Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Valsts SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010011804
Adrese Vienības gatve 45, Rīga, LV1004
Telefona nr 67064470
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 02.12.1993
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 24.08.1999
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Valsts SIA Centrālā Vienības gatve 45, Rīga, LV1004
Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Valsts SIA filiāle Juglas iela 20, Rīga, LV1079

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābola Zane bērnu ķirurgs
Ačkasova Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē; radiologa asistents
Adamoviča Anna uztura speciālists
Ādmine Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Afončenko Liāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Aizkalne Vineta oftalmologs
Aizkārkle Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Aizupiete Sabīne audiologopēds
Aizupīte Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Akerfelde Melita pediatrs
Akers Askolds otolaringologs
Akinfova Mārīte pediatrs
Akmene Lauma radiologa asistents; radiogrāfers
Akutina Ingrīda māsas palīgs
Alekseeva Tatiana māsas palīgs
Aleksejeva Elīna bērnu alergologs; bērnu pneimonologs; pediatrs
Aleksejeva Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Aļeksejeviča Ksenija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleksejevs Ģirts bronhoskopija; bērnu ķirurgs
Alksne Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Allarda Irēna anesteziologs, reanimatologs
Ambalova Jeļena pediatrs; neonatologs; veselības aprūpes statistiķis
Amosova Kristina pediatrs; bērnu alergologs
Ančevska Arita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ančupāne Ināra Marija medicīniskā hlamidioloģija; kosmetologs; sēnīšu slim.un to izraisīto komplik.profilakses,dg un terapijas metode; dermatologs, venerologs
Ančupāns Agris anesteziologs, reanimatologs
Andersone Ilze pediatrs; bērnu nefrologs; nefrologs
Andersone Leontīna māsas palīgs
Andersone Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andžāne Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Āne Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Anopa Skaidrīte māsas palīgs
Ansone Santa pediatrs
Antonova Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Antonova Svetlana māsas palīgs
Apela Dana bērnu neirologs
Apine Ilze radiologs
Apine Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Apsīte Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Apsīte Lilita oftalmologs
Arbidāne Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Arhipovs Aleksandrs Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Arnīte Viktorija bērnu alergologs; pediatrs
Arseņjeva Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Atmata Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Augstkalne Dace sporta ārsts
Auzenbaha Madara pediatrs; bērnu gastroenterologs
Auziņa Luīze standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; bērnu kardiologs; pediatrs
Avotiņa Aija otolaringologs
Babikova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Babuadze Sofja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Baikovska Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baklašova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Baldiņa Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Balmaks Reinis pediatrs
Balmane Justīne fizioterapeits
Balode Anda pediatrs
Balode Elīna ergoterapeits
Balode Kitija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baltiņa Rebeka Bekija biomedicīnas laborants
Barbarova Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Barbasova Agnese bērnu ķirurgs
Barkeviča Dace pediatrs
Baroņenko Jūlija ārsts
Bārs Jānis ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Bārzdiņa Arta anesteziologs, reanimatologs
Barziloviča Anastasija bērnu psihiatrs
Batņa Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baumane Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Baumgartene Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Baurovska Ieva ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Bedleka Elīza Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beitāne Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beitāne Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beķere Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Beķere Laine ārsts
Belasova Mārīte sporta ārsts
Beļeviča Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Belouško Katrīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bendzelovska Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Berezovska Marisa Maija bērnu ķirurgs
Berga-Švītiņa Egija ģenētiķis
Bergmane Inta pediatrs; bērnu kardiologs; ehokardiogrāfija
Bergmanis Uldis bērnu ķirurgs; traumatologs, ortopēds
Berjoza Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Berķe Ingūna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Berņajeva Dzintra māsas palīgs
Bērziņa Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Bērziņa Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Agnese ģenētiķis
Bērziņa Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Dace veselības aprūpes statistiķis; pediatrs; bērnu reimatologs
Bērziņa Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Bērziņa Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Zinaida māsas palīgs
Bērziņš Aldis ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bezborodovs Ņikita bērnu psihiatrs
Bezdele Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Binde Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Bite Egita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bitmane Inita veselības aprūpes statistiķis
Bižāne Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Blaškovska Ina māsas palīgs
Blaua Elīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Blukmane Antra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blumberga Liāna biomedicīnas laborants
Blumberga Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogdanova Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogdanova Nora radiologs
Bokiša Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Boļšakova Ludmila bērnu psihiatrs
Boļšedvorova Anastasija vecmāte
Borbale Zita radiologa asistents; radiogrāfers
Bordjuga Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borisova Nataļja biomedicīnas laborants
Borisova Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Bormane Laine pediatrs; bērnu alergologs
Bormotovs Jurijs anesteziologs, reanimatologs
Borodaja Viktorija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Bose Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Bota Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Bozotova Nataļja pediatrs; urologs
Brakovska Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Brante Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Brante Renāte pediatrs
Brauna Katrīna radiologs
Brazaucka Karlīna Krista Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brehova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Breiere Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Brejeva Marita biomedicīnas laborants
Bricis Raimonds neiroķirurgs
Briede Alise ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Briede Alise Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Briģe Diāna māsas palīgs
Brikovska Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Briška Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Briuka Ilze bērnu gastroenterologs; pediatrs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Broka Ieva fizioterapeits
Broka Līga ārsts
Brūdere Iluta māsas palīgs
Brūmane Aiva neonatologs
Brunovska Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Brūvere Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Budņika Lolita bērnu neirologs; elektroencefalogrāfija; pediatrs
Buķele Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buklagina Mairita sporta ārsts
Bulavskis Valērijs sporta ārsts
Bule Lidija māsas palīgs
Buņiatova Elmira Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Buša Katarīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Butāne Jolanta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Buza Rita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čačka Kristiāna ārsts
Čapligina Valentīna laboratorijas speciālists
Čaplinska Iveta pediatrs
Casno Guna anesteziologs, reanimatologs
Caune Evija audiologopēds
Caune Juris māsas palīgs
Cebura Elizabete bērnu hematoonkologs; pediatrs
Čehoviča Marija elektroencefalogrāfija; bērnu neirologs; neirologs
Čeire Undīne fizioterapeits
Celmiņa Marta pediatrs
Čerkovska Aļisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cērmane Ginta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čerņevska Gunta hepatologs; pediatrs; bērnu infektologs
Černusa Sarma Māsa (vispārējās aprūpes māsa); masieris
Chernishova Elena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cielava Aisma ārsta palīgs (feldšeris)
Čigorevska Ludmila dermatologs, venerologs
Cikovska Baiba pediatrs
Cikovska Marita pediatrs
Cildermane Karīna māsas palīgs
Cimmere Anna neonatologs; pediatrs
Cinīte Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Čirko Anna pediatrs; bērnu infektologs
Cirseniece Ilze pediatrs
Cīrule Ērika ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Cīrule Ieva bērnu pneimonologs; alergologs; bērnu alergologs; pediatrs; pneimonologs
Cīrule Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cīrule-Liseka Ilze radiologs
Čupāne Liene pediatrs; bērnu infektologs
Čupeca Hedija pediatrs
Cviča Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Dāboliņa Lienīte pediatrs; neonatologs
Daina Kitija otolaringologs
Dakiča Diāna pediatrs
Dāle Dita ārsts
Damberga Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Dambergs Kristaps otolaringologs
Damroze Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Daneberga Zanda ģenētiķis
Daņiļevska Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Daukšte Iveta anesteziologs, reanimatologs
Dāvida Ieva fizioterapeits
Dāvidsone Zane bērnu reimatologs; pediatrs
Dedova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dejus Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deksne Dārta neonatologs; pediatrs
Derkevica Sandra bērnu nefrologs; pediatrs
Devīte Guntra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Diedrika Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dilāne Ilze optometrists
Dīriks Mikus bērnu neirologs
Dišereite Anta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Dmitrijeva Jeļena sporta ārsts
Dobre-Švarce Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dreimane Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Drille Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Drukaļska Līga laboratorijas ārsts
Drulle Gunda ārsta palīgs (feldšeris)
Drunka Saiva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Dubrovska Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dulberga Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Duļbinska Veneranda bērnu gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija; bronhoskopija; pediatrs; gastroenterologs
Duvakina Regīna māsas palīgs
Dūzele Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Dzalbs Aigars medicīnas ģenētiķis
Džavadova Sevda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzelzīte Sarmīte radiologs
Dzelzkalēja Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Dzene Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzene Indra ģenētiķis
Dzene Madara pediatrs
Dzintarniece Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Dzīvīte-Krišāne Iveta bērnu endokrinologs; endokrinologs; pediatrs
Egle Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Eglinska Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eglīte Agrita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Eidiņa Ilze māsas palīgs
Elksne Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Elksne Eva oftalmologs
Elksne Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eņģelis Arnis bērnu ķirurgs
Eniņa Zane ģenētiķis
Enkure Dace ģenētiķis
Enne Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Epnere Una oftalmologs
Erenkova Ņina māsas palīgs
Ērgle Estere pediatrs
Erķevica Santa neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ērkšķe Agita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ezeriņa Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Ezeriņa Ligita medicīnas statistiķis
Ezerta Alma ārsts
Fatejeva Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Fedotova Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Felda-Pelša Gunta māsas palīgs
Felšus Agita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fībiga Alise Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Filipoviča Anželika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Fjodorova Irīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fjodorova Jeļena biomedicīnas laborants
Fjodorovs Pāvels fizioterapeits
Franckeviča Ivanda patologs
Freidenfelde Ina veselības aprūpes statistiķis
Freija Agnija ģenētiķis
Freimane Amanda bērnu infektologs; pediatrs
Freimane Zane pediatrs
Frīdenberga Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Fridrihsone Diāna pediatrs
Gabrāne Līga ārsts
Gabrena Aleksandra ārsts
Gadišķe Marta ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Gaidukova Marina bērnu ķirurgs
Gaidule-Logina Dita bērnu alergologs; pediatrs
Gaigala Jeļena biomedicīnas laborants
Gaile Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Gailite Jurgita bērnu endokrinologs; pediatrs
Gailīte Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gaina Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Galvanovska Māra Madara vecmāte
Gardovska Dace bērnu infektologs; pediatrs
Garro Ilze māsas palīgs
Gavare-Krūmiņa Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Gavriščuka Aļona padziļināta elektrokardiogrāfija; sporta ārsts; skrīninga elektrokardiogrāfija
Gendele Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Germanenko Ilana bērnu psihiatrs
Gigele Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ģīlis Ainārs bērnu ķirurgs
Giņeviča Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Gintere Andžella audiologopēds
Girburgere Olga biomedicīnas laborants
Goba Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gobergs Roberts pediatrs
Golubeva Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Golubeva Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Golubova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gončarovs Sergejs sporta ārsts
Gorbača Marina māsas palīgs
Gorela Iveta laboratorijas ārsts
Goroškova Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grabovska Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grabovska Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Graka Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Grandāne Inga māsas palīgs
Grantiņa Ineta alergologs; bērnu alergologs; pediatrs; bērnu pneimonologs
Grase Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Grašiņa Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Graudiņa Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grāve Irina laboratorijas speciālists
Grāvele Dagne laboratorijas ārsts
Grebņeva Ilona biomedicīnas laborants
Grickeviča Alla māsas palīgs
Grieķe Marianna māsas palīgs
Grietēna Linda ārsta palīgs (feldšeris)
Grieznis-Dubrovskis Normunds Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Grigorjeva Marija bērnu neirologs
Grīnberga Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grīnberga Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Grīnberga Zanda ārsts
Grīnbergs Vilnis anesteziologs, reanimatologs
Grinblate Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grinceviča Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Grīnfelde Anna bērnu neirologs
Grīnfelde Ieva veselības aprūpes ārsts; medicīnas ģenētiķis
Grīnvalde Līga bērnu psihiatrs; psihiatrs
Grišāne Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Grise Madara bērnu infektologs
Grīsle Elza ārsts
Grizāne Katrīna ergoterapeits
Gromova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Grope Ilze bērnu infektologs; pediatrs
Grosberga Agnese māsas palīgs
Grunte Inga māsas palīgs
Gruševska Karīna sporta ārsts
Grūtupa Marika pediatrs; bērnu hematoonkologs
Gudermane Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Guļina Marina anesteziologs, reanimatologs
Gulmane Terēze audiologopēds
Guseva Inna biomedicīnas laborants
Guseva Jekaterina māsas palīgs
Gustaite Alda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gustiņa Agnija ģenētiķis
Gūtmane Agnese fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Gūtmane Anna skrīninga elektrokardiogrāfija; pediatrs
Gutmane Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hamenaka Rudīte māsas palīgs
Heidingere Maira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Heimane Valentīna patologs
Ibelgaufte Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ignatjeva Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ikstena Ilze pediatrs
Illarionova Jūlija radiogrāfers; radiologa asistents
Illarionova Tatjana biomedicīnas laborants
Ince Svetlana pediatrs
Indriksone Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Inozemcevs Jaroslavs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Insberga Rasa medicīnas ģenētiķis
Isarova Dana pediatrs; ārsts
Iskenderova Ilana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ivanova Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ivanova Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ivanova Inga ārsta palīgs (feldšeris)
Ivanova Irina biomedicīnas laborants
Ivanovs Ņikita anesteziologs, reanimatologs
Jablonska Mārīte veselības aprūpes statistiķis
Jadzialo Ilona audiologopēds
Jakimenko Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jakovļeva Alise pediatrs
Jakovļevs Arvīds patologs
Jančuka Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Janele Kitija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Jankoviča Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Jankūne Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Janno Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Janševska Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jansone Anda bērnu infektologs; pediatrs
Jansone Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Jansone Lorena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Japiņa Julija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Jasjukeviča Aleksandra biomedicīnas laborants
Jassāne Mudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jaunzeme Marta tehniskais ortopēds
Jefremova Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jēgers Ivars anesteziologs, reanimatologs
Jēkabsone Maija psihiatrs
Jermilova Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Jermošenkova Alla māsas palīgs
Jeruma Edīte pediatrs; nefrologs
Jevdokimova Tatjana dermatologs, venerologs
Ježova Vera māsas palīgs
Jirgensone Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Jodzeviča Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jokste-Augustāne Santa fizioterapeits
Judina Karīna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jumiķe Inta māsas palīgs
Juraša Aleksandra pediatrs; neonatologs
Jurčenko Marija medicīnas ģenētiķis
Jurčenko Marina māsas palīgs
Jurševica Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Juškova Inga vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Kablanova Justīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaceviča Anastasija pediatrs
Kadaša Dana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kagaine Vēsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kakars Mohits bērnu ķirurgs
Kalinka Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kalnbērza Gunta medicīnas ģenētiķis
Kalniča-Dorošenko Kristīne optometrists
Kalniņa Agnese medicīnas ģenētiķis
Kalniņa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kalniņa Renāte medicīnas statistiķis
Kalniņš Ritvars ārsts
Kalpiša Ilze neonatologs
Kalvāne Ināra biomedicīnas laborants
Kalviņa-Sauleskalna Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kamergrauze Santa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kampare Laura Zanda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators; ārsta palīgs (feldšeris)
Kamzola Dana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kanneniece Inese veselības aprūpes statistiķis
Kaparšmite Nadežda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Karabeško Edgars Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Karele Gunta radiologa asistents
Karele Svetlana māsas palīgs
Karganova Kristina otolaringologs
Kārklevalks Reinis radiogrāfers; radiologa asistents
Kārkliņa Dace pediatrs; alergologs
Kārkliņa Kaiva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kārkliņa-Kravale Ieva ārsts
Karlsons Jānis bērnu ķirurgs
Karļuka Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kasatkina Jeļena radiologa asistents; radiogrāfers
Kaščuka Guna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kataševa Jūlija elektrokardiogrāfija
Katirlo Irina pediatrs; neonatologs
Katlapa Baiba pediatrs
Kaufmane Nora veselības aprūpes ārsts; pediatrs
Kauliņa Kristīne ārsta palīgs (feldšeris)
Kaupuža Svetlana biomedicīnas laborants
Kavecka Anna pediatrs
Kazaine Inese pediatrs; elektromiogrāfija; bērnu neirologs; akupunktūras ārsts
Kaže Inita pediatrs; bērnu gastroenterologs
Ķēniņa Viktorija imunologs; neirologs
Ķerve Solvita fizioterapeits
Kharkovskaya Evgenia Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ķibilde Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ķimene Anda vispārējā ultrasonogrāfija; neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem; neonatologs; pediatrs
Ķimene-Ķimele Inta biomedicīnas laborants
Kindzule Ausma māsas palīgs
Kirillova Alīna uztura speciālists
Kirillova Ināra pediatrs; endokrinologs; bērnu endokrinologs
Ķīse Līva ginekologs, dzemdību speciālists
Kisļakovska Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļava Pēteris anesteziologs, reanimatologs
Kļaviņa Lizete pediatrs
Kļaviņa Paula pediatrs
Klekmane Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Klekmanis Kristaps radiologa asistents; radiogrāfers
Kļimoviča Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Klince Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kobiaka Zane ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kočāne Arta psihiatrs
Kočāne Loreta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kokina Aina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kokina Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kokoreviča Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kokoyeva Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kolbergs Jānis anesteziologs, reanimatologs; algologs
Kolibere Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Komarņicka Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Konika Maija biomedicīnas laborants
Koniševa Maruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Konstantinova Natalija biomedicīnas laborants
Kopaņeva Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kornihina Ludmila biomedicīnas laborants
Kosa Aija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kosova Jekaterina ergoterapeits
Kovaldins Aleksandrs bērnu neirologs; neirologs
Kovaļevska Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kovaļova Žanna bērnu hematoonkologs; hematologs; pediatrs
Kovaļovs Sandis bērnu neirologs
Kožaronoka Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kozina Olga biomedicīnas laborants
Kozlova Ināra biomedicīnas laborants
Kramiņa Agija bērnu neirologs
Krasilova Violeta māsas palīgs
Krasovska Eva sporta ārsts
Krasovska Marta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krastiņa-Aperāne Alda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Krasts Jānis bērnu ķirurgs
Krauze Lelde ergoterapeits
Kravale Ieva ārsts
Kravčenko Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kravcovs Eduards Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kreicšteine Dace vispārējā ultrasonogrāfija; pediatrs; neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Krēsliņa Olita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kricka Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kripa Inita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krišāns Edgars elektroencefalogrāfija; neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Kromane Velta māsas palīgs
Krotova Zinaida Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūmiņa Mairita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krūmiņa Marija oftalmologs
Krūmiņa Valda pediatrs
Krutskiha Vija anesteziologs, reanimatologs
Krūze Agnese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kučaja Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kucina Ilze pediatrs
Kudrjavceva Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kukaine Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuļpe Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kulvinska Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kuņicka Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kupica Ligita otolaringologs
Kūrēna Antra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kurinnaja Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kurjāne Nataļja imunologs
Kurloviča Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kurmiņa Edīte bērnu ķirurgs
Kursīte Santa pediatrs; bērnu alergologs
Kursīte Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kutuzova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kuzikova Aļona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kuzmina Anastasija radiologa asistents
Kvetkovska Egita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Labjonoka Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lablaika Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lāce Baiba medicīnas ģenētiķis
Lāce Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lāce Inga pediatrs; bērnu kardiologs; izvērsta ehokardiogrāfija
Ladus Aļona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lagūna Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lagzdiņa Diāna dietologs; pediatrs
Laizāne Gunta bērnu infektologs; pediatrs
Laizāne Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Laizāns Paulis bērnu ķirurgs
Lakina Kristīne māsas palīgs
Laktiņa Sabīne pediatrs
Langenfelde Līvija elektrokardiogrāfija; ārsts
Lapiņa Estere fizioterapeits
Lase Olita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lasmane Kristīne radiologa asistents
Lauga-Tuņina Una bērnu endokrinologs; pediatrs; endokrinologs
Laure Regīna māsas palīgs
Lauska Zita pneimonologs
Lauva Mārtiņš masieris
Lavrinoviča Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lazdāne Andžela ģenētiķis
Lazovska Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļebedeva Sofija kardiologs
Lecinska Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Legzdiņa Bernadeta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Leimane Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lejniece Ilze mākslas terapeits
Ļeonova Irina masieris; Māsa (vispārējās aprūpes māsa); podologs
Ļeonoviča Sinda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lepešinska Natālija māsas palīgs
Ļeškeviča Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļežņina Marina pediatrs
Libeka Linda pediatrs
Liberte Līga māsas palīgs
Līce Ingrīda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Līce Linda pediatrs
Ličmane Elonna biomedicīnas laborants
Līdaka Lāsma ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Lielnora Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Liepiņa Diāna neirosonoloģiskā izmeklēšana; bērnu neirologs
Liepiņa Dzintra pediatrs
Liepiņa Ilze māsas palīgs
Liepiņa Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Liepiņš Pāvels ārsts
Liepniece Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Lifšica Daiga otolaringologs
Ligere Elīna ehokardiogrāfija; bērnu kardiologs; pediatrs
Ligere Vēsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Līkopa Zane pediatrs
Liniņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liniņa Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ļipovicka Ludmila māsas palīgs
Lipska Elīna ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Lisnere Klinta ginekologs, dzemdību speciālists
Lisova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lisovaja Ija ginekologs, dzemdību speciālists
Livdāne Jevgēnija neonatologs; pediatrs
Ļižbovska Ludmila māsas palīgs
Ločmele Dzintra medicīnas ģenētiķis
Logina Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Loginova Oksana neonatologs; pediatrs
Loja Loreta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Loka Ieva māsas palīgs
Lopatina Tamāra laboratorijas speciālists
Lubaua Ingūna izvērsta ehokardiogrāfija; bērnu kardiologs; pediatrs
Lubgane-Griķīte Maija patologs
Ļubina Olga uztura speciālists
Lukevica Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lukjanova Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lukjanoviča Kristīne pediatrs
Lūse Kristiāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lūse Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lūsiņa Ingrīda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lušņikova Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lužno Lūcija māsas palīgs
Maceiko Oskars ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mackeviča Kristīna bērnu psihiatrs
Macupa Nataļja biomedicīnas laborants
Mahauri Insana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maksimova Darja pediatrs
Maksimova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maļaukina Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Maļceva Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Mālers Kristaps ārsta palīgs (feldšeris)
Mālniece Ieva ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Mālniece Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Malvesa Marina māsas palīgs
Mamentoviča Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Marcinkeviča Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Marčuks Mareks ārsts
Margeviča Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Marherte Rūta mākslas terapeits
Markava Līva biomedicīnas laborants
Markeviča Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Markeviča Inta māsas palīgs
Markevich Alina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Markova Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Markovica Lauma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Martikova Liene māsas palīgs
Martinsone Dace pediatrs
Masaļska Anete psihiatrs
Mašinska Madara pediatrs
Maskalāns Aivars kardiologs
Maskale Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Masloviča Elīna ārsts
Matsate-Matsone Baiba bērnu kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; pediatrs
Mazvērsīte Sandra māsas palīgs
Medne Gunita bērnu hematoonkologs; pediatrs
Medne Ināra māsas palīgs
Meiere Anija pediatrs
Mekša Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Melbārde Aija māsas palīgs
Meldere Ilze pediatrs; neonatologs
Melderis Ivars patologs
Melluma Zane pediatrs
Melne Agnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Melne Daiga māsas palīgs
Melne Ināra sēnīšu slim.un to izraisīto komplik.profilakses,dg un terapijas metode; dermatologs, venerologs
Memmēna Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Mentele Dina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Merkla Natālija radiologs
Mētere Līga māsas palīgs
Mežale Olga ārsts
Mežāriņa Viktorija pediatrs
Mežraupe Ilze psihiatrs; psihoterapeits
Mičule Ieva medicīnas ģenētiķis
Miezītis Guntars ārsta palīgs (feldšeris)
Migunova Jeļena radiogrāfers; radiologa asistents
Mihailova Ingūna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mihailovs Boriss sporta ārsts
Mihejevs Aleksejs pediatrs; anesteziologs, reanimatologs
Mihno Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mikilpa-Mikgelba Agnese pediatrs
Mikitins Aleksandrs bērnu ķirurgs
Millere Elīna bērnu neirologs
Millere Ilona māsas palīgs
Minalto Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Minkeviča Daiva radiogrāfers
Minova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miropoļceva Ilze māsas palīgs
Miša Sarmīte māsas palīgs
Mitenberga Sanita pediatrs
Mokanu Artūrs ārsts
More-Jaroslavceva Jekaterīna neonatologs; pediatrs
Morica Inta profesionālais veselības aprūpes kapelāns; Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Morozova Kristīne biomedicīnas laborants
Moskaļenko Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Motrenko Svetlana māsas palīgs
Možeiko Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Mozgis Dzintars bērnu ķirurgs
Muhametčina Tatjana biomedicīnas laborants
Muižniece Dārta ārsta palīgs (feldšeris)
Muižniece Ieva bērnu psihiatrs
Muizniece Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Muižniece Laura radiologs
Mūrmane Daiga bērnu psihiatrs; psihiatrs; medicīnas ģenētiķis
Mutora Jadviga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nāckalne Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Nagle Anda bērnu infektologs; pediatrs
Napituhina Ilze fizioterapeits
Nartiša Inga ģenētiķis
Nasedkina Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Neiberga Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Neimane Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ņemirovska Irina fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Netenberga Ingrīda māsas palīgs
Ņikitina Jūlija biomedicīnas laborants
Nikolajonoka Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Nikolajuka Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņizoveca Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē; ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Nokalna Ieva imunologs; pediatrs
Norīte-Lapsiņa Baiba bērnu neirologs; neirologs; elektroencefalogrāfija
Novicka Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Novikova Inga pediatrs
Ogorodņiks Aleksandrs vispārējā ultrasonogrāfija
Okoroego Sabīne otolaringologs
Orlova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Orlovs Oļegs fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; ehokardiogrāfija
Oša Biruta oftalmologs
Ošāne Asnāte kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Ose Sandra oftalmologs
Ose-Bērziņa Dārta ārsts
Ošeniece Irina vecmāte
Ošiņa Anta fizioterapeits
Osīte Agnese fizioterapeits
Osītis Jānis mugurkaulāja ķirurgs; traumatologs, ortopēds
Ošleja Mārīte māsas palīgs
Ostapenko Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ostrouhova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Otto Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ovadenko Viktorija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ovsjankina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ozola Gita māsas palīgs
Ozola Ieva alergologs; dermatologs, venerologs
Ozola Lota pediatrs; imunologs; bērnu pneimonologs
Ozola Sarmīte bērnu neirologs
Ozola Tatjana māsas palīgs
Ozola Vineta māsas palīgs
Ozola-Belova Una māsas palīgs
Ozoliņa Ilze laboratorijas ārsts
Ozoliņa Sandra bērnu ķirurgs
Ozoliņa Vija māsas palīgs
Ozoliņš Dāvis neiroķirurgs
Ozoliņš Valts neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; bērnu ķirurgs; sirds ķirurgs; bērnu ķirurgs; pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija
Ozols Dzintars bērnu ķirurgs
Ozols Uldis radiologs
Paegle-Šapovalova Nadīna pediatrs
Paeglīte Marta bērnu psihiatrs
Pankova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Panova Linda ergoterapeits
Pasečņika Sofija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Patrina Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Paukšēna Anda māsas palīgs
Pavāre Jana pediatrs
Pavasare Maruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavlova Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Pavlova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavlovs Konstantīns psihiatrs; bērnu psihiatrs
Pekarska Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Perepeča Olga māsas palīgs
Pērle Eva pediatrs; bērnu endokrinologs
Permane Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Pētersone Dagnija pediatrs
Pētersone Gerda dermatologs, venerologs
Pētersone Gunita bērnu infektologs; pediatrs
Pētersone Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Pētersone Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pētersons Aigars bērnu ķirurgs
Petrakova Sabīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petrovska Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petrovska Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Petruhina Jevgēnija pediatrs
Pijole Sanita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pīlipa Anna anesteziologs, reanimatologs
Pilsneniece Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Pitranga Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Plinta Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Plone Kristiāna Krista Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plūme Artūrs radiologs
Plūme Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pociluiko Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Pocīte Romualda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Podļesnaja Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Poga Mārīte pediatrs; bērnu alergologs
Poikāne Elīna internists
Poļakova Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Policāne Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Polka Sanita fizioterapeits
Poļnaja Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Polukarova Svetlana neonatologs; pediatrs
Poluņins Ļevs narkologs
Poncere Iolanna māsas palīgs
Ponomarjova Ļubova ārsta palīgs (feldšeris)
Popeiko Poļina ārsts
Poplavska Anna fizioterapeits
Popova Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Poševa Dita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pozņakova Vija māsas palīgs
Prancāne Līga māsas palīgs
Pravaine Dace ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Preimane Rasma Ināra bērnu infektologs; pediatrs
Priede Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Priede Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Priedeslaipa Jaroslavs bērnu psihiatrs
Priedīte-Strode Baiba fizioterapeits
Prokofjeva Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Prokopiško Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Protasa Jana bērnu ķirurgs
Protasova Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Proveja Dana optometrists
Pučuka Zanda pediatrs
Pudāne Vita anesteziologs, reanimatologs
Puga Lizete uztura speciālists
Pugačevska Daila bērnu ķirurgs
Pūķe Anda otolaringologs
Puķe Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Puķīte Agnese biomedicīnas laborants
Puķīte Ieva pediatrs; bērnu infektologs; bērnu gastroenterologs
Pulveris Mārtiņš sporta ārsts
Pupina Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Pūpola Lija biomedicīnas laborants
Puriņa Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Puriņa Dzintra biomedicīnas laborants
Purklāva Jana pediatrs
Purmalis Roberts radiologa asistents; radiogrāfers
Purviņa Una pediatrs
Pustiļņikova Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pūtele Ineta sporta ārsts
Putka Edgars anesteziologs, reanimatologs
Putniņa Ilvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Račicka Irēna biomedicīnas laborants
Račika Ināra māsas palīgs
Račko Iveta pediatrs
Raiska Dita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Rakeviča Krista pediatrs
Rasmane Dace pediatrs
Rasmanis Arvis bērnu psihiatrs
Rasnača Kristīne pediatrs; neonatologs
Ratmane Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ratņikova Irina māsas palīgs
Raudiņa Dagnija māsas palīgs
Reihmane Arnija ārsts
Rekēviča Agnese bērnu ķirurgs
Remberga Silvija bērnu pneimonologs; pediatrs
Remņova Inta biomedicīnas laborants
Rengarte Simona audiologopēds
Repele Ance pediatrs
Rešetova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Reuta Valentina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Rezgale-Avotiņa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ribaka Silvija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Riekstiņa Lūcija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Riekstiņa Madara audiologopēds
Riekstiņa Marta patologs
Riļeva Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rimša Silvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Rimša Vija pediatrs; bērnu infektologs
Rinkuna Ginta pediatrs
Rinkuža Irēna bērnu endokrinologs; pediatrs
Ritmane Agrita māsas palīgs
Ritums Mārtiņš anesteziologs, reanimatologs
Rižakova Lorita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Rižikova Mariana bērnu pneimonologs; skrīninga elektrokardiogrāfija; pediatrs
Rjabikova Alisa fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Roģe Ieva ārsts
Romane Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Romanova Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Romaņuka Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Roponens Viktors Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Rošiora Aļesja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rots Dmitrijs ārsts
Roze Zane pediatrs
Rozenberga Ilze bērnu gastroenterologs
Rozenberga Linda fizioterapeits
Rozenblate Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozenfelds Hardijs anesteziologs, reanimatologs
Rozenšteina Jana māsas palīgs; Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Rozentālberga Anete bērnu ķirurgs
Rozentāle Agita biomedicīnas laborants
Rozentāle Jolanta radiologs
Rozentāls Guntis bērnu neirologs; neirologs
Rozīte Ailita māsas palīgs
Rozīte-Novicka Dace fizioterapeits
Rozītis Džeimss bērnu ķirurgs
Rožkalne Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rubene Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ruberga Kintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rucka Liene pediatrs
Rudzāte Aleksandra pediatrs
Rudzīte Jevgenija neonatologs
Rudzroga-Streiča Anna pediatrs; bērnu gastroenterologs
Rūne Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rusakova Jeļena neonatologs
Ruskule Zanda optometrists
Rutkovska Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sabadoša Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šacere Karīna ārsta palīgs (feldšeris)
Safronova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Sakauska Nora sporta ārsts
Saknīte Inta internists; fiziskās slodzes testi ar EKG
Saksone Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šalare Oksana fizioterapeits
Saliete Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sallinena Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Salmane-Šapale Elizabete ārsts
Salmiņš Ģirts bērnu ķirurgs; traumatologs, ortopēds
Salputra Elza pediatrs
Samete Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šantere Ruta reimatologs; bērnu reimatologs; pediatrs
Sapule Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sarksne Daina māsas palīgs
Saukante Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Saule Laura ārsts
Saulenberga Laima māsas palīgs
Saulīte Ieva pediatrs; bērnu reimatologs
Savicka Danuta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savicka Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Savicka-Elste Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savka Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sazonova Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ščegoļeva Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ščegoļevs Andrejs pediatrs; bērnu reimatologs; reimatologs; asinsvadu ultrasonogrāfija
Ščerbakova Inna biomedicīnas laborants
Sebre Dina alergologs; bērnu alergologs; pediatrs
Segliņa Andžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Seile Dace bērnu neirologs
Šeins Edgars biomedicīnas laborants
Šēla Ivita laboratorijas ārsts
Selecka Katrīna pediatrs
Semaka Svetlana oftalmologs
Šembele Līga radiologa asistents; radiogrāfers
Semčenko Larisa anesteziologs, reanimatologs
Šemčuka Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Šepetiene Svetlana oftalmologs
Serebrjakova Ksenija psihiatrs; bērnu psihiatrs
Sergejeva Jeļena pediatrs; bērnu gastroenterologs
Sermina Žanna māsas palīgs
Šešo Aija māsas palīgs
Šetlere Signe elektromiogrāfija; bērnu neirologs
Sikora Normunds sirds ķirurgs
Silava Maira Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Siļenko Nataļja māsas palīgs
Siliņa Ieva pediatrs
Siliņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Siliņeviča Rimma radiologa asistents
Sīlis Pauls standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; bērnu kardiologs
Siņakova Sarmīte radiologa asistents
Širma Luīze ārsta palīgs (feldšeris)
Skačkova Marina ārsta palīgs (feldšeris)
Skaistkalne Elīna optometrists
Škarupina Ludmila māsas palīgs
Šķilvalte Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skļemenova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Skogoreva Raisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Škoļnaja Inessa māsas palīgs
Skotelis Valdis anesteziologs, reanimatologs
Skrabule Laura bērnu ķirurgs
Skudra Baiba pediatrs; neonatologs
Skuja Sandra biomedicīnas laborants
Skuratova Tatjana ārsta palīgs (feldšeris)
Skurjata Dzidra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Slavinska Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šlēziņa Ieva pediatrs
Sliņko Dmitrijs biomedicīnas laborants
Smane Liene pediatrs
Šmatčenko Ervīns neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Šmeliņa Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Smildzere Amanda neonatologs; pediatrs
Smirnova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šmite-Laguna Arta radiologs
Šmitiņš Emīls bērnu kardiologs; pediatrs
Šmitiņš Ojārs radiologs
Šmits Lauris sirds ķirurgs
Smuška Ludmila biomedicīnas laborants
Šneidere Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sniedze Dace neonatologs; pediatrs
Snipe Renāte bērnu pneimonologs; pediatrs
Soini Valentīns māsas palīgs
Sokolova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sokolovs Jānis otolaringologs
Soldatenkova Ksenija bērnu ķirurgs
Solomatova Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Solopčuks Dmitrijs bērnu ķirurgs; vispārējā ultrasonogrāfija
Solovjova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Solovjova Tatjana pediatrs
Sosāre Ineta nefrologs
Sosārs Dāvis radiologs
Spalva-Gubina Kristīne ārsts; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Speldziņa Vaira ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Špeļkova Jūlija radiogrāfers
Sperga Vita oftalmologs
Stacurina Hristina māsas palīgs
Staņēviča Valda bērnu infektologs; reimatologs; bērnu reimatologs; pediatrs
Staņēviča Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stanke Sandija neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem; pediatrs; neonatologs
Stavicka Olga māsas palīgs
Steikmane Paula Ulrika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šteinberga Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šteinberga Zane Šarlote Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Štekels Ernests traumatologs, ortopēds; bērnu ķirurgs
Stepanova Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Stepanova-Mihailova Diāna bērnu psihiatrs
Šterna Olga ģenētiķis
Stirboviča Inguna bērnu ķirurgs; bērnu ķirurgs
Stoldere Diāna pediatrs
Strade-Kurtiša Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Štrauhmane-Brence Ieva pediatrs; bērnu endokrinologs
Straume Zane anesteziologs, reanimatologs
Strautiņa Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Strautmanis Jurģis elektroencefalogrāfija; bērnu neirologs
Streiķe Maija pediatrs; neonatologs
Štrenge Agnese kardiologs; ehokardiogrāfija
Strode Velga māsas palīgs; ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Strods Kristaps ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Stroganova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Strogova Ludmila māsas palīgs
Strūve-Ķere Ilva neonatologs
Stunžāne Jeļena fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Stūre Evita biomedicīnas laborants
Stūre-Stūriņa Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šuba Kristīne bērnu gastroenterologs; pediatrs
Subača Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Sudraba Mudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šuknere Dace māsas palīgs
Šulce Agita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šušerte Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Švalkovska Evija ārsts
Svile Dace biomedicīnas laborants
Sviridova Dina pediatrs
Synytska Nataliya Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Taimurzina Regīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Talce-Sarkane Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Tannenberga Gundega Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Tāse Ilze fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts; pediatrs
Taurene Arta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Tauriņa Gita medicīnas ģenētiķis
Teilāne Irēna ģenētiķis
Tēraude Regīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Terentjeva Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Timma Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Timofejeva Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Timpare Anita biomedicīnas laborants
Timpare Zane ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Titova Tatjana neonatologs; pediatrs
Titovičs Vadims anesteziologs, reanimatologs
Tkačova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tolstikova Nataļja ārsts
Tomase Sofja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē; ārsta palīgs (feldšeris)
Tomiņa Arnita anesteziologs, reanimatologs
Tomozova Angelina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Treija Antra oftalmologs
Tribisa Baiba neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem; neonatologs; pediatrs
Tropa Dace pediatrs; neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem; neonatologs
Turka Ineta oftalmologs
Ūdre Agnese ārsts
Ūdre Amanda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ūdre Arta fizioterapeits
Ūdre Krista ārsta palīgs (feldšeris)
Ūdre Sallija māsas palīgs
Ūdre Valda Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ugorenko Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ukolova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Uļjanovs Romans ārsta palīgs (feldšeris)
Ulmane Venta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Upenieks Jānis bērnu ķirurgs
Upīte Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Urbāne Teresa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Urbāne Urzula Nora pediatrs
Urbanoviča Kristīna pediatrs; bērnu reimatologs
Urtāne Ērika ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Urtāne Ērika ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ušacka Sanita audiologopēds
Useņa Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Utināne Līga māsas palīgs
Vāciete Ilze audiologopēds
Vagale Ināra internists
Vahbe Basels Jakubs neiroķirurgs
Vainovska Inta māsas palīgs
Vaivode Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valaine Anna pediatrs; bērnu hematoonkologs
Valeiņa Sandra oftalmologs
Valnere Elīna biomedicīnas laborants
Valnere Inga biomedicīnas laborants
Valtere Rometa oftalmologs
Vanaga Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasara Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasiļevska Lauma pediatrs
Vasiļjeva Joanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vecrinka Anna māsas palīgs
Vedļa Ginta ārsts
Veģeris Ivars anesteziologs, reanimatologs
Veilande Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Veilande Ilze Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Veisberga Laimdota māsas palīgs
Veisberga Sanita māsas palīgs
Verbicka Sabīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Verne Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vērzemniece Inuta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vētra Agnese ģenētiķis
Vētra Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vētra Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vēvere Marita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Vēvere Pārsla ģenētiķis
Vidiņa Kristīna elektroencefalogrāfija; bērnu neirologs
Vīksne Artūrs bērnu ķirurgs
Vīksne Igors sporta ārsts
Vīksne Irina ehokardiogrāfija
Vīksne-Muižičenoka Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vīksniņa Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vīksniņš Māris oftalmologs
Viļčuka Žanna vecmāte
Vilemsone Anastasija masieris
Vilka Ketija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilka Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilka Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Viltere Santa fiziskās slodzes testi ar EKG; kardiologs
Viļums Mareks radiologa asistents
Vīndedze Gunta māsas palīgs
Vīndedze Nora Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Višņevska-Preciniece Zelma pediatrs; bērnu hematoonkologs
Vītola Laura māsas palīgs
Vītola Liene bērnu psihiatrs
Vītola Ļubova pediatrs
Vītola Vita pediatrs
Vlasova Valērija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vlasova Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Voicehoviča Vladlena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Voitoviča Irēna bērnu hematoonkologs; hematologs; pediatrs
Volkonovska Agate Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Volkova Svetlana biomedicīnas laborants
Vorslova Svetlana ģenētiķis
Vuškāne Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vvedenskis Sergejs neiroķirurgs
Zabinjako Sigita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zabolonska Irīna pediatrs; bērnu neirologs
Zabroda Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Zahare Ieva neonatologs; pediatrs
Zahareviča Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē; funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Zaharova Jekaterina ārsts; oftalmologs
Zakutājeva Irina optometrists
Zālīte Ieva ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Zandere Egija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zariņa Agnese ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ģenētiķis
Zariņa Aiga pediatrs; bērnu neirologs; neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Zariņa Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zariņa Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Zariņa Renāte pediatrs; neonatologs
Zaščirinska Kristīne audiologopēds
Zavadska Dace pediatrs; bērnu infektologs; hepatologs
Zdanovska Antra māsas palīgs
Zdora Līva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Zelča Egija pediatrs
Zeļenkova Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Zeļenkova Zane ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Žeļezovska Tatjana māsas palīgs
Zeltiņa Elēna biomedicīnas laborants
Zeltiņa Ivanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Želve-Dombrovska Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zemarāja Ieva pediatrs
Zemniece Marta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Zemture Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Zepa Zinta māsas palīgs
Ziemele Inga bērnu infektologs; pediatrs
Ziemelis Ansis anesteziologs, reanimatologs
Žīgure Sanita dermatologs, venerologs
Žilina Aļona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ziņina Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zinkeviča Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Zīrāks Indulis arodslimību ārsts
Žiravecka Irina ārsts
Zirnīte Gunta pediatrs; bērnu gastroenterologs
Žitkova Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zlotina Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Znotiņa Inese fizioterapeits
Znotiņa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zosule Ilona māsas palīgs
Zubkova Zoja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Zujeva Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Žukova Svetlana pediatrs
Zundāne Anda anesteziologs, reanimatologs
Zurkova Ance ārsta palīgs (feldšeris)
Zurmutaī Timurs bērnu ķirurgs
Zute-Saņikova Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zviedre Astra bērnu ķirurgs
Zvīgule-Neidere Gunda pediatrs
Zvonkova Margarita medicīnas ģenētiķis