Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

RĒZEKNES SLIMNĪCA, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 210020301
Adrese 18. Novembra iela 41, Rēzekne, LV4601
Telefona nr 64603362
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 25.10.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 25.10.1994
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aborinska Arnita oftalmologs
Ādmidiņa Nadežda māsas palīgs
Afanasjeva Jeļena zobārsta asistents
Agule Alīna reimatologs
Akermane Rita ginekologs, dzemdību speciālists
Aleksāne Solvita fizioterapeits
Aļeksejeva Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleško Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ameļčenkova Ļena māsas palīgs
Anča Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andrukele Sarmīte pediatrs
Ankudenko Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Anspoks Jānis narkologs
Antoneviča Ilze radiologs
Anževa Ināra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Apele Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apelis Juris ķirurgs
Arhipova Olga māsas palīgs
Artemjeva Liāna fizioterapeits
Artjomenkova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ateša Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Avdejeva Ludmila Fizikālās terapijas metode
Babiņina Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Babko-Volkova Vinita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bacule Anželika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baikova Irina vecmāte
Baikova Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Baikovska Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Balalaika Terēza vecmāte
Baltalksnis Ēriks anesteziologs, reanimatologs
Bandere Katrīna patologs
Baranovska Aļona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Baranovska Zoja māsas palīgs
Baranovskis Andrejs ķirurgs
Baranovskis Mihails zobārsts
Bardavskis Raitis anesteziologs, reanimatologs
Barovska Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bartecka Laura anesteziologs, reanimatologs
Batare Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bazuļeva Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beitāne Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Beļska Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Inta infektologs; internists
Bērziņa Signija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Besedins Aleksejs fizioterapeits
Betlere Anna radiologs
Bikauniece Ināra dermatologs, venerologs
Bobenčuka Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogdāne Tatjana radiologs
Bogdanova Irina zobārsta asistents
Bogdanova Jūlija fizioterapeits
Bogdanova Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogdanova Lūcija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē; neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bogdanova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bogdanova Tamāra vecmāte
Bogdanova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Boļšakova Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē; neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bondare Inese māsas palīgs
Bondareva Gaļina zobārsta asistents
Borbale Agnese anesteziologs, reanimatologs
Borhova Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borise Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borisova Karina Fizikālās terapijas metode
Brencova Valentina radiologa asistents
Brīvere Mairita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bujeva Nadežda ārsta palīgs (feldšeris)
Bulatova Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Butkeviča Arita māsas palīgs
Butlere Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čakova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čakova Valērija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čelnova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čereškeviča Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čerkasova Antoņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Čerņavska Ināra transfuziologs
Černova Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Černova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cibrovska Ludmila māsas palīgs
Ciganova Tatjana māsas palīgs
Čirko Dmitrijs radiologs
Čirkova Agnesa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cīrule Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čistjakova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čudare Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cveka Ilona māsas palīgs; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cvetkova Tatjana vecmāte
Dakuļs Valdis internists
Danilāne Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Danilova Jeļena pediatrs
Daņilova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa); māsas palīgs
Daudišs Andris urologs
Daugule Alīna ārsta palīgs (feldšeris)
Daukste Jana neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Dekšņa Valērija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deksne Ināra māsas palīgs
Deksne Ruta ārsta palīgs (feldšeris)
Deksnis Renārs otolaringologs
Derbakova Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deržnikele Vilhelmīna māsas palīgs
Dilevka Velta ārsts
Dīvāne Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Doroņina Svetlana māsas palīgs
Dorožkina Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Driķe Inese otolaringologs
Drozdova Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drozdova Klavdija māsas palīgs
Drozdova Zinaīda māsas palīgs
Dubrovska Jeļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dubrovska Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dubrovska Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dudareva Marija māsas palīgs
Dukule Zegfrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dvoračeka Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Dzene Ļudmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fedorenko Janīna ārsta palīgs (feldšeris)
Filatova Klementīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Filatova Vita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Filidova Gaļina māsas palīgs
Filimonovs Oļegs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Filipenko Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Fjodorova Agnese zobārsta asistents
Fjodorova Anna māsas palīgs
Fjodorovs Aleksandrs neirologs
Frolova Rita vecmāte
Gailume Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Gailums Raivis ķirurgs
Garanča Inguna vispārējā ultrasonogrāfija
Gasperte Linda Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Gavrilova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Geida Mārīte ārsts
Geidāne Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gemma Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē; vecmāte
Gerasimoviča Alla ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Gerke Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Golovņova Tamāra radiologa asistents
Goršanova Nadežda māsas palīgs
Grava Vairis radiologs
Greitāne Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grigāne Anda nefrologs
Grigorev Oleg infektologs
Grigorjeva Ieva fizioterapeits
Grigorjeva Inguna oftalmologs
Gromova Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gruzde Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Guseva Ilona rentgenoloģijas un radioloģijas māsa
Gžibovska Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hāznere Ilze fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Hruļova Natālija radiologa asistents
Ignatova Aija radiologs
Ignatovs Vitālijs anesteziologs, reanimatologs
Isajeva Faina māsas palīgs
Ivanāne Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ivanova Anželika fizioterapeits
Ivanova Česlava Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ivanova Jekaterina vecmāte
Ivanova Tatjana māsas palīgs
Ivanova Žanna vecmāte
Ivanovska Tatjana fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ivočkins Pjotrs patologs
Ivone Helēna māsas palīgs
Jakovleva Kristina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Janoviča Natālija māsas palīgs
Jarinovska Valentīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jaroševiča Anita māsas palīgs
Jašuka Skaidrīte māsas palīgs
Jaudzema Silvija neirologs; elektroencefalogrāfija
Jegorova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jemeļjanova Jeļena ārsta palīgs (feldšeris)
Jermakova Feda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jermaks Jurijs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Jerofejeva Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jeršova Genarika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jeršova Raisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jezerska Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jezerskis Rolands traumatologs, ortopēds
Jukna Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jurina Ērika hematologs; internists
Kačnova Gaļina Nieru aizstājterapijas metode
Kačurina Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kairiša Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalašnikova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaliņina Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaļiņina Valērija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalme-Danenbauma Ilze ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kalnača Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalneja Irēna māsas palīgs
Karčava Alla Fizikālās terapijas metode
Karha Gaļina funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Kaupuže Elza radiologa asistents
Kazeļnika Regīna bronhoskopija; pneimonologs
Kazeļniks Gunārs anesteziologs, reanimatologs
Kipļuka Olga masieris
Kipure Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kirija Ļudmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kirillova Olga ārsta palīgs (feldšeris)
Kivko Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kivlenieks Kaspars nefrologs
Kivrāne Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kižlo Sergejs ārsts
Kļaviņa Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļaviņa Inguna anesteziologs, reanimatologs
Kļeščenkova Ļubova māsas palīgs
Kolesnikova Ņina māsas palīgs
Komule Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kondrašova Lidija māsas palīgs
Koroļova Liene ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Koroševska Zaiga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Korotkova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kosmidailo Irina māsas palīgs
Kotļarova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļčuks Andrejs traumatologs, ortopēds
Kovaļevskis Grigorijs elektrokardiogrāfija; internists; kardiologs
Kovaļova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kozlova Aleksandra radiologa asistents
Kozlova Irīna zobārsta asistents
Krasutina Svetlana ārsta palīgs (feldšeris); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kravale Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kreicberga Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Krilova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krišāne Aija ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Krišāne-Jauja Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kroiče Agnese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krukovska Skaidrīte māsas palīgs
Krūze Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kūčina Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuksova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuzmina Zoja internists
Kuzņecova Jūlija ārsta palīgs (feldšeris)
Kuzņecova Valija biomedicīnas laborants
Kužniece Ingrīda veselības aprūpes vadības ārsts
Kvasova Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kvelde Vladislavs urologs
Labanova Aļona māsas palīgs
Ladusāne Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Laduse Ilona māsas palīgs
Lagzdiņa Māra onkologs ķīmijterapeits; onkologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Laizāne Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laizāne Jūlija fizioterapeits
Lapidus Boriss ginekologs, dzemdību speciālists
Ļašova Alla māsas palīgs
Lavrenova Inga elektroencefalogrāfija
Lavrinoviča Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leikuma Ruta internists
Leontjeva Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leuta Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lifanova Jekaterina māsas palīgs
Līksniņa Māra māsas palīgs
Lioznovs Andrejs radiologs
Līpenīte Lilita zobārsts
Lipska Gunta ergoterapeits
Litaunika Ņina māsas palīgs
Litavniece Alevtina ārsta palīgs (feldšeris)
Litavniece Anna kardiologs; internists; padziļināta elektrokardiogrāfija
Litavniece Kristīne ārsta palīgs (feldšeris)
Litvjakova Anna māsas palīgs
Liuza Vija narkoloģijas māsa
Loboda Larisa anesteziologs, reanimatologs
Lobzova Veronika māsas palīgs
Locāne Sintija neirologs
Lontone Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Losāne Teresa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ļubenko Olga anesteziologs, reanimatologs
Ļubenko Pāvels ginekologs, dzemdību speciālists
Lubgāne Sandra māsas palīgs
Ļubimova Valentīna elektromiogrāfija
Lukašenoka Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lukša Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļvivska Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mačņeva Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Makedone Irīna zobārsts
Makejevs Vladimirs ārsta palīgs (feldšeris)
Maksimova Jeļena narkologs
Maksimovs Aleksejs traumatologs, ortopēds
Maksimovs Antons zobārsts
Malahovska Ingrīda anesteziologs, reanimatologs
Maļejeva Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maļugina Lora neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Mamedova Apolinārija ārsta palīgs (feldšeris)
Marčuks Mareks pediatrs
Marhiļeviča Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Maškova Svetlana bērnu ķirurgs
Maslobojeva Ludmila māsas palīgs
Matisova Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Matule Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Medinika Tatjana biomedicīnas laborants
Meirāne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meirāne Regīna māsas palīgs
Meļeško Filips traumatologs, ortopēds
Melne Linda zobu higiēnists
Mezaka Tatjana māsas palīgs
Mežale Olga traumatologs, ortopēds
Migliniece Samanta zobu higiēnists; ārsta palīgs (feldšeris)
Mikažāne Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mikijanska Dace anesteziologs, reanimatologs
Mikitanova Valērija zobārsta asistents
Miloradova Svetlana ārsta palīgs (feldšeris)
Minde Anna ārsts
Miščenkova Tatjana māsas palīgs
Miščuka Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miščuka Natālija ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Miščuks Jurijs ķirurgs
Miščuks Viktors ārsts
Moroza Inese radiogrāfers
Morozova Ārija narkoloģijas māsa
Morozova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muceniece Maija masieris
Mulere Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Munasinghe Kristīne ergoterapeits
Munasinghe Suraj Indaka neirologs; ārsts
Muraška Veronika māsas palīgs
Nagle Agnese neatliekamās medicīnas ārsts
Nagle Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nalivaiko Marta internists
Naudiņš Edgars ārsts
Ņemņaseva Ludmila pediatrs
Nezlobina Ļena māsas palīgs
Nikolajeva Elvīra māsas palīgs
Nikolajeva Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nīmante Ilona neirologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Novikova Dzintra arodveselības un arodslimību ārsts; internists
Novikova Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Novikova Olga pediatrs
Novikova Svetlana māsas palīgs
Noviks Samuils neirologs
Nuždina Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oļševska Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Oļševskis Imants neiroķirurgs
Olutnik Lidia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Olzojeva Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Omule Janīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ondžule Olga zobārsts
Opolā Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ostafija Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ostrovska Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ostrovska Līga zobārsts
Ostrovska Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Osvalds Juris ārsta palīgs (feldšeris)
Paegle Zita ķirurgs; ārsts
Paņko Una Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pankova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavlova Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavlovska Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pentjugova Anna ginekologs, dzemdību speciālists
Pentjuša Sandra laboratorijas ārsts; transfuziologs
Petičonoka Zoja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petrāns Roberts ķirurgs; urologs
Petrova Svetlana māsas palīgs
Petrovska Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pikaļevs Igors traumatologs, ortopēds
Piļugina Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Piļušina Žanna māsas palīgs
Piterāne Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Piveka Inga māsas palīgs
Pivoroviča Ira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plasa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Platače Antoņina māsas palīgs
Počs Armands ķirurgs; ārsts
Podgaiska Tamāra māsas palīgs
Podšibjakina Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Poliņš Dāvis ārsts
Polovinska Gaļina ārsta palīgs (feldšeris)
Popova Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pozdņakova Nelda māsas palīgs
Pranča Inna vecmāte
Prusakovs Nikolajs standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; neirosonoloģiskā izmeklēšana; ehokardiogrāfija
Pujate Janīna narkoloģijas māsa
Puncule Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Putra Marija internists; reimatologs; arodveselības un arodslimību ārsts
Račko Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Radomans Oļegs traumatologs, ortopēds
Ragozina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Raiskuma Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rampāne Iveta ārsta palīgs (feldšeris)
Rancāne Ināra radiologa asistents
Rancāne Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rasima Anita Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Raubiško Valērija anesteziologs, reanimatologs
Reimanis Ivo ķirurgs
Repša Solvita fizioterapeits
Rešetnikova Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rika Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rjabovska Helēna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Rjutkinens Oļegs anesteziologs, reanimatologs
Rodionovs Gennādijs ginekologs, dzemdību speciālists
Rogale Valentīna podologs; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rogozova Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rolova Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Romanova Alina māsas palīgs
Romanovska Alla māsas palīgs
Rosicka Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rožencova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Rožnova Valentīna internists
Rožnovs Aleksandrs ārsta palīgs (feldšeris)
Rubļova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rubļova Jūlija radiologa asistents
Rubļova Valentīna māsas palīgs
Rubuļniece Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rubulniece Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rudko Inna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rudzinska Dace pediatrs
Rudzīte Jolanta fizioterapeits
Rukmane Liāna radiologa asistents
Rumjanceva Jeļena māsas palīgs
Runča Manefa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rupaine Veronika māsas palīgs
Rusakova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rutkovska Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sakaviča Mārīte māsas palīgs
Samsonenko Olga māsas palīgs
Šapovalovs Sergejs ķirurgs
Sarkane Ilona vecmāte
Saveļjeva Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ščeglova Anita māsas palīgs
Ščerbakovs Konstantīns pneimonologs; ārsta palīgs (feldšeris)
Ščerbenko Karīna internists
Ščupaka Česlava Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ščurevska Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Semjonova Gaļina māsas palīgs
Semjonova Jeļena otolaringologs
Seņkova Anastasija māsas palīgs
Ševčenko Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sidorova Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Silina Jeļena vecmāte
Šitjakova Regīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Škapare Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skarbniece Silvija bērnu infektologs; pediatrs
Skrastiņa Māra internists
Skrebele Ināra māsas palīgs
Skrule Ligita radiologs
Skujiņa Natālija māsas palīgs
Skutāne Tamāra māsas palīgs
Skutelis Māris ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Šličkova Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smirnova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smirnova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Smirnova Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smirnovs Oļegs tiesu medicīnas eksperts
Smokra Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smolko Veronika bērnu ķirurgs
Smule Jeļena māsas palīgs
Snicareva Tatjana māsas palīgs
Solovjova Jeļena māsas palīgs
Sorokina Ņina pediatrs
Sorokins Vladimirs ķirurgs
Špakovska Aina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sperga Aivars neirologs
Sperga Guntars urologs
Šperliņš Aldis traumatologs, ortopēds
Spīča Natālija radiologa asistents
Spriņģe Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sprukte Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Špundere Solveiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stabiņa Solvita ķirurgs
Stankeviča Irēna radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Stasevičs Vladimirs patologs
Stepanova Margarita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stērniniece Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stērninieks Staņislavs neirologs
Štikāne Austra zobārsts
Stirāne Laura internists
Stirāns Kārlis elektroencefalogrāfija; neirologs
Strogonova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strucinska Irēna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Studene Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Studene Lilita pediatrs
Sučkova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Suhanova Janīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sūna Kristīne neirologs
Sutre Anna pneimonologs
Svikša Benedikta māsas palīgs
Sviridenko Tatjana vecmāte
Svirkovska Vlada fizioterapeits
Svjatenko Vladimirs traumatologs, ortopēds; vispārējā ultrasonogrāfija
Tarvida Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tautkusa Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Tihonova Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tihonoviča-Komkova Viktorija dermatologs, venerologs
Tihonovs Jevgēņijs neirologs
Timčuka Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Timofejevs Vladimirs ķirurgs
Tkačova Anita māsas palīgs
Tomiševa Nonna rokas ķirurgs; plastikas ķirurgs
Trauberga Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tretjakova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tripāne Velta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tuča Antoņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tuča Lilija māsas palīgs
Tuča-Skarbinika Ieva masieris
Tūmiņa Solvita radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Tuminska Aina radiologa asistents
Tupīte Arina oftalmologs
Tupīts Artjoms zobārsts
Tupule Zoja radiologa asistents
Turkina Rita traumatologs, ortopēds
Turlaja Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Udalova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ūdre Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Untilova Marina māsas palīgs
Upeniece Anastasija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Upeniece Nataļja māsas palīgs
Upīte Solvita māsas palīgs
Urtāns Rihards otolaringologs
Ūsāne Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Uškāne Valentīna māsas palīgs
Užga Bella Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vancāne Jūlija podologs
Varlamova Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Varlamova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasarāja Irīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasiļevska Monta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasilevska Skaidrīte neonatologs; pediatrs
Vasiļonoka Staņislava Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Važnā Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Veipa Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Veržhnicka Inna anesteziologs, reanimatologs
Vēvere Viktorija pneimonologs
Vīgante Sandra zobu higiēnists
Vigule Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīksna Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Viļjeva Ināra māsas palīgs
Viļuma Laura ārsts; internists
Vindača Natālija māsas palīgs
Višņakova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vjalkina Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vlasova-Kitoka Jeļena zobārsts
Voiņikova Ilga māsas palīgs
Volāne Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Volāns Einārs endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); internists
Vološina Larisa pediatrs
Vološins Vjačeslavs neirosonoloģiskā izmeklēšana
Vorobjovs Pjotrs fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Yurchenok Elena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Žabo Aija ārsta palīgs (feldšeris)
Začeste Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zaezerska Sandra zobu higiēnists
Zaezerskis Edgars zobārsts
Zaharenoks Valerijs neirologs
Zakarķeviča Viktorija uztura speciālists
Zaķe Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zalužinska Zane ārsts
Zaremba Alla māsas palīgs
Zaremba Lidija māsas palīgs
Zaremba Marija māsas palīgs
Zaremba Svetlana māsas palīgs
Zeimule Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žilinska Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žilinskiene Inna ftiziopulmonoloģijas māsa
Zimacka Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zimova Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zipka Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zlidne Žanete māsas palīgs
Zolova Klara Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Žuka Biruta māsas palīgs
Žuka Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zunda Ilze māsas palīgs
Zunde Anita biomedicīnas laborants
Zvidra Anastasija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Zvjagina Anna zobārsta asistents