Darbības profils - Cita ambulatorā

Rīgas veselības centrs, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010001535
Adrese Kaņiera iela 13, Rīga, LV1063
Telefona nr 67260077
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 25.07.2014
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 14.07.2014
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Rīgas veselības centrs, SIA Centrālā Spulgas iela 24, Rīga, LV1058
Rīgas veselības centrs, SIA filiāle Imantas 8. līnija 1 Korp. 1, Rīga, LV1083
Rīgas veselības centrs, SIA filiāle Kokles iela 12, Rīga, LV1002
Rīgas veselības centrs, SIA filiāle Mežrozīšu iela 43 - 1, Rīga, LV1016
Rīgas veselības centrs, SIA filiāle Sēlpils iela 15, Rīga, LV1007
Rīgas veselības centrs, SIA filiāle Slimnīcas iela 2 - 1A, Rīga, LV1016

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aprupe Gunta ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Babicka Vija padziļināta elektrokardiogrāfija
Bjornsone Jana ginekologs, dzemdību speciālists
Bode Ilze arodveselības un arodslimību ārsts
Bogatova Svetlana zobārsts
Bokučava Sergo ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Cakare Inga otolaringologs
Čakova Dace vecmāte
Čistjaka Marija traumatologs, ortopēds
Daugavvanaga Anita ārsts
Dembovska Ināra bērnu neirologs; bērnu neirologs
Doliete Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dolženko Žanna ergoterapeits
Dreiblate Dina logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Eniņa Gunta ginekologs, dzemdību speciālists
Gaidule-Logina Dita bērnu alergologs
Glodena Iveta zobu higiēnists
Gluščenko Valentīna fizioterapeits
Ince Svetlana bērnu alergologs
Ivanova Anastasija fizioterapeits
Ivanova Fatinija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jordane-Pļavniece Ērika fizioterapeits
Jurkeviča Ņina fizioterapeita asistents
Kalniņa Ilona pediatrs
Kirika Jeļena fizioterapeits
Kirillova Alīna uztura speciālists
Kokoreviča Elvita fizioterapeits
Kramiča Ksenija dermatologs, venerologs
Krauča Margarita neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem; pediatrs; vispārējā ultrasonogrāfija
Krauze Modra ķirurgs
Kudeika Inese fizioterapeits
Kurkeviča Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurmeļova Jevgēnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuzņecova Marina audiologopēds
Mahnova Skaidrīte pediatrs
Maslovska Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mauriņa Anda logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Mišina Svetlana fizioterapeita asistents
Osīte Violeta fizioterapeits
Osmane Aija oftalmologs
Pakalna Ita alergologs
Pakļenkova Irina zobārsts
Proveja Svetlana fizioterapeits
Pumpure Ināra fizioterapeits
Raičuka Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Reinvalde Agnese optometrists
Saidjaševa-Zajaca Jeļizaveta ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Šakele Marija neirologs
Sazonova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ščegoļevs Andrejs bērnu reimatologs; asinsvadu ultrasonogrāfija; reimatologs
Simanovska Tatjana ginekologs, dzemdību speciālists
Smirnova Oksana zobārsta asistents
Sokolovs-Karijs Oļegs otolaringologs
Sotņikova Svetlana fizioterapeits
Šperliņš Ingvalds masieris
Štokmane Vita optometrists
Stoļarova Anda ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Striguna Lilija zobārsts
Švekle Inese bērnu ķirurgs
Šveklis Juris bērnu ķirurgs
Tarasjuka Svetlana padziļināta elektrokardiogrāfija
Tīrmane Marita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Vasiļjeva Jekaterina dermatologs, venerologs
Voika Olga radiologs
Ždanova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zepa Gunta radiologs
Zukule Līga masieris
Zvaigzne Irina zobārsta asistents