Darbības profils - Cita ambulatorā

Dziedniecība, SIA

  • Adrese
    Buļļu iela 9, Rīga, LV1055
  • Telefons
    67255823
  • E-pasts
    sekretars@mfd.lv

Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064111
Adrese Buļļu iela 9, Rīga, LV1055
Telefona nr 67255823
Kontaktpersona Natālija Točiļenko
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 03.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 13.05.1992
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Dziedniecība, SIA Centrālā Rušonu iela 15, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Aglonas iela 35 Korp. 3, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Aglonas iela 6, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Andreja Saharova iela 2, Rīga, LV1021
Dziedniecība, SIA filiāle Andreja Saharova iela 20A, Rīga, LV1021
Dziedniecība, SIA filiāle Aspazijas bulvāris 3, Rīga, LV1050
Dziedniecība, SIA filiāle Augusta Deglava iela 14, Rīga, LV1009
Dziedniecība, SIA filiāle Brīvības iela 11A, Dobele, Dobeles novads, LV3701
Dziedniecība, SIA filiāle Brīvības iela 75, Rīga, LV1001
Dziedniecība, SIA filiāle Bruņinieku iela 8, Rīga, LV1010
Dziedniecība, SIA filiāle Buļļu iela 7, Rīga, LV1055
Dziedniecība, SIA filiāle Buļļu iela 9, Rīga, LV1055
Dziedniecība, SIA filiāle Burtnieku iela 33, Rīga, LV1039
Dziedniecība, SIA filiāle Dārza iela 7 Korp. 2, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Dziedniecība, SIA filiāle Dižozolu iela 2, Rīga, LV1058
Dziedniecība, SIA filiāle Dzelzavas iela 74, Rīga, LV1082
Dziedniecība, SIA filiāle Dzirnavu iela 70 - 24, Rīga, LV1050
Dziedniecība, SIA filiāle Firsa Sadovņikova iela 20, Rīga, LV1003
Dziedniecība, SIA filiāle Gaiļezera iela 8, Rīga, LV1079
Dziedniecība, SIA filiāle Gaujas iela 11, Ādaži, Ādažu novads, LV2164
Dziedniecība, SIA filiāle Ieriķu iela 3, Rīga, LV1084
Dziedniecība, SIA filiāle Kronvalda iela 24, Jelgava, LV3004
Dziedniecība, SIA filiāle Kurzemes prospekts 132, Rīga, LV1069
Dziedniecība, SIA filiāle Kurzemes prospekts 1A, Rīga, LV1067
Dziedniecība, SIA filiāle Lāčplēša iela 25A, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV5070
Dziedniecība, SIA filiāle Melioratoru iela 1, Koknese, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV5113
Dziedniecība, SIA filiāle Mūkusalas iela 71, Rīga, LV1004
Dziedniecība, SIA filiāle Parādes iela 5D, Rīga, LV1016
Dziedniecība, SIA filiāle Parka iela 2, Vangaži, Inčukalna novads, LV2136
Dziedniecība, SIA filiāle Parka iela 7, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV4840
Dziedniecība, SIA filiāle Pasta iela 32, Jelgava, LV3001
Dziedniecība, SIA filiāle Prūšu iela 13 - 4, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Rušonu iela 15, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Sergeja Eizenšteina iela 23 - 13, Rīga, LV1079
Dziedniecība, SIA filiāle Stendes iela 1, Talsi, Talsu novads, LV3201
Dziedniecība, SIA filiāle Tirgoņu iela 11, Ogre, Ogres novads, LV5001
Dziedniecība, SIA filiāle Valdeķu iela 65, Rīga, LV1058
Dziedniecība, SIA filiāle Vienības gatve 109, Rīga, LV1058
Dziedniecība, SIA filiāle Zaļā iela 12, Dobele, Dobeles novads, LV3701
Dziedniecība, SIA filiāle Zeiferta iela 6, Olaine, Olaines novads, LV2114
Dziedniecība, SIA filiāle Zolitūdes iela 34, Rīga, LV1029
Dziedniecība, SIA filiāle Zolitūdes iela 34, Rīga, LV1029

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aleksandrjana Ira narkologs
Alieva Rukhsora ārsts
Andrejeviča Irēna pneimonologs
Artemjeva Oksana dermatologs, venerologs
Audere-Balode Māreta otolaringologs
Ažipa Mihails ķirurgs
Barkovska Irēna gastroenterologs
Beķere Elīna radiologa asistents
Berģe Iveta laboratorijas speciālists
Bērziņš Edgars radiogrāfers
Bierands Pēteris urologs
Bogdanova Jūlija māsa (medicīnas māsa)
Bogdanova Nora ārsts
Bogdanovs Aleksejs anesteziologs, reanimatologs
Bogdanovs Artūrs anesteziologs, reanimatologs
Čalova Regīna ambulatorās aprūpes māsa
Cērpa Marija neirologs
Čiblis Ēriks endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Daradonova Anna oftalmologs
Dmitrišina Svetlana māsa (medicīnas māsa)
Dobrā Ilze psihiatrs
Dudarenoka Sintija radiogrāfers
Dvarišķe Līva audiologopēds
Eriksone Ilze optometrists
Fiļina Ingūna ambulatorās aprūpes māsa
Fiļins Jurijs urologs
Finks Andris radiologs
Freimane Guna neirologs
Gagoņins Valērijs arodveselības un arodslimību ārsts; internists
Gavriša Irēna dermatologs, venerologs
Goldmanis Renārs tehniskais ortopēds
Grebņeva Ilona biomedicīnas laborants
Grigorjeva Nataļja ambulatorās aprūpes māsa
Gurdziele Inese biomedicīnas laborants
Ignatenko Marina ginekologs, dzemdību speciālists
Ivanova Irina neirologs
Jankēviča Ināra podologs
Jansone Zane fizioterapeits
Jermolajeva Natālija masieris
Jurāne Inese operāciju māsa
Jurčenko Jūlija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Komova Olga ginekologs, dzemdību speciālists
Konika Maija biomedicīnas laborants
Koškina Lāsma radiologs
Kozlovs Ivans kardiologs
Kriviča Olga radiologs
Krūmiņa Edīte vispārējā ultrasonogrāfija
Krupeņko Ivans traumatologs, ortopēds
Krustiņš Eduards endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); gastroenterologs
Kudrjavceva Dace arodveselības un arodslimību ārsts
Kukule Rita ginekologs, dzemdību speciālists
Lagzdiņš Kaspars traumatologs, ortopēds
Lavrentjevs Vladimirs ehokardiogrāfija
Ļevčenkovs Vadims radiogrāfers
Lipena Vizma radiologa asistents
Ļu Viktorija urologs
Lubēka Guļmira Van ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Lukincovs Sergejs ārsts
Mačanovska Irina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Māliņa Maija algologs
Maļugina Viktorija oftalmologs
Melngaile Olita ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Mieze Rasma radiologs
Minuhina Ludmila ginekologs, dzemdību speciālists
Mironova Veronika ārsts
Miščenkova Ņina podologs
Mokricka Viktorija gastroenterologs; onkologs ķīmijterapeits
Neimane Ligita ginekologs, dzemdību speciālists
Ņikuļcova Ksenija uztura speciālists
Oniščuks Andrejs biomedicīnas laborants
Ošiņš Reinis ārsts
Ozola Monta fizioterapeits
Paeglīte Jana fiziskās slodzes testi ar EKG
Patrijuka-Frolova Inna māsa (medicīnas māsa); māsa (medicīnas māsa)
Petroviča Marija ķirurgs
Petrovska Liāna ambulatorās aprūpes māsa
Plahotina Maija otolaringologs
Platkājs Juris traumatologs, ortopēds
Plisko Olga ginekologs, dzemdību speciālists
Plociņa Lāsma uztura speciālists
Popova Andžela biomedicīnas laborants
Pozhilenkova Natalia ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Priževoite Evija fizioterapeits
Puķīte Agnese biomedicīnas laborants
Puļče Olga laboratorijas speciālists
Punculis Igors anesteziologs, reanimatologs
Raita Anita neirosonoloģiskā izmeklēšana
Raits Uldis radiologs
Ratobiļskis Valērijs ķirurgs
Rezgale Inga endokrinologs
Rozenbahs Andrejs padziļināta elektrokardiogrāfija
Rudziša Tamāra biomedicīnas laborants
Runka Ilze radiologa asistents
Saveļjeva Alīna biomedicīnas laborants
Šidlovska Sanita vecmāte
Simanoviča Dita biomedicīnas laborants
Smirnova Inga internists; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Sokolova Emma fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; kardiologs
Suškovs Antons anesteziologs, reanimatologs
Svjatenko Vladimirs vispārējā ultrasonogrāfija; traumatologs, ortopēds
Tarasjuka Svetlana kardiologs
Temerbeka Svetlana radiologs
Valdmane Marta masieris
Žuka Elīna anesteziologs, reanimatologs