Darbības profils - Lokāla

Rīgas 1. slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010020301
Adrese Bruņinieku iela 5, Rīga, LV1001
Telefona nr 67366375
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 09.04.1999
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 09.04.1999
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abdelmasī Sabri gastrointestinālā endoskopija; gastroenterologs
Adamenoka Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ādamsone Solvita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Adoviča Alise otolaringologs
Afremoviča Rasma radiogrāfers
Agadzhanyan Artem fizioterapeits
Aksiks Igors neiroķirurgs
Aleksejeva Svetlana uztura speciālists
Alsviķe Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Anarkulova Linda ārsts
Ancāne Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andersone Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andrejevska Ilona zobu higiēnists
Antonova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Antonovs Antons anesteziologs, reanimatologs
Apine Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Apsīte Ieva zobārsts
Apsīte Ketija kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Ašitoka Austra ginekologs, dzemdību speciālists
Astašenko Anna zobu higiēnists
Atslēdziņa Laila dermatologs, venerologs
Audriņa Anna masieris
Aumeistere Ance ginekologs, dzemdību speciālists
Auna Aiva Aiga zobārsts
Avota Aija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Avota Larisa Žanete Māsa (vispārējās aprūpes māsa); masieris; bērnu masāžas metode
Avotiņa Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Avotiņa Gita endokrinologs; internists
Avsjaņika Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Avstreihs Arturs ārsts
Babajeva Jūlija māsas palīgs
Badajeva Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balcere Kristīne standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs; internists
Bāliņš Armands urologs
Baltacis Kārlis medicīnas fiziķis
Bankava Santa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Baranovs Sergejs ārsta palīgs (feldšeris)
Baranovska Ināra veselības aprūpes statistiķis
Baumane Solvita Fizikālās terapijas metode
Beijere Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Beirovs Viesturs māsas palīgs
Beķere Gunta internists
Bekiša Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beloglazova Elita zobārsts
Berezovskis Reinis anesteziologs, reanimatologs
Bernharde Valda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērtiņa Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērts Ineta ķirurgs
Bērziņa Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Silvija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Beybutova Ramina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Birkenfelde Santa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bisenieks Juris māsas palīgs
Blankenfelde-Blankfelde Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Blūma-Meščerjakova Kristiāna fizioterapeits
Blumberga Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blumfelde Ieva ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Boberenko Natālija arodveselības un arodslimību ārsts; ārsts
Bodnieks Edgars internists; dietologs; gastroenterologs
Bogatova Svetlana zobārsts
Boks Ainārs ķirurgs
Bondare-Ansberga Vanda dermatologs, venerologs
Borisova Yuliya Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bricis Raimonds neiroķirurgs
Briede Māra oftalmologs
Broša Maija Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Bulāne Beāte fizioterapeits
Būmeistere Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čamane Dina māsas palīgs
Čapule Alla standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Caruka Roza Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Caunīte Agnija ginekologs, dzemdību speciālists
Čehoviča Marija neirologs; bērnu neirologs; elektroencefalogrāfija
Celmiņa Madara dermatologs, venerologs
Černova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Chepizhenko Nadiia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Chernichenko Olha neirologs
Chubenko-Anderson Marina māsas palīgs
Cikovska Sarmīte pediatrs; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Čirkova Nataļja nefrologs; vispārējā ultrasonogrāfija; internists
Čubare Evelīna Sendija fizioterapeits
Cudzanovska Ludmila māsas palīgs
Čurakova Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Daine-Loža Inese otolaringologs; ārsts
Daize Ieva ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Dambrova Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Danilāne Inga neirologs
Danylchenko Nataliya gastroenterologs
Darmoroza Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deine Egita urologs
Deksne Asnāte fizioterapeits
Deksne Jūlija dermatologs, venerologs; selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Deližanova Dace ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Demidova Anastasija zobārsts
Demidova Benita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Deņisova Natālija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Deņkoviča Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dermaka Alise fizioterapeits
Dērveniece Andra dermatologs, venerologs
Dežurova Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dolgareva Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Doncovs Aleksandrs urologs
Dorči Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dorofejeva Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Doroško Jeļizaveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Dovbiša Jūlija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dovgopoļika Irina radiologa asistents
Drāke Lauma fizioterapeits
Dreimane Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drēviņa Sandra fizioterapeits
Drīksne Maija zobārsts
Drobotenko Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzene Guna bērnu neirologs; pediatrs
Dzene Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzērve Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ekšteins Gatis masieris
Elce Zenta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Elksne Eva oftalmologs
Elksne Inga uztura speciālists
Evansa Irina anesteziologs, reanimatologs; algologs
Evart Aksana ginekologs, dzemdību speciālists
Ezeriņa Anete dermatologs, venerologs; selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Farbere Jeļena ķirurgs
Feldmane Santa fizioterapeits
Feoktistova Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fiļinceva Tatjana arodveselības un arodslimību ārsts
Fiļins Jurijs urologs
Filippova Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Fiņaka Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Finks Andris radiologs
Fjodorova Aļona māsas palīgs
Fleija Ieva internists; pneimonologs; bronhoskopija
Fofanova Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fogele Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fogelis Arnis traumatologs, ortopēds
Freiberga Anželika māsas palīgs
Gaidamoviča Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gaile Ivonna zobārsts
Galvane Elīna zobārsts
Gapoņenko Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gavars Ivars māsas palīgs
Gemega Zoja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gilis Daiņus kardiologs; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; padziļināta elektrokardiogrāfija
Gintere Māra elektroencefalogrāfija; neirologs
Glāzere Linda padziļināta elektrokardiogrāfija; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Gluza Olga ergoterapeits
Gorbača Jana otolaringologs
Gordijenko Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Gornova Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grabovska Dagnija ārsts
Grandāne Ineta zobu tehniķis
Granovska Jekaterina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Grausa Dace otolaringologs
Grebjonkins Vitālijs standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; kardiologs
Grečaņuka Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gricaja Margarita optometrists
Grigoroviča Valentīna māsas palīgs
Griķe Irina kardiologs; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Griķis Kārlis kardiologs
Grinfelde Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grīsle Ineta pneimonologs
Groma Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gromova Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grotupe Dzirkstīte radiologs
Gruba Katerina anesteziologs, reanimatologs
Grūbe Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gudina-Salkova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gulbe Līga ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Gustapa Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Haberkorne Kristīne ergoterapeits
Hansone Silvija kardiologs; padziļināta elektrokardiogrāfija; ehokardiogrāfija
Hartmane Ilona veselības aprūpes vadības ārsts; dermatologs, venerologs
Heimane Ilze māsas palīgs
Hočenkova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hotņanska Ilona algologs; ārsts
Hotņanskis Igors anesteziologs, reanimatologs
Hramcova Tatjana māsas palīgs
Hudjakova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Īlena-Piterniece Laila fizioterapeits
Indrāne Maruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Indrikova Ilze dermatologs, venerologs
Isaičeva Leontīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Isaienko Olha ārsta palīgs (feldšeris)
Ivančenko Ludmila infektologs; hepatologs
Ivanova Ina oftalmologs
Ivanova Margarita fizioterapeits
Ivanovs Ņikita anesteziologs, reanimatologs
Ivanovskis Vadims radiologs
Ivdra Iveta dermatologs, venerologs
Jankovska Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jankovska Elīna dermatologs, venerologs
Jaunozola Dace ārsts
Jaunušane Inguna zobārsts
Jazlovecka Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jēkabsone Heidija masieris
Jermacāne Inese māsas palīgs
Joffe Adiks ārsts
Jozapaite Silva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Judina Diana anesteziologs, reanimatologs
Jurjāne Nora neirologs
Kaire Nikola Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaļinkina Iļmira internists; arodveselības un arodslimību ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kaļinovska Nadežda anesteziologs, reanimatologs
Kalnačs Dainis fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kalnbērza-Ribule Zaiga fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kalniņa Beāte zobārsta asistents
Kalniņa Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kalniņa Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa-Muraška Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kaļva Artūrs dermatologs, venerologs
Kalyniuk Iryna radiologs
Kapeika Ilona radiologs
Karantajers Matīss neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; kardiologs
Kārkliņa Ilvita fizioterapeits
Karro Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kasmynina Tatiana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaufelde Sanita zobārsts
Ķiece Anda zobārsta asistents
Ķiece Daina zobārsta asistents
Ķikāne Liene ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kikuste Ilze internists; gastrointestinālā endoskopija; gastroenterologs
Kipenska Jevgeņija ķirurgs
Kipiani Anna vecmāte
Kiršteine Arita zobu higiēnists
Kļackina Frīda Fizikālās terapijas metode
Kļava Evita zobārsta asistents
Klēšmits Ēriks endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); ķirurgs
Kļimčuks Sergejs ķirurgs
Kociņa Ligija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kočujevska Lilija zobu higiēnists
Kokaja Inga dermatologs, venerologs
Kolpaka Samanta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Komarova Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Komarovs Artjoms radiogrāfers
Konovalova Angelina dermatologs, venerologs
Konrāde Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Konstantinova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kools Boriss neiroķirurgs
Kopitkovs Vladislavs radiologs
Korogodova Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korolevska Ksenia anesteziologs, reanimatologs
Kostina Iryna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļevska Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kožemjako Oksana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kozhokar Nataliia ārsta palīgs (feldšeris)
Kozlovska Anita kardiologs; internists; elektrokardiogrāfija
Krauce-Ozola Elīna dermatologs, venerologs
Kremešnaja Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kretaine Zane ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krēziņa Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Krivmanis Edgars anesteziologs, reanimatologs
Krontāle Luāna masieris
Krūmiņa Vija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krūmiņa-Beļska Evija zobu higiēnists
Krumoviča Svetlana zobārsta asistents
Krupeņko Nataļja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krūskopa Liene fizioterapeits
Kūciņš Dainis māsas palīgs
Kuka Santa radiologa asistents; zobārsta asistents
Kukule Rita ginekologs, dzemdību speciālists
Kulačenkova Nataļja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kulakova Jeļena klīniskais fiziologs; kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; skrīninga elektrokardiogrāfija
Kulakovs Aleksandrs fizioterapeits
Kuļikova Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kumsārs Indulis ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs
Kuņicka Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kuprina Jūlija dermatologs, venerologs
Kurašova Svetlana māsas palīgs
Kurtiša Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurylo Iryna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; endokrinologs
Kusiņa Inta dermatologs, venerologs
Kuzma Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuzmane Anda māsas palīgs
Kuzņecova Jeļena fizioterapeits
Lāce Inga bērnu kardiologs; ehokardiogrāfija; pediatrs
Laduss Arnis kardiologs
Laganovska Agnese ergoterapeits
Laiviņa Aļona zobārsta asistents
Laiviņa Inita māsas palīgs
Lasenberga Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Latgale Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Laudere Ilze Laila radiologs
Lauga-Tuņina Una bērnu endokrinologs; pediatrs; endokrinologs
Laukmane Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Laukmanis Alvis urologs
Lazdiņa Aija ārsta palīgs (feldšeris)
Leitāne Smaida zobārsta asistents
Leja Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leleivaite Laima Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leščinska Ligita fizioterapeits
Levenšteine-Sandere Milana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Liepa Māra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Liepiņa Diāna neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana; bērnu neirologs
Liepiņa Irīna ķirurgs
Liepiņa Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Liepiņa Kristīne fizioterapeits
Lindermane Ausma ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Lipstoka Ilze zobu higiēnists
Lisenko Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lismanis Aigars ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs
Ļišņova Alīna oftalmologs
Lisovaja Ija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Logašina Jekaterina anesteziologs, reanimatologs
Lokenbaha Māra logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Lopateckis Dmitrijs transfuziologs
Losbergs Kristaps zobārsta asistents
Lose Vlada radiologa asistents
Lovcova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lubgāne Marina anesteziologs, reanimatologs
Lukincovs Sergejs ārsts
Lukjančiks Deniss neirologs
Lukjanova Lineta ķirurgs
Luškovska Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Macuļēviča Ita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Magone Linda fizioterapeits
Majore Līga endoskopijas metode māsu praksē
Maksimova Feodora Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Malakhova Iryna neirologs; fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Maļevskis Andrejs urologs
Maļinovska Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maļinovska Olga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Mālniece Gerda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mančinska Iveta logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Manžosa Marinika ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Marhele Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Martinsone Ļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mārtuža Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maslobojeva Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Maštalers Maksims ārsts
Matroze Vēsma radiogrāfers
Matuseviča Valentīna māsas palīgs
Mazvērsīte Indira ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Meidrops Kristiāns sirds ķirurgs
Meileha Daniela audiologopēds
Melbārde Andra ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Melberga Liene ķirurgs
Melne Vita urologs
Meļņikova Natālija fizioterapeits
Mertena Inga māsas palīgs
Meteļica Arnita ergoterapeits
Mētra Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Metuma Vita ergoterapeits
Mežzīle Elīna otolaringologs
Mickeviča Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mieze Rasma radiologs
Mihalovska Dace ārsts
Mihejeva Nataļja masieris
Mikažāns Ingmārs dermatologs, venerologs
Mikitina Ludmila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mikulāne-Dzelzkalēja Sabīne ergoterapeits
Milta Sandra dermatologs, venerologs
Mironova Jeļena kardiologs; fiziskās slodzes testi ar EKG; ehokardiogrāfija
Misāne Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mišina Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mišurinskiha Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Molčāne Alīna oftalmologs
Molčāne Kristīne pneimonologs
Molčanovs Aleksejs ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mošenoka Jekaterina dermatologs, venerologs
Muskare Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Muškudiani Polina optometrists
Narbute Inga diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; kardiologs
Naudiņš Edgars ārsts
Nazarova Serafima fizioterapeits
Ņefjodova Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņekrasova Anta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nikolājeva Evija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Nikolajevs Igors ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Norvelis Edvīns urologs
Novikova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Olekša Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Olkhovska Zhanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Omeļčenko Aleksandrs traumatologs, ortopēds
Ošāne Asnāte standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Ose-Bērziņa Dārta dermatologs, venerologs
Osko Raisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ostapenko Larisa alergologs
Ozola Inese māsas palīgs
Ozola Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ozola Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa Ieva elektromiogrāfija; neirologs
Ozoliņa Maruta Marta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņš Henrijs neiroķirurgs
Paidere Irēna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Panteļejeva Aleksandra dermatologs, venerologs
Pastore Laura radiogrāfers
Pastore Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavāre Maruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavārs Andrejs ķirurgs
Pavlova Jelizaveta dermatologs, venerologs
Pavloviča Terēze ārsts
Pavļuka Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pazeičuka Anastasija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Pelēcis Georgijs traumatologs, ortopēds
Pelne-Bērziņa Ilze psihiatrs
Peltonena Skaidrīte endokrinologs; internists
Peskova Svetlana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Petakova Inga māsas palīgs
Pētersone Andra māsas palīgs
Pētersone Elīna zobārsts
Pētersons Raivis fizioterapeits
Petrikova Irina māsas palīgs
Petrova Svetlana anesteziologs, reanimatologs
Petrovska Anna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Piļupa Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pipare Ieva fizioterapeits
Pitena Lizete fizioterapeits
Pivņenko Rudīte otolaringologs; polisomnogrāfijas metode
Platača Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Platkājis Ardis radiologs
Pluša Sandra māsas palīgs
Poduhoviča Jeļena ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ginekologs, dzemdību speciālists
Poduškina Teresa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pontāga Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Popkovs Vjačeslavs ķirurgs
Pošeiko Sabīne zobu higiēnists
Posokhova Olena anesteziologs, reanimatologs
Presņecova Svetlana māsas palīgs
Priede Inita oftalmologs
Priedeslaipa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Priedīte Lelde ārsta palīgs (feldšeris)
Princevs Aleksejs dermatologs, venerologs
Princevs Eduards dermatologs, venerologs
Prudāns Ivars ķirurgs
Puga Ilva zobu higiēnists
Puļkina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Purmalis Mārtiņš radiologs
Purniņa Jolanta dermatologs, venerologs
Pūrvietis Rūdolfs radiogrāfers
Putne Svetlana neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija; kardiologs
Putniņa Baiba ķirurgs
Putrinska Līga zobu higiēnists
Rācene Laura ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Rafaliuk Iryna ārsta palīgs (feldšeris)
Raice Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ramāne Aija zobārsts
Raščevskis Dāvis oftalmologs
Rātfeldere Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ratobiļska Svetlana padziļināta elektrokardiogrāfija; kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Reinberga Lelde dermatologs, venerologs
Reinholde Ilze internists
Reinika Sanda ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Rektiņa Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Revunova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Riekstiņa Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rituma Gunita podologs
Rode-Kļaviņa Evija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rogova Viktorija dermatologs, venerologs
Romāne Agrita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Romane Andra otolaringologs
Romankeviča Liene zobu higiēnists
Rozalinska Inguna māsas palīgs
Roze Inese fizioterapeits
Roze Rūdolfs diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Rube Irēna radiologa asistents
Rubina Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rudzīte Evija endokrinologs
Rudzīte Māra zobārsts
Saba Māris ķirurgs
Sachkovska Liubov Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sačuka Svetlana anesteziologs, reanimatologs
Sadovska Natalija māsas palīgs
Sahura Tetiana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saidjaševa Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šalgunova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sapats Valdis traumatologs, ortopēds
Šapovalova Elita onkologs ķīmijterapeits
Sarma Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sauka Irēna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Šaule Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savicka Ināra radiologa asistents
Ščegoļeva Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ščerbakova Aļona ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ščurs Anatolijs gastrointestinālā endoskopija
Šeldere Santa fizioterapeits
Selecka Zenta māsas palīgs
Semjonova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Seržants Gunārs ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Šibarenkova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Silava-Karapetjana Florija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Silgaile-Pavāre Inese zobārsts
Siliņa Ieva fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Siliņa Inese veselības aprūpes statistiķis
Siliniece Aija zobārsts
Siņicina Svetlana urologs
Sirmā Emīlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skačkauska Krista zobārsta asistents
Skaida Aivars narkologs; psihiatrs
Šķēle Loreta fizioterapeits
Škļevska Alla ārsts; internists; algologs
Skorodumovs Andrejs neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Skride Andris diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Skrinda Velga radiologa asistents
Skurate Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Škute Anita māsas palīgs
Šlosberga Ingrīda radiologs
Smetaņina Irēna māsas palīgs
Šmidberga Beatrise ārsts
Smilga-Veide Annika ergoterapeits
Smirnova Aļesja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Smirnova Teresa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmite Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Šneidere Monta fizioterapeits
Snipe Dace otolaringologs
Snipe Kaspars ķirurgs; vispārējā ultrasonogrāfija
Solovjova Kira ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; internists; arodveselības un arodslimību ārsts
Sondore Dace kardiologs; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Spalva-Gubina Kristīne standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; kardiologs; padziļināta elektrokardiogrāfija
Spēlmane Lelde ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Spinga Uģis neiroķirurgs
Spiridonova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Sproģis Juris ķirurgs
Spuris Kārlis ķirurgs
Stabulniece Māra standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; kardiologs
Starikovs Mihails anesteziologs, reanimatologs
Šteinerte Vanda fizioterapeits
Stepanovs Jurijs ķirurgs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Stolse Zita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Straumane Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Straume Santa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Straume Zane gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija
Strazdiņa Arta radiologs
Strazdiņa Kristīne ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Štrenge Kārlis kardiologs
Strupka Ilze māsas palīgs
Stuķēna Inga internists; kardiologs
Stumbra-Stumberga Evija reimatologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Suhoručkina Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šultmane Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sūniņa Jana māsas palīgs
Šušerte Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šuvalova Marina anesteziologs, reanimatologs
Švampe Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Svece Anna māsas palīgs
Šveika Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Švirkste Ineta zobārsta asistents
Svolaka Arta Ieva ārsts
Tama Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tarane Anna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Tarasova Marina māsas palīgs
Tāse Ilze fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts; pediatrs
Tauriņa Sintija vecmāte
Tīcmane Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Tihomirova Jekaterina medicīnas iekārtu inženieris
Timofejevs Mihails ķirurgs
Timošenko Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Titāns Vilnis bērnu ķirurgs
Tolkačeva Inese fizioterapeits
Tomberga-Ciematniece Elīna mākslas terapeits; fizioterapeits
Tračuma Elīna anesteziologs, reanimatologs
Tračums Ilmārs ķirurgs; torakālais ķirurgs
Travkova Irina oftalmologs
Trendeckis Viktors anesteziologs, reanimatologs
Tropa Natālija māsas palīgs
Tugaja Anna māsas palīgs
Tūmiņa Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Tupureina Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Turla Pēteris urologs
Uldriķe Guna māsas palīgs
Umnova Larisa internists
Umnovs Aleksandrs kardiologs; fiziskās slodzes testi ar EKG
Upeniece Ilze dermatologs, venerologs
Upīte Ināra radiologa asistents
Upīte Simona sporta ārsts
Užāne Gunta bērnu neirologs; pediatrs
Vabeļs Genrihs zobārsts
Vacika Lija ārsta palīgs (feldšeris)
Valaine Sanita māsas palīgs
Vanadziņa Baiba zobārsts; ortodonts
Vasiļevskis Edgars anesteziologs, reanimatologs; algologs
Vaska Inga ortodonts
Vatvare-Sokolovska Gerda masieris
Vecvagare Inguna homeopāts
Veibere Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Veitnere Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Verbicka Larisa oftalmologs
Vēvere Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīksna Luīze fizioterapeits
Vildere Astrīda radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Vilmane Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Virse Agita zobārsta asistents
Višņevska Alise fizioterapeits
Vītola Ieva zobārsts
Vladova Radmila ārsts
Voitkeviča Olga fizioterapeita asistents
Volkova Anastasija zobārsta asistents
Volkova Ilona oftalmologs
Volkova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Volrāte Inese masieris
Zālīte Anete fizioterapeits
Zālīte Evija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; kardiologs; internists
Zandersone Linda neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Zarecka Olga fizioterapeits
Žarinova Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žarinova Liāna dermatologs, venerologs
Žarinovs Juris ķirurgs
Zaripova Zarina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zarubina Jeļena kardiologs
Zauerhagena Jana anesteziologs, reanimatologs
Ždanoviča Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zdanovskis Nauris invazīvais radiologs; radiologs
Žemčugova-Bērziņa Antoņina ārsts
Žemerkina Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zevaliča Tatjana fizioterapeita asistents
Ziediņa-Sprance Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zīle Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Žinkova Olga māsas palīgs
Zīrupa Helga māsas palīgs
Zīverte Agate ārsts
Zjurikova Ņina māsas palīgs
Zlakomanova Nataļja ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Zlobina Natālija transfuziologs; anesteziologs, reanimatologs
Zonne Brigita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zubare Tatjana zobārsts
Žukova Oksana anesteziologs, reanimatologs; algologs
Zvaigznone Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zviedre-Zvilna Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē