Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca, Valsts SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010011803
Adrese Pilsoņu iela 13, Rīga, LV1002
Telefona nr 67069600
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 02.12.1993
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 24.08.1999
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Valsts īpašums VM pārraudzībā
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca, Valsts SIA filiāle Pilsoņu iela 13 Korp. 15, Rīga, LV1002
Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca, Valsts SIA filiāle Pilsoņu iela 13 Korp. 24, Rīga, LV1002

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abadejeva Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ābele Andris urologs
Ābele Līga endokrinologs
Ābelīte Sarmīte reimatologs
Ābeltiņš Valdis māsas palīgs
Abeywickrama Harindra Anuruddha onkologs ķīmijterapeits
Āboliņa Antra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Āboliņa Nora māsas palīgs
Āboltiņš Ainārs medicīnas fiziķis
Adamaite Baiba ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Ādamsone Sigita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Agafonova Inese vecmāte
Agajeva Simona Sima radiogrāfers
Agera Aija radiologs
Aizpure Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Akerfelde Silva māsas palīgs
Akmene Brigita māsas palīgs
Akmene Laila māsas palīgs
Akmentiņa Marga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Akota Ilze mutes, sejas un žokļu ķirurgs; zobārsts
Aksenoka Karīna laboratorijas ārsts
Alatina Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Albina Ilga onkologs ķīmijterapeits; paliatīvās aprūpes speciālists
Aļbova Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Aleksandrova Jeļena māsas palīgs
Alekse Rasma vispārējā ultrasonogrāfija; gastroenterologs
Aļeksejeva Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Aleksejeva Jelizaveta algologs
Aleksejeva Valentina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aleksiejus Diana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Aleksīna Nora gastroenterologs
Alhasova Alija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ali Ilgars oftalmologs
Alksne Dainida Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Alksne Kristīne māsas palīgs
Alksne Svetlana internists
Aļļēna Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Altberga Anda gastroenterologs; vispārējā ultrasonogrāfija; gastrointestinālā endoskopija
Aļuševa Anija oftalmologs
Ameļčenko Olga biomedicīnas laborants
Amerika-Ļebedjkova Diāna biologs; laboratorijas speciālists
Āmura Sigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ancāne Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ancāns Gusts ārsts
Ančeva Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andersone Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andersone Daina reimatologs
Andersone Evija dermatologs, venerologs
Andersone Poļina kardiologs
Andersone Ulrika Ulla ginekologs, dzemdību speciālists
Andrejeva Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andrejeva Margarita onkologs ķīmijterapeits
Andrējeva Tatjana kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Andrejeva Viktorija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Andrianova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Anfalova Diāna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aņisimova Natalija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ankevica Vaira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ankudovičs Vitālijs internists
Anohina Kate ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Ansaberga Ieva kardiologs; invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Ansabergs Jānis invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu imp
Ansone Sanita māsas palīgs
Anss Artūrs oftalmologs
Antoņēviča Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Anufrijevs Deniss ķirurgs
Apele Solvita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Apele-Freimane Dina neonatologs
Apine Agrita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Apine Aija laboratorijas ārsts
Apine Līva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Aprups Juris anesteziologs, reanimatologs
Apse Everita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Apse Ingus Arnolds zobārsts
Apsīte Ketija kardiologs
Arājs Jānis internists; reimatologs
Arjasova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Arkliņa Baiba anesteziologs, reanimatologs
Ārne Līga māsas palīgs
Arons Mihails algologs; anesteziologs, reanimatologs
Artamonova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Artemjeva Lilija māsas palīgs
Artiņa Žanna oftalmologs
Artiševska Sandra māsas palīgs
Artjomova Inna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Arutjunjana Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ašaka Valentīna māsas palīgs
Ase Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Astiča Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Atslēga Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Auniņa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aurmane Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ausekle Sandra oftalmologs
Auzāne-Arnicāne Jeļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Avchynnykova Tetiana anesteziologs, reanimatologs
Avdejenkova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Avota Iveta māsas palīgs
Avotiņa Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Avotiņš Lauris internists
Avstreihs Arturs anesteziologs, reanimatologs
Ažipa Mihails ķirurgs
Babjoniševa Aurika pneimonologs; bronhoskopija
Baborikina Alise neirologs
Babuškina Inna anesteziologs, reanimatologs; ārsts
Babuškina Marina onkologs ķīmijterapeits
Bāgante Ieva mutes, sejas un žokļu ķirurgs; zobārsts
Baikova Anna vecmāte
Baikovska Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bakuleva Mariia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balčune Ineta reimatologs
Balode Aija biomedicīnas laborants
Balode Dina internists
Balode Ieva neirologs
Balode Mārīte māsas palīgs
Balode Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balodis Arturs radiologs
Baltiņa Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Baltmane-Veckalne Veronika anesteziologs, reanimatologs
Baltušone Solveiga māsas palīgs
Bambale Rudīte zobārsta asistents
Bandere Katrīna patologs
Bantauska Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Barane Ieva biomedicīnas laborants
Baranova Jana endokrinologs
Baranovska Violeta māsas palīgs
Barbaka Vera māsas palīgs
Bārdiņa Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Barišņikova Marija fizioterapeits
Barloti Jānis algologs
Barona Annija internists
Barona Vilija māsas palīgs
Barone Baiba kardiologs
Barone Māra māsas palīgs
Barons Mārtiņš radiologa asistents
Barščevskis Arturs otolaringologs
Bartecka Laura anesteziologs, reanimatologs
Bartkeviča Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bārtule Anda biomedicīnas laborants
Bārtule Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bārtulis Pauls anesteziologs, reanimatologs
Basina Ludmila kardiologs
Bašķere Vita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Batireva Olga laboratorijas speciālists
Batkovska Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Batureviča Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Baumane Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baumane Ziedīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bedeice Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bedeicis Aleksandrs biomedicīnas laborants
Bedrova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beitāne Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Beķere Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Beķere Eva medicīnas statistiķis
Bekers-Ančipolovskis Mihails anesteziologs, reanimatologs
Beknazarovs Aleksandrs laboratorijas ārsts
Beļaja Jana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Beļikovs Vjačeslavs medicīnas iekārtu inženieris
Belkeviča Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Belkovska Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Belogriva Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Belonožkins Jevgenijs māsas palīgs
Bēra Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Berga Anete anesteziologs, reanimatologs
Bergmane Evita psihiatrs
Bergmane Līga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Bergs Gvido Jānis sirds ķirurgs
Berķis-Bergs Jānis anesteziologs, reanimatologs
Bernate Aļona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bernāte Kristīne hematologs
Berševica Undīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Bērtiņa Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bērts Iveta arodveselības un arodslimību ārsts; internists
Bērtule Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beržanskis Dans fizioterapeits
Bērziņa Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bērziņa Anda medicīnas statistiķis
Bērziņa Astrīda dermatologs, venerologs
Bērziņa Elīna ginekologs, dzemdību speciālists
Bērziņa Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Berzina Marina izvērsta ehokardiogrāfija; internists; ehokardiogrāfija; kardiologs
Bērziņa Samanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bērziņa Solvita neirologs
Bērziņa Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa-Šeļepova Inta māsas palīgs
Bērziņš Alberts ārsts
Bērziņš Juris radiologs
Bessmertnova Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Betkers Toms radiogrāfers
Bezručko Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bičkovska Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bierande-Vasjatkina Gerda māsas palīgs
Bierands Pēteris urologs
Biezā Anita neirologs
Bikovska Mideja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Biliņeca Inese māsas palīgs
Biltauere Vita anesteziologs, reanimatologs
Bilzone Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Binduka Diāna māsas palīgs
Birka Ilze gastroenterologs
Birkenfelds Edgars radiologs
Biruma Anete otolaringologs
Biseniece Evita ginekologs, dzemdību speciālists
Biserova Karina patologs
Bistrova Anastasija torakālais ķirurgs
Bitiņa-Barlote Ērika urologs
Blome Vēsma radiologa asistents
Blūma Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blūma Beāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blūma Ineta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Blumberga Ļubova ārsts
Blumberga Sindija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Blumbergs Māris ķirurgs; invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija; elektrokardiostimulācija un invazīvā ritma traucējumu korekcija; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardiolo
Blumbergs Mārtiņš ārsts; otolaringologs
Blūmentāle Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bluzmane Laura endokrinologs
Bocika Tatjana anesteziologs, reanimatologs
Bogatska Nora Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogdane Anželika funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Bogdane Zanda psihiatrs
Bogdanova Baiba radiogrāfers
Bogdanova Svetlana radiologs
Bogoviča Tatjana māsas palīgs
Boičuka Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Boiko Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bojuta Kristina ginekologs, dzemdību speciālists; ginekologs, dzemdību speciālists
Boka-Veide Olga ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Bokučava Diana ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Boldāne Rasma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bole Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Boļševa Svetlana māsas palīgs
Bondare Līga kardiologs
Bondare Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bordjuga Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borisāne Santa neirologs
Borisova Melisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borka Lāsma māsas palīgs
Bormotovs Jurijs anesteziologs, reanimatologs
Borošenko Viktors ķirurgs
Borovikova Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borovska Marika neonatologs; pediatrs
Borska Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bortiņa Antra biomedicīnas laborants
Bozotova Nataļja urologs
Braivo Dainuvīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brāle Agrita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Branoveca Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bražele Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Breča Lauma radiogrāfers
Brečs Ivars sirds ķirurgs
Brēdermanis Rihards psihiatrs
Breidaka Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Breikša-Vaivode Austra patologs
Breiva Donats torakālais ķirurgs
Brennere Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brice Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brice Lelde Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brice Stella neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Briede Ieva kardiologs
Briede Inese patologs
Briekmane Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Briģe Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brīkše Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brikuns Andrejs ķirurgs
Briņķe Māra māsas palīgs
Briška Dzintra biomedicīnas laborants
Brūkša Ingūna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brūkšs Edgars ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Brutāne Dagnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Brūvele Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa); zobārsta asistents
Brūvere Ramona ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Buceniece Agnese medicīnas statistiķis; ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bucika Krista Aiga fizioterapeits
Budajeva Anastasija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Budajevs Fjodors patologs
Bugnevičute Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buivice-Buivide Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buivida Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buka Anete Ance ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Bukauskaite Inna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buko Paula biomedicīnas laborants
Bulaka Katrīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buliņa Inita vispārējā ultrasonogrāfija; reimatologs; internists
Būmane Renāte internists
Buraka Natālija anesteziologs, reanimatologs
Burčeņa Marija arodveselības un arodslimību ārsts
Butāne Līna fizioterapeits
Cacivkina Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Čalovska Gunita dermatologs, venerologs
Čamane Evija kardiologs
Čapkeviča Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Caune Juris māsas palīgs
Caune Valda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Caunīte Laima kardiologs
Čebakovs Ruslans Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cela Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Celma Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Celma Ilona māsas palīgs
Celma Lauma ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Celmiņa Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Celmiņa Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Celminska Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čepusova Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cereļa-Boltunova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ceriņš Toms neirologs
Čerņatjeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čerņavska Irina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Čerņevskis Harijs nefrologs
Čerņikova Žanna neatliekamās medicīnas ārsts
Černiškova Gerda vecmāte
Černova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa); vecmāte
Cērpa Marija neirologs
Čerpinska Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Cgojeva-Sproģe Irina izvērsta ehokardiogrāfija; kardiologs; ehokardiogrāfija
Chtchegoleva Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ciekure Līga pneimonologs; alergologs
Ciekurs Rafaels Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Cikovska Baiba anesteziologs, reanimatologs
Činakalo Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cine Dārta neatliekamās medicīnas ārsts
Ciniņa Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cipļakova Nadežda neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Čirkova Olga internists
Cīrule Jolanta ārsts; arodveselības un arodslimību ārsts
Cīrulis Ainārs Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Civako Jeļena fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Čivkule Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Cudzanovska Ludmila māsas palīgs
Čulija Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cunskis Viktors neatliekamās medicīnas ārsts
Dābola Mārīte anesteziologs, reanimatologs
Dadzīte Ilze māsas palīgs
Daģe Annija pneimonologs
Dagenvalde Ingrīda masieris
Daineko Angelīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dāle Dita anesteziologs, reanimatologs
Dance Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Danilāns Anatolijs gastroenterologs
Danilova Jeļena neonatologs
Daradonova Anna oftalmologs
Dārziņa Inta māsas palīgs
Dārzniece Inga transfuziologs; anesteziologs, reanimatologs
Dašutina Marina māsas palīgs
Daudišs Andris urologs
Daugule Māra otolaringologs
Daukste Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Daukste Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Davidovska Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Deglava Dagnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Degtjareva Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Degtjareva Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Degtjarjovs Dmitrijs kardiologs; internists
Deičmane Justīne asinsvadu ultrasonogrāfija; radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Deksne Dārta neonatologs
Dekterjova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Demčenko Olga ķirurgs; ginekologs, dzemdību speciālists
Demidko Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Demska Oksana pediatrs; neonatologs
Deņisova Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Deņisova Irina biomedicīnas laborants
Deņisova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dergunova-Zimina Anastasija anesteziologs, reanimatologs
Devjatņikova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Diedrika Tereza Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Digris Normunds Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dimitrijeva Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dinsmone Diana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dioka Iveta radiogrāfers
Dīringa Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dirvele Anna biomedicīnas laborants
Diura Renāte internists; reimatologs
Djakonu-Uhova Marina ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Dmitrijeva Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dmitrišina Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dobele Zane laboratorijas ārsts
Dobriņina Ilze ārsta palīgs (feldšeris)
Dobrovoļska Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dolgiha Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Doļģis Aldis ķirurgs; onkoloģijas ķirurgs
Dolgopolova Jūlija neiroķirurgs
Dombrovska Anita otolaringologs
Dombrovska Kristīne kardiologs; internists; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Dombrovskis Andis ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; radiologs; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Dombrovskis Toms anesteziologs, reanimatologs
Dons Aleksejs zobārsts; mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Doroščenko Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Doroško Jeļizaveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Dovganska-Zeitlina Ksenija radiologs
Dovnaroviča Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Draba Daina māsas palīgs
Dravnieks Matīss ķirurgs
Drāzniece Madara Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Driba Dace fizioterapeits
Drinka Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Drizlionoka Karina anesteziologs, reanimatologs
Drjagunovs Iļja infektologs
Drobakova Irīna māsas palīgs
Drozdova Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Druzenko Nadežda biomedicīnas laborants
Dubencovs Sergejs patologs
Duboka Jeļena ārsts
Dubra Anda neirologs
Dubro Katerina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dubrovska Irēna māsas palīgs
Dūce Lauma biomedicīnas laborants
Ducena Kristīne endokrinologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Dudarenoka Sintija radiogrāfers
Dudorova Aļesja patologs
Dumfa Vita radiogrāfers
Dumpe Dace māsas palīgs
Dumpis Uga infektologs
Dunauska Roberta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dundure-Karona Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dupure Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dupuša Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dupuža Ilze endokrinologs
Dupužs Elvis fizioterapeits
Dvorecka Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Džafarova Vlada Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzalbe Aina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dzedzele-Kļimeca Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzeguze Kitija fizioterapeits
Dzelmane Anda ārsta palīgs (feldšeris)
Dzelzīte Sarmīte radiologs
Dzene Daina medicīnas statistiķis
Dzene Liāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzenis Juris neiroķirurgs
Dzerele Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Džeriņa-Saveļjeva Smaida Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dzērve Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzīle Gundega Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Egle Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Eglinska Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eglīte Asja fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Eglīte Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eglīte Elva neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Eglīte Krista biomedicīnas laborants
Eigima Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eihenberga Agnese Amālija ārsts
Eihentāle Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Elksne Ludmila māsas palīgs
Elksne Sintija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Elksniņa-Finogejeva Agnese reimatologs
Elksnis Ēriks oftalmologs
Ellere Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Emziņa Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Erdmane-Hermane Dina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ērgle Diāna pneimonologs
Ērglis Andrejs kardiologs; radiologs; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; vispārējā ultrasonogrāfija
Ērglis Mārtiņš sirds ķirurgs
Ērmane Zaiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ertmane Dace apreibinošo vielu lietošanas pazīmju identificēšanas metode darbavietā
Ertmane Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Erzama Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Everse-Grīsle Sigita māsas palīgs
Everte Diāna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ezerta Alma laboratorijas ārsts
Ezīte Natālija radiologs
Fadejeva Aurika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Farafontova Sofija ārsts
Faustmane Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fedorova-Rotar Anna ārsta palīgs (feldšeris)
Fedoroviča-Zvirbule Solvita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Fedotova Darja Madara ārsta palīgs (feldšeris)
Fedulova Zoja māsas palīgs
Feldbergs Dāvis radiogrāfers
Feldmane Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Feldmane Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Nieru aizstājterapijas metode
Feldmane Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fiļippova Jekaterina ķirurgs
Firgere Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Fišere Inese ķirurgs
Fjodorova Anastasija neatliekamās medicīnas ārsts
Fjodorova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Fjodorova Una Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Flintere-Flinte Alīna neirologs
Florinska Olga māsas palīgs
Fokina Natālija endokrinologs
Folkmane Inese nefrologs
Folomejeva Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Folomejeva-Jakovenko Anastasija neatliekamās medicīnas ārsts
France Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
France Laila vecmāte
Franckeviča Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Freiberga Ivita anesteziologs, reanimatologs
Freiberga Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Freiberga Laura dermatologs, venerologs
Freidenberga Dace asinsvadu ultrasonogrāfija; internists; kardiologs; fiziskās slodzes testi ar EKG
Freijs Ģirts anesteziologs, reanimatologs
Freilibs Edgars sirds ķirurgs
Freimane Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Freimane Arina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Freimane Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Freimane Guna neirologs
Freimane Ina mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Freimanis Dāvis internists
Freimanis Edgars ārsta palīgs (feldšeris)
Freivalde Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Frībe Liene radiologs
Frīdvalde Aija internists
Frišenbrūders Agnis biomedicīnas laborants
Frunza Staņislava Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fūrmanis Roberts anesteziologs, reanimatologs
Gabasova Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gabrāne Līga anesteziologs, reanimatologs
Gabrāne-Paplovska Ligita māsas palīgs
Gabranova Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gabrena Aleksandra anesteziologs, reanimatologs
Gabruševa Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gadalova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Gādmane Liene Nieru aizstājterapijas metode
Gaidele Marta Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gaidukova Marina torakālais ķirurgs
Gaigala Jeļena biomedicīnas laborants
Gaile Ruta kardiologs
Gailiša Una endokrinologs
Gaivuka Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Galdiņa Rina laboratorijas ārsts
Galsone Ramona ginekologs, dzemdību speciālists
Garā Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Garbaceviča Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gardovskis Andris ķirurgs
Gardovskis Jānis ķirurgs
Garenčika Žaneta kardiologs
Garkalne Laima Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Garkalne Tamāra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Garkeviča Urzula Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Garnovska Liene radiogrāfers
Gavare Paula internists
Gavrilova Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gebrila Svetlana biomedicīnas laborants
Geceviča Evelīna ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Gediņš Mārcis asinsvadu ķirurgs; flebologs; perifēro asinsvadu endovaskulārās ķirurģijas metode
Geldnere Kristīne endokrinologs
Geldners Ivars urologs
Gerharde Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Geriņa-Bērziņa Aija onkologs ķīmijterapeits
Germs Guntis ārsta palīgs (feldšeris)
Gertke Mārtiņš māsas palīgs
Gertners Oskars oftalmologs
Gerula Natālija imunologs; dermatologs, venerologs
Getmančuka Elita māsas palīgs
Ģēvele Sarma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ģībietis Valdis internists
Gile Renāte neirologs
Ģīlis Ansis plastikas ķirurgs
Gilis Daiņus kardiologs
Gine Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gisceva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Glāzere Ieva neirologs
Glāzere Linda ehokardiogrāfija; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; padziļināta elektrokardiogrāfija
Gļimbocka Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Goba Ināra māsas palīgs
Golubeva Jūlija anesteziologs, reanimatologs
Golubeva Ludmila neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Gončarova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Gorjačko Edgars sporta ārsts
Gorovoja Natālija māsas palīgs
Grabovska Dagnija radiologs
Grabovska Sarmīte māsas palīgs
Grahoļska Ella Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grāmatniece Alise infektologs; internists
Grancovska Viktorija vecmāte
Granovska Anete nefrologs
Grasmane Brigita vecmāte
Graubergere Aļina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Graudiņa Iveta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Grava Jekaterina anesteziologs, reanimatologs
Grāve Aļona radiologa asistents; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gredzena Pārsla laboratorijas ārsts
Greisele Zanda māsas palīgs
Gretere Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Gricius Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Griezīte Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grīga Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grigone Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grigorjana Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grigorjeva Aļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grigorjeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Grigorjeva Oksana māsas palīgs
Grigorjevs Vladimirs internists
Grigoroviča Krista torakālais ķirurgs; torakālais ķirurgs
Grigorovičs Sergejs Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Griķis Kārlis kardiologs
Grima Laura ārsts
Grīna Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grīnberga Alevtīna laboratorijas ārsts
Grīnberga Tatjana māsas palīgs
Grīnberga-Dērica Ieva ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Grīnbergs Gatis Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Grineviča Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Griņovs Gļebs ķirurgs
Grīnvalde Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Griškjans Žans mutes, sejas un žokļu ķirurgs; zobārsts
Grīsle Elza oftalmologs
Grīsle Guna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grohovska Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Gromova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Gromova Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grosa Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grosberga-Briede Sigita biomedicīnas laborants
Grosberga-Merca Soneta biomedicīnas laborants
Groza-Rēze Zita māsas palīgs
Gruško Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gudza Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gulbe Annija Paula ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gulbe Lauma radiologs
Guļtjajeva Nataļja anesteziologs, reanimatologs
Gurihina Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gurska Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gusāre Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gutke Irīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gūtmane Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Gutmane Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gutņika Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gžibovska Olga Darina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hagina Elvira laboratorijas speciālists
Haite Tatjana oftalmologs
Hamriha Lelde Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Harlamovs Vladimirs anesteziologs, reanimatologs
Hartmane Ilona dermatologs, venerologs
Hasanova Anželika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Hasnere Sigita onkologs ķīmijterapeits
Hāznere Ilze fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Heinrihsone Džineta ķirurgs
Hermane Valentīna masieris
Hiļkevičs Jevgenijs ārsts
Hlebins Naums Davids radiologs
Hmarnaja Inna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hotenko Nijole Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hudjakova Nataļja māsas palīgs
Husainova Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ieviņa Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ieviņa Renija ārsts
Ieviņš Tālis neatliekamās medicīnas ārsts
Ignatjeva Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ignatjeva Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ignatjeva Karolīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ignatoviča Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ignatovs Vitālijs anesteziologs, reanimatologs
Iļjane Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Imša Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Indrikova Larisa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Indriksone Ilga māsas palīgs
Innus Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Irbe-Smirnova Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Irišina Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Irmeja Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Irmejs Arvīds ķirurgs
Irša Signe vecmāte
Isajeva Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Isankova Oksana otolaringologs
Išina Zoja māsas palīgs
Ivaņenko Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ivaņenkova Marina māsas palīgs
Ivaņko Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ivanova Anna mutes, sejas un žokļu ķirurgs; mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Ivanova Baiba ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Ivanova Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanova Inga radiologa asistents
Ivanova Irina neirologs
Ivanova Jeļena gastroenterologs; internists
Ivanova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanova Kristīne reimatologs
Ivanova Līna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ivanova Santa internists
Ivanova Tatjana ārsts
Ivenkovs Andrejs neatliekamās medicīnas ārsts
Jagmanis Miķelis sirds ķirurgs
Jagodkina Svetlana ginekologs, dzemdību speciālists
Jahimoviča Margarita internists
Jakoviča Brigita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Jakovicka Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jakovišina Rita māsas palīgs
Jakovļeva Jeļena izvērsta ehokardiogrāfija; kardiologs; ehokardiogrāfija
Jakovļeva Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jakovļevs Deniss neatliekamās medicīnas ārsts
Jakušenoks Oskars urologs
Janele Māra māsas palīgs
Jaņeviča Jana Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Jankovska Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jankuse Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jansone Dace Melinda vecmāte
Jansone Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jansone Ilze neatliekamās medicīnas ārsts
Jansone Inese ārsts
Jansone Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jansone Maira ginekologs, dzemdību speciālists
Jansone Žanete Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Jansons Reinis otolaringologs
Jaroševica Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jarovikova Olga biomedicīnas laborants
Jasaite Zita māsas palīgs
Jaševa Irēna māsas palīgs
Jasliņa Undīne biomedicīnas laborants
Jasone Ineta pediatrs; neonatologs
Jassāne Mudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jaunalksne Inta imunologs; onkologs ķīmijterapeits
Jaunozola Anželika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jaunozola Lauma endokrinologs
Jaunromāne Alda kardiologs
Jaunzema Iveta radiogrāfers
Jēgere Sanda kardiologs; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Jegorova Olga transplantologs; ķirurgs
Jegorovs Aleksandrs diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; internists; kardiologs
Jēkabsone Solveiga pneimonologs
Jekavicka Lienīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jekimenkova Margarita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jekimova Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Jekimova Taisija māsas palīgs
Jeļisejeva Anastasija radiogrāfers
Jemeļjanova Lidija māsas palīgs
Jenča Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jerjomina Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jermacāne Margarita mākslīgās asinsrites metode māsu praksē; Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Jermaka Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jermakova Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jermoļicka Marija neatliekamās medicīnas ārsts
Jermolova Jekaterina anesteziologs, reanimatologs
Jeromāne Elita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jeršova Marina biomedicīnas laborants
Jeruhoviča Zinaīda biomedicīnas laborants
Jevdokimov Denis gastroenterologs
Jevdokimova Natālija internists
Jirgensone Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jirgensons Raimonds ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Joele Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Joma Laimdota Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jonikāne Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jubele Kristīne kardiologs; pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija; invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Judina Agnese anesteziologs, reanimatologs
Jukone Unda internists
Jukonis Jānis urologs
Jurāne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Jurēvica Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jurģe Betija endokrinologs
Jurģele Asnate ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Jurginauska Linda onkologs ķīmijterapeits
Jurjāne Maruta oftalmologs
Jurjāns Kristaps neirologs
Jurjure Laila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jurkāne Lelde Māsa (vispārējās aprūpes māsa); radiologa asistents
Juršens Artūrs ārsts
Jurševica Līga internists
Jušinskis Jānis transplantologs
Kabihno Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kablanova Taņa māsas palīgs
Kaikare Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kairone Inga māsas palīgs
Kairova Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kakanova Ilona māsas palīgs
Kakare Džagriti zobārsts
Kalēja Everita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalēja Sanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kalējs Mārtiņš sirds ķirurgs
Kalējs Oskars neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija; elektrokardiostimulācija un invazīvā ritma traucējumu korekcija; invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; kar
Kalējs Verners Roberts radiologs
Kaļikova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kaļiņina Diāna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kaļķe Liena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalmane Dace radiologa asistents
Kalniņa Agate ginekologs, dzemdību speciālists
Kalniņa Aija māsas palīgs
Kalniņa Diāna sirds ķirurgs; sirds ķirurgs
Kalniņa Elīna algologs
Kalniņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Katrīna ginekologs, dzemdību speciālists
Kalniņa Keita Elvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Kristīne ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kalniņa Liega vecmāte
Kalniņa Līga fizioterapeits
Kalniņa Lija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Madara neirologs
Kalniņa Marika radiologs
Kalniņa Sarmīte māsas palīgs
Kalniņa-Vīndedzkalna Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņš Ritvars neiroķirurgs
Kaluma Antonija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kalva-Vaivode Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalvāne Inta māsas palīgs
Kalvāne Sintija reimatologs
Kalve Ieva arodveselības un arodslimību ārsts
Kaminska Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kaminska Marina māsas palīgs
Kamša Inese neirologs
Kamzola Ginta kardiologs; izvērsta ehokardiogrāfija
Kancāne Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kancere-Vidze Vineta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kaņepe Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaņepe-Kalniņa Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaparšmite Līga Nieru aizstājterapijas metode
Kapļa Nataļja endokrinologs
Kāposta Vita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kaprāne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Karāne Madara biomedicīnas laborants
Karantajere Mairita kardiologs
Karantajers Matīss kardiologs; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Kārkliņa Anita biomedicīnas laborants
Kārkliņa Sintija anesteziologs, reanimatologs
Kārkliņa-Kravale Ieva anesteziologs, reanimatologs
Kārlsone Inese māsas palīgs
Karlsone Marita internists
Karlsone Tatjana biomedicīnas laborants
Karņila Ligita zobārsts
Karnīte Jūlija algologs
Karole Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Karpenko Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Karpenkova Tatjana māsas palīgs
Karpenska-Allaža Nelda uztura speciālists
Karpova Milana neatliekamās medicīnas ārsts
Karpovska Tatjana patologs; laboratorijas ārsts
Kaša Maija ārsts
Kasparenko Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kataševa Jūlija internists
Katoviča Diāna otolaringologs
Kaufmane Svetlana māsas palīgs
Kaufmanis Kārlis urologs
Kaugere Silvija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kauliņa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kauliņa Sanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaurova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kazaine Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kazāka Daiga oftalmologs
Kazakova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaže Inita māsas palīgs
Kedrova Jeļena radiologs
Ķeire Sigita arodveselības un arodslimību ārsts
Keiša Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Keise Undina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķelpiņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķeņģe Tatjana oftalmologs
Ķeņģis Olafs anesteziologs, reanimatologs
Ķēniņa Viktorija imunologs; elektromiogrāfija; neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Ķere Inese ārsta palīgs (feldšeris)
Kerša Leonarda neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kezina Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kičova Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kidikas Helmuts radiologs
Ķiecis Edgars dermatologs, venerologs
Ķiecis Guntars ārsts
Kigitoviča Dana internists; nefrologs
Kijeva Daina radiologa asistents
Kipaikina Sofija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ķiploka Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķire Ieva oftalmologs
Kirejenkova Anastasija zobārsts
Kirjanova Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kirjanova Gaļina radiologa asistents
Ķīse Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ķīsis Kaspars perifēro asinsvadu endovaskulārās ķirurģijas metode; asinsvadu ķirurgs; flebologs
Kistkins Svjatoslavs endokrinologs
Kiveļeva Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķīvīte Liāna māsas palīgs
Kivleniece Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kivlenieks Kaspars nefrologs
Kivrane Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Klāsena Anita radiologa asistents
Klauzova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļava Dace fizioterapeits
Kļave Dzintra radiogrāfers
Kļaviņa Olga ārsta palīgs (feldšeris)
Kļavlapa Vita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kleimanis Kārlis radiologs
Klendere Jūlija dermatologs, venerologs
Klēšmite-Blūma Anna anesteziologs, reanimatologs
Klētnieks Kārlis internists
Klēvere Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Klibus Māra anesteziologs, reanimatologs
Klieste Žanna māsas palīgs
Klincāre Dace internists; kardiologs
Klinceviča Inita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kliščara Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kločkova-Tolscika Marija anesteziologs, reanimatologs
Klovāne Māra kardiologs; internists; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; fiziskās slodzes testi ar EKG
Knoka Evija kardiologs
Knospiņa Elita radiologa asistents
Kobzevs Dmitrijs ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Kočergina Marina neatliekamās medicīnas ārsts; kardiologs; elektrokardiogrāfija
Kokaine Linda ķirurgs
Kokaine Megija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kokare Inese fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kokare Maija ginekologs, dzemdību speciālists
Kokina Baiba kardiologs
Kokoreviča Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kokoreviča Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kokoreviča Santa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kokorevičs Aleksejs neatliekamās medicīnas ārsts
Kokšina Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Koļesņikova Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Koļesņikova Tatjana neatliekamās medicīnas ārsts
Koļesņikovs Romans neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Komandina Jūlija māsas palīgs
Komane Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Komolova Olga māsas palīgs
Kondratenko Olena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kondratjeva Inga ārsta palīgs (feldšeris)
Kondratjeva Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kondratjuka Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Konrāde Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Konstantinova Nadežda laboratorijas speciālists
Koola Leonora Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kopeika Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kordjukova Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korecka Viktorija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Koris Artūrs sirds ķirurgs
Korņilova Evelīna laboratorijas ārsts
Korobicina Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korobova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Korsaka Evelīna neirologs
Korsaka Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korsaka Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Korsakova Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korsiete Dzidra māsas palīgs
Korzhenevska Kateryna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kostereva Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kostjukeviča Emīlija endokrinologs
Kostjukoviča Anna ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Kotāne Līva internists
Kotlinska Marina māsas palīgs
Kovaļa Katrīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļčuka Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļčuka Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļova Jūlija internists
Kovaļova-Gordjušina Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kovaļovs Rihards ārsts
Kovaļovs Sergejs perifēro asinsvadu endovaskulārās ķirurģijas metode; flebologs; asinsvadu ķirurgs
Kovtuna Rudana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kožaro Liena māsas palīgs
Kožerenoka Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kozirovskis Viktors onkologs ķīmijterapeits
Kozlova Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kozlovska Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kralliša Anita vecmāte
Krasņika Jekaterina anesteziologs, reanimatologs; internists
Krasnova Sandra Nieru aizstājterapijas metode
Krasta Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krastiņa Zanda radiologs
Krastiņa Zane ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Krauča-Žentiņa Irita internists; pneimonologs
Krauze Iveta anesteziologs, reanimatologs
Krauze Linda anesteziologs, reanimatologs
Kravale Zaiga internists; pneimonologs
Kravchenko Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kravčuks Jevgēnijs neatliekamās medicīnas ārsts
Kraveca Anastasija dermatologs, venerologs
Kregzde Inese Nieru aizstājterapijas metode
Kregzde Una Nieru aizstājterapijas metode
Kreicberga Ilze neonatologs; pediatrs
Kreile Ilze anesteziologs, reanimatologs
Kreislere Aija vecmāte
Kreitāle Edīte radiologs
Krēsliņa Maija māsas palīgs
Kricka Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krieva Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krieva Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krievāne-Enkuzena Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krieviņš Dainis asinsvadu ķirurgs; perifēro asinsvadu endovaskulārās ķirurģijas metode; flebologs
Krīgere Anna kardiologs
Krīgere Ligita māsas palīgs
Kriķe Nora onkologs ķīmijterapeits
Kriķe Petra internists; imunologs
Krilova Kitija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Krilova Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krilova Zinaida māsas palīgs
Kriņģele Liena māsas palīgs
Kriviča Olga radiologs
Krivko Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kroiče Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Krugale Dzintra nefrologs
Krūmiņa Jeļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krūmiņa Līga māsas palīgs
Krūmiņa Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Krūmiņa Lilita laboratorijas ārsts
Krūmiņš Uldis Nieru aizstājterapijas metode
Krumštede Daina māsas palīgs
Krupeņko Valentīna torakālais ķirurgs
Krūskopa Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Krustiņa Inguna anesteziologs, reanimatologs
Krustiņš Eduards endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); gastroenterologs
Krutskiha Vija anesteziologs, reanimatologs
Krūzmane Lelde endokrinologs
Kubliņš Kristaps radiogrāfers
Kučika Guntra radiogrāfers
Kudeļkina Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kudlāne Ginta radiologs
Kudrjavceva Ksenija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kudrjavceva Marija onkologs ķīmijterapeits
Kudule Sandra biomedicīnas laborants
Kugrēna Reičela Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kukulis Indulis standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; ehokardiogrāfija; kardiologs; internists
Kukure Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kuļešova Vija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kulvinska Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kumsārs Indulis kardiologs; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Kundziņa Līga zobārsts; zobārsts
Kundziņa Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kupče Silva māsas palīgs
Kupčs Kārlis vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Kupics Kaspars internists; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; kardiologs; ehokardiogrāfija; invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija
Kuprijanova Iveta māsas palīgs
Kurcalte Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kurjāne Nataļja imunologs
Kurjatņikova Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurkliete Ilona anesteziologs, reanimatologs
Kurlova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurmis Viktors neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kurpele Ludmila māsas palīgs
Kursīte Anete oftalmologs
Kurtiša Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kurtiša Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kurusa Jekaterina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kurzemniece Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kusiņa Inta dermatologs, venerologs
Kusiņa Velta zobārsta asistents
Kustova Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kutakova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuzema Viktorija nefrologs
Kuzmane Zinaida Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuzmina Jeļizaveta onkologs ķīmijterapeits
Kuzņecova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuznetsov Volodymyr sirds ķirurgs
Kuznetsova Oksana anesteziologs, reanimatologs
Kvālberga Mudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kvelde Vladislavs urologs
Kvitkova Karina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Labuce Anna kardiologs
Lācare Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lāce Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Lāce Alvīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lāce Danuta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Lāce Ilze anesteziologs, reanimatologs
Lāce Maira Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lāce Samanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Lācis Aigars asinsvadu ķirurgs
Lācis Jānis sirds ķirurgs
Lācis Romans sirds ķirurgs
Laduss Arnis kardiologs
Laganovska Guna oftalmologs
Laganovska-Dīriņa Inta arodveselības un arodslimību ārsts
Laģis Mārtiņš biomedicīnas laborants
Lagzdiņa Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Laicāne Madara ārsts
Laidiņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laiko-Tīfenberga Baiba pneimonologs
Lakotko Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļaļina Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Langenfelde Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Langmane Kristiāna audiologopēds
Langrate-Odiņa Anna ginekologs, dzemdību speciālists
Languša Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Lapiņa Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapiņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapiņa Lāsma alergologs
Lapiņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapiņa Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapiņš Jānis plastikas ķirurgs
Lapkovska Sanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapsa Sintija ķirurgs
Lapse Daira patologs
Lapuha Laimdota Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Larionova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lasenberga Ilze vecmāte
Lasmane Ginta māsas palīgs
Latiševa Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Latkovskis Gustavs kardiologs; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Lauce Una Helēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laudiņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lauga Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laugale Astra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laugalis Dainis ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Launiece Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laurāns Gustavs ķirurgs
Laure Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lause-Daģe Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lavrentjevs Vladimirs kardiologs; reimatologs; internists; ehokardiogrāfija
Lavrinoviča Agnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lavrinoviča Juzefa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lazda Valija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lazdāne Ilvija biomedicīnas laborants
Lazdāne Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lazdiņa Eva ārsts
Lazdiņa Līna radiologs terapeits
Lazdovska Krista neirologs
Lazovska Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļebedeva Sofija sporta ārsts
Leduka Agita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Leibuss Roberts anesteziologs, reanimatologs
Leisāne Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leite Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Leite Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lejiņa Lolita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Lejniece Aija māsas palīgs
Lejniece Sarmīte ginekologs, dzemdību speciālists
Lekaviča Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leksere Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa); mākslīgās asinsrites metode māsu praksē
Lēmanis Andis ķirurgs
Leontjeva Edīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ļepjohina Jeļena biomedicīnas laborants
Lesiņa-Korne Baiba ginekologs, dzemdību speciālists
Lešinska Ruta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ļeškeviča Leokadija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Levicka Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Levite Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Levits Linards Jānis Aleksandrs ārsts
Līberga-Jakovļeva Anta māsas palīgs
Liberte-Soltuma Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liberts Guntars urologs
Līce Liāna Linda infektologs
Līcīte Baiba ķirurgs; radiologs
Ličkovska Marija māsas palīgs
Līduma Jolanta māsas palīgs
Liekna Vēsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lielbārde Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepa Evija māsas palīgs
Liepa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepa Jeļena neonatologs
Liepa Māra radiologs
Liepiņa Dina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepiņa Laura plastikas ķirurgs
Liepiņa Zita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lietavniece Dace ergoterapeits
Lifšica Daiga ārsts
Liguts Valdis anesteziologs, reanimatologs
Lilo Dārta radiogrāfers
Lināja Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Linde Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lindermane Alise dermatologs, venerologs
Liniņa Ināra māsas palīgs
Liniņa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļiņovs Viktors radiologs
Lioznovs Andrejs radiologs
Lipska Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lipstova Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļisičkina Juta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lismanis Aigars kardiologs; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Lisovenko Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lisovska Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Litke Katrīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Līvmane Alīsa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Loce Ingvilda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ločmele Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ločmele Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lodiņa Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Logina Ināra neirologs; algologs
Logina Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Loginova Larisa ārsta palīgs (feldšeris)
Logvinova Darija pneimonologs
Lokšinska Inga fizioterapeits
Lomačeva Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Lomonosova Valentina biomedicīnas laborants
Lorence Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Losa Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lošaka Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Loseva Inese Nieru aizstājterapijas metode; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Losevs Igors ķirurgs; ķirurgs
Loža Pēteris ķirurgs
Lozovaja Viktorija ārsta palīgs (feldšeris)
Lubāne Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lubgāne Marina anesteziologs, reanimatologs
Luganceva Anastasija endokrinologs
Lukašenoka Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Lukašēviča Austra māsas palīgs
Lukjančiks Ričards nefrologs
Lukjančuka Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lukjanova Lineta ķirurgs
Lukša Judīte gastroenterologs
Lukša Karina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ļūļaka Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļuļēns Rihards neiroķirurgs
Luškovska Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļvova Zinaida māsas palīgs
Mača-Kalēja Aija anesteziologs, reanimatologs; kardiologs
Mačanovska Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Mackeviča Eva māsas palīgs
Mackēvičs Dāvis ārsts
Macuka Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Madaja Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maderniece Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Madesova Veronika kardiologs
Mahmajeva Oksana patologs
Makarova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Makarova Līga kardiologs
Makovska Teresa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Makse Ilze neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Maksimčuka Anna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Maksimenko Jeļena ķirurgs
Maksimoviča Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Malahova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maļceva Gundega radiologa asistents
Maļcevs Aleksandrs transplantologs; ķirurgs
Māliņa Maija anesteziologs, reanimatologs; algologs
Malina Marija dermatologs, venerologs
Maļinovska Inga māsas palīgs
Malzubris Mārtiņš traumatologs, ortopēds
Mamedova Laila māsas palīgs
Mančinska Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Marahova Sigita biomedicīnas laborants
Marcinkeviča Inese māsas palīgs
Margevičus Viktorija ginekologs, dzemdību speciālists
Markelova Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Markevica Dace oftalmologs
Markeviča Inesa oftalmologs
Markova Olga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Marksa Iveta biomedicīnas laborants
Marnica Dajana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Marovska Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Martikova Liene māsas palīgs
Martinsone Baiba ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Martinsone Māra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Martinsons Aigars ķirurgs
Martinsons Gints ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Maruka Arina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Masloviča Elīna ārsts
Mata Vita ginekologs, dzemdību speciālists
Matīsa Dace internists; pneimonologs
Matīsa Gunta māsas palīgs
Matulēna Inta anesteziologs, reanimatologs
Matuļenko Antra māsas palīgs
Matuseviča Luīza ārsta palīgs (feldšeris)
Matuzala Alise dermatologs, venerologs
Matuzala Elīna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Matvejeva Anastasija māsas palīgs
Matvejeva Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Mauļina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Mauliņš Egils internists; alergologs
Mauriņa Ludmila māsas palīgs
Mavro Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Mazbrāle Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mazure Zinaida Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mediņa Eva oftalmologs
Mediņa Inguna māsas palīgs
Medinska Iveta māsas palīgs
Medkova Margarita māsas palīgs
Mednieks Jānis elektroencefalogrāfija; neirologs
Mednis Gunārs asinsvadu ķirurgs
Medvedeva Ksenija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Megne-Jasuloviča Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meidropa Lita oftalmologs
Meidrops Kristiāns sirds ķirurgs; sirds ķirurgs
Meiere Rūta kardiologs
Meiers Dairis oftalmologs
Meikša Sandra anesteziologs, reanimatologs
Meikšāne Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Meikšāne Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meistere Anete radiologa asistents
Meisters Jānis laboratorijas ārsts
Melbārde Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Melbārde-Kelmere Agita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Melberga Agita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meldere Agita radiologa asistents
Melderis Ričards ārsts
Melega Irada neatliekamās medicīnas ārsts
Meliņa Mudīte neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Meļņikova Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meļņikova Vlada neirologs
Mertena Inga māsas palīgs
Mešečko Veronika internists; nefrologs
Mētra Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mežals Agnis patologs
Mežaraupe Santa neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Meže Skaidra māsas palīgs
Mežroze Gerda ārsta palīgs (feldšeris)
Mičko Lana ārsts; zobārsts
Mičule Velta māsas palīgs
Mičulis Kārlis urologs
Miezāne Aina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Miezāne Benita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Miezere Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miezīte Gita Dita vecmāte
Miglāne Evija neirologs
Mihailova Baiba patologs
Mihailova Inese imunologs; nefrologs
Mihailova Jeva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mihailova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mihaļkeviča Ina māsas palīgs
Mihejeva Valentīna pneimonologs
Mihejeva Vika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mikažāns Ingmārs dermatologs, venerologs
Miķelsone Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miķelsone Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miķēna Santa internists; reimatologs
Mikijanska Dace anesteziologs, reanimatologs
Mikijanska Madara radiologs
Mikijanskis Raimonds neiroķirurgs
Miksīte Īrisa Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Mikuļčika Kristīne māsas palīgs
Miļča Kristīne māsas palīgs
Mileika Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa); endoskopijas metode māsu praksē
Millers Andrejs neirologs
Milovidova Leontīne biomedicīnas laborants
Miļūne Leida māsas palīgs
Miņina Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Minova Ļubova anesteziologs, reanimatologs
Mintāle Iveta kardiologs; fiziskās slodzes testi ar EKG; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Misāne Elīna ārsts
Mise Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mohova Marija ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Moisejevs Deniss arodveselības un arodslimību ārsts
Mokricka Viktorija onkologs ķīmijterapeits; gastroenterologs
Monajenkova Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Moreino Eva ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Morkina Dinara māsas palīgs
Morlata Nataļja algologs; neirologs
Morozova Inesa zobārsts
Morozova Ksenija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Mortukāne Valentīna vecmāte
Mošerenoka Liāna māsas palīgs
Mošņikovska Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Motivāne Maija nefrologs
Mozule Biruta anesteziologs, reanimatologs; mākslīgās asinsrites metode sirds ķirurģijā
Muceniece Antra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muceniece Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Muceniece Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muceniece Julianna zobārsts; mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Muhina Olga oftalmologs
Muižniece Aiga radiogrāfers
Muižniece Ieva nefrologs
Muižniece Olita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muižniece Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mulukutla Vinay Prasad klīniskais mikrobiologs
Munkena Zane nefrologs
Mūra Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Murāne Ināra māsas palīgs
Muraško Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muraško Viktorija dermatologs, venerologs
Muravska Tatjana neirologs
Mūrniece Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Murzina Jeļizaveta ārsts
Musajeva Marika biomedicīnas laborants
Muste Monta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Nagle Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Naglis Aleksejs neatliekamās medicīnas ārsts
Naļivaiko Inga radiologs
Namniece Areta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Napituhina Ilze fizioterapeits
Narbute Inga kardiologs; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Narbuts Zenons ķirurgs
Nasedkina Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Naudiņš Edgars radiologs
Nautrāne Linda dermatologs, venerologs
Nazarova Ramona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Nazarovs Jurijs patologs
Nazukins Aleksejs māsas palīgs
Neibarte Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ņemcevs Marks mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Nemme Jānis anesteziologs, reanimatologs
Ņesteroviča Viktorija urologs
Ņesterovičs Georgijs kardiologs
Ņesterovičs Nikolajs pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija; invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; sirds ķirurgs
Nevodničenko Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ničiporuka Rita ķirurgs
Niedre Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nikāna Antra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ņikitina Agnese anesteziologs, reanimatologs
Ņikitina Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nikolajeva Jeļena radiologs terapeits
Nikolajeva Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Nikrus Natālija kardiologs; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Ņikuļšins Sergejs laboratorijas ārsts; patologs
Nimroda Linda otolaringologs
Nollava Agrita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Noriņa Elza Anna internists
Novaša Arina neirologs
Novicka Ilona Nieru aizstājterapijas metode
Novikova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Novikova Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Noviks Iļja algologs
Nungure Dace māsas palīgs
Obidenova Tatjana klīniskais mikrobiologs
Odokijenko Aksana māsas palīgs
Ojāru Agnese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Okuņeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Oldenburga Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oļenina Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oļesiks Andrejs neatliekamās medicīnas ārsts
Oļļa Evija ergoterapeits
Olmane Evija radiologs
Olševska Iveta māsas palīgs
Oļševska Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Oniščuks Andrejs biomedicīnas laborants
Orbitāne Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Oriščuks Ruslans māsas palīgs
Orlova Irēna māsas palīgs
Orlova Jeļena biomedicīnas laborants
Orlova Juliana biomedicīnas laborants
Orlovska Melisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Orlovska Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Oša Inese māsas palīgs
Ose Vita ārsta palīgs (feldšeris)
Ošiņa Jolanta neirologs; neirologs
Ošiņš Reinis ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Ošs Elvijs anesteziologs, reanimatologs
Ošs Pēteris anesteziologs, reanimatologs
Ostrovskis Evalds gastroenterologs
Otmane Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Otvars Agnis sporta ārsts
Ozola Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozola Guna oftalmologs
Ozola Guna kardiologs
Ozola Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ozola Karina ginekologs, dzemdību speciālists
Ozola Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozola Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozola Vineta māsas palīgs
Ozola-Zālīte Imanta gastroenterologs
Ozoliņa Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ozoliņa Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa Ieva kardiologs
Ozoliņa Lāsma funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Ozoliņa Linda ārsts
Ozoliņa Maira ārsta palīgs (feldšeris)
Ozoliņa Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa Sevda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ozoliņš Aivars Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņš Artūrs ķirurgs
Ozoliņš Jānis fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts; algologs
Ozolniece Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozolniece Zane ginekologs, dzemdību speciālists
Pablaka Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Paegle Edgars māsas palīgs
Paeglīte Laila māsas palīgs
Pak Vēsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Palušina Olga zobārsts
Pamata Dagnija Nieru aizstājterapijas metode
Pampava Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Panasenko Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paņihins Igors anesteziologs, reanimatologs; algologs
Paņina Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pankare Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Panovs Danils kardiologs; internists
Parfjonova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Pašina Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paškeviča Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paškovecka Alīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Paula Maija radiologa asistents
Paula Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pauliņa Baiba anesteziologs, reanimatologs
Pavāre Rudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Pavārs Jānis sirds ķirurgs
Pavārs Māris ķirurgs
Pavļika Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavlova Lilija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pavloviča Kristīne ķirurgs
Pavlovičs Sergejs invazīvais radiologs; radiologs
Pavlovska Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavļukova Arina vecmāte
Peizuma Regīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pēka Māra kardiologs; internists
Pelcberga Renāte internists
Pelipenko Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Peltmane Ženija māsas palīgs
Pereca Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Perha Olha Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pērkone Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Permane Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Pētersons Aivars nefrologs
Petkeviča Irina māsas palīgs
Petkeviča Romualda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Petraite Sanija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petrova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petrova Stanislova endoskopijas metode māsu praksē
Petrova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Petrova Victoriya Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petroviča Marija ķirurgs
Petrovica Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pičkurs Konstantīns kardiologs
Pičugina Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pidhorna Marharyta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pildere Ilona transfuziologs
Pilsētniece Zane urologs
Pimanova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pimenova Anna radiologs
Pīrāgs Valdis endokrinologs
Plasiņa Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Platača Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plēgermane Aiga laboratorijas ārsts
Plehanova Larisa oftalmologs
Plensnere Sigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plešņa Dace māsas palīgs
Plisa Jevgenija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plonis Juris urologs
Plūme Sarmīte anesteziologs, reanimatologs
Plūmiņa Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pogodina Jeļena ķirurgs
Pogorielova Oksana kardiologs
Pogule Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Poikāne Elīna internists
Pokrotnieks Juris gastrointestinālā endoskopija; gastroenterologs
Poļakova Inta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pole Gunta fizioterapeits
Pole Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Poliņš Dāvis anesteziologs, reanimatologs
Poļiščuka Janīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Politiko Nataļja neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Poluņina Aleksandrija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Poluškins Akims māsas palīgs
Ponomarjova Ira māsas palīgs
Ponomarjova Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Popova Anna nefrologs; internists
Popova Ņina Maļika radiologs
Postnova Alina ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Potašova Olga māsas palīgs
Požarska Sintija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Prabahara Magdalēna pneimonologs
Pranča Astrīda biomedicīnas laborants
Predkele Nataļja neirologs
Predkels Jevgēnijs internists
Presņakovs Aleksandrs kardiologs
Pretkalniņš Dāvis Niks anesteziologs, reanimatologs
Prīdāne Samanta anesteziologs, reanimatologs
Priede Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Priede Katrīna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Priede Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Priede Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Priede Zanda elektroencefalogrāfija; neirologs; elektromiogrāfija; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Priede-Valdovska Zane ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Priedīte Ilze radiologs
Priedītis Pēteris radiologs
Priedniece Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Priežuma Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Prikule Ilze mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Prikule-Rūsiņa Zane dermatologs, venerologs
Priļepska Natālija klīniskais mikrobiologs
Prohorova Natālija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Prokofjeva Žanna biomedicīnas laborants
Proskurina Anna internists
Prostaka Kristīna ginekologs, dzemdību speciālists
Prozorovskis Edgars internists; ārsts
Prusakova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Prutkova Aļona internists; neatliekamās medicīnas ārsts
Pučeta Laura internists
Pūcīte Baiba ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Pūcīte Elīna elektroencefalogrāfija; neirologs
Pudāne Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Pudule Ingrīda radiologa asistents
Pudule Sanda neirologs
Pugo Leonīds internists
Puhaļska Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Puhaļska Anda anesteziologs, reanimatologs
Puide Ilze nefrologs
Puišo Alīna radiogrāfers
Puķīte Santa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Puķītis Aldis gastroenterologs; vispārējā ultrasonogrāfija; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Puķītis Egils neiroķirurgs
Pukšle Jeļena neatliekamās medicīnas ārsts
Pulle Valentīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pulmane Daiga fizioterapeits
Puncule Olga internists; neatliekamās medicīnas ārsts
Punculis Igors anesteziologs, reanimatologs
Punka Ilze neonatologs; vispārējā ultrasonogrāfija; pediatrs
Puntaka Jadviga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pupkeviča Irina kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Purenkovs Mārtiņš pneimonologs; internists
Purgale Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Puriņa Ārija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Puriņš Krišjānis neiroķirurgs
Purkalne Gunta onkologs ķīmijterapeits
Purniņa Natālija māsas palīgs
Purviņa Santa psihiatrs
Putāne Lilita kardiologs
Putāne Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Putna Gundega Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Putne Svetlana kardiologs
Putniece Paula radiogrāfers
Putniņš Ints sirds ķirurgs
Putniņš Renārs neiroķirurgs
Putriņš Dāvis Sīmanis radiologs
Rabkēviča Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rabša Anastasija anesteziologs, reanimatologs
Rācene Sanita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Rācenis Kārlis ārsts
Račika Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Račiņa Gija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Radiona Anna radiogrāfers
Radziņa Arimanda māsas palīgs
Radziņa Maija radiologs
Raga-Kagaine Luize traumatologs, ortopēds
Ragule Velga māsas palīgs
Raika Alise Emma dermatologs, venerologs
Raita Anita neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Raits Uldis radiologs
Raiviča Elvīra psihiatrs
Rakute Rasma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Raļkeviča Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ramane Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rancāne Linda radiologs
Rancāns Kristaps ķirurgs
Rasa Žaneta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rasiņa Margarita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Rastorgujeva Jana fizioterapeits
Rastorgujeva Liāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ratobiļska Svetlana kardiologs; anesteziologs, reanimatologs; padziļināta elektrokardiogrāfija; elektrokardiogrāfija; neatliekamās medicīnas ārsts; ehokardiogrāfija
Ratobiļskis Valērijs ķirurgs
Raubiško Valērija anesteziologs, reanimatologs
Raudova Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Raumane Diāna otolaringologs
Ražuka-Ebela Danute gastroenterologs
Rečica Ina māsas palīgs
Reihmane Andra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Reihmane Arnija anesteziologs, reanimatologs
Reinholde Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Reinis Aigars klīniskais mikrobiologs
Reniņa Vizma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rezevska Dace ārsts
Ribakova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rībeniece Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rībenieks Roberts ķirurgs
Ričika Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ridere-Zondaka Ināra māsas palīgs
Riekstiņa Diāna gastroenterologs
Riekstiņa Ima Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Riekstiņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rimeika Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Riņģe Jūlianna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Riotto Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ripa Elīna neatliekamās medicīnas ārsts
Rippa Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ritenberga Rota endokrinologs
Riža Gundega Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rjabcevs Stefans neiroķirurgs
Rjabiņina Rita radiologa asistents
Rochniak Tetiana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Roddate Marija neirologs
Rode Kitija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rodionova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Roga Inta māsas palīgs
Roga Silvija patologs
Rogaine Inga māsas palīgs
Rogovska Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rolava Kristīne māsas palīgs
Rolava Rudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Romančuka Dina māsas palīgs
Romančuka Ilona neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Romanova Janīna kardiologs; internists
Romanova Svetlana kardiologs
Romanova Vitalija neirologs
Romanovska Annija vecmāte
Romanovska Elīna ārsts
Romanovska Māra laboratorijas ārsts
Romašova Elīna ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Romašovs Andris endokrinologs; internists
Ronis Marks otolaringologs
Roponena Ērika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rostoka Līga māsas palīgs
Rotberga Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rotberga Laura Rasa ārsts
Roze Agnese ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Roze Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Roze Rūdolfs kardiologs
Rozenbauma Elga māsas palīgs
Rozenberga Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rozenblats Aldis mutes, sejas un žokļu ķirurgs; zobārsts
Rozenfelde Beatrise ārsts
Rozenfelde Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rozenfelde-Nazukina Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozentāle Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozentāls Nauris internists
Rožicka Regīna māsas palīgs
Rozīte Ailita māsas palīgs
Rozīte Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rožkalne Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rožkalne Ilze funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Rožkalne Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rožkova Liāna māsas palīgs
Rubanoviča Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rubene Ilze biomedicīnas laborants
Rubens Ojārs arodveselības un arodslimību ārsts; neirologs
Rubežniece Daina medicīnas statistiķis
Rubine Aija arodveselības un arodslimību ārsts
Rubīne-Vārpiņa Magdalēna fizioterapeits
Rubīns Pauls reimatologs
Rubļova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rudaka Irina kardiologs
Rudenko Tatjana internists; kardiologs
Rudzīte Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rudzītis Ainārs kardiologs; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; izvērsta ehokardiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Rudzītis Jānis ķirurgs
Ruka Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rumba Roberts asinsvadu ķirurgs
Runce Ilze ķirurgs
Rupais Artūrs internists
Russkiha Elita funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Rustanoviča Agnese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rustanoviča Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rūtiņa Ira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rutka Katrīna anesteziologs, reanimatologs
Rutule Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ruzaiķe Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ružicka Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saba Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Sabaļauska Lāsma māsas palīgs
Sabeļņikova Santa neirologs
Sabeļņikovs Oļegs anesteziologs, reanimatologs
Šablinskis Matīss reimatologs
Saboļauska Ilona vecmāte
Sadovskis Artūrs anesteziologs, reanimatologs
Safronova Rita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Safronova Urzula radiologs
Safronovs Jegors otolaringologs
Šakele Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Šakina Silvija ārsta palīgs (feldšeris)
Sakne Sandis kardiologs; invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Sakoviča Jeļena internists
Saleniece Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Salgrāvis Dainis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Saliete Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saliņa Anna internists; pneimonologs
Saliniece Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Salmane-Šapale Elizabete oftalmologs
Salmiņa Lita biomedicīnas laborants
Salmiņa Marta Meldra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šalms Ģirts zobārsts; mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Salna Ilze endokrinologs
Salna Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saļuka Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sama Evija anesteziologs, reanimatologs
Šamarina Veronika neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Sāmīte Ilze oftalmologs
Samule Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šapovalova Elīza dermatologs, venerologs
Šapovalova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šapovalovs Sergejs ķirurgs
Sardaka Karīna arodveselības un arodslimību ārsts
Šaripo Vita ehokardiogrāfija; elektrokardiogrāfija; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Šarkele Marina anesteziologs, reanimatologs
Šarkova Gaļina oftalmologs
Šarlovska Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šatoba Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saule Laura radiologs
Saulīte Līga biomedicīnas laborants
Saulīte Mikus nefrologs
Saulkalne Linda Helēna neiroķirurgs
Sauša Sintija endokrinologs; internists
Šauva Iveta māsas palīgs
Savčenko Selga ārsts
Saveļjeva Olga laboratorijas ārsts
Saveļjevs Aleksandrs anesteziologs, reanimatologs; ārsts
Savicka Anita māsas palīgs
Savicka Elizabete ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Savicka Ilona māsas palīgs
Savicka Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savicka Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šavlovskis Jānis radiologs
Sazonovs Oļegs ārsta palīgs (feldšeris)
Ščeglova Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ščerbakova Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ščerbakovs Konstantīns ārsts
Ščucka Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šebeko Ella Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sedleniece Elīna ginekologs, dzemdību speciālists
Sedlenieks Māris mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Seilis Jānis nefrologs
Seimane Lilija māsas palīgs
Seimuškins Dainis anesteziologs, reanimatologs
Šeina Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Seisuma Dace endokrinologs
Seko Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šelajevs Vasīlijs ārsta palīgs (feldšeris)
Šeļega Elīna oftalmologs
Seļezņova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Seļicka Elīna infektologs
Seļicka Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Selicka Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Semaka Svetlana oftalmologs
Semčenko Larisa anesteziologs, reanimatologs
Semenčenko Jeļena māsas palīgs
Semjonova Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Semjonova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Semjonova Iveta māsas palīgs
Semjonova Svetlana māsas palīgs
Semjonovs Dmitrijs neatliekamās medicīnas ārsts
Seņa Svetlana biomedicīnas laborants
Šēnberga Ilze fizioterapeits
Šenderoviča Karina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šenterjakova Nataļja gastroenterologs
Šepetiene Svetlana oftalmologs
Sergeja Rita biomedicīnas laborants
Sergejevs Dmitrijs algologs
Serova Irina māsas palīgs
Serova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Serova Jeļena biomedicīnas laborants
Serova Viktorija anesteziologs, reanimatologs
Seržāne Anta anesteziologs, reanimatologs
Seržāne Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šestakova Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šetlers Kaspars anesteziologs, reanimatologs
Ševčuka Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ševeļovs Viktors transplantologs
Sidabra Astrīda māsas palīgs
Šidlovska Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šidlovska Sanita vecmāte
Sidorovs Pāvels ārsts
Sikora Evita reimatologs
Šikora Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Sila Daniela internists
Siliņa Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Siliņa Rasma māsas palīgs
Siliņa Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Siliņa Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Siliņšmits Gunārs internists
Silionova Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šilo Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šilo Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Silova-Loča Inesa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Simanoviča Zinta radiogrāfers
Šipko Kira ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Šipko Ļubova biomedicīnas laborants
Sīpola Daina māsas palīgs
Siriusa Mārīte biomedicīnas laborants
Sirotina Nataļja biomedicīnas laborants
Sirsniņa Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šitova Svetlana māsas palīgs
Sīviņa Elīna onkologs ķīmijterapeits
Siza Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skaida Elīna reimatologs
Skalberga Zita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Škarstāne Svetlana māsas palīgs
Šķēle Aiva ārsta palīgs (feldšeris)
Šķēle Liāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Škenderskis Kārlis ārsta palīgs (feldšeris)
Skitecka Jekaterina oftalmologