Darbības profils - Lokāla

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 500200052
Adrese Upes iela 1, Gulbene, Gulbenes novads, LV4401
Telefona nr 64473145
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 29.01.2010
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 26.01.2010
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Citas
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA filiāle Bastiona iela 24, Valmiera, Valmieras novads, LV4201
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA filiāle Krasta iela 1, Balvi, Balvu novads, LV4501
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA filiāle Tālavas iela 7 - 30, Valka, Valkas novads, LV4701
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA filiāle Valmieras iela 9 - 4, Cēsis, Cēsu novads, LV4101
Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, SIA filiāle Vidzemes iela 2, Balvi, Balvu novads, LV4501

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abbas Ali internists
Ābrāma Ilze infektologs
Alpe Kristiāns ārsts
Augustāne Kristīne ārsts
Beinarovičs Jānis neirologs
Bērziņa Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brasova Velta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buša Alda internists
Capurniece-Kaļva Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Caune Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dambrova Gita ārsts
Danga Dina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drubiņa Sigita pediatrs
Dzelve Pauls ārsts
Dzerkale Dina padziļināta elektrokardiogrāfija; neatliekamās medicīnas ārsts
Eglītis Kristaps ārsts
Feldmane Sabīne ārsts
Galvane Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gipsle Lita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Irbe Oksana māsas palīgs
Jākobsone Sandra māsas palīgs
Jansone Estere ārsts
Jaunzeme Daina radiologa asistents
Kaminska Elvita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kapteine Elīna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Ķemere Brigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kiseļova Madara ārsts
Kiseļovs Artūrs audiologopēds
Klija Oskars fizioterapeits
Kokare Ilze māsas palīgs
Kravale Sandra māsas palīgs
Krēgere Sniedze podologs
Kubuliņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kupics Kaspars kardiologs
Laicāne Madara ārsts
Landsmane Jūlija pneimonologs
Leve Liene ķirurgs
Liberts Guntars urologs
Locāne Sintija neirologs
Logina Annija radiologa asistents; radiogrāfers
Maksimova Edīte neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Malcāns Ričards masieris
Melnstrade Diāna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Miščuks Jurijs ķirurgs
Mūrniece Dagmāra pediatrs
Ņesterenko Aleksejs ķirurgs
Nītiņa Dace standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Pērkone Anda ārsts
Petrova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Poga Mārīte bērnu alergologs
Poga Zane ārsts
Priedeslaipa Ženija radiologa asistents
Robežniece Inga ārsta palīgs (feldšeris)
Rudzīte Eva fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ščedrova Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Seļicka Sarmīte radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Serģe Dace māsas palīgs
Siliniece Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sircova Klavdija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šķendere Līva ārsta palīgs (feldšeris)
Smala Sandra otolaringologs
Sorokins Vladimirs onkologs ķīmijterapeits
Strazdiņa Sanita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Strupka Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Svolaka Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tauriņa Silvija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Tirziņa Arita Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē; ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Tomiševa Nonna rokas ķirurgs; plastikas ķirurgs
Ūdre Linda ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Upīte Sniedze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valaine-Kalniņa Alise podologs
Vargušenko Eva audiologopēds
Vasiļenko Larisa neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Vasiļjeva Lilija radiologa asistents
Vorobjeva Inga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Yurchenok Elena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Zabrodins Dmitrijs ķirurgs
Zaķe Marina vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Zariņa Anita psihiatrs
Zelča Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvaigzne Liene ārsts