Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 270020302
Adrese Stendes iela 1, Talsi, Talsu novads, LV3201
Telefona nr 63259997
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 10.01.1995
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 10.01.1995
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA Centrālā Brīvības iela 14Sporta nams "Centrs", Ventspils, LV3601
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA Centrālā Inženieru iela 60, Ventspils, LV3601
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA Centrālā Ventspils iela 12, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV3301
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Kareivju iela 12, Talsi, Talsu novads, LV3201
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Kuršu iela 18, Liepāja, LV3401
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Lielais prospekts 26 - 1A, Ventspils, LV3601
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Liepājas iela 15, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV3301
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Pētera iela 33, Ventspils, LV3601
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Talsu iela 39, Ventspils, LV3602
Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca, SIA filiāle Voldemāra Ruģēna iela 7, Talsi, Talsu novads, LV3201

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Adoviča Alise otolaringologs
Aišpure Brigita alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode; transfuziologs; internists; anesteziologs, reanimatologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Aniņa Agnese radiologs
Anspoks Ainārs radiologa asistents
Antonova Aļona anesteziologs, reanimatologs
Apeināne Elza ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Avstreihs Arturs anesteziologs, reanimatologs
Balode Aija oftalmologs
Balode Vera māsas palīgs
Bardavskis Raitis anesteziologs, reanimatologs
Bauska Anete ārsts
Bēķe Elīna radiogrāfers
Bērente Lana Klinta fizioterapeits
Bernane Tatjana māsas palīgs
Bērziņa Evija māsas palīgs
Bišofe Ausma māsas palīgs
Bite Anda ārsts
Bitmane Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Blese Pēteris internists
Blumberga Mārīte māsas palīgs
Blumfelde Līga biomedicīnas laborants
Brauere Elīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bumbiere Anita māsas palīgs
Bunclere Iveta māsas palīgs
Celms Vitālijs internists
Cērpa Dace radiologa asistents
Dadze Nora Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Damberga Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dārzniece Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Daskaļuka Aļona ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Deine Egita urologs
Derkevica Sandra bērnu nefrologs
Dreimane Inese māsas palīgs
Dulverka Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dumbrovska Iveta ginekologs, dzemdību speciālists
Džeriņa-Tarlapa Māra ergoterapeits
Fārenhorste Laura optometrists
Fīlupe-Pīlupe Judīte māsas palīgs
Flaksmanis Artūrs ķirurgs
Freimane-Urķe Juta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fridrihsone Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gebauere Laima anesteziologs, reanimatologs
Gerharde Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gorbača Jana otolaringologs
Grīnberga Anita biomedicīnas laborants
Grīnvalde Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grosberga Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grospiņš Andis arodveselības un arodslimību ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Gudēvičs Ervīns traumatologs, ortopēds
Hausmane Rita Nieru aizstājterapijas metode
Jākobsone Leontīne radiologs
Jansone Ilze neatliekamās medicīnas ārsts
Jaunbērza-Bērziņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Jesiļēviča Līna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Juhņeviča Baiba māsas palīgs
Kalniņa Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kārkliņa Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kārkliņa Jūlija alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode; ārsts
Kārkliņa Karīna radiogrāfers
Kauliņa Egita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kļaviņa Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kolosovs Igors traumatologs, ortopēds
Kristapsone Sņežana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kristovica Daina biomedicīnas laborants
Krūmiņa Angelika infektologs; hepatologs
Kudrjavceva Marija ārsts
Labāne Maija pediatrs
Lācarus Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Laidiņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļaksa Dzintra māsas palīgs
Lakševica Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leinberga-Lemberga Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lisovaja Ija ginekologs, dzemdību speciālists
Lukjanova Lineta ķirurgs
Ļuļēns Agnis ķirurgs
Maķevica Aija biomedicīnas laborants
Meiere Rūta kardiologs; ārsts
Melece Katrīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miķelsone Vija radiologa asistents
Mincenberga Baiba vecmāte
Moisejevs Deniss ārsts
More Zanda biomedicīnas laborants
Muhina Olga oftalmologs
Muldere Linda otolaringologs
Nahnibeda Olena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Neilande Tatjana vecmāte
Nulle Kitija radiologs
Odriņa Kitija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Okoroego Sabīne otolaringologs
Ošiņš Eduards ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Osis Māris anesteziologs, reanimatologs
Ozols Kaspars oftalmologs
Pabērza Simona māsas palīgs
Primaka Kristīne vispārējā ultrasonogrāfija
Pūliņa Skaidrīte māsas palīgs
Ratniece Terēze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rēdmane Daiga alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode; internists
Reitere Gunta nefrologs
Rjabcevs Stefans alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode; ārsts
Rodjukovs Sergejs ķirurgs
Rosoha Evika fizioterapeits
Šapars Pāvels ķirurgs
Šēniņa Sandra neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Sideļska Inese podologs
Skirmanis Arnolds traumatologs, ortopēds
Skulte Mārīte kardiologs; ehokardiogrāfija
Šmite Aija dermatologs, venerologs
Šmits Jānis ķirurgs
Solovjova Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Šperliņa Annija optometrists
Šteinberga Anete uztura speciālists
Stepanovs Kaspars radiologs
Sterķe Diāna podologs
Sumerags Dins otolaringologs
Šveklis Juris bērnu ķirurgs
Tauriņa Lāsma ginekologs, dzemdību speciālists
Timma Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Upleja Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa); radiogrāfers
Upleja Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Užāne Ieva anesteziologs, reanimatologs
Valdzere Ivanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valtere Biruta endokrinologs; internists
Valtere Gita biomedicīnas laborants
Valters Deniss anesteziologs, reanimatologs
Vamža Nils ārsts; internists
Vidiņa Ruta biomedicīnas laborants
Vilkoite Ilona endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); gastroenterologs
Vīndedzis Viesturs traumatologs, ortopēds
Vīnerte Agrita māsas palīgs
Vitmane Inga Nieru aizstājterapijas metode
Vītols Jurģis ginekologs, dzemdību speciālists
Volkova Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zandere Diāna gastroenterologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Zaņģe Elizabete ārsts
Žerba Inga māsas palīgs
Zikova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zimele Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zimele Laima Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zommere Laila podologs
Zviedrītis Uģis internists