Darbības profils - Cita ambulatorā

VESELĪBAS CENTRS 4, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 10064114
Adrese Grebenščikova iela 1, Rīga, LV1003
Telefona nr 67144031
Kontaktpersona Māris Rēvalds
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 29.03.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 29.03.1994
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA Centrālā Krišjāņa Barona iela 117, Rīga, LV1012
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Atpūtas iela 5, Valdlauči, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV1076
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Baznīcas iela 18, Rīga, LV1010
Veselības centrs 4, SIA filiāle Brīvības 180, LV1012
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Brīvības gatve 410, Rīga, LV1024
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Brīvības iela 108, Rīga, LV1001
Veselības centrs 4, SIA filiāle Brīvības iela 180, Rīga, LV1012
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Brīvības iela 180, Rīga, LV1012
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Bukultu iela 1A, Rīga, LV1005
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Dubultu prospekts 3, Jūrmala, LV2015
Veselības centrs 4, SIA filiāle Duntes 22, LV1005
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Duntes iela 15A, Rīga, LV1005
Veselības centrs 4, SIA filiāle Duntes iela 22, Rīga, LV1005
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Ķīpsalas iela 5, Rīga, LV1048
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Krišjāņa Barona iela 115, Rīga, LV1012
Veselības centrs 4, SIA filiāle Krišjāņa Valdemāra iela 100, Rīga, LV1013
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Lielirbes iela 29, Rīga, LV1046
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Maskavas iela 257, Rīga, LV1019
Veselības centrs 4, SIA filiāle Meistaru iela 43, Valdlauči, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV1076
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Melīdas iela 10, Rīga, LV1015
Veselības centrs 4, SIA filiāle Pērnavas iela 43, Rīga, LV1009
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Pērnavas iela 43C, Rīga, LV1009
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Pulkveža Brieža iela 15, Rīga, LV1010
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Saules iela 37 - 3, Daugavpils, LV5401
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Skanstes iela 50, Rīga, LV1013
VESELĪBAS CENTRS 4, SIA filiāle Talsu iela 39A, Ventspils, LV3602
Veselības centrs 4, SIA filiāle Veselības iela 5, Olaine, Olaines novads, LV2114

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābula Anita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Andreiko Lauma radiologa asistents
Anisimova Jeļena ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Auziņa Kristīne radiogrāfers
Auziņa Kristīne radiologa asistents
Bāne Sanda neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bērza Natālija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Bērza Natālija ginekologs, dzemdību speciālists
Bērziņš Oskars otolaringologs
Bibika Daina radiologa asistents
Būce-Šatoba Ieva anesteziologs, reanimatologs
Budreviča Solveiga kardiologs
Bulmanis Oskars vispārējā ultrasonogrāfija
Bulmanis Oskars gastroenterologs
Bulmanis Oskars internists
Čabaņenko Artjoms neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Dembovska Ināra elektroencefalogrāfija
Dembovska Ināra bērnu neirologs
Dombrovska Kristīne standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Dombrovska Kristīne diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Dombrovska Kristīne ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Dombrovska Kristīne kardiologs
Dombrovska Kristīne internists
Dreiska-Volkova Aija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Drezovs Jānis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Eglīte Jolanta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Eihenbergs Guntis traumatologs, ortopēds
Erenbergs Gunārs radiologs
Erta Gita endokrinologs
Erta Gita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Erta Gita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Ēvele Gita radiologa asistents
Feldmanis Andis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Fjodorova Una ambulatorās aprūpes māsa
Fūrmanis Roberts anesteziologs, reanimatologs
Gaile Aelita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Galandere Liene neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Galanders Kristians anesteziologs, reanimatologs
Galanders Kristians alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Galvanovska Simona fizioterapeits
Glāzere Linda fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Glāzere Linda padziļināta elektrokardiogrāfija
Glāzere Linda kardiologs
Glāzere Linda ehokardiogrāfija
Glāzniece Santa neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Grandāne Inese neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ivanova Tatjana neatliekamās medicīnas ārsts
Jaunozoliņa Līga radiologs
Jeršova Ilona neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Junusova Egija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Junusovs Rustams neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kalinin Artem izvērsta ehokardiogrāfija
Kalinin Artem kardiologs
Kalinin Artem internists
Kalliņa-Kalniņa Diāna anesteziologs, reanimatologs
Kalnīte Gunta standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Kļepikova Olga ambulatorās aprūpes māsa
Koleda Baiba ambulatorās aprūpes māsa
Kopče Iluta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Koševacka Anželika pneimonologs
Kulakova Jeļena fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Kulakova Jeļena kardiologs
Laganovska Inese radiologs
Laizāne Līga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Lapuķe Sandra radiologs
Legzdiņa Inese internists
Lioznovs Andrejs radiologs
Līva Evita alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Līva Evita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Makševica Tatjana neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Makševics Ivars neatliekamās medicīnas ārsts
Makševics Ivars alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Maļinovska Agnese anesteziologs, reanimatologs
Martjuševa Solvita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Matisons Aleksandrs otolaringologs
Medne Agita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Meri Hosams Abu gastroenterologs
Meri Hosams Abu gastrointestinālā endoskopija
Meri Hosams Abu endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Migals Aigars radiologs
Mihailovs Sergejs ķirurgs
Nagaiceva Jekaterina vispārējā ultrasonogrāfija
Nagaiceva Jekaterina endokrinologs
Nagaiceva Jekaterina internists
Narvila Baiba fizioterapeits
Ņemņaseva Anželika neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Novikova Maija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Ogorodņiks Aleksandrs vispārējā ultrasonogrāfija
Ogorodņiks Aleksandrs neirosonoloģiskā izmeklēšana
Ogorodņiks Aleksandrs pediatrs
Otisone Ingūna radiologs
Ozola Elīna selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Ozola Elīna dermatologs, venerologs
Packeviča Dace ambulatorās aprūpes māsa
Paegle Irēna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pavlova Aija radiologa asistents
Pētersone Dace klīniskais fiziologs
Plāte Ramona neatliekamās medicīnas ārsts
Priede Vineta ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Priede Vineta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pūķe Vita neirologs
Radžabova Olga podologs
Raļkeviča Irina radiologa asistents
Razumovs Aleksandrs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Reinšmite Biruta standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Reinšmite Biruta padziļināta elektrokardiogrāfija
Reinšmite Biruta kardiologs
Sapegina Aļona internās aprūpes māsa
Šaripo Vita elektrokardiogrāfija
Šaripo Vita kardiologs
Šaripo Vita ehokardiogrāfija
Silacērpa Maira radiologa asistents
Skotelis Valdis anesteziologs, reanimatologs
Spravņikova Evita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Stepanovs Kaspars radiologs
Strauberga Diāna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Strauberga Diāna ginekologs, dzemdību speciālists
Strazdiņa Ramona podologs
Stumbra-Stumberga Evija reimatologs
Stumbra-Stumberga Evija neirosonoloģiskā izmeklēšana
Stumbra-Stumberga Evija internists
Šulce Inese radiologs
Tarabasa Ruslana neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Tavare Rūta radiologs
Tīruma Ieva neatliekamās medicīnas ārsts
Treine Ligita Gita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Trencis Roberts neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Vaļdena Aleksandra radiologs
Veiss Andris invazīvais radiologs
Veiss Andris radiologs
Venžega Ilze ginekologs, dzemdību speciālists
Vērdiņa Zane radiologs
Vēvere Inga anesteziologs, reanimatologs
Vība Diāna dermatologs, venerologs
Vīdnere Dace radiologa asistents
Vīdnere Dace neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Vigule Alise ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Vigule Alise ginekologs, dzemdību speciālists
Vilkoite Ilona gastroenterologs
Vilkoite Ilona gastrointestinālā endoskopija
Vilkoite Ilona endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Vilkoite Ilona internists
Vizbele Klinta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Zablocka Larisa neirosonoloģiskā izmeklēšana
Zablocka Larisa neirologs
Zablocka Larisa akupunktūras ārsts
Žagare Sandra radiologa asistents
Zaiceva Veronika radiologs
Zandarte Ilze kardiologs
Zandarte Ilze ehokardiogrāfija
Zandarte Ilze internists
Zeps Māris radiologs
Žoržoliani Sofija podologs