Darbības profils - Cita ambulatorā

VESELĪBAS CENTRS BIĶERNIEKI, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010054211
Adrese Lielvārdes iela 68 Korp. 1, Rīga, LV1006
Telefona nr 67576279
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 05.01.1995
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 10.12.1996
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Alda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleksandroviča Svetlana bērnu ķirurgs
Audere-Balode Māreta otolaringologs
Baltā Māra audiologopēds
Belova Ļubova fizioterapeits
Bērziņa Rolanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Biļkina Silva logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Biteniece Ingrīda ārsta palīgs (feldšeris)
Bļinova Lidija otolaringologs
Buņko Zinaida Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Casno Guna anesteziologs, reanimatologs
Druka Anna masieris
Fjodorova Viktorija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Gžibovska Inese otolaringologs
Hiļevaja Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Karakečba Svetlana zobārsts
Kaufmane Līga fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Klatenberga Ilze audiologopēds
Konstantinova Karīna psihiatrs
Koņuhova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļevska Elīna audiologopēds
Kovaļova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kračkovska Svetlana fizioterapeits
Krauze Laura Anna audiologopēds
Krinkina Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kušķe Sandra otolaringologs
Līce Ineta fizioterapeits
Līcis Oskars fizioterapeits
Mauriņa Anda logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Mauriņa Iveta fizioterapeits
Mežinska Ilze bērnu neirologs
Narodovska Inga ergoterapeits
Ostrikova Olga pediatrs; oftalmologs
Petrova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pošeiko Sabīne zobu higiēnists
Priede Dace ortodonts
Salzemniece Dace masieris; bērnu masieris; fizioterapeita asistents
Sazonova Ella ārsta palīgs (feldšeris)
Skutele Aiva fizioterapeits
Spare Agita masieris
Stodoļņika Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Straume Ramona logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Strauta Luize fizioterapeits
Strode Egita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strode Lidija veselības aprūpes vadības ārsts
Tambovceva Olga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Taukule Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vecvagare Zelma fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts; akupunktūras ārsts
Veidemane Inta masieris
Veseta Una fizioterapeits
Zariņa Aiga bērnu neirologs
Zaula Annika zobu higiēnists