Darbības profils - Rehabilitācijas iestāde

SANARE-KRC JAUNĶEMERI, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 130064003
Adrese Kolkas iela 20, Jūrmala, LV2016
Telefona nr 67733522
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 13.09.1991
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 13.09.1991
Iestādes darbības profils Rehabilitācijas iestāde
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Brigita fizioterapeits
Adamenko Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apine Ilva audiologopēds
Arhipova Olga ārsts
Augule Baiba fizioterapeits
Aukštikalne Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Avota Ruta Krista ergoterapeits
Bačinska Marina internists; padziļināta elektrokardiogrāfija
Balcerbula Anita neirologs
Bardavska Anna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Beķere Rudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bembere Laura fizioterapeits
Berga Marta fizioterapeits
Bērziņa Gita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts; neirologs
Bobrova Inga māsas palīgs
Bondare Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borisovs Valentīns fizioterapeits
Borska Inga fizioterapeits
Brauna Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Britjko Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cuprika Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dāboliņa Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dobriņina Rita ārsts
Drjanigina Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Duhovska Jana mākslas terapeits
Dumbrovska Iveta ginekologs, dzemdību speciālists
Durnova Nataļja ārsta palīgs (feldšeris)
Džeriņa Katrīna ārsts
Eihenberga Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Erta Gita endokrinologs
Everte Elza fizioterapeits
Evojana Jeļena masieris
Fiļimonova Jeļizaveta fizioterapeits
Fogele Marta fizioterapeits
France Ruta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Freidenberga Dace kardiologs
Gagoņins Valērijs internists
Gajeva Irina internists
Grigorjeva Ludmila audiologopēds
Grobiņa Laima dermatologs, venerologs
Haritončenko Iveta neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Hlevickis Juris ārsts
Ikauniece Vija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ivanāne Laine fizioterapeits
Ivanova Anita māsas palīgs
Ivanovska Tatjana ārsts; fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Jakuboviča Diāna uztura speciālists
Janelsiņa Edīte oftalmologs
Jaškova Ludmila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jelfimova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaliuša Līga māsas palīgs
Kalniņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalnīte Gunta standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Kaļva Artūrs ārsts; dermatologs, venerologs
Kamša Liene ārsts
Kantiņa Iveta fizioterapeits
Karhu Jūlija fizioterapeits
Kļava Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Komkova Jeļena masieris
Korenkovska Anna fizioterapeits
Kovaļovs Sandis ārsts
Kreitenbergs Uģis fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Kriviča Olga radiologs
Kukliča Ingrīda ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Latarceva Viktorija fizioterapeits
Legzdiņa Daiga ārsta palīgs (feldšeris)
Līce Inga Marte mākslas terapeits
Liepa Baiba fizioterapeits
Liepiņa Zane ergoterapeits; ergoterapeits
Loginovs Jaroslavs narkologs; psihiatrs
Loščiņina Svetlana kardiologs
Lukša Līna fizioterapeits
Luste Saiva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lutere Ilze uztura speciālists
Maļecka Viktorija ergoterapeits
Malkiela Elīna osteorefleksoterapeits; neirologs
Martovs Vladimirs ārsts; internists
Mazurs Kārlis fizioterapeits
Mihailovs Almands masieris
Miltiņš Vents ārsts
Minova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mishchenko Kseniya ārsts
Nasirova Gulslu Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Naumova Olga ergoterapeits
Ņikiforova Diana kosmētiķis
Orlovs Oļegs standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Ozola Ērika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paramzins Andrejs fizioterapeits
Pavļenko Juliana Gabriella ārsts
Polonska Raisa māsas palīgs
Pranča Frančeska fizioterapeits
Priede Arnita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Redjkina Irina masieris
Rosicka Alise fizioterapeits
Rozenšteina Ildze neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Salaka Laima vispārējā ultrasonogrāfija
Sebre Elza ergoterapeits
Semjonova Mārīte internists
Šķirus Baiba fizioterapeits
Šnipke Agnese fizioterapeits
Soboļevs Artjoms ārsts
Sproģe-Kalpiņa Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Steļmačonoks Ēriks fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Štolcere Vineta oftalmologs
Strapcāne Laura masieris
Šulca Evelīna Alise fizioterapeits
Šumeiko Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sundukova Ilona fizioterapeits
Tāre Indra masieris
Timoshenko Nadezda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trektere Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa); masāžas metode
Tumašova Lauma audiologopēds
Tumpele Katrīna ergoterapeits
Vaičekone Zanda Eliāna fizioterapeits
Vaivade Inita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Valdmane Anna Lūcija ergoterapeits
Vanaga Ingrīda masieris
Vasiļivs Uģis fizioterapeits
Vasiļjeva Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Veispale Luīze fizioterapeits
Veselska Kateryna oftalmologs
Vēvere Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīka Ieva fizioterapeits
Vojevodina Margarita dermatologs, venerologs; ārsts
Vozņarska Marija fizioterapeits
Zaiceva Ieva māsas palīgs
Zaremba Ilona fizioterapeits
Žarova Ludmila masieris
Zīlīte Anete ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zirnīte Ilze algologs; neirologs