Darbības profils - Lokāla

Rīgas 2. slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010020302
Adrese Ģimnastikas iela 1, Rīga, LV1004
Telefona nr 80200991
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 14.03.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 14.03.1994
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa-Smerdeva Juta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleksejeva Svetlana uztura speciālists
Ameļčenkova Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ametere Valda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ancāne Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ančupāne Ināra Marija dermatologs, venerologs
Baikova Anna vecmāte
Bakuleva Mariia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bašķe Dina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Batkovska Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baumane Linda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Beķere Elīna radiologa asistents
Bekmane Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Gunta medicīnas statistiķis
Bērziņš Reinis radiologa asistents
Bodrovs Dmitrijs traumatologs, ortopēds
Boiko Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Boluža Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bondarenko Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bosjuka Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brenča Rita fizioterapeits
Bricis Rihards ārsts
Burbo Ērika fizioterapeits
Buta Inese māsas palīgs
Ceilerta Sintija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čekaļina Natālija māsas palīgs
Ceriņa Elita māsas palīgs
Čerņadjeva Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Černusa Sarma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Chubenko-Anderson Marina māsas palīgs
Cibuļska Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cīrule-Dambe Lelde uztura speciālists
Cvirko Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dāle Gunta ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Dārznieks Jānis traumatologs, ortopēds
Dimante Kristīne radiologa asistents; radiogrāfers
Dimitrijeva Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dmitrichenko Antonina māsas palīgs
Dombrovska Biruta māsas palīgs
Drobotenko Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dubrovska Irēna māsas palīgs
Dubynin Oleksii anesteziologs, reanimatologs
Džabijeva Viktorija anesteziologs, reanimatologs; algologs
Elksne Zinta anesteziologs, reanimatologs
Fišere Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fjodorova Aļona māsas palīgs
Fjodorova Una Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fomina Sarmīte māsas palīgs
Fozekoša Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Freimane Katrīna traumatologs, ortopēds
Gavrilova Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gavronska Maija internists; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Goba Anna fizioterapeits
Gomoņecs Aleksejs algologs
Grabovska Dagnija ārsts
Graubiņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Grauduma Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grīnberga Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grišāne Natālija māsas palīgs
Grizane Diāna tehniskais ortopēds
Grosberga Agnese māsas palīgs
Guļtjajeva Nataļja anesteziologs, reanimatologs
Hahela Aleksandra māsas palīgs
Heimane Ilze māsas palīgs
Hladchenko Olesia anesteziologs, reanimatologs
Ignatova Inna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Indriševica Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Jakubovska Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jaundžeikars Aigars māsas palīgs
Jegorova Ligita māsas palīgs
Jekimova Taisija māsas palīgs
Jirgensone Taiga māsas palīgs
Juhmane Svetlana radiologa asistents
Jukonis Juris traumatologs, ortopēds
Jumiķe Inta māsas palīgs
Jureviča Miroslava Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kalēja Everita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalvāne Inta māsas palīgs
Kalve Daniela fizioterapeits
Kamenska Jekaterina ārsts
Kanapiene Dina māsas palīgs
Kapļa Nataļja endokrinologs
Karašauska Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Karnīte Rita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Karole Velta māsas palīgs
Karpova Vasylyna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kartenko Antoņina māsas palīgs
Kaugere Silvija internists
Ķemere Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Keselis Jānis traumatologs, ortopēds
Klauča Nataļja māsas palīgs; ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kļaviņš Oto Krists masieris
Kokoreviča Svetlana māsas palīgs
Komarov Oleksandr traumatologs, ortopēds
Komarova Inga anesteziologs, reanimatologs
Kopitkova Viktorija radiologa asistents
Koroļova Juta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kosa Silvija Skaidrīte māsas palīgs
Kotkova Kristīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kovaļevska Marina ārsta palīgs (feldšeris); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļevskis Jegors traumatologs, ortopēds
Kožaro Liena māsas palīgs
Kramēns Mareks fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Krasta Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krastiņa Ramona māsas palīgs
Krējere Inga medicīnas statistiķis
Krīgere Ligita māsas palīgs
Krivenko Jūlija radiologs
Krūze Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kucina Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Kudlāne Ginta radiologs
Kuka Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kūle Vēsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Labāne Lelde Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lāce Ramona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laiko Kaspars Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Laivacuma Dace māsas palīgs
Laķe Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lange Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Larionova Ruslana ārsta palīgs (feldšeris)
Lastiņa Dzintra māsas palīgs
Laugalis Dainis ārsta palīgs (feldšeris)
Lazdāne Jolanta ārsts; traumatologs, ortopēds
Ļegkaja Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Legzdiņš Atis ārsts
Leone-Mākulēna Santa medicīnas statistiķis
Lepins Andris traumatologs, ortopēds
Līdmane Ingrīda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ļiņovs Viktors radiologs
Lioznovs Andrejs radiologs
Ļitvinko Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lukašēvičs Matīss internists
Lūsiņa Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lutere-Žurate Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maltuvniece Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maļugina Ināra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Martinova Jūlija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Masaļska Eva uztura speciālists
Meire Terēze ergoterapeits
Melega Irada ārsts
Mertena Inga māsas palīgs
Metlāne Zinaida vispārējā ultrasonogrāfija
Mihailovskis Ruslans ārsts
Miķele Santa ārsts
Mikucka Agija māsas palīgs
Mironovs Staņislavs neirofiziologs; ārsts
Mogila Ruta māsas palīgs
Muceniece Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Neibarte Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Neļķe Māris masieris; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņikiforova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Nimrods Guntis traumatologs, ortopēds
Onckule Sandra māsas palīgs
Onzule Linda fizioterapeits
Orleāne Inga padziļināta elektrokardiogrāfija; anesteziologs, reanimatologs
Orlova-Freiberga Irina māsas palīgs
Ose Anita māsas palīgs
Ozola Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ozola Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozols Reinis traumatologs, ortopēds
Paegle Anna Valērija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Paegle Edgars māsas palīgs
Pakalne Ruta māsas palīgs
Pašina Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pastare Iveta māsas palīgs
Pastore Laura radiogrāfers
Petkune Dārta Laura radiologa asistents
Petronis Jānis traumatologs, ortopēds
Petronis Sandris traumatologs, ortopēds
Petrova Svetlana anesteziologs, reanimatologs
Petrovska Anna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Pilders Pēteris psihiatrs
Piterova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Platacis Vitālijs ārsta palīgs (feldšeris)
Plokste Una ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Popkova Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Porietis Jānis ārsts
Priede Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pūce Ieva anesteziologs, reanimatologs
Puišo Alīna radiogrāfers
Pūka Dzintra anesteziologs, reanimatologs; transfuziologs
Puziņa Ina māsas palīgs
Razāns Raimonds anesteziologs, reanimatologs
Reinšmite Biruta ehokardiogrāfija; kardiologs; elektrokardiogrāfija
Renemane Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rogožņikovs Aleksejs masieris
Romaņenko Nikolajs traumatologs, ortopēds
Rotberga Solveiga māsas palīgs
Roviča Maija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Roze Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozenberga Dita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rozenfelde Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ručevska Solvita fizioterapeits
Sabaļauska Danute Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saļņikovs Mihails ārsts; traumatologs, ortopēds
Šamšura Aleksandrs traumatologs, ortopēds
Šapkus Linda fizioterapeits
Ščitaite Ona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šedjko Ieva māsas palīgs
Sedlenieks Bruno Ingus internists
Šeldere Inese māsas palīgs
Shvydkyi Oleksandr traumatologs, ortopēds
Šīmane Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sīpols Edgars traumatologs, ortopēds
Sīpols Rihards ārsts; traumatologs, ortopēds
Šitova Anastasija uztura speciālists
Sļepiha Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Šmeiksta Silva māsas palīgs
Sosārs Dāvis radiologs
Spručs Roberts anesteziologs, reanimatologs
Štālhuts Mikus traumatologs, ortopēds
Šteinberga Laura māsas palīgs; ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stelcere Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Straumēna Indra fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Strautiņa Dina māsas palīgs
Stūrīte-Svolaka Sabīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šumere Anastasija radiologs
Suraka Valērija laboratorijas speciālists
Švalbe Valentīna ārsta palīgs (feldšeris)
Tarasova Anastasija radiologs
Tēcis Mārtiņš traumatologs, ortopēds
Tikiņa Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Titovs Ričards ārsts
Tokmancevs Sergejs radiologa asistents
Tomaševiča Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tomilina Dace ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Tretjaka Inese anesteziologs, reanimatologs
Triščenkova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trivaškeviča Dace sporta ārsts
Tuļikova Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Turkins Raitis traumatologs, ortopēds
Upmale Dina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ūsāne-Skrule Ligita radiologs
Vabale Andra audiologopēds
Vasiļjeva Ingūna radiogrāfers
Vasiļjeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Vennere Līga ārsta palīgs (feldšeris)
Vīksna Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vīksne Aina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīksne Roberts anesteziologs, reanimatologs
Vinogradova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Voita Ieva infektologs
Volka Ilze vispārējā ultrasonogrāfija
Volkova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vorontsova Valentyna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zaldāka Inga māsas palīgs; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zariņa Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zellāns Andulis traumatologs, ortopēds
Želve Kristina ārsta palīgs (feldšeris)
Zemītis Ārons masieris; fizikālās terapijas metode; radiologa asistents
Zīle Sandija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Žitņeva Irina māsas palīgs
Zuja Valentīna radiologa asistents
Žuka Elīna ārsts