Dovgaļuka Anastasija masieris
Dūdiņa Ilze padziļināta elektrokardiogrāfija; internists
Dzeha Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzelve-Klepere Inga vispārējā ultrasonogrāfija
Dzenis Juris neiroķirurgs
Dzirgause Maija neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Ēdolfa Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Eitviņa-Geislere Inga ergoterapeits
Erdmane Irina radiologs
Farafontova Sofija ārsts
Finks Andris radiologs
Gailevičs Igors radiologs; ārsts
Gavriša Irēna dermatologs, venerologs
Giels Einārs ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gimburga Kristīne ārsts
Gricjuka Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Groskaufmane Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gruzdova Aļona masieris
Gudreniece Anželika neirosonoloģiskā izmeklēšana
Guskova Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gutāne Marina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Haite Tatjana oftalmologs
Hvoščinska Ilona fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Iščuks Valērijs fizioterapeits
Ivahno Pjotrs ārsts
Ivanova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanova Tatjana zobārsta asistents
Jacika Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jagmane Ilze dietologs
Jakovļeva Jeļena ehokardiogrāfija; kardiologs
Jakovļevs Arvīds patologs
Jankovska Elīna dermatologs, venerologs
Janovičs Pāvels gastroenterologs
Jansone Evija zobārsta asistents; zobu higiēnists
Jansone Ieva zobārsta asistents
Jastržembska Olga ārsta palīgs (feldšeris)
Jemeļjanovs Vadims ārsts
Jermolajeva Inese zobārsts
Jerofejeva Olga zobārsts
Judina Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kadakovska Elizabete radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Kaļiņina Olga oftalmologs
Kalnbērza Lāsma dermatologs, venerologs
Karapetjana Olga zobu tehniķis
Karpovska Tatjana laboratorijas ārsts
Keiviša Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kigitoviča Lūcija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kiļjačenko Valentina zobārsts
Kirakozovs Georgijs urologs
Kļaviņa Elīna ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Kļaviņa Ieva radiologs
Kļimčuka Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kobzevs Dmitrijs ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Kohane Valentīna biomedicīnas laborants
Kohno Viktorija podologs
Konoņenko Aleksandrs narkologs
Korņicka Veronika oftalmologs
Korņijenko Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korņilova Irina oftalmologs
Korņilova Sofija ārsts
Korotkeviča Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Korsakovs Vladimirs narkologs
Koškina Lāsma radiologs
Kostrikova Inna biomedicīnas laborants
Kovaļova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Koyro Antonina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krasnočuba Lidija radiologa asistents
Kraule Renāte ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Krepša Zofija Fizikālās terapijas metode
Kriviča Olga radiologs
Kuimete Linda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kumpin Dina oftalmologs
Kupics Kaspars neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Kuplā Tatjana endokrinologs
Kuzmin Valery akupunktūras ārsts
Kuzmina Natālija zobārsts
Kuzņecova Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lāce Svetlana zobu higiēnists
Ļacka Kristīne onkologs ķīmijterapeits; ārsts
Lagzdiņa Elīza vecmāte
Lagzdiņa Laura ārsts
Laizāne Tatjana vecmāte
Ļakutina Olga laboratorijas ārsts
Lapšina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepiņa Inese fizioterapeits; ārsta palīgs (feldšeris)
Ļihačeva Anastasija ārsts
Livzāne Elīna radiogrāfers
Lukincovs Sergejs ārsts
Maļarenko Elita radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Maļikovs Sergejs radiologs
Mancurova Leonora ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators; medicīnas statistiķis
Marinska Tatjana urologs
Mašanova Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Maslobojevs Jevgēnijs ķirurgs
Matvejeva Irina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Medne Dārta Arta audiologopēds
Meiere Zane ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Melderis Ričards ārsts
Meļeško Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meščerjakovs Alberts psihiatrs
Mežavilka Dagnija neirologs
Mieze Rasma radiologs
Mihailova Irīna zobārsts
Miščenkova Ņina podologs
Mitina Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mordašova Maija radiologa asistents
Morozs Vladislavs ārsts
Mošaks Andrejs zobārsts
Moskaļova Tatjana ginekologs, dzemdību speciālists
Mošņikovska Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muračkovska Gaļina arodveselības un arodslimību ārsts
Murzaikina Inna zobārsta asistents
Neibulte-Miebolte Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nesterenko Daria ārsta palīgs (feldšeris)
Ņeznanova Inna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Ņikitina Ilona biomedicīnas laborants
Nikolajeva Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņizamova Ludmila zobu tehniķis
Novožilovs Juris radiologs
Nukša Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Okoroego Sabīne otolaringologs
Oleynik Denis psihiatrs
Omeļčenko Aleksandrs radiologs
Orbidāne Sandra neirologs; elektroencefalogrāfija
Orlovs Oļegs fiziskās slodzes testi ar EKG
Ozola Olga ergoterapeits
Paegle Ira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pasters Vitālijs traumatologs, ortopēds
Pavloviča Terēze ārsts
Petkēviča Ivona radiologa asistents
Plahotina Maija otolaringologs
Platonova Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pļehuna Tatjana vecmāte
Pokrovskis Vitālijs psihiatrs
Pokšāne Diāna ārsts
Ponomarjova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Potapenkova Inesa ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Požarska Marija ķirurgs
Preobraženska Viktorija internists
Pudova Tamāra radiologa asistents
Pūķe Vita neirologs
Pūpola Lija biomedicīnas laborants
Puškins Mihails ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Raciņa Inese zobārsta asistents
Rakoviča Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rao Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rao Sangita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ratobiļskis Valērijs ķirurgs
Reimate Alla radiologs
Reinberga Lelde dermatologs, venerologs
Repša Olita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozena Anete vecmāte
Rozena Astra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rozenbahs Andrejs padziļināta elektrokardiogrāfija
Rozenfelde Ilze neirologs
Rozentāls Jānis asinsvadu ķirurgs
Rudzīte Ija arodveselības un arodslimību ārsts
Rumjanceva Irina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Ruskule Jeļena zobārsta asistents
Rutkusa Irina biomedicīnas laborants; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Safronova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šapars Pāvels ārsts
Sedova Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sējēja Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Seļezņovs Jurijs gastrointestinālā endoskopija; gastroenterologs
Semenova Yelyzaveta ginekologs, dzemdību speciālists
Ševčuka Marianna ārsts
Ševeļovs Pāvels optometrists
Shchur Larisa ārsts
Sidorenkova Inna ginekologs, dzemdību speciālists
Sidorova Irina masieris
Šilo Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Simanovska Tatjana ginekologs, dzemdību speciālists
Simsone Jevgeņija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šišlo Ingrīda radiologs
Šķirmante-Danova Svetlana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Skorodumovs Andrejs neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Skudra Gunta zobārsts
Slavīte Suzanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sloboda Darja masieris
Šmalija Marina oftalmologs
Smirnova Inga internists
Šperliņš Ingvalds masieris
Šteinberga Ilona Laine fizioterapeits
Stepanova Marina ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Strautiņa Ligita zobārsts
Striguna Aza oftalmologs
Strižko Jurijs ergoterapeits
Štukerte Alīna dermatologs, venerologs
Subatoviča Zane podologs
Šubņikovs Igors ķirurgs
Šveklis Juris bērnu ķirurgs
Taranuha Oksana zobu higiēnists
Tarasjuka Svetlana kardiologs
Tašlikova Elēna otolaringologs
Tašmane Zoja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Temerbeka Svetlana radiologs
Trushina Nataliya zobārsts
Turoka Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ūdris Kaspars traumatologs, ortopēds
Vargušenko Eva audiologopēds
Vasiļčenko Anžela biomedicīnas laborants
Vaskopa Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilberga Aija fizioterapeits; fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Vindeca Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vircava Vivita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Viškers Leonīds neirologs
Visocka Marina dermatologs, venerologs
Vnukova Alisa kardiologs
Voitešuka Zoja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Volkoviča Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Voroncova Anastasija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Voronetskaya Lidia zobārsta asistents
Yaroslavtseva Elena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zaharenkova Nataļja arodveselības un arodslimību ārsts
Zaiferte Olga neirologs
Žarkova Etele zobārsts
Ždanova Irina radiologa asistents
Zdanovskis Nauris radiologs
Zeiļuka Ludmila arodveselības un arodslimību ārsts
Zeltiņa Indra infektologs; hepatologs
Zeltiņa Sarmīte onkologs ķīmijterapeits
Zivtiņa Ieva radiologs
Zommere Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zūberga Vineta Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Zvirgzdiņa Benita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)