Darbības profils - Lokāla

Rīgas 2. slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 10020302
Adrese Ģimnastikas iela 1, Rīga, LV1004
Telefona nr 67607260
Kontaktpersona Jānis Petronis
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 14.03.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 14.03.1994
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aleksejeva Svetlana uztura speciālists
Alksnis Jānis bērnu gastroenterologs
Alksnis Jānis endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Alksnis Jānis pediatrs
Ancāne Natālija ķirurģiskās aprūpes māsa
Ančupāne Ināra Marija dermatologs, venerologs
Ansabergs Jānis invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija
Ansabergs Jānis pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija
Ansabergs Jānis neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Ansabergs Jānis sirds ķirurgs
Antonova Svetlana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Baikova Anna vecmāte
Bogdanova Nadežda operāciju māsa
Bogdanova Nora radiologs
Brenča Rita fizioterapeits
Briede Eva ķirurģiskās aprūpes māsa
Buharijeva Nadežda biomedicīnas laborants
Cehmeistere Laima neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Čerņadjeva Mārīte Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Čerņadjeva Mārīte bērnu aprūpes māsa
Černusa Sarma fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Černusa Sarma masieris
Ciekure Madara operāciju māsa
Cvirko Irina ķirurģiskās aprūpes māsa
Dāle Gunta ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Dāle Gunta ginekologs, dzemdību speciālists
Dārznieks Jānis traumatologs, ortopēds
Dimante Kristīne radiogrāfers
Dimante Kristīne radiologa asistents
Doroščenko Ņina internās aprūpes māsa
Drozda Sofija radiologa asistents
Ērgle Iluta biomedicīnas laborants
Ertmane Inta ķirurģiskās aprūpes māsa
Fišere Liene ķirurģiskās aprūpes māsa
Fozekoša Tamāra ķirurģiskās aprūpes māsa
Frišava Terēze ergoterapeits
Gaile Aira biomedicīnas laborants
Gavrilova Ludmila ķirurģiskās aprūpes māsa
Gavronska Maija internists
Gavronska Maija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Gluhovska Svetlana radiologa asistents
Goba Anna fizioterapeits
Gomoņecs Aleksejs anesteziologs, reanimatologs
Gorjačko Edgars sporta ārsts
Graubiņa Iveta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Grigorjeva Žanna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Grizane Diāna tehniskais ortopēds
Jakovļeva Olga operāciju māsa
Jankovska Dzintra anesteziologs, reanimatologs
Jēgere Daina Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Jēgere Daina neirosonoloģiskā izmeklēšana
Jēgere Daina algologs
Jēgere Daina neirologs
Jukonis Juris traumatologs, ortopēds
Jureviča Miroslava anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kalēja Everita ķirurģiskās aprūpes māsa
Kapļa Nataļja endokrinologs
Kapļa Nataļja internists
Karpenko Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Kaugere Silvija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Keselis Jānis traumatologs, ortopēds
Kļaveniece Tamāra ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Kļaveniece Tamāra transfuzioloģijas māsa
Kļaveniece Tamāra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Konona Svetlana biomedicīnas laborants
Kovaļevskis Jegors traumatologs, ortopēds
Kovaļevskis Jegors alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Krauze Linda anesteziologs, reanimatologs
Krūze Ingrīda ķirurģiskās aprūpes māsa
Kucina Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Kūle Vēsma anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lange Ilona internās aprūpes māsa
Ļegkaja Jeļena operāciju māsa
Lepins Andris traumatologs, ortopēds
Ļiņovs Viktors radiologs
Lioznovs Andrejs radiologs
Lukaševa Ludmila operāciju māsa
Maļinovska Tatjana biomedicīnas laborants
Metlāne Zinaida radiologs
Mise Lolita ķirurģiskās aprūpes māsa
Misiņa Ilga anesteziologs, reanimatologs
Muceniece Santa ķirurģiskās aprūpes māsa
Neļķe Māris Fizikālās terapijas metode
Neļķe Māris masieris
Ņikiforova Anna anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Nimrods Guntis traumatologs, ortopēds
Onzule Linda fizioterapeits
Orleāne Inga padziļināta elektrokardiogrāfija
Orleāne Inga anesteziologs, reanimatologs
Orleāne Inga internists
Pašina Anastasija ķirurģiskās aprūpes māsa
Petronis Jānis veselības aprūpes vadības ārsts
Petronis Jānis traumatologs, ortopēds
Petronis Sandris traumatologs, ortopēds
Petrova Svetlana anesteziologs, reanimatologs
Pilders Pēteris psihiatrs
Piterova Tatjana internās aprūpes māsa
Ploskaja Nataļja anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Priede Inga ķirurģiskās aprūpes māsa
Pūce Ieva anesteziologs, reanimatologs
Pūka Dzintra anesteziologs, reanimatologs
Putāne Zane internās aprūpes māsa
Razāns Raimonds anesteziologs, reanimatologs
Reinšmite Biruta standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Reinšmite Biruta padziļināta elektrokardiogrāfija
Reinšmite Biruta kardiologs
Rezevska Lienīte ambulatorās aprūpes māsa
Rikmane Maija anesteziologs, reanimatologs
Romaņenko Nikolajs traumatologs, ortopēds
Roze Baiba ķirurģiskās aprūpes māsa
Rozenberga Dita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Ručevska Solvita fizioterapeits
Sabaļauska Danute internās aprūpes māsa
Šadrina Ludmila ķirurģiskās aprūpes māsa
Šapars Pjotrs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Šapkus Linda fizioterapeits
Ščitaite Ona anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šīmane Dace ambulatorās aprūpes māsa
Sīpols Edgars traumatologs, ortopēds
Skaldere Raimonda laboratorijas ārsts
Skrule Ligita radiologs
Sļepiha Valentīna operāciju māsa
Sosārs Dāvis radiologs
Stelcere Kristīne ķirurģiskās aprūpes māsa
Stepanova Ginta radiologs
Stikuts Aigars eksperts
Stikuts Aigars ķirurgs
Straumēna Indra fizioterapeits
Straumēna Indra fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Stroganovs Pāvels ķirurgs
Stūrīte-Svolaka Sabīne ķirurģiskās aprūpes māsa
Šumere Anastasija radiologs
Tomilina Dace ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Tretjaka Inese anesteziologs, reanimatologs
Tuļikova Tamāra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Uzuliņa Austra radiologa asistents
Valuha Valerija internās aprūpes māsa
Vanaga-Pakejeva Irina laboratorijas speciālists
Vanaga-Pakejeva Irina biomedicīnas laborants
Vasiļjeva Jeļena operāciju māsa
Vegners Tomass fizioterapeits
Vīksna Maira ķirurģiskās aprūpes māsa
Vinogradova Tatjana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Volka Ilze radiologs
Volkova Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Zariņš Leons traumatologs, ortopēds
Zellāns Andulis traumatologs, ortopēds
Zemītis Ārons masieris
Žīgure Jolanta ķirurģiskās aprūpes māsa
Žīgure Jolanta ambulatorās aprūpes māsa
Zīle Sandija operāciju māsa
Zuika Vēsma biomedicīnas laborants
Zuja Valentīna radiologa asistents