Darbības profils - Akūtas monoprofila

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, Valsts SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 10011401
Adrese Duntes iela 22, Rīga, LV1005
Telefona nr 67399300
Kontaktpersona Anita Vaivode
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 14.05.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 14.05.1994
Iestādes darbības profils Akūtas monoprofila
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Solvita ķirurģiskās aprūpes māsa
Ābols Jānis traumatologs, ortopēds
Aleksandrova-Moiseja Ella padziļināta elektrokardiogrāfija
Aleksandrova-Moiseja Ella kardiologs
Aleksandrova-Moiseja Ella internists
Aleksejeva Tatjana ķirurģiskās aprūpes māsa
Alksne Vija operāciju māsa
Andersone Laura traumatologs, ortopēds
Aņenkova Ludmila anesteziologs, reanimatologs
Aņisimova Irina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Antoščenko Anna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Antoščenko Anna fizioterapeits
Avsjaņika Jeļena fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Avsjaņika Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Beigate Iveta padziļināta elektrokardiogrāfija
Beigate Iveta internists
Beigate Iveta arodveselības un arodslimību ārsts
Berģe Jurita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Berne Larisa internās aprūpes māsa
Bērtule Inese radiologs
Bogdanovs Aleksejs anesteziologs, reanimatologs
Bogdanovs Artūrs anesteziologs, reanimatologs
Bogdia Liudmila biomedicīnas laborants
Bogorada Larisa ķirurģiskās aprūpes māsa
Boikova Oksana ķirurģiskās aprūpes māsa
Boltunova Larisa biomedicīnas laborants
Bredele Diāna internās aprūpes māsa
Breide Inese traumatologs, ortopēds
Briuks Kalvis mugurkaulāja ķirurgs
Briuks Kalvis traumatologs, ortopēds
Bruzgule Daiga fizioterapeits
Bruzgule Daiga fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Bukša Anda anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bulāne Ilga operāciju māsa
Burlaka Svetlana ķirurģiskās aprūpes māsa
Caune Anita radiologa asistents
Čerešņeva Jūlija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Čerņavska Ilze radiologs
Čerņavska Inta anesteziologs, reanimatologs
Čerņavska Inta algologs
Cēsniece Linda ķirurģiskās aprūpes māsa
Ciems Modris veselības aprūpes vadības ārsts
Ciems Modris traumatologs, ortopēds
Čingule Inga operāciju māsa
Citaviča Inga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Cunska Ināra ķirurģiskās aprūpes māsa
Dalmatovs Aldis rokas ķirurgs
Dalmatovs Aldis traumatologs, ortopēds
Danileca-Ziediņa Vita ambulatorās aprūpes māsa
Daukste Ilze ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Daukšte Iveta anesteziologs, reanimatologs
Demčenko Vera ķirurģiskās aprūpes māsa
Dmitrijeva Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Dobelis Mareks ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Dobelis Mareks neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Dreimane Ilze anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Dzalbe Anna ķirurģiskās aprūpes māsa
Eglīte Ramona internās aprūpes māsa
Elliņa Agnese fizioterapeits
Eriksone Jolanta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Fedjuņina Oksana ķirurģiskās aprūpes māsa
Fjodorova Nataļja ķirurģiskās aprūpes māsa
Freimanis Laimonis radiologa asistents
Gaile Inita internās aprūpes māsa
Gainutdinovs Oskars tehniskais ortopēds
Gainutdinovs Oskars traumatologs, ortopēds
Galasa Tatjana ķirurģiskās aprūpes māsa
Gavrilova Tatjana ķirurģiskās aprūpes māsa
Gerasimčika Ludmila operāciju māsa
Gibners Rolands mugurkaulāja ķirurgs
Gibners Rolands traumatologs, ortopēds
Glāzere Inese anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Golubeva Diāna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Golubovska Iveta anesteziologs, reanimatologs
Golubovska Iveta algologs
Gončars Valdis traumatologs, ortopēds
Gorovenko Vjačeslavs anesteziologs, reanimatologs
Gotorta Nataļja operāciju māsa
Gramala Ieva anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Grebjonkina Jeļena radiologs
Grigorjana Anna ķirurģiskās aprūpes māsa
Gurdziele Gunta ķirurģiskās aprūpes māsa
Gusakova Margarita operāciju māsa
Gutsunaeva Zareta radiologa asistents
Ilješāns Dainis traumatologs, ortopēds
Irkle Karina ķirurģiskās aprūpes māsa
Isajevs Sergejs patologs
Ivaņko Oksana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ivanova Gaļina ķirurģiskās aprūpes māsa
Jagmane Ilze dietologs
Jagmane Ilze anesteziologs, reanimatologs
Jansone Loreta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jēgers Mārcis traumatologs, ortopēds
Jekimova Agrita radiologa asistents
Jeļzone Lidija radiologa asistents
Jerofejeva Natālija ķirurģiskās aprūpes māsa
Jeromāne Elita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Jevsejeva Ilona kosmētiķis
Jozus Evija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Jumtiņš Andris traumatologs, ortopēds
Jurina Inta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Kalnbērzs Konstantins plastikas ķirurgs
Kalnbērzs Konstantins traumatologs, ortopēds
Kaše-Stūrmane Māra fizioterapeits
Kazūne Sigita anesteziologs, reanimatologs
Klezis Vladimiras traumatologs, ortopēds
Kociņa Vija operāciju māsa
Koļesņikovs Romans neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Korzinova Lidija biomedicīnas laborants
Kovaļčuka Anna ķirurģiskās aprūpes māsa
Krastiņš Kalvis rokas ķirurgs
Krastiņš Kalvis traumatologs, ortopēds
Kravčenko Ārija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kristina Marija ķirurģiskās aprūpes māsa
Krutskiha Vija anesteziologs, reanimatologs
Kucina Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Kurtiša Gunta garīgās veselības aprūpes māsa
Kvjatkovska Indra fizioterapeits
Laizāne Olga ķirurģiskās aprūpes māsa
Lakeviča Maija ķirurģiskās aprūpes māsa
Larka Lilita neirologs
Leglere Gundega anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Līduma Iveta laboratorijas speciālists
Lielmane Airita ķirurģiskās aprūpes māsa
Logina Grieta operāciju māsa
Loginova Izolīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Ļu Igors traumatologs, ortopēds
Majauska Ieva ambulatorās aprūpes māsa
Maksimova Aņa operāciju māsa
Maļaucka Sintija ķirurģiskās aprūpes māsa
Malzubris Mārtiņš traumatologs, ortopēds
Martinsone Teiksma radiologa asistents
Masļeņņikova Antoņina radiologa asistents
Medvedeva Marina transfuziologs
Medvedeva Marina laboratorijas ārsts
Melāne Alīna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Meļņika Ņina ķirurģiskās aprūpes māsa
Meļņikova Nataļja traumatologs, ortopēds
Mieriņa Ināra operāciju māsa
Miščuks Aleksejs anesteziologs, reanimatologs
Miščuks Aleksejs algologs
Moroza Valentīna operāciju māsa
Mustakimova Olga ķirurģiskās aprūpes māsa
Muste Aivars traumatologs, ortopēds
Nagle Evija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Nagle Evija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Naglis Guntis traumatologs, ortopēds
Ņečajeva Jekaterina ķirurģiskās aprūpes māsa
Nikitina Olga operāciju māsa
Ortveina Ilze operāciju māsa
Ostrovska Jeļena neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ozoliņa Santa internās aprūpes māsa
Ozoliņš Emīls fizioterapeits
Ozols Ēriks traumatologs, ortopēds
Paegle Kristīne radiologs
Pavāre Zane traumatologs, ortopēds
Pavārniece Maija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Pavlova Tatjana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Pavlovs Normunds traumatologs, ortopēds
Peregrimova Alla internās aprūpes māsa
Petroviča Nataļja biomedicīnas laborants
Pozņaka Diāna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Priedīte Liene anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Princeva Ņina anesteziologs, reanimatologs
Pūce Andris mugurkaulāja ķirurgs
Pūce Andris traumatologs, ortopēds
Puķītis Miķelis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pupkova Olga ķirurģiskās aprūpes māsa
Pūre Inga internists
Pūre Inga alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Radziņš Mārcis rokas ķirurgs
Radziņš Mārcis traumatologs, ortopēds
Reingolde Laura anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Reitere Inguna operāciju māsa
Repina Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Repņikovs Aleksejs mugurkaulāja ķirurgs
Repņikovs Aleksejs traumatologs, ortopēds
Repša Lauris traumatologs, ortopēds
Riekstiņa Anna ķirurģiskās aprūpes māsa
Riženkova Maija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Rubulis Svens traumatologs, ortopēds
Rudzīte Sandra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rudzīte Sandra garīgās veselības aprūpes māsa
Rumba Evita traumatologs, ortopēds
Rusakova Broņislava garīgās veselības aprūpes māsa
Rutkovska Nataļja anesteziologs, reanimatologs
Sačivko Nataļja ķirurģiskās aprūpes māsa
Salna Gunta fizioterapeits
Šimaše Emma ķirurģiskās aprūpes māsa
Simonova Anna anesteziologs, reanimatologs
Simsone Zane biomedicīnas laborants
Sirmā Daiga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šļahota Māris ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Šmite Gunta transfuziologs
Šmite Gunta laboratorijas ārsts
Solovjova Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Solovjova Jeļena alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Spale Agita ķirurģiskās aprūpes māsa
Sproģe Ilga garīgās veselības aprūpes māsa
Staņa Rūta kardiologs
Staņa Rūta transfuziologs
Stāvause Revita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šteina Ruta bērnu aprūpes māsa
Šteina Signe ķirurģiskās aprūpes māsa
Stepanova Ligita anesteziologs, reanimatologs
Straumane Anna vecmāte
Strauss Egils traumatologs, ortopēds
Studere Agnese fizioterapeits
Studers Pēteris traumatologs, ortopēds
Subotjalo Marina masieris
Suhorukovs Oļegs mugurkaulāja ķirurgs
Suhorukovs Oļegs traumatologs, ortopēds
Šulte Ligita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Švampe Raimonds anesteziologs, reanimatologs
Svolaks Edgars mugurkaulāja ķirurgs
Svolaks Edgars traumatologs, ortopēds
Tenisone Santa ķirurģiskās aprūpes māsa
Terjajevs Igors traumatologs, ortopēds
Tkačenko Vija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Tobiase Vita ķirurģiskās aprūpes māsa
Trušele Zinta ķirurģiskās aprūpes māsa
Trusija Kristīne transfuzioloģijas māsa
Ušarovska Darja radiogrāfers
Ustinova Olga ķirurģiskās aprūpes māsa
Vaitniece Līga fizioterapeits
Valujeva Nataļja ķirurģiskās aprūpes māsa
Vanaga Kristīne ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Vanaga Kristīne ķirurģiskās aprūpes māsa
Vanaga Svetlana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vaska Elena traumatologs, ortopēds
Vēciņa Rota traumatologs, ortopēds
Veide Iveta ķirurģiskās aprūpes māsa
Verhoustinska Marija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vīgante Dace infektologs
Vīgante Dace sabiedrības veselības ārsts
Vīra Dace ķirurģiskās aprūpes māsa
Voilaka Signe neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Vugulis Aigars rokas ķirurgs
Vugulis Aigars traumatologs, ortopēds
Zablocka Tatjana patologs
Zadorožnijs Sergejs traumatologs, ortopēds
Zambrāns Māris traumatologs, ortopēds
Zariņš Uģis traumatologs, ortopēds
Žarova Jeļena operāciju māsa
Zēbolds Silvestris traumatologs, ortopēds
Zīle Silvija ķirurģiskās aprūpes māsa
Zlaminova Inna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zolmanis Matīss traumatologs, ortopēds
Zuke Sarmīte anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Zunda Elīna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)