Darbības profils - Rehabilitācijas iestāde

SANARE-KRC JAUNĶEMERI, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 130064003
Adrese Kolkas iela 20, Jūrmala, LV2016
Telefona nr 67733522
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 13.09.1991
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 13.09.1991
Iestādes darbības profils Rehabilitācijas iestāde
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Brigita fizioterapeits
Adamenko Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apine Ilva audiologopēds
Arāja-Mazure Laura fizioterapeits
Arhipova Olga ārsta palīgs (feldšeris)
Augule Baiba fizioterapeits
Aukštikalne Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bačinska Marina internists; padziļināta elektrokardiogrāfija
Balcerbula Anita neirologs
Beķere Rudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Berga Marta fizioterapeits
Bērziņa Astrīda ārsta palīgs (feldšeris)
Bērziņa Gita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts; neirologs
Bikovska Elina fizioterapeits
Bondare Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borska Inga fizioterapeits
Brante Zanda Eliāna fizioterapeits
Brauna Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bundzeniece Olita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čerņikova Žanna ārsts
Dāboliņa Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dobriņina Rita ārsts
Duhovska Jana mākslas terapeits
Dumbrovska Iveta ginekologs, dzemdību speciālists
Durnova Nataļja ārsta palīgs (feldšeris)
Erta Gita endokrinologs
Everte Elza fizioterapeits
Evojana Jeļena masieris
France Ruta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Freidenberga Dace kardiologs
Gagoņins Valērijs internists
Grigjane Ilona fizioterapeits
Grigorjeva Ludmila audiologopēds
Grobiņa Laima dermatologs, venerologs
Haritončenko Iveta neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Hlevickis Juris ārsts
Ikauniece Vija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ivanāne Laine fizioterapeits
Ivanova Rita ārsts
Ivanovska Tatjana ārsts; fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Jakuboviča Diāna uztura speciālists
Janelsiņa Edīte oftalmologs
Jaškova Ludmila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jēkabsone Lija ārsta palīgs (feldšeris)
Jelfimova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaliuša Līga māsas palīgs
Kalnīte Gunta standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Kalnozola Iluta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaļva Artūrs ārsts
Kamša Liene ārsts
Kantiņa Iveta fizioterapeits
Karhu Jūlija fizioterapeits
Komkova Jeļena masieris
Korenkovska Anna fizioterapeits
Kovaļovs Sandis ārsts
Kreitenbergs Uģis fiziskās slodzes testi ar EKG
Kriviča Olga radiologs
Kukliča Ingrīda ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Kuļijeva Agrita māsas palīgs
Latarceva Viktorija fizioterapeits
Ļebedeva Natālija ārsts
Legzdiņš Andris radiologs
Liepiņa Zane ergoterapeits; ergoterapeits
Loginovs Jaroslavs psihiatrs; narkologs
Loščiņina Svetlana kardiologs
Lukša Līna fizioterapeits
Luste Saiva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lutere Ilze uztura speciālists
Maļecka Viktorija ergoterapeits
Malkiela Elīna osteorefleksoterapeits; neirologs
Mazurs Kārlis fizioterapeits
Meiere Irēna radiologa asistents
Meldere Marina ergoterapeits
Millere Anna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Milošs-Miloša Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miltiņš Vents ārsts
Minova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mishchenko Kseniya ārsts
Nagaiceva Jekaterina internists; endokrinologs
Nasirova Gulslu Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņikiforova Diana kosmētiķis
Orlovs Dāvids ārsts
Ozola Ērika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paramzins Andrejs fizioterapeits
Petrušina Sandra audiologopēds
Pranča Frančeska fizioterapeits
Priede Arnita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rosicka Alise fizioterapeits
Rozenšteina Ildze neirologs
Salaka Laima vispārējā ultrasonogrāfija
Saldons Andris masieris
Savčenko Larisa ārsta palīgs (feldšeris)
Sebre Elza ergoterapeits
Semjonova Mārīte internists
Sproģe-Kalpiņa Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stavrova Oļesja zobu higiēnists
Steļmačonoks Ēriks fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Strapcāne Laura masieris
Šumeiko Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Timoshenko Nadezda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trektere Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tumpele Katrīna ergoterapeits
Utinane Zane ārsts
Vaivade Inita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vanaga Ingrīda masieris
Vasiļjeva Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Veispale Luīze fizioterapeits
Vēvere Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vēvere Zane ārsta palīgs (feldšeris)
Vojevodina Margarita dermatologs, venerologs; ārsts
Vozņarska Marija fizioterapeits
Zaremba Ilona fizioterapeits
Žarova Ludmila masieris
Zīlīte Anete ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zirnīte Ilze neirologs; algologs