Darbības profils - Lokāla

Rīgas 1. slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010020301
Adrese Bruņinieku iela 5, Rīga, LV1001
Telefona nr 67366375
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 09.04.1999
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 09.04.1999
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abdelmasī Sabri endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); gastroenterologs
Abula Aija radiologa asistents
Adamenoka Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ādamsone Solvita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Adoviča Alise otolaringologs
Afremoviča Rasma radiogrāfers
Agadzhanyan Artem fizioterapeits
Akimkina Anna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Aksiks Igors neiroķirurgs
Alksnis Jānis pediatrs; bērnu gastroenterologs
Alsviķe Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ancāne Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andersone Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andrejevska Ilona zobu higiēnists
Antonova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Antonovs Antons anesteziologs, reanimatologs
Apine Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Apīne Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apsīte Ieva zobārsts
Ašitoka Austra ginekologs, dzemdību speciālists
Astašenko Anna zobu higiēnists
Atslēdziņa Laila dermatologs, venerologs
Audriņa Anna masieris
Aumeistere Ance ginekologs, dzemdību speciālists
Auna Aiva Aiga zobārsts
Avota Aija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Avota Larisa Žanete Māsa (vispārējās aprūpes māsa); masieris; bērnu masāžas metode
Avotiņa Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Avotiņa Gita endokrinologs; internists
Avsjaņika Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Avstreihs Arturs ārsts
Babajeva Jūlija māsas palīgs
Balcere Kristīne standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs; internists
Bāliņš Armands urologs
Baltacis Kārlis medicīnas fiziķis
Bankava Santa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Baranovs Sergejs ārsta palīgs (feldšeris)
Baranovska Ināra veselības aprūpes statistiķis
Baumane Solvita Fizikālās terapijas metode
Beijere Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Beirovs Viesturs māsas palīgs
Beķere Gunta internists
Beketova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beloglazova Elita zobārsts
Berezovskis Reinis anesteziologs, reanimatologs
Bernharde Valda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērtiņa Daiga ārsta palīgs (feldšeris)
Bērts Ineta ķirurgs
Bērziņa Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Silvija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Birkenfelde Santa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Blankenfelde-Blankfelde Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Blūma Kristiāna fizioterapeits
Blumfelde Ieva ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Boberenko Natālija arodveselības un arodslimību ārsts
Bodnieks Edgars dietologs; gastroenterologs; internists
Bogatova Svetlana zobārsts
Boks Ainārs ķirurgs
Bondare-Ansberga Vanda dermatologs, venerologs
Braže Ivars ārsts
Bražņevica Velga arodveselības un arodslimību ārsts
Bricis Raimonds neiroķirurgs
Briede Māra oftalmologs
Broša Maija Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Būmeistere Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čamane Dina māsas palīgs
Čapule Alla standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Caruka Roza Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Caunīte Agnija ginekologs, dzemdību speciālists
Čehoviča Marija neirologs; bērnu neirologs; elektroencefalogrāfija
Celmiņa Madara dermatologs, venerologs
Černova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Chernichenko Olga neirologs
Chubenko-Anderson Marina māsas palīgs
Cikovska Sarmīte ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; pediatrs
Čirkova Nataļja nefrologs; vispārējā ultrasonogrāfija; internists
Čubare Evelīna Sendija fizioterapeits
Cudzanovska Ludmila māsas palīgs
Čurakova Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Daine-Loža Inese otolaringologs; ārsts
Daize Ieva ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Dambrova Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Danilāne Inga neirologs
Danylchenko Nataliya gastroenterologs
Deine Egita urologs
Deksne Asnāte fizioterapeits
Deksne Jūlija dermatologs, venerologs
Deližanova Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Demidova Anastasija zobārsts
Demidova Benita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Deņisova Natālija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Deņkoviča Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dermaka Alise fizioterapeits
Dērveniece Andra dermatologs, venerologs
Dežurova Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dolgareva Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Doncovs Aleksandrs urologs
Dorči Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dorofejeva Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Doroško Jeļizaveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Dovbiša Jūlija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dovgopoļika Irina radiologa asistents
Drāke Lauma fizioterapeits
Drēviņa Sandra fizioterapeits
Drīksne Maija zobārsts
Drobotenko Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dudko Inna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzene Guna pediatrs; bērnu neirologs
Dzene Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzērve Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Eindorfa Sarma māsas palīgs
Eislere Dzintra māsas palīgs
Elce Zenta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Elksne Eva oftalmologs
Elksne Inga uztura speciālists
Erdmane Aiga māsas palīgs
Evansa Irina anesteziologs, reanimatologs; algologs
Evart Aksana ginekologs, dzemdību speciālists
Ezeriņa Anete dermatologs, venerologs
Farbere Jeļena ķirurgs
Feldmane Santa fizioterapeits
Fiļinceva Tatjana arodveselības un arodslimību ārsts
Fiļins Jurijs urologs
Filippova Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Fiņaka Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Finks Andris radiologs
Fleija Ieva internists; pneimonologs; bronhoskopija
Fofanova Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fogele Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fogelis Arnis traumatologs, ortopēds
Freiberga Anželika māsas palīgs
Gaidamoviča Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Galvane Elīna zobārsts
Gapoņenko Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gārša Ingus neiroķirurgs
Gavars Ivars māsas palīgs
Gemega Zoja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gintere Māra elektroencefalogrāfija; neirologs
Gluza Olga ergoterapeits
Gončarjonoka Anna reimatologs
Gorbača Jana otolaringologs
Gordijenko Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Gornova Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grabovska Dagnija ārsts
Grandāne Ineta zobu tehniķis
Granovska Jekaterina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Grebjonkins Vitālijs diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Grečaņuka Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gricaja Margarita optometrists
Grigoroviča Valentīna māsas palīgs
Griķis Kārlis kardiologs
Grīnberga Vita māsas palīgs
Grinfelde Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grīsle Ineta pneimonologs
Groma Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gromova Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grotupe Dzirkstīte radiologs
Gruba Katerina anesteziologs, reanimatologs
Grūbe Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gudina-Salkova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gustapa Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hansone Silvija kardiologs; padziļināta elektrokardiogrāfija; ehokardiogrāfija
Hartmane Ilona veselības aprūpes vadības ārsts; dermatologs, venerologs
Heimane Ilze māsas palīgs
Hočenkova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hotņanska Ilona ārsts
Hotņanskis Igors anesteziologs, reanimatologs
Hramcova Tatjana māsas palīgs
Iļčenko Nikola Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Īlena-Piterniece Laila fizioterapeits
Indrāne Maruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Indrikova Ilze dermatologs, venerologs
Isaičeva Leontīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Isaienko Olha ārsta palīgs (feldšeris)
Ivanova Elena dermatologs, venerologs
Ivanova Ina oftalmologs
Ivanova Liāna māsas palīgs
Ivanova Margarita fizioterapeits
Ivanovs Ņikita anesteziologs, reanimatologs
Ivanovskis Vadims radiologs
Ivdra Iveta dermatologs, venerologs
Jankovska Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jankovska Elīna dermatologs, venerologs
Januškēviča Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jaunozola Dace ārsts
Jaunušane Inguna zobārsts
Jazlovecka Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Joffe Adiks neirologs
Jozapaite Silva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Judina Diana anesteziologs, reanimatologs
Jurjāne Nora neirologs
Kaļinkina Iļmira arodveselības un arodslimību ārsts; internists; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kaļinovska Nadežda anesteziologs, reanimatologs
Kalnačs Dainis fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kalnbērza-Ribule Zaiga fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kalniņa Beāte zobārsta asistents
Kalniņa Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kalniņa Kristīna fizioterapeits
Kalniņa Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa-Muraška Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaļva Artūrs dermatologs, venerologs
Kapeika Ilona radiologs
Karro Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kasmynina Tatiana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaufelde Sanita zobārsts
Ķiece Anda zobārsta asistents
Ķiece Daina zobārsta asistents
Ķikāne Liene ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kikuste Ilze internists; gastrointestinālā endoskopija; gastroenterologs
Kipenska Jevgeņija ķirurgs
Kipiani Anna vecmāte
Ķirsis Arnolds Ervīns ķirurgs
Kiršteine Arita zobu higiēnists
Kļackina Frīda Fizikālās terapijas metode
Kļava Evita zobārsta asistents
Kļaviņš Oto Krists masieris
Klēšmits Ēriks endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); ķirurgs
Kļimčuks Sergejs ķirurgs
Kociņa Ligija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kočujevska Lilija zobu higiēnists
Kokaja Inga dermatologs, venerologs
Kolpaka Samanta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Komarova Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kone Līga fizioterapeits
Konstantinova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kools Boriss neiroķirurgs
Kopitkovs Vladislavs radiologs
Korogodova Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korolevska Ksenia anesteziologs, reanimatologs
Kovaļevska Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kožemjako Oksana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kozlovska Anita kardiologs; internists; elektrokardiogrāfija
Kramiča Ksenija ārsts
Kremešnaja Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kretaine Zane ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krēziņa Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Krīgere Ruta neirologs
Krivmanis Edgars anesteziologs, reanimatologs
Krontāle Luāna masieris
Krūmiņa Vija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krūmiņa-Beļska Evija zobu higiēnists
Krumoviča Svetlana zobārsta asistents
Krupeņko Nataļja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krūskopa Liene fizioterapeits
Kūciņš Dainis māsas palīgs
Kuka Santa radiologa asistents; zobārsta asistents
Kukule Rita ginekologs, dzemdību speciālists
Kulačenkova Nataļja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kulakova Jeļena klīniskais fiziologs; skrīninga elektrokardiogrāfija; kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Kuļikova Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kumsārs Indulis diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; kardiologs
Kuņicka Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kuprina Jūlija dermatologs, venerologs
Kurylo Iryna ārsts
Kusiņa Inta dermatologs, venerologs
Kuzma Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuzmane Anda māsas palīgs
Lāce Inga bērnu kardiologs; ehokardiogrāfija; pediatrs
Laganovska Agnese ergoterapeits
Lasenberga Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Latgale Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Laudere Ilze Laila radiologs
Lauga-Tuņina Una bērnu endokrinologs; pediatrs; endokrinologs
Laukmane Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Laukmanis Alvis urologs
Leglere Gundega Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Leitāne Smaida zobārsta asistents
Leja Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lejiņa Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leleivaite Laima Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leščinska Ligita fizioterapeits
Levenšteine Milana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Libķena Krista zobārsta asistents
Liepa Māra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Liepiņa Diāna neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana; bērnu neirologs
Liepiņa Irīna ķirurgs
Liepiņa Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Liepiņa Kristīne fizioterapeits
Lindermane Ausma ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Lipstoka Ilze zobu higiēnists
Lisenko Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lismanis Aigars ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs
Ļišņova Alīna ārsts
Lisovaja Ija ginekologs, dzemdību speciālists; ārsts
Logašina Jekaterina ārsts
Lokenbaha Māra logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Lopateckis Dmitrijs transfuziologs
Losbergs Kristaps zobārsta asistents
Lose Vlada radiologa asistents
Lovcova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lubgāne Marina anesteziologs, reanimatologs
Lukincovs Sergejs ārsts
Lukjančiks Deniss neirologs
Luškovska Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Macuļēviča Ita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Magone Linda fizioterapeits
Majore Līga endoskopijas metode māsu praksē
Maksimenko Jeļena ārsts
Maksimova Feodora Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Maļevskis Andrejs urologs
Maļinovska Olga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Mālniece Gerda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mančinska Iveta logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Manžosa Marinika ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Marhele Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Martinsone Ļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Maslobojeva Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Mašutina Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Matroze Vēsma radiogrāfers
Matuseviča Valentīna māsas palīgs
Mazvērsīte Indira ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Meileha Daniela audiologopēds
Melbārde Andra ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Melberga Liene ķirurgs
Melne Vita urologs
Meļņikova Natālija fizioterapeits
Meteļica Arnita ergoterapeits
Mežals Matīss fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Mežzīle Elīna otolaringologs
Mieze Rasma radiologs
Mihejeva Nataļja masieris
Mikažāns Ingmārs dermatologs, venerologs
Mikitina Ludmila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mikule Solveiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mironova Jeļena kardiologs; fiziskās slodzes testi ar EKG; ehokardiogrāfija
Misāne Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mišina Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mišurinskiha Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Moisejenko Marita zobārsts
Molčāne Alīna oftalmologs
Molčāne Kristīne pneimonologs
Molčanovs Aleksejs ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mošenoka Jekaterina dermatologs, venerologs
Muskare Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Muškudiani Polina optometrists
Narbute Inga ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs
Naudiņš Edgars ārsts
Nazarova Serafima fizioterapeits
Ņefjodova Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Neiberga Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņekrasova Anta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nikolājeva Evija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Nikolajevs Igors ārsts
Norvelis Edvīns urologs
Novikova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nuždina Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oginska Darja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Olekša Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Omeļčenko Aleksandrs traumatologs, ortopēds
Ošāne Asnāte standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Osko Raisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ostapenko Larisa alergologs
Ozola Inese māsas palīgs
Ozola Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ozola Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa Maruta Marta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņš Henrijs neiroķirurgs
Panteļejeva Aleksandra ārsts
Pastore Laura radiogrāfers
Pastore Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavāre Maruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavārs Andrejs ķirurgs
Pavlova Jelizaveta ārsts
Pavļuka Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pelēcis Georgijs traumatologs, ortopēds
Pelne-Bērziņa Ilze psihiatrs
Peltonena Skaidrīte endokrinologs; internists
Peretjatko Jeļena otolaringologs
Peskova Svetlana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pētermane Ilze pneimonologs
Pētersone Andra māsas palīgs
Pētersone Elīna zobārsts
Pētersons Raivis fizioterapeits
Petkune Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Petrikova Irina māsas palīgs
Petrova Svetlana anesteziologs, reanimatologs
Petrovska Anna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Pikuļina Diāna optometrists
Piļupa Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pipare Ieva fizioterapeits
Pitena Lizete fizioterapeits
Pivņenko Rudīte otolaringologs
Platača Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Platkājis Ardis radiologs
Pluša Sandra māsas palīgs
Poduškina Teresa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pontāga Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Popkovs Vjačeslavs ķirurgs
Pošeiko Sabīne zobu higiēnists
Priede Inita oftalmologs
Priedeslaipa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Priedīte Lelde ārsta palīgs (feldšeris)
Princevs Aleksejs dermatologs, venerologs
Princevs Eduards dermatologs, venerologs
Prudāns Ivars ķirurgs
Puga Ilva zobu higiēnists
Pūķis Māris ķirurgs; gastrointestinālā endoskopija
Puļkina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pumpuriņa Ilvita zobārsts
Puriņa Ieva elektromiogrāfija; neirologs
Purmalis Mārtiņš radiologs
Purniņa Jolanta dermatologs, venerologs
Putniņa Baiba ķirurgs
Putrinska Līga zobu higiēnists
Rācene Laura ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Radsone Kira dermatologs, venerologs
Raice Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ramāne Aija zobārsts
Raščevskis Dāvis oftalmologs
Rātfeldere Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ratobiļska Svetlana kardiologs; padziļināta elektrokardiogrāfija; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Reinberga Lelde ārsts
Reinholde Ilze internists
Reinika Sanda ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Rektiņa Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Revunova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Riekstiņa Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rode-Kļaviņa Evija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Romāne Agrita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Romane Andra otolaringologs
Romankeviča Liene zobu higiēnists
Rozalinska Inguna māsas palīgs
Roze Inese fizioterapeits
Rube Irēna radiologa asistents
Rudzīte Evija endokrinologs
Rudzīte Māra zobārsts
Saba Māris ķirurgs
Sačuka Svetlana anesteziologs, reanimatologs
Šadeiko Ivonna zobārsts
Sahura Tetiana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saidjaševa Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šalgunova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šanca Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sapats Valdis traumatologs, ortopēds
Šapovalova Elita onkologs ķīmijterapeits
Sarma Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sauka Irēna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Šaule Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savicka Ināra radiologa asistents
Ščegoļeva Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ščerbakova Aļona ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ščurs Anatolijs gastrointestinālā endoskopija
Selecka Zenta māsas palīgs
Semjonova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Seržants Gunārs ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Šibarenkova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Silava-Karapetjana Florija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Silgaile-Pavāre Inese zobārsts
Siliņa Ieva fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Siliņa Inese veselības aprūpes statistiķis
Siliniece Aija zobārsts
Siņicina Svetlana urologs
Skaida Aivars narkologs; psihiatrs
Škļevska Alla internists; ārsts; algologs
Skride Andris diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs
Skrinda Velga radiologa asistents
Skurate Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Škute Anita māsas palīgs
Sleže Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šlosberga Ingrīda radiologs
Smetaņina Irēna māsas palīgs
Smilga-Veide Annika ergoterapeits
Smirnova Aļesja ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Smirnova Teresa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmite Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Šneidere Monta fizioterapeits
Snipe Dace otolaringologs
Snipe Kaspars ķirurgs; vispārējā ultrasonogrāfija
Solovjova Kira ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; internists; arodveselības un arodslimību ārsts
Sondore Dace ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; kardiologs; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Spalva-Gubina Kristīne standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; padziļināta elektrokardiogrāfija; kardiologs
Spēlmane Lelde ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Spinga Uģis neiroķirurgs
Spiridonova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Sproģis Juris ķirurgs
Spuris Kārlis ķirurgs
Starikovs Mihails anesteziologs, reanimatologs
Šteinerte Vanda fizioterapeits
Stepanovs Jurijs ķirurgs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Stepiņa Armanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stolse Zita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Straumane Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Straume Santa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Strazdiņa Arta radiologs
Strazdiņa Kristīne ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Strazdiņa Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Strazdiņa-Ščerbakova Anastasija zobārsts
Štrenge Kārlis kardiologs
Strupka Ilze māsas palīgs
Stuķēna Inga kardiologs; internists
Stumbra-Stumberga Evija neirosonoloģiskā izmeklēšana; reimatologs
Suhoručkina Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šultmane Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sūniņa Jana māsas palīgs
Šuvalova Marina anesteziologs, reanimatologs
Švampe Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Svatikova Gaļina nefrologs
Svece Anna māsas palīgs
Šveika Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sviridova Larisa ķirurgs
Švirkste Ineta zobārsta asistents
Tama Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tarasova Marina māsas palīgs
Tāse Ilze fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts; pediatrs
Terjohina Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tīcmane Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Tihomirova Jekaterina medicīnas iekārtu inženieris
Timofejevs Mihails ķirurgs
Timošenko Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Titāns Vilnis bērnu ķirurgs
Tolkačeva Inese fizioterapeits
Tomberga-Ciematniece Elīna mākslas terapeits; fizioterapeits
Tračums Ilmārs ķirurgs; torakālais ķirurgs
Travkova Irina oftalmologs
Treija Elīza Madara uztura speciālists
Trendeckis Viktors anesteziologs, reanimatologs
Tropa Natālija māsas palīgs
Trušinskis Kārlis diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Tugaja Anna māsas palīgs
Turla Pēteris urologs
Umnova Larisa internists
Umnovs Aleksandrs kardiologs; fiziskās slodzes testi ar EKG
Upeniece Ilze dermatologs, venerologs
Upīte Ināra radiologa asistents
Urpena Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Užāne Gunta bērnu neirologs; pediatrs
Vabeļs Genrihs zobārsts
Valaine Anna optometrists
Vanadziņa Baiba zobārsts
Vasiļevskis Edgars anesteziologs, reanimatologs; algologs
Vaska Inga ortodonts
Vatvare-Sokolovska Gerda masieris
Vecvagare Inguna homeopāts
Veibere Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Verbicka Larisa oftalmologs
Veremeja Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vēvere Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīgante Alise ārsts
Vilcāne Raimonda fizioterapeits
Vildere Astrīda radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Vilmane Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Virse Agita zobārsta asistents
Vītola Ieva zobārsts
Vladova Radmila ārsts
Voite Irina māsas palīgs
Voitkeviča Olga fizioterapeita asistents
Volkova Anastasija zobārsta asistents
Volrāte Inese masieris
Zabolotna Yuliia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zālīte Anete fizioterapeits
Zālīte Evija kardiologs; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; internists
Zandersone Linda neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Zarecka Olga fizioterapeits
Žarinova Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žarinova Liāna ārsts
Žarinovs Juris ķirurgs
Zaripova Zarina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zarubina Jeļena kardiologs
Zauerhagena Jana anesteziologs, reanimatologs
Zavorina Karīna ārsts
Ždanova Natālija anesteziologs, reanimatologs
Ždanoviča Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zdanovskis Nauris invazīvais radiologs; radiologs
Žemerkina Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zevaliča Tatjana fizioterapeita asistents
Ziediņa-Sprance Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zīle Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Žinkova Olga māsas palīgs
Žirnova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zīrupa Helga māsas palīgs
Zjurikova Ņina māsas palīgs
Zlakomanova Nataļja ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Zlobina Natālija transfuziologs; anesteziologs, reanimatologs
Zonne Brigita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zubare Tatjana zobārsts
Žukova Oksana anesteziologs, reanimatologs; algologs
Zvaigznone Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zviedre-Zvilna Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē