Darbības profils - Lokāla

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 500200052
Adrese Vidzemes iela 2, Balvi, Balvu novads, LV4501
Telefona nr 64507121
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 29.01.2010
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 26.01.2010
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Citas
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA Centrālā Upes iela 1, Gulbene, Gulbenes novads, LV4401
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA filiāle Bastiona iela 24, Valmiera, LV4201
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA filiāle Krasta iela 1, Balvi, Balvu novads, LV4501
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA filiāle Tālavas iela 7 - 30, Valka, Valkas novads, LV4701
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA filiāle Valmieras iela 9 - 4, Cēsis, Cēsu novads, LV4101
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA filiāle Vidzemes iela 2, Balvi, Balvu novads, LV4501

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abbas Ali internists
Ādiņa Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleksejeva Nadežda ārsts
Aleksejeva Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Aleksejeva Valentina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleškeviča Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Āmura Sigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Andrukele Sarmīte bērnu infektologs; pediatrs
Ankipova Guna vecmāte
Bačuks Andris fizioterapeits
Baltalksnis Ēriks anesteziologs, reanimatologs
Baranova Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Barysau Yury ārsts
Berķe Valentīna māsas palīgs
Bujāne Arnita māsas palīgs
Bukša Agrita vecmāte
Buža Svetlana māsas palīgs
Buža Zinta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Čerevina Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čerņecova Nadežda medicīnas statistiķis
Civkore Ingrīda ārsta palīgs (feldšeris)
Čubare Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dadžāne Inese vecmāte
Daija-Stūrmane Dagmāra ginekologs, dzemdību speciālists
Deglava Irēna māsas palīgs
Dille Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drubiņa Sigita pediatrs
Dukaļska Irēna vecmāte
Dumbrovska Iveta ginekologs, dzemdību speciālists
Dzerkale Dina neatliekamās medicīnas ārsts; padziļināta elektrokardiogrāfija
Fjodorova Alīna ārsta palīgs (feldšeris)
Fjodorova Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa); neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Gaidova-Uzuliņa Sandra ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Gemma Biruta vecmāte
Grīnvalde Ludmila ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Grodņa Velta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Guseva Svetlana anesteziologs, reanimatologs
Ignatova Aija radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Ivočkins Pjotrs patologs
Janiša Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Jaunzeme Daina radiologa asistents
Junkurs Ainārs ķirurgs
Kaldupe Svetlana anesteziologs, reanimatologs
Kamiševa Jana ārsts
Kaņepe Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kapteine Elīna ārsts
Kaspare Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ķirsona Dagnija ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Kokoreviča Rima Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Konivāle Iveta māsas palīgs
Kozlovska Frida māsas palīgs
Kozlovska Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Krasiļņikovs Pjotrs ārsts
Kravale Anita māsas palīgs
Krūmiņa Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuļša Diāna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Laizāne Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapidus Boriss ginekologs, dzemdību speciālists
Laupace Madara neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Leščinska Kristīne māsas palīgs
Lobačevs Leonīds anesteziologs, reanimatologs; ārsts
Loboda Larisa anesteziologs, reanimatologs
Locāne Sintija ārsts; neirologs
Ločmele Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Logina Valda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ļubeznova Nataļja anesteziologs, reanimatologs
Lūkina Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Markus Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Medne Maruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Melnstrade Diāna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Mežale Olga ārsts
Mežinska Guna vecmāte
Milakne Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Milne Mārīte radiologa asistents
Miščuks Jurijs ķirurgs
Mortukāne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mūrniece Dagmāra pediatrs
Ņesterenko Aleksejs ķirurgs
Nikutaite Anna māsas palīgs
Oša-Salmane Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozinīka Anna māsas palīgs
Panasjuka Irina māsas palīgs
Pasičņika Iveta ārsta palīgs (feldšeris)
Pauliņa-Melne Agita radiologa asistents
Pērkone Vija māsas palīgs
Plešs Artis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pole Sarmīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Priedeslaipa Ženija radiologa asistents
Pužule Sarmīte internists
Rudzinska Dace pediatrs
Rudzīte Eva fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Rundzāne Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ščedrova Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Semjonova Svetlana internists
Sendže Žanis neatliekamās medicīnas ārsts
Sīle Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Siliņšmits Gunārs ārsts
Smirnova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sorokins Vladimirs ķirurgs
Sprukule Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stāmere Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Starcevs Konstantins radiologa asistents
Stepanova Viktorija radiologa asistents
Strazdiņa Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strupka Ilze māsas palīgs
Supe Ingus radiologs
Supe Vanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šūpulniece Sanita māsas palīgs
Suveika Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Taranuha Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tarasova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Taube Olga māsas palīgs
Tjunīte Dārta ārsts
Tjunītis Andris otolaringologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); bronhoskopija
Trofimova Valentīna māsas palīgs
Tutiņa Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Upīte Sniedze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vancāns Jānis internists
Vasiļjeva Lilija radiologa asistents
Vasiļjeva Tamāra vecmāte
Veržhnicka Inna anesteziologs, reanimatologs
Vindžanova Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Višņekova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Voite Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zabrodins Dmitrijs ķirurgs
Zaharova Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zaļkalne Tija endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Zaremba Nadīna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Zemniece Annija radiogrāfers; radiologa asistents
Ziediņa Ilzīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zondaka Natālija internists
Žuga Ilze māsas palīgs