Darbības profils - Cita ambulatorā

Dziedniecība, SIA

  • Adrese
    Vienības gatve 109, Rīga, LV1058
  • Telefons
    67131316
  • E-pasts
    sekretars@mfd.lv

Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064111
Adrese Vienības gatve 109, Rīga, LV1058
Telefona nr 67131316
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 03.01.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 13.05.1992
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Dziedniecība, SIA Centrālā Rušonu iela 15, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Aglonas iela 35 Korp. 3, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Aglonas iela 6, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Andreja Saharova iela 2, Rīga, LV1021
Dziedniecība, SIA filiāle Andreja Saharova iela 20A, Rīga, LV1021
Dziedniecība, SIA filiāle Aspazijas bulvāris 3, Rīga, LV1050
Dziedniecība, SIA filiāle Augusta Deglava iela 14, Rīga, LV1009
Dziedniecība, SIA filiāle Brīvības iela 11A, Dobele, Dobeles novads, LV3701
Dziedniecība, SIA filiāle Brīvības iela 75, Rīga, LV1001
Dziedniecība, SIA filiāle Bruņinieku iela 8, Rīga, LV1010
Dziedniecība, SIA filiāle Buļļu iela 7, Rīga, LV1055
Dziedniecība, SIA filiāle Buļļu iela 9, Rīga, LV1055
Dziedniecība, SIA filiāle Buļļu iela 9, Rīga, LV1055
Dziedniecība, SIA filiāle Burtnieku iela 33, Rīga, LV1039
Dziedniecība, SIA filiāle Dārza iela 7 Korp. 2, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Dziedniecība, SIA filiāle Dižozolu iela 2, Rīga, LV1058
Dziedniecība, SIA filiāle Dzelzavas iela 74, Rīga, LV1082
Dziedniecība, SIA filiāle Dzirnavu iela 70 - 24, Rīga, LV1050
Dziedniecība, SIA filiāle Firsa Sadovņikova iela 20, Rīga, LV1003
Dziedniecība, SIA filiāle Gaiļezera iela 8, Rīga, LV1079
Dziedniecība, SIA filiāle Gaujas iela 11, Ādaži, Ādažu novads, LV2164
Dziedniecība, SIA filiāle Ieriķu iela 3, Rīga, LV1084
Dziedniecība, SIA filiāle Krasta iela 46, Rīga, LV1003
Dziedniecība, SIA filiāle Kronvalda iela 24, Jelgava, LV3004
Dziedniecība, SIA filiāle Kurzemes prospekts 132, Rīga, LV1069
Dziedniecība, SIA filiāle Kurzemes prospekts 1A, Rīga, LV1067
Dziedniecība, SIA filiāle Lāčplēša iela 25A, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV5070
Dziedniecība, SIA filiāle Melioratoru iela 1, Koknese, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV5113
Dziedniecība, SIA filiāle Mūkusalas iela 71, Rīga, LV1004
Dziedniecība, SIA filiāle Parādes iela 5D, Rīga, LV1016
Dziedniecība, SIA filiāle Parka iela 2, Vangaži, Inčukalna novads, LV2136
Dziedniecība, SIA filiāle Parka iela 7, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV4840
Dziedniecība, SIA filiāle Pasta iela 32, Jelgava, LV3001
Dziedniecība, SIA filiāle Prūšu iela 13 - 4, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Rušonu iela 15, Rīga, LV1057
Dziedniecība, SIA filiāle Sergeja Eizenšteina iela 23 - 13, Rīga, LV1079
Dziedniecība, SIA filiāle Šēseles iela 3, Tukums, Tukuma novads, LV3101
Dziedniecība, SIA filiāle Stendes iela 1, Talsi, Talsu novads, LV3201
Dziedniecība, SIA filiāle Tirgoņu iela 11, Ogre, Ogres novads, LV5001
Dziedniecība, SIA filiāle Valdeķu iela 65, Rīga, LV1058
Dziedniecība, SIA filiāle Zaļā iela 12, Dobele, Dobeles novads, LV3701
Dziedniecība, SIA filiāle Zeiferta iela 6, Olaine, Olaines novads, LV2114
Dziedniecība, SIA filiāle Zolitūdes iela 34, Rīga, LV1029
Dziedniecība, SIA filiāle Zolitūdes iela 34, Rīga, LV1029

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Renita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Afanasjeva Tatjana zobārsta asistents
Agruma Diāna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Akmene Liene endokrinologs
Aleksandrova Tatjana radiologa asistents
Andersone Daina reimatologs
Andiņa Santa zobu higiēnists
Anss Artūrs oftalmologs
Aronsone Tatjana podologs
Astoševska Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Auce Iveta neirologs
Balaka Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Baldaševiča Nataļja podologs
Balodis Arturs radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Beketovs Sergejs urologs
Bergmane Indra ginekologs, dzemdību speciālists
Bergmanis Uldis bērnu ķirurgs
Berķe Ieva radiologa asistents
Bērzkalne Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Biezā Liena fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts; osteorefleksoterapeits; neirologs
Bite Inga otolaringologs
Borošenko Viktors ķirurgs
Bulkovska Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čekstere Tatjana optometrists
Circene Ingrīda ginekologs, dzemdību speciālists
Čui Gaļina gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija
Čumakova Jevgenija dermatologs, venerologs
Damarovska Agrita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Daniļenko Jeļena internists
Dobrā Ilze psihiatrs
Dovganska-Zeitlina Ksenija radiologs
Dubinska Marika zobārsts
Dudarenoka Sintija radiogrāfers
Dzirgause Maija neirologs
Dzīvīte-Krišāne Iveta bērnu endokrinologs
Ekšteina Ilze hepatologs; infektologs
Fiļins Jurijs urologs
Freimane Inta neirologs
Galiņa Ruta radiologa asistents
Gintaute Inta fizioterapeits
Gobiņa Karlīna fizioterapeits
Golosujeva Irina zobārsts
Gončarova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grieznis-Dubrovskis Normunds Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē; masieris
Grīsle Elza oftalmologs
Gusačenko Sergejs ķirurgs
Gutāne Marina ginekologs, dzemdību speciālists
Janovičs Pāvels gastroenterologs
Jansone Zane fizioterapeits
Jorena Liena psihiatrs
Jukonis Juris traumatologs, ortopēds
Junson Ramute Konstancija arodveselības un arodslimību ārsts
Jurgaitīte Jūlija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Jurkeviča Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Justs Arnolds masieris
Kalējs Verners Roberts radiologs
Kalnbērza Lāsma dermatologs, venerologs
Kapļa Nataļja endokrinologs
Kārkliņa Dace alergologs
Kopitkovs Vladislavs radiologs
Koševacka Anželika pneimonologs
Krasnočuba Lidija radiologa asistents
Kraule Renāte ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Kudore Alda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapinska-Žideliūniene Irēna masieris; fizioterapeits
Ļeškeviča Oļesja podologs
Liepa Līga kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Lisagors Julians zobārsts
Ļu Viktorija urologs
Ļuļēns Rihards neiroķirurgs
Lyapunova Nina zobārsta asistents
Maļarenko Elita radiologs; asinsvadu ultrasonogrāfija
Maļikovs Sergejs radiologs
Malinovska Marta ārsta palīgs (feldšeris)
Marriotta Inga radiogrāfers
Mihailovska Jekaterina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mošaks Andrejs zobārsts
Motivāne Maija nefrologs
Mundeciems Andrejs radiologs
Naturina Svetlana Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Neilande Ivanda radiologs
Omeļčenko Aleksandrs radiologs
Orlovs Oļegs kardiologs
Palamarčuka Anna zobārsts
Pandere Dagmāra algologs; ķirurgs
Pikuļina Diāna optometrists
Plahotina Maija otolaringologs
Plisko Olga ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Pugo Leonīds internists
Ratobiļskis Valērijs ķirurgs
Roja Ināra neirologs
Roze Inese fizioterapeits
Rozenberga Silva otolaringologs
Rozenšteina Ildze neirosonoloģiskā izmeklēšana
Rozītis Džeimss bērnu ķirurgs
Rumjanceva Irina ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Runka Ilze radiologa asistents
Saukuma Simona endokrinologs
Savinajeva Inna masieris
Ščegoļevs Andrejs bērnu reimatologs; asinsvadu ultrasonogrāfija; reimatologs
Serdceva Jeļena zobārsts
Sergejevs Dmitrijs algologs; ķirurgs
Šidlovska Sanita vecmāte
Siliņeviča Rimma radiologa asistents
Skorodumovs Andrejs neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Skuja Viktorija kardiologs; ehokardiogrāfija
Snopka Jeļena arodveselības un arodslimību ārsts
Sokolova Viktorija radiologa asistents
Soļska Jana radiologs
Spule Dagnija radiologa asistents; ārsta palīgs (feldšeris)
Stefane Gundega vecmāte
Storožakova Irina ginekologs, dzemdību speciālists
Štrauhmane-Brence Ieva pediatrs
Štukerte Alīna dermatologs, venerologs
Švarcberga Vita internists; internists
Toroščina Ņina arodveselības un arodslimību ārsts
Trimda Gunārs bērnu psihiatrs
Vasiļjeva Viktorija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Veinberga Terēze vispārējā ultrasonogrāfija
Vereteņņikova Kitija podologs
Vestermanis Viktors traumatologs, ortopēds; algologs
Vīksniņa Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vizulis Mārtiņš masieris
Voitoviča Irēna hematologs
Vorobjova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zaharova Larisa pediatrs
Zeltiņa Inta internists; homeopāts
Zibulāne Zane podologs