Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 270020302
Adrese Stendes iela 1, Talsi, Talsu novads, LV3201
Telefona nr 63259997
Kontaktpersona Juris Lācis
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 10.01.1995
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 10.01.1995
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA Centrālā Inženieru iela 60, Ventspils, LV3601
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Brīvības iela 14Sporta nams "Centrs", Ventspils, LV3601
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Kareivju iela 12, Talsi, Talsu novads, LV3201
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Pētera iela 33, Ventspils, LV3601
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Ventspils iela 12, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV3301
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Voldemāra Ruģēna iela 7, Talsi, Talsu novads, LV3201

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Adoviča Alise otolaringologs
Aišpure Brigita alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode; transfuziologs; internists; vispārējā ultrasonogrāfija; anesteziologs, reanimatologs
Aniņa Agnese radiologs; ārsts
Anspoks Ainārs radiologa asistents
Antonova Aļona ārsts
Apeināne Elza ārsts
Balode Vera māsas palīgs
Baltuse Sabīne zobu higiēnists
Bardavskis Raitis anesteziologs, reanimatologs
Bauska Anete ārsts
Bērente Lana Klinta fizioterapeits
Bernane Tatjana māsas palīgs
Bišofe Ausma māsas palīgs
Bite Anda ārsts
Bitmane Maija operāciju māsa
Blese Pēteris internists
Blumberga Mārīte māsas palīgs
Blumfelde Līga biomedicīnas laborants
Brauere Elīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Briedis Jānis gastrointestinālā endoskopija; ķirurgs
Brikmane Elīna radiogrāfers
Bumbiere Anita māsas palīgs
Celms Vitālijs internists
Cērpa Dace radiologa asistents
Dadze Nora māsa (medicīnas māsa)
Damberga Dace ķirurģiskās aprūpes māsa
Dārzniece Baiba internās aprūpes māsa
Daskaļuka Aļona ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Deine Egita urologs
Dreimane Inese māsas palīgs
Dumbrovska Iveta ginekologs, dzemdību speciālists
Džeriņa Katrīna anesteziologs, reanimatologs
Džeriņa-Tarlapa Māra ergoterapeits
Fārenhorste Laura optometrists
Fīlupe-Pīlupe Judīte māsas palīgs
Freimane-Urķe Juta māsa (medicīnas māsa)
Fridrihsone Ieva māsa (medicīnas māsa)
Galanders Kristians anesteziologs, reanimatologs
Gardanga Ingrīda māsa (medicīnas māsa)
Gebauere Laima anesteziologs, reanimatologs
Gerharde Vineta māsa (medicīnas māsa)
Gorbača Jana otolaringologs
Grigoroviča Krista torakālais ķirurgs; ārsts
Grīnberga Anita biomedicīnas laborants
Grīnvalde Dace ķirurģiskās aprūpes māsa
Grosberga Dace māsa (medicīnas māsa)
Grospiņš Andis arodveselības un arodslimību ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Gudēvičs Ervīns traumatologs, ortopēds
Hausmane Rita hemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Iļjenkova Iveta ginekologs, dzemdību speciālists
Jākobsone Leontīne radiologs
Jansone Ilze neatliekamās medicīnas ārsts
Jaunbērza-Bērziņa Ilze operāciju māsa
Jesiļēviča Līna māsa (medicīnas māsa)
Juhņeviča Baiba māsas palīgs
Kalniņa Ingrīda māsa (medicīnas māsa)
Kalniņš Reinis fizioterapeits
Kārkliņa Ina internās aprūpes māsa
Kārkliņa Jūlija alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode; ārsts
Kārkliņa Karīna radiogrāfers
Kauliņa Egita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kļaviņa Marita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Klibus Māra ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Kolosovs Igors traumatologs, ortopēds
Kristapsone Sņežana māsa (medicīnas māsa)
Krūmiņa Angelika infektologs; hepatologs
Kviese Dina podologs
Labāne Maija pediatrs
Lācarus Ināra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lagzdiņa Juta biomedicīnas laborants
Ļaksa Dzintra māsas palīgs
Lakševica Ina māsa (medicīnas māsa)
Leinberga-Lemberga Ieva māsa (medicīnas māsa)
Liepiņa Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lisovaja Ija ginekologs, dzemdību speciālists
Lukjanova Lineta ķirurgs
Ļuļēns Agnis ķirurgs
Maķevica Aija biomedicīnas laborants
Meiere Rūta ārsts; kardiologs
Melece Katrīna māsa (medicīnas māsa)
Mežaeriņa Spodrīte māsa (medicīnas māsa)
Mičule Madara neirologs
Miķelsone Vija radiologa asistents
Mincenberga Baiba vecmāte
Moisejevs Deniss ārsts
Muldere Linda otolaringologs
Neilande Tatjana vecmāte
Odriņa Kitija māsa (medicīnas māsa)
Okoroego Sabīne otolaringologs
Ose Evija māsas palīgs
Ose Velga radiologa asistents
Ošiņš Eduards ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Osis Māris anesteziologs, reanimatologs
Ozols Kaspars oftalmologs
Pabērza Simona māsas palīgs
Primaka Kristīne vispārējā ultrasonogrāfija
Proživoite Iveta māsa (medicīnas māsa)
Pūliņa Skaidrīte māsas palīgs
Ratniece Terēze māsa (medicīnas māsa)
Rēdmane Daiga alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode; internists
Reitere Gunta nefrologs
Rjabcevs Stefans alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode; ārsts
Rosoha Evika fizioterapeits
Šapars Pāvels ķirurgs
Sideļska Inese podologs
Skirmanis Arnolds traumatologs, ortopēds
Skulte Mārīte kardiologs; ehokardiogrāfija
Šmite Aija dermatologs, venerologs
Šmits Jānis ķirurgs
Solovjova Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Šteinberga Anete uztura speciālists
Stepanovs Kaspars radiologs
Sterķe Diāna podologs
Sumerags Dins otolaringologs
Šveklis Juris bērnu ķirurgs
Tauriņa Lāsma ginekologs, dzemdību speciālists
Timma Elita māsa (medicīnas māsa)
Upenieks Vidis ārsts
Upleja Sandra operāciju māsa
Užāne Ieva anesteziologs, reanimatologs
Valtere Biruta internists; endokrinologs
Valtere Gita biomedicīnas laborants
Valters Deniss ārsts
Veide Laura ārsts
Vidiņa Ruta biomedicīnas laborants
Vilkoite Ilona endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); gastroenterologs
Vīndedzis Viesturs traumatologs, ortopēds
Vīnerte Agrita māsas palīgs
Vitmane Inga hemodialīzes un nieru transplantācijas māsa
Vītols Jurģis ginekologs, dzemdību speciālists
Volkova Renāte māsa (medicīnas māsa)
Zandere Diāna gastroenterologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Zapacka Mārīte anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Žerba Inga māsas palīgs
Zikova Svetlana māsa (medicīnas māsa)
Zimele Inga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zimele Laima anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zommere Laila podologs
Zviedrītis Uģis internists