Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Vidzemes slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 250000092
Adrese Jumaras iela 195, Valmiera, Valmieras novads, LV4201
Telefona nr 64202515
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 16.04.1996
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 04.07.1995
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Vidzemes slimnīca, SIA filiāle Rūjienas iela 3, Valka, Valkas novads, LV4701
Vidzemes slimnīca, SIA filiāle Valdemāra iela 26, Rūjiena, Valmieras novads, LV4240

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābelīte Ināra māsas palīgs
Ābelīte Māra māsas palīgs
Aleksis Artūrs ķirurgs
Alena Valērija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Alksne Valda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Alksnīte Līga podologs
Amoliņa Ildze endokrinologs
Ancāne Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andrējeva Sintija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Anspuka Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Anufrijeva Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Apanasjonoka Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apse Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Apšinieks Adrians kardiologs; internists
Āre Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ārgale Iraida biomedicīnas laborants
Ārgale Vēsma kardiologs
Arnolde Anta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Asarīte Vineta māsas palīgs
Asarīte Vita vecmāte
Audere-Balode Māreta otolaringologs
Aumeisters Egons bērnu psihiatrs; psihiatrs
Auniņa Ligita māsas palīgs
Ausmane Inguna alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode; kardiologs; neatliekamās medicīnas ārsts; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Auziņa Lāsma otolaringologs
Auziņa Zenta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Avotiņa Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Baikova Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Baķe Anita māsas palīgs
Balega Ivita māsas palīgs
Bāliņa Inese māsas palīgs
Balode Aiga neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Balode Ilze radiologs
Baltiņa Daila māsas palīgs
Baltiņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bankmane Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bantersone Līga māsas palīgs
Barauska Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Batalauska Vija ginekologs, dzemdību speciālists
Baurovska Rita gastroenterologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Baurovskis Aivars traumatologs, ortopēds
Beiša Lilita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Beķeris Ventis ķirurgs
Belasova Ligita neirologs
Bergmane Antra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bergmane Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Berkolde-Pīre Dace laboratorijas speciālists
Bernovska Vita fizioterapeits
Bērziņa Anda fizioterapeits
Bērziņa Anta internists
Bērziņa Beāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Ieva ārsta palīgs (feldšeris)
Bērziņa Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Bērziņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Bērziņa Terēze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Bērziņa Viola pediatrs; neonatologs
Bērziņa Zinta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņš Andris māsas palīgs
Bieziņš Jānis anesteziologs, reanimatologs; ārsts
Bīraua Maruta māsas palīgs
Biruma Anete otolaringologs
Biseniece Janīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blimhena-Pastare Inese neirologs
Bobiļonoka Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bormotovs Jurijs anesteziologs, reanimatologs
Bortkēviča Sanita ārsta palīgs (feldšeris)
Boša Agnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Boša Jautrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Boša Lauma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Bračka Sniedze neatliekamās medicīnas ārsts; alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Braķe Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Brauna Gunita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Brente Līga māsas palīgs
Brente-Brantiņa Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bulahs Intars radiologs
Buliņa Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čākure Guna radiologa asistents
Caune Jautrīte māsas palīgs
Čečiņa Enija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cekule Vineta vecmāte
Celmiņa Inta māsas palīgs
Centere Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Česle Liene vecmāte
Cherepova Tetiana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ciemiņa Liene ārsts
Ciguze Jāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cinate Ilga māsas palīgs
Cince Gunta māsas palīgs
Cinīte Zaiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dambrova Gita internists; ārsts
Dārziņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Daugule Ketija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Denova Anna ķirurgs
Dimpere Airisa ārsta palīgs (feldšeris)
Dombrovska Anita ārsts
Dombrovska Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drava Aleksandrina dermatologs, venerologs
Drava Dana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dreimane Inga māsas palīgs
Drille Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dubra Iveta māsas palīgs
Dubrova Inta māsas palīgs
Dudele Elita māsas palīgs
Dukure Linda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dumpe Līga oftalmologs
Dundure Sandra māsas palīgs
Dūrena Elīna fizioterapeits
Dzene Madara pediatrs
Džindža Baiba vecmāte
Egle Elīna Medicīnas asistents
Egle Marita māsas palīgs
Eglīte Ilze neonatologs; pediatrs
Eglīte Monta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eglīte Sandija Medicīnas asistents
Eigima Marina māsas palīgs
Eihe Regīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Eisaka Velga oftalmologs
Elksne Eva oftalmologs
Elksne-Dziļuma Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Elksnis Ēriks oftalmologs
Ērgle Gundega Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ērglis Alvis urologs
Eunapu Veronika anesteziologs, reanimatologs
Feoktistova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Finarte Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Freimane Aija neirosonoloģiskā izmeklēšana
Freimane Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Freimane Jolanta radiologs
Freimanis Egīls traumatologs, ortopēds
Frēliha Amanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fūrmane Dace māsas palīgs
Gaiķe Inese fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Gaile Sandra neonatologs
Garbilis Artūrs neirologs
Garsele Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gavrilova Svetlana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Geraņina Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Geruļskis Erlends gastrointestinālā endoskopija
Gineviča Māra otolaringologs
Gobiņa Elīna biomedicīnas laborants
Golovanova Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Golvere Malda māsas palīgs
Gore Alevtina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grabe Anita Dace infektologs
Grandāne Inese ārsta palīgs (feldšeris)
Grāpēna Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grase Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grava Sintija oftalmologs
Grāvelsiņa Zanda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grebūna Vineta ārsta palīgs (feldšeris)
Grigiene Inga māsas palīgs
Grigorjeva Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Griķe Liene neatliekamās medicīnas ārsts
Grīnberga Zanda ārsts; pediatrs
Grise Madara pediatrs; bērnu infektologs
Grīviņa-Vītola Melita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grodne Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Groskopfa Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grundberga Aiva radiologa asistents
Grunte Guna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Gruzdiņa Elza ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Gulbe Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gustavsone Ieva fizioterapeits
Hanzena Inese māsas palīgs
Heidemane Alma māsas palīgs
Horste Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ignatjeva Ilze māsas palīgs
Ikerte Ilze neirologs; neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Iļķēna Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Irkle Agnija uztura speciālists
Ivahiva Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivane Agnese radiogrāfers
Ivanova Ilona māsas palīgs
Ivanova Oksana māsas palīgs
Jākobsone Signe infektologs
Jakovina Rudīte biomedicīnas laborants
Jankauska Tamāra māsas palīgs
Jēkabsone Dace ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Jēkabsone Laila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jēkabsone Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jekale Ita māsas palīgs
Jeļizarova Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jērcīte Sanita māsas palīgs
Jevdokimova Daiva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jolkina Angelina ārsta palīgs (feldšeris)
Juhņeviča Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jukāma Rebeka Baiba ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Jukuma Tatjana māsas palīgs
Jūra Dzintra medicīnas statistiķis
Jurdže Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jurka Liene ginekologs, dzemdību speciālists; ārsts
Juršens Artūrs anesteziologs, reanimatologs; ārsts
Jursone Laura māsas palīgs
Justamente Antra ārsta palīgs (feldšeris)
Kaimiņa Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaimiņa Sabīne vecmāte
Kaimiņš Sandis radiologa asistents
Kaķis Jānis ķirurgs
Kalēja Jolanta māsas palīgs
Kalīte Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Valda māsas palīgs
Kalniņa-Upeniece Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kampe Zeltīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kandavniece Arnita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kanniņa Inese neonatologs
Karāne Liene ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Karitone Maija māsas palīgs
Karlsone Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kaužēna Anete ergoterapeits
Kezika Inta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ķimse Sanda fizioterapeits
Kīna Laine anesteziologs, reanimatologs
Ķiris Valdis narkologs
Kiršblate Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kitnere Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kivkucāne Viktorija māsas palīgs
Klapenkovs Vladislavs ārsta palīgs (feldšeris)
Kļava Valda māsas palīgs
Kļave Liene ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kļaviņa Evita māsas palīgs
Kļaviņa Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kļaviņa Ļubova radiologa asistents
Kļaviņa-Hana Līga Medicīnas asistents
Kločkova-Tolscika Marija anesteziologs, reanimatologs
Klodža Marita fizioterapeits
Knoka Rasma biomedicīnas laborants
Knopkina Madara māsas palīgs
Kociņš Juris ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Koleda Alīna fizioterapeits
Konāne Jana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kontiņa Sniedze vecmāte
Koppele Anita māsas palīgs
Kornete Anna ginekologs, dzemdību speciālists
Kornete Linda fizioterapeits
Kotoviča Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kotoviča Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kovaļenko Rudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovisāre Irita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kozlova Diāna māsas palīgs
Krama Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krastiņa Irina pediatrs
Krasts Dzintars ķirurgs; vispārējā ultrasonogrāfija
Kravale Ieva ārsts; pediatrs
Kravcova Simona neonatologs; pediatrs
Kreice Ilona anesteziologs, reanimatologs
Kreilis Armands anesteziologs, reanimatologs
Kreitenberga Baiba neatliekamās medicīnas ārsts; alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Krīgere Zane ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Krivicka Inguna transfuziologs
Krūkle Klinta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūmiņa Madara māsas palīgs
Krūmiņa Nikola gastroenterologs
Krūmiņš Andis psihiatrs
Krūze Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kubuliņa Una vecmāte
Kuka Egija ārsta palīgs (feldšeris)
Kukjāne Laura fizioterapeits
Kukurīte Ilona māsas palīgs
Kumpiņa Sandra ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Kupriša Antra vecmāte
Kupriša Zaiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kvetkovska Biruta māsas palīgs
Kviļūna Daiga neonatologs
Lāce Iveta masieris
Lāce Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laķe Kristiāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ļaksa Aiva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lakuča Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Landrāte Ginta medicīnas statistiķis
Lapiņa Evita māsas palīgs
Lapiņa Silvija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Lapiņš Gints ginekologs, dzemdību speciālists
Laucis Pēteris rokas ķirurgs; plastikas ķirurgs
Lauga-Tuņina Una bērnu endokrinologs
Lauze Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lazdiņa Jolanta vecmāte
Lece Ērika audiologopēds
Leimane Ilva māsas palīgs
Leiniša Lauma transfuzioloģijas māsa
Lēnmane Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lepiksone Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lepiksons Austris ķirurgs
Levdanska Anna māsas palīgs
Ļevšova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lībiete Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Līcīte Elvita audiologopēds
Līcīte Krista Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lidemane Aira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepiņa Dace medicīnas statistiķis
Liepiņa Sarmīte medicīnas statistiķis
Lietiņa Ieva vecmāte
Lilientāls Edijs māsas palīgs
Lisovska Veronika podologs
Livčāne Evija pneimonologs
Lohina Oksana ārsta palīgs (feldšeris)
Lokmane Ilze onkologs ķīmijterapeits
Lokotko Lija māsas palīgs
Lūciņš Matīss traumatologs, ortopēds
Lukjaņenoks Kristaps neatliekamās medicīnas ārsts
Lukša Alfrēds elektromiogrāfija; neirologs
Lūsa Santa māsas palīgs
Lūse Antoņina vecmāte
Lūse Laura ārsts
Lūsīte Anda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Luste-Eglīte Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lustika Aiva māsas palīgs
Lutere Līga ārsta palīgs (feldšeris)
Mačuks Mareks traumatologs, ortopēds
Majore Gita pediatrs
Majorova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Makarceva Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mālkalne Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Markina Margita māsas palīgs
Markova Signe vecmāte
Mārtiņjēkaba Ieva fizioterapeits
Martinova Vaira elektroencefalogrāfija; neirologs
Martinsons Aigars ķirurgs
Matejs Vjačeslavs māsas palīgs
Matjuškova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mauriņa Marta neatliekamās medicīnas ārsts
Medne Anita anesteziologs, reanimatologs
Medne Veronika vecmāte
Meiere Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Meinerte Agnese radiologa asistents
Melbārde Elza Medicīnas asistents
Mellupe-Bērziņa Inga medicīnas statistiķis
Melne Arnita anesteziologs, reanimatologs
Merca Ginta māsas palīgs
Merca Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mežale Ilga Astrīda anesteziologs, reanimatologs
Mežals Matīss algologs
Mežecka Agita māsas palīgs
Mežule Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Miķele Regīna māsas palīgs
Miķelsone Maija māsas palīgs
Mikuļinoka Sandra laboratorijas ārsts
Mironovska Anna infektologs
Mogutova Cecilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Morozova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Movzeša-Korneta Jeļizaveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Muceniece Ināra ginekologs, dzemdību speciālists
Muceniece Zanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muhina Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muižzemniece Antoņina klīniskais mikrobiologs
Mukāne Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muravska Svetlana māsas palīgs
Murina Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Murīsa Inese biomedicīnas laborants
Mūrniece Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mūrniece Dagmāra pediatrs
Mūsiņa Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Mušperte Indra biomedicīnas laborants
Muste Monta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nāgele-Lūse Inga pneimonologs; internists
Nātra Sandra arodveselības un arodslimību ārsts
Neija Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Neļķe Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņesterova Laila māsas palīgs
Niedzviedze Anita māsas palīgs
Ņikiforova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Nītiņa-Ozoliņa Krista radiologs
Norberte Agita māsas palīgs
Norlinde Agate Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Novicka Tatjana Medicīnas asistents
Ortikova Ilvita Kristīne māsas palīgs
Oša Grēta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ose Līga anesteziologs, reanimatologs
Ostapko Dita Medicīnas asistents
Ozola Dace māsas palīgs
Ozola Guna kardiologs; kardiologs; internists
Ozola Inese māsas palīgs
Ozoliņa Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ozoliņa Inga neonatologs
Ozoliņa Inguna māsas palīgs
Pakalns Jurģis fizioterapeits
Pakule Paula fizioterapeits
Papule Anda audiologopēds
Pasternaka Ilona māsas palīgs
Pavlova Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pāže Laima māsas palīgs
Pērkona Santa ginekologs, dzemdību speciālists
Perro Inga ārsta palīgs (feldšeris)
Pestova Sarmīte māsas palīgs
Pētersone Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pētersone Leila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pētersone Oksana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Piģēna Iveta Nieru aizstājterapijas metode
Pilsnibure Ilze internists; nefrologs
Pinnis Māris radiologs
Pirīte Rota radiologa asistents
Piziks Āvo Miks radiologa asistents
Plaude Gunita māsas palīgs
Poļetelova Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pommere Jolanta ķirurgs
Ponomara Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Poriņa Ginta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Prazdņikova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Priede Ieva fizioterapeits
Pūcīte Baiba ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Pukane Sigita māsas palīgs
Puķīte Ieva bērnu gastroenterologs
Pulciņa Ilva māsas palīgs
Pulkstene Ilva māsas palīgs
Puriņa Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Puriņa Ginta māsas palīgs
Puriņa Kitija vecmāte
Puriņa Santa māsas palīgs
Putniņš Ints sirds ķirurgs
Puzule Ļubova masieris; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Radecka Līga oftalmologs
Rasa Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Raščevskis Dāvis oftalmologs
Raudiņa-Zvirbule Renāte ergoterapeits
Rauska Ināra māsas palīgs
Reinerts Valdis anesteziologs, reanimatologs
Reinfelde Agnese māsas palīgs
Reinfelde Māra radiologa asistents
Reitere Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Repele Zinaīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ribaka Monta anesteziologs, reanimatologs
Ribakova Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa); masieris
Riekstiņa Iveta neonatologs; pediatrs
Rihtere Dace vecmāte
Riža Jānis radiologs
Roģe Ieva pediatrs; bērnu infektologs
Romanovska Elīna anesteziologs, reanimatologs
Roštoka Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozefelde Liene radiologs
Rozena Anete vecmāte
Rozentāls Jānis asinsvadu ķirurgs
Roziņš Arnis ginekologs, dzemdību speciālists
Rucka Liene ārsts
Rudka Ulla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rudzīte Antra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rudzīte Dace māsas palīgs
Rudzīte Jevgenija pediatrs; neonatologs
Rudzīte Laura fizioterapeits
Rudzīte Viktorija neatliekamās palīdzības māsa
Rudzītis Jānis ķirurgs
Rūse Ina vecmāte
Sakne Sandis kardiologs
Saknīte Inta internists; elektrokardiogrāfija; fiziskās slodzes testi ar EKG
Šaldenkina Modrīte māsas palīgs
Šamburova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šaramigina Nataļja vecmāte
Sarma Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šarova Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šatrovska Sanita vecmāte
Savicka Laura fizioterapeits
Seņkova Žanna māsas palīgs
Seržāne Kristīne ergoterapeits
Seržante Ilze neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Šetlere Signe bērnu neirologs
Šibalova Anna ginekologs, dzemdību speciālists
Sibule-Dūjiņa Gunta ārsta palīgs (feldšeris)
Sīka Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Siksaliete Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šilde Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Siliņa Mairita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Siliņa Marta ārsts; neirologs
Sippo Pārsla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sivakova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skangale Sandra māsas palīgs
Šķērsta Hristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skrastiņa Justīne optometrists
Skruļa Evita ārsts
Skudra Inese biomedicīnas laborants
Skudriņa Gunda internists
Šlujeva Maira podologs
Smalkā Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Smeltere-Spulle Zane nefrologs
Smilts Zane fizioterapeits
Smirnova Dace māsas palīgs
Smirnova Evija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Šmite Gunda pediatrs
Šmite Ilze vecmāte
Smoļina Elita pediatrs
Šneiders Kristaps ginekologs, dzemdību speciālists
Šnevele Dinija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sokolovska Diāna Medicīnas asistents
Sola Rita radiogrāfers
Šolmanis Uģis traumatologs, ortopēds
Šorubalko Dace anesteziologs, reanimatologs
Spalviņa Jana māsas palīgs
Spolīte Dženeta ergoterapeits
Sproģe Gita endoskopijas metode māsu praksē
Šteinarte Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Štelca Judīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Štemere Monta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stepanova Indra māsas palīgs
Stilbe Ziedīte māsas palīgs
Štraumane Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strazdiņa Ilze māsas palīgs
Strazdiņa Sandra neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Strazdiņa Savina māsas palīgs
Strujeva Diāna māsas palīgs
Sunepa Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Supe Ingus radiologs
Susekle Aija māsas palīgs
Švāne Mārīte biomedicīnas laborants
Svolaks Edgars mugurkaulāja ķirurgs
Tarakānova Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tēce Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tēraudkalne Santa vecmāte
Tīlena Ligita biomedicīnas laborants
Tiltiņa Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Titova Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Točs Oskars neirologs
Tonne Ieva endokrinologs
Toropova Svetlana māsas palīgs
Trauliņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trībers Dairis ārsta palīgs (feldšeris)
Uibo Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Upeniece Inese ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Upmale Anna Linda ginekologs, dzemdību speciālists
Upmale Ilze anesteziologs, reanimatologs
Urbanoviča Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Urtāns Rihards otolaringologs
Ustrisova Līva māsas palīgs
Vaičus Zanda vecmāte
Vaitaite Daina endokrinologs; ārsts
Vanags Juris oftalmologs
Vantere Aiva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vašuka Elīna internists
Veilande Agnese dermatologs, venerologs
Vējiņa Helēna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vējiņš Mareks urologs
Vērdiņa Tatjana biomedicīnas laborants
Veremeja Jūlija Medicīnas asistents; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Veremeja Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Vēvere Natālija māsas palīgs
Vikse Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīksna Irēna māsas palīgs
Vīksne Paula Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīksne Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vīksne Zvaigznīte traumatologs, ortopēds
Vilima Barba laboratorijas speciālists; biomedicīnas laborants
Vilka Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vilkaite Ļubova māsas palīgs
Vilne Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Viļumsons Normunds kardiologs
Vimba Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Virse Dana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vītola-Dica Arta māsas palīgs
Viziņa Brigita endokrinologs
Volkoviča Vineta ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Volrāts Olafs bērnu ķirurgs
Voroņina Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vorps Dainis urologs
Žagariņa Astra māsas palīgs
Žagariņa Sanita māsas palīgs
Zaķe Inese māsas palīgs
Zālamans Jānis anesteziologs, reanimatologs
Zālīte Iveta māsas palīgs
Zaļkalne Tija onkologs ķīmijterapeits; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Zaļmeža Ieva māsas palīgs
Zariņa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Zariņa Inga sabiedrības veselības ārsts
Žeigure Jugita māsas palīgs
Zeļenkova Regīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zeltiņa Benita neirologs
Zeltiņa Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zeltiņa Ginta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Zeltiņa Guna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zeltiņa Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zemīte Irita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zemzare Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ziemane Aija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ziemele Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ziemiņa Laine Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ziemule Anda māsas palīgs
Zilpauša Ieva neatliekamās palīdzības māsa
Zimova Ilona otolaringologs
Zirne Līga biomedicīnas laborants
Znatnaja Sanita biomedicīnas laborants
Zubovs Mikus masieris
Zumente Ludmila māsas palīgs
Zumente-Šurma Zanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zuša Ravita ārsts; neirologs
Zušmanis Jurģis traumatologs, ortopēds
Zvacka Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvaigzne Ārija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Zvīgulis Ivars traumatologs, ortopēds
Zvirgzdiņa Irita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)