Darbības profils - Lokāla

Siguldas slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 801600003
Adrese Lakstīgalas iela 13, Sigulda, Siguldas novads, LV2150
Telefona nr 67973973
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 30.12.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 30.12.1994
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Siguldas slimnīca, SIA filiāle Ziedu iela 5 - 1, Sigulda, Siguldas novads, LV2150

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aišpure Santa māsas palīgs
Aišpurs Normunds anesteziologs, reanimatologs
Aksiks Igors neiroķirurgs
Amosova Kristina pediatrs
Andersons Renarts fizioterapeits
Antonišķis Harijs ārsts
Apsīte Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Babičeva Marina vecmāte; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baltruka Astrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bane Aija radiologa asistents
Bārtulis Pauls anesteziologs, reanimatologs
Bendzelovska Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Benefelde Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Iveta vecmāte
Bērziņš Ardis anesteziologs, reanimatologs
Bērziņš Ģirts traumatologs, ortopēds
Birka Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blaua Ingūna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Blūmiņa Vija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Bočkareva Madara Emīlija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bogdanova Nora radiologs
Bolmane Inese ķirurgs
Borovska Marika neonatologs; pediatrs
Briede Kitija ārsta palīgs (feldšeris)
Brūmane Aiva ārsts
Bukina Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buļbiks Egīls radiologs
Butāne Katrīna ārsts
Čakša Kintija fizioterapeits
Ceple Dina ginekologs, dzemdību speciālists
Cibuļska Anita audiologopēds
Čiževska Sigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Damane Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Dance Aiva audiologopēds
Danče Zaiga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Drauga Liene vecmāte
Dravante Joanna vecmāte
Dudareva Svetlana radiogrāfers
Dzelzīte Sarmīte radiologs
Eglītis Matīss fizioterapeits
Epermane Māra radiologs
Ertmane Lilita ginekologs, dzemdību speciālists
Ezeriņa Inga neonatologs
Gelderiņa Elīna ārsts
Gintere Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Golubeva Agija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grieze Māra vecmāte
Gūtmane Anna pediatrs
Helda Renāte endokrinologs
Hološa Velta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Horste Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Hotņanskis Igors anesteziologs, reanimatologs
Ivanova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanovs Kirils urologs
Jačmenkina Madara pediatrs
Jakušenoka Daiga ergoterapeits
Jansone Evelīna fizioterapeits
Jansons Kārlis fizioterapeits
Jasone Ineta neonatologs
Jurginauska Linda onkologs ķīmijterapeits
Kačalova Ilona ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kaļeņikova Liliāna vecmāte
Kalniņa Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kanniņa Inese pediatrs; neonatologs
Kārkliņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kārkliņa Inguna oftalmologs
Kārkliņa Ketlīna vecmāte
Kauliņa Līga vecmāte
Kazlauska Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kide Sandra pediatrs
Kirovāne Ārija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķīse Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Klāne-Kaulača Arta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļaviņa Intra vecmāte
Kļimoviča Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kļuškina Poļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kozlovskis Oļegs ķirurgs
Krauze Modra ķirurgs
Kreicberga Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūmiņliepa Līva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kumpiņa Sandra ginekologs, dzemdību speciālists
Kurkliete Ilona anesteziologs, reanimatologs
Lagūna Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laizāne Grēta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lakotko Daina ārsta palīgs (feldšeris)
Lapčinskis Jurands masieris
Lapiņa Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Lapiņa Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapsa Sintija ķirurgs
Lediņa Sandra ārsts
Liepiņa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Liepiņa Līga neirologs
Logina Laura plastikas ķirurgs
Loginova Oksana ārsts
Lubūze Liene fizioterapeits
Luņins Romans ķirurgs
Mačuks Ronalds onkoloģijas ginekologs
Martinsone Maija ķirurgs
Mežeckis Māris radiologs terapeits
Mikova Aija vecmāte
More-Jaroslavceva Jekaterīna pediatrs
Muiženika Paula vecmāte
Murāne Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nasteviča Anta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Neļķe Ligita radiologa asistents
Niedre Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nikolajeva Jeļena radiologs terapeits
Novicka Ligita fizioterapeita asistents
Ose Līga anesteziologs, reanimatologs
Ozola Alise masieris
Ozola Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa Elīna neiroķirurgs
Ozolniece Zane ginekologs, dzemdību speciālists
Paegle Ilona narkologs; psihiatrs
Penēze Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Pētersone Indra fizioterapeits
Ponomarjovs Konstantīns ārsta palīgs (feldšeris); masieris
Pūcīte Baiba ginekologs, dzemdību speciālists
Puriņa Kitija vecmāte
Puriņa-Liberte Katrīna ārsts
Ramane Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Raslava Dita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Raupa Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Remerte Daina fizioterapeits
Reniņa Baiba fizioterapeits
Repele Ance pediatrs
Rotberga Aiga ginekologs, dzemdību speciālists
Rudzinska Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rudzīte Inga otolaringologs
Sālījuma Rita anesteziologs, reanimatologs
Sāmīte Ilze oftalmologs
Ščegoļeva Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Seske Rita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Šidlovska Sanita vecmāte
Siliņš Ints torakālais ķirurgs
Siļķe Valdis ķirurgs; ķirurgs
Širova Kristiāna ergoterapeits
Skripko Ruzanna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Smane Liene pediatrs
Solovjova Tatjana pediatrs
Soste Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Špaks Artjoms torakālais ķirurgs
Starikovs Mihails anesteziologs, reanimatologs
Staškuna Inese māsas palīgs
Stepanovs Kaspars radiologs
Štolcere Alīna masieris; fizioterapeits
Strazdiņš Māris neiroķirurgs
Strunda Guna radiologa asistents
Suhorukovs Vadims ķirurgs
Šušpanovs Kristians ginekologs, dzemdību speciālists
Šveklis Juris bērnu ķirurgs
Tamane Sandra ginekologs, dzemdību speciālists
Tamane Valda vecmāte
Tārs Juris otolaringologs
Tauriņa Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tetere Iveta podologs
Tiebierdieiev Oleksandr neonatologs
Ūdre Sanita anesteziologs, reanimatologs
Uškeneka Iveta zobārsta asistents; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vadze Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vagale Ināra fiziskās slodzes testi ar EKG; internists
Valaine Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Valdmane Inese vecmāte
Varblane-Venere Zane audiologopēds
Veinberga Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Anita masieris
Vītola Ļubova pediatrs
Vītola Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola-Slaidiņa Agrita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Voldiņa Rita vecmāte
Zaļaiskalna Zane fizioterapeits
Žarinovs Juris ķirurgs
Žarova Ludmila sirds ķirurgs
Zelgalve Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Žvīgure Inga fizioterapeits