Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Valsts SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 10011804
Adrese Juglas iela 20, Rīga, LV1079
Telefona nr 67536869
Kontaktpersona Valts Ābols
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 02.12.1993
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 24.08.1999
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību Centrālā Gaismas prospekts 2/6, Ogre, Ogres novads, LV5001
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Valsts SIA Centrālā Vienības gatve 45, Rīga, LV1004
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Valsts SIA Centrālā Vienības gatve 45, Rīga, LV1004
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Valsts SIA filiāle Gaismas prospekts 2/6, Ogre, Ogres novads, LV5001

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Adnagulova Gaļina Fizikālās terapijas metode
Āne Iveta bērnu aprūpes māsa
Bārs Jānis medicīnas ģenētiķis
Bārs Jānis ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Bārs Jānis ginekologs, dzemdību speciālists
Bērziņa Marika bērnu aprūpes māsa
Bezborodovs Ņikita bērnu psihiatrs
Bezborodovs Ņikita psihiatrs
Bistrova Andžella bērnu aprūpes māsa
Bistrova Andžella garīgās veselības aprūpes māsa
Bistrova Evita bērnu aprūpes māsa
Bistrova Zaiga ergoterapeits
Bormane Laine bērnu alergologs
Bormane Laine pediatrs
Braža Maija bērnu aprūpes māsa
Brenča Daira pediatrs
Brīvmane Ilona dietologs
Brīvmane Ilona pediatrs
Brusbārde Signe audiologopēds
Budņika Lolita elektroencefalogrāfija
Budņika Lolita bērnu neirologs
Caune Evija audiologopēds
Cimane Laura fizioterapeits
Dāboliņa Lienīte neonatologs
Dāboliņa Lienīte pediatrs
Daneberga Zanda ģenētiķis
Danilāne Laura mākslas terapeits
Dobkina Tatjana bērnu aprūpes māsa
Dzalbs Aigars medicīnas ģenētiķis
Dzalbs Aigars imunologs
Dzirniece Astrīda pediatrs
Felšus Agita bērnu aprūpes māsa
Firsts Juris pediatrs
Fjodorova Jeļena biomedicīnas laborants
Freimane Amanda bērnu infektologs
Freimane Amanda pediatrs
Gorloviča Natālija bērnu aprūpes māsa
Gorloviča Natālija garīgās veselības aprūpes māsa
Grīnberga Olga bērnu aprūpes māsa
Grīnfelde Ieva medicīnas ģenētiķis
Grumolde Velta bērnu aprūpes māsa
Hiļevaja Ludmila bērnu aprūpes māsa
Hiļevaja Ludmila garīgās veselības aprūpes māsa
Ilgaža Lonija fizioterapeits
Jakovļeva Karīna fizioterapeits
Jasinska Gaļina bērnu aprūpes māsa
Jēkabsone Maija narkologs
Jeļisejevs Sergejs bērnu psihiatrs
Jeļisejevs Sergejs psihiatrs
Jeļisejevs Sergejs narkologs
Kaceviča Anastasija pediatrs
Kalnbērza Gunta medicīnas ģenētiķis
Kaļva Inese bērnu aprūpes māsa
Kārkliņa Daiga pediatrs
Ķimene Anda vispārējā ultrasonogrāfija
Ķimene Anda neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Ķimene Anda neonatologs
Ķimene Anda pediatrs
Kirjanova Svetlana biomedicīnas laborants
Kirjanova Svetlana radiologa asistents
Kļimoviča Marina bērnu aprūpes māsa
Komarņicka Valentīna bērnu aprūpes māsa
Konšina Antoņina bērnu aprūpes māsa
Konšina Antoņina garīgās veselības aprūpes māsa
Konstantinova Natalija biomedicīnas laborants
Kristapsone Gunta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kulbare Zenta garīgās veselības aprūpes māsa
Kuļeša Jeļena masieris
Kurašova Sandra bērnu aprūpes māsa
Kurašova Sandra garīgās veselības aprūpes māsa
Kursīte Signe bērnu aprūpes māsa
Lāce Inga bērnu kardiologs
Lāce Inga ehokardiogrāfija
Lāce Inga pediatrs
Lēcone Lija ergoterapeits
Lejniece Kristīne masieris
Livdāne Jevgēnija neonatologs
Livdāne Jevgēnija pediatrs
Livdāne Jevgēnija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Logina Alla bērnu aprūpes māsa
Lubaua Ingūna izvērsta ehokardiogrāfija
Lubaua Ingūna bērnu kardiologs
Lubaua Ingūna ehokardiogrāfija
Lubaua Ingūna pediatrs
Lušņikova Inese bērnu aprūpes māsa
Majore Gita pediatrs
Marherte Rūta mākslas terapeits
Masaļska Anete bērnu psihiatrs
Masaļska Anete psihiatrs
Maskale Olga bērnu aprūpes māsa
Maskale Olga ambulatorās aprūpes māsa
Maslovska Jeļena bērnu aprūpes māsa
Maslovska Jeļena masieris
Mežraupe Ilze psihiatrs
Mežraupe Ilze psihoterapeits
Mičule Ieva medicīnas ģenētiķis
Mihailova Ingūna bērnu aprūpes māsa
Moroza Žanna bērnu aprūpes māsa
Moroza Žanna garīgās veselības aprūpes māsa
Muhametčina Tatjana biomedicīnas laborants
Mule-Dzelvīte Sandija audiologopēds
Mūrmane Daiga medicīnas ģenētiķis
Ņehaičika Zinaīda bērnu aprūpes māsa
Nikolajonoka Olga bērnu aprūpes māsa
Ošeniece Irina vecmāte
Ostrouhova Marina bērnu aprūpes māsa
Ozoliņš Valts sirds ķirurgs
Ozoliņš Valts bērnu ķirurgs
Parovinčaka Tatjana bērnu psihiatrs
Parovinčaka Tatjana psihiatrs
Pavlova Tatjana bērnu aprūpes māsa
Pekarska Ļubova bērnu aprūpes māsa
Petrova Nataļja biomedicīnas laborants
Plinta Ineta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Prokopiško Svetlana bērnu aprūpes māsa
Protasova Iveta bērnu aprūpes māsa
Raiļana Jeļena bērnu aprūpes māsa
Raiļana Jeļena masieris
Raka Zigrīda radiologa asistents
Raspopova Marija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Razdaibedina Larisa bērnu psihiatrs
Razdaibedina Larisa psihiatrs
Remberga Silvija bērnu pneimonologs
Remberga Silvija pneimonologs
Remberga Silvija pediatrs
Rinka Irēna pediatrs
Rinkuža Irēna bērnu endokrinologs
Rinkuža Irēna pediatrs
Riževs Arnis bērnu psihiatrs
Riževs Arnis psihiatrs
Rozenberga Ilze bērnu gastroenterologs
Rozenberga Ilze pediatrs
Rumba-Rozenfelde Ingrīda bērnu reimatologs
Rumba-Rozenfelde Ingrīda reimatologs
Rumba-Rozenfelde Ingrīda pediatrs
Safronova Tatjana bērnu aprūpes māsa
Saulīte Ieva bērnu reimatologs
Saulīte Ieva pediatrs
Šeins Edgars biomedicīnas laborants
Šestaka Marika bērnu aprūpes māsa
Šķēle Sabīne audiologopēds
Šmits Lauris sirds ķirurgs
Solovjova Irina funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Solovjova Irina bērnu aprūpes māsa
Straume Zane anesteziologs, reanimatologs
Streiķe Maija neonatologs
Streiķe Maija pediatrs
Svētiņa Marina uztura speciālists
Taimurzina Regīna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Teilāne Irēna ģenētiķis
Tonkoškura Zoja bērnu aprūpes māsa
Trubiņa Ilze bērnu aprūpes māsa
Trušina Irina fizioterapeits
Ūdre Valda funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Ūdre Valda bērnu aprūpes māsa
Ukolova Irina bērnu aprūpes māsa
Vasiļonoks Aleksandrs pediatrs
Vētra Iveta bērnu aprūpes māsa
Vēvere Pārsla ģenētiķis
Volkova Svetlana bērnu aprūpes māsa
Volkova Svetlana garīgās veselības aprūpes māsa
Volohova Jeļena bērnu aprūpes māsa
Zabolonska Irīna bērnu neirologs
Zahareviča Anita funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Zahareviča Anita bērnu aprūpes māsa
Zalcmane Kristīne mākslas terapeits
Zariņa Aiga neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Zariņa Aiga pediatrs
Zariņa Aiga bērnu neirologs
Ždane Marina bērnu aprūpes māsa
Zvilna Marina bērnu aprūpes māsa