Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 270020302
Adrese Inženieru iela 60, Ventspils, LV3601
Telefona nr 63624665
Kontaktpersona Juris Lācis
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 10.01.1995
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 10.01.1995
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Pētera iela 33, Ventspils, LV3601
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Stendes iela 1, Talsi, Talsu novads, LV3201
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Ventspils iela 12, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV3301
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Voldemāra Ruģēna iela 7, Talsi, Talsu novads, LV3201

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābelītis Mārtiņš oftalmologs
Afinogenova Jūlija biomedicīnas laborants
Afinogenova Valentīna Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Andersone Gunta infektologs
Andrupa Ingrīda ķirurģiskās aprūpes māsa
Andžāne Lilija neirosonoloģiskā izmeklēšana
Andžāne Lilija alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Andžāne Lilija neirologs
Andžāne Lilija akupunktūras ārsts
Andžāne Māra internās aprūpes māsa
Arbidāne Larisa operāciju māsa
Arseņjeva Valentīna bērnu aprūpes māsa
Asare Sinita internās aprūpes māsa
Auziņa Laine internās aprūpes māsa
Auziņa Laine ambulatorās aprūpes māsa
Balode Īrisa diabēta aprūpes māsa
Balode Īrisa internās aprūpes māsa
Balode Īrisa neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bambīte Ulla fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Bardausova Irina biomedicīnas laborants
Barkovska Oksana internās aprūpes māsa
Bartuļa Līga ķirurģiskās aprūpes māsa
Bebris Armands ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Beķere Iveta radiologs
Beķere Iveta vispārējā ultrasonogrāfija
Beļajeva Svetlana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Belobokaja Raisa biomedicīnas laborants
Beregovaja Olga vecmāte
Bindere Iveta ķirurģiskās aprūpes māsa
Birziņa Arnita fizioterapeits
Bišofa Ilze radiologa asistents
Blauberga Signe biomedicīnas laborants
Blumberga Sarma neonatologs
Blumberga Sarma pediatrs
Borošs Andris geriatrs
Bože Ilze radiologa asistents
Brauna Katrīna radiologs
Brice Sintija operāciju māsa
Bricis Armands pediatrs
Bricis Armands ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Briede Signe bērnu aprūpes māsa
Brikmane Baiba internās aprūpes māsa
Brutāne Ilze masieris
Brutāne Ilze fizioterapeits
Bumbiere Māra transfuziologs
Celma Aija endoskopijas metode māsu praksē
Čēms Ēriks endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Čēms Ēriks ķirurgs
Cērpa Gunta vecmāte
Cimermane Jana internās aprūpes māsa
Cinīte Tatjana pediatrs
Čudare Solvita pediatrs
Čukova Jekaterina biomedicīnas laborants
Čukova Jeļena anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Cunska Irina internās aprūpes māsa
Daudze Gundars anesteziologs, reanimatologs
Dejus Elmārs anesteziologs, reanimatologs
Dovgaņa Ludmila internās aprūpes māsa
Dzene Baiba ķirurģiskās aprūpes māsa
Egle-Kudrjašova Marita internās aprūpes māsa
Eihlere Santa internās aprūpes māsa
Eimane-Habarova Anete otolaringologs
Fabriciusa Dace anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Fārenhorste Laura optometrists
Filoņenko Gita internās aprūpes māsa
Freimane Inta neirologs
Freimanis Arvis urologs
Gailīte Natālija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Gailīte Natālija ginekologs, dzemdību speciālists
Gaisiņa Ina ķirurģiskās aprūpes māsa
Gavrika Elena ķirurģiskās aprūpes māsa
Gebauere Laima anesteziologs, reanimatologs
Goldšteine Larisa klīniskais mikrobiologs
Goldšteins Mihails urologs
Gorjuhina Valentīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Gorobeca Daina audiologopēds
Gorsvāne Līga ķirurģiskās aprūpes māsa
Gračova Inese ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Gračova Inese ginekologs, dzemdību speciālists
Grauda Sanita ķirurģiskās aprūpes māsa
Grieze Simona internās aprūpes māsa
Griķe Baiba transfuziologs
Griķe Baiba ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Grīnberga Sindija anesteziologs, reanimatologs
Grīnfelde Līga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Grinpauka Lilita internās aprūpes māsa
Grīnvalde Egija operāciju māsa
Grīnvalde Mārīte internās aprūpes māsa
Grosbaha Madara vecmāte
Grospiņš Andis ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Grospiņš Andis arodveselības un arodslimību ārsts
Grundštoka Gunda funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Grundštoka Gunda ambulatorās aprūpes māsa
Gurjanovs Sergejs ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Gurjanovs Sergejs ginekologs, dzemdību speciālists
Harjuzovs Igors traumatologs, ortopēds
Hofmane Aiva anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Iesalniece Sintija internists
Ilziņš Edijs anesteziologs, reanimatologs
Ilziņš Edijs eksperts
Ivanova Gaļina elektroencefalogrāfija
Ivanova Gaļina alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Ivanova Gaļina neirologs
Ivanova Māra internās aprūpes māsa
Ivaska Daiga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jablonska Viktorija ķirurģiskās aprūpes māsa
Jānīte Janita ķirurģiskās aprūpes māsa
Jankovska Gerda anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jankovska Gunita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jaunbelzējs Ringolds ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Jaunbelzējs Ringolds arodveselības un arodslimību ārsts
Jaunozola Jolanta transfuzioloģijas māsa
Jefimova Aleksandra neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jefremova Nataļja internās aprūpes māsa
Kadakovska Elizabete radiologs
Kalēja Anita neatliekamās medicīnas ārsts
Kalēja Anita anesteziologs, reanimatologs
Kalka Liene zobārstniecības māsa
Kalka Liene ķirurģiskās aprūpes māsa
Kaņepa Adīne internists
Kārkliņa Nora ķirurgs
Kārkliņš Andris radiologs
Ķemere Dace diabēta aprūpes māsa
Ķemere Dace ambulatorās aprūpes māsa
Ķeņģis Olafs veselības aprūpes vadības ārsts
Ķeņģis Olafs anesteziologs, reanimatologs
Ķire Aida ķirurģiskās aprūpes māsa
Kirsanova Ludmila operāciju māsa
Kolosova Jekaterina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kolosovs Igors traumatologs, ortopēds
Kononova Ilona internās aprūpes māsa
Kosmatinska Tatjana masieris
Kotlere Helēna ķirurgs
Kraule Oksana ķirurģiskās aprūpes māsa
Kraulere Arina zobārstniecības māsa
Kraulere Arina radiologa asistents
Kriņina Ina endoskopijas metode māsu praksē
Kriņina Ina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kronberga Marika ķirurģiskās aprūpes māsa
Krūmiņa Angelika hepatologs
Krūmiņa Angelika infektologs
Krupnova Natālija patologs
Krupnovs Jurijs traumatologs, ortopēds
Kuhta Maira ķirurģiskās aprūpes māsa
Kukaine Agita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kupele Maija alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Kupele Maija neirologs
Lapa Natālija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Lapa Natālija ginekologs, dzemdību speciālists
Lauva Elīna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Lauva Elīna ginekologs, dzemdību speciālists
Lauva Elīna alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Leimane Baiba neirologs
Leite Ludmila bērnu aprūpes māsa
Līduma Iveta ķirurģiskās aprūpes māsa
Lietuvietis Vilnis urologs
Lobireva Tatjana internās aprūpes māsa
Logvisa Ņina biomedicīnas laborants
Ļukšina Monika bērnu aprūpes māsa
Magomedova Valerija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Magomedova Valerija ginekologs, dzemdību speciālists
Malašonoka Raisa operāciju māsa
Malašonoks Aleksandrs ķirurgs
Maļaukina Rasma biomedicīnas laborants
Maļcevs Aleksandrs transplantologs
Maļcevs Aleksandrs ķirurgs
Mauriņa Anda internās aprūpes māsa
Mecberga Ilze neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Mešečko Veronika nefrologs
Mešečko Veronika internists
Mičule Linda nefrologs
Mikijanska Dace anesteziologs, reanimatologs
Mincenberga Baiba vecmāte
Mokrušina Ļubova anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Muravinska Marina radiologa asistents
Nasira Viktorija ambulatorās aprūpes māsa
Nastaščuka Jeļena bērnu aprūpes māsa
Nazarenko Ņikita standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Nazarenko Ņikita kardiologs
Ņenahova Irisa internās aprūpes māsa
Ņikiferoviča Nataļja anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ņikitenkova Oksana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Nolendorfa Linda zobārstniecības māsa
Nolendorfa Linda operāciju māsa
Novikova Nataļja elektrokardiogrāfija
Novikova Nataļja kardiologs
Novikova Nataļja ehokardiogrāfija
Novikova Nataļja internists
Olmanis Aivars Andris neiroķirurgs
Osis Māris anesteziologs, reanimatologs
Osītis Jānis mugurkaulāja ķirurgs
Osītis Jānis traumatologs, ortopēds
Ozola Ieva pediatrs
Ozola Inese anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ozols Kaspars oftalmologs
Panasenkova Ņina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Paparde Inga radiologa asistents
Pāvelsone Sarmīte bērnu aprūpes māsa
Petuhova Silvija internās aprūpes māsa
Pimenova Nataļja bērnu masāžas metode
Pimenova Nataļja Fizikālās terapijas metode
Pimenova Nataļja masieris
Plotnikova Irina radiologs
Podgurskis Pjotrs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Preise-Šemele Lelde neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Primaka Kristīne vispārējā ultrasonogrāfija
Primaka Kristīne laboratorijas ārsts
Primaks Aleksandrs vispārējā ultrasonogrāfija
Primaks Aleksandrs traumatologs, ortopēds
Prince Elita fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Prince Elita kardiologs
Prince Elita internists
Pulmane Ginta internās aprūpes māsa
Pumpure Violeta diabēta aprūpes māsa
Pumpure Violeta internās aprūpes māsa
Puncule Marina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Punculis Igors anesteziologs, reanimatologs
Rače Ilze ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Rancāne Gita kardiologs
Rancāne Gita fiziskās slodzes testi ar EKG
Rancāne Gita internists
Raševica Rita bērnu aprūpes māsa
Raševica Rita vecmāte
Rauhvargere Baiba anesteziologs, reanimatologs
Reentoviča Lidija ķirurģiskās aprūpes māsa
Reinika Inga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Rēriha Gita kosmētiķis
Rigalova Kristīne transfuzioloģijas māsa
Rjabiņina Nadežda ķirurģiskās aprūpes māsa
Rozenfelde Angelita transfuzioloģijas māsa
Rozenfelde Angelita ķirurģiskās aprūpes māsa
Rozentāle Olga internās aprūpes māsa
Rozentāle Zane neonatologs
Rozentāls Guntis bērnu neirologs
Rudāja Tīna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rudenko Alla internās aprūpes māsa
Rūtenberga Zaiga biomedicīnas laborants
Šēniņa Sandra neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Siliņa Iveta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Simonova Ludmila operāciju māsa
Simonova Ludmila masieris
Sireļa Ludmila internās aprūpes māsa
Siromolotova Jeļena anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šķestere-Bugajenko Ieva ambulatorās aprūpes māsa
Skiba Ludmila biomedicīnas laborants
Šķibele Kristīne masieris
Skrupska Diāna eksperts
Skrupska Diāna neirologs
Smolova Jeļena radiologa asistents
Šmuilova Natālija ķirurģiskās aprūpes māsa
Sniedze Jolanta internās aprūpes māsa
Solomatova Olga internās aprūpes māsa
Solomatova Olga ambulatorās aprūpes māsa
Solomatova Olga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Somika Žana internās aprūpes māsa
Sorokina Jeļena psihiatrs
Sorokina Jeļena narkologs
Sorokina Jeļena neirologs
Sprudzāns Gatis neirologs
Spuļģīte Amanda neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Štekerhofa Larisa biomedicīnas laborants
Štekerhofs Ģirts ķirurgs
Stola Jolanta biomedicīnas laborants
Straupmanis Kalvis otolaringologs
Sūngaile Laura bērnu aprūpes māsa
Švarce Ilze bērnu aprūpes māsa
Šveklis Juris bērnu ķirurgs
Taļerčika Marina biomedicīnas laborants
Tanakova Marika ķirurģiskās aprūpes māsa
Tauriņa Daila vecmāte
Telegina Marina internās aprūpes māsa
Tikmere Inese urologs
Tomsone Ilze bērnu aprūpes māsa
Treija Rudīte internās aprūpes māsa
Trifonova Tatjana ķirurģiskās aprūpes māsa
Udoda Tatjana Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Upmale Regīna internās aprūpes māsa
Urtāne Ilona elektroencefalogrāfija
Urtāne Ilona neirosonoloģiskā izmeklēšana
Urtāne Ilona alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Urtāne Ilona neirologs
Urtāne Ilona akupunktūras ārsts
Valce Anita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Valdmane-Zviedrīte Agnese internists
Vanags Juris oftalmologs
Vēberga Ludmila anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Veldre Dace radiologa asistents
Veldre Dace masieris
Vintere Gunta oftalmologs
Zagorska Irina biomedicīnas laborants
Zagorska Rita biomedicīnas laborants
Zaļepska Diana vecmāte
Zaļepska Ilona neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Zariņa Anete bērnu aprūpes māsa
Zariņa Anete ergoterapeits
Zaure Diāna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zaure Diāna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Zemītis Artūrs oftalmologs
Ziediņa Rita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Ziemele Aija vecmāte
Ziemele Inga bērnu infektologs
Ziemele Inga pediatrs
Zirnis Māris traumatologs, ortopēds
Zvirgzdiņa Sanita operāciju māsa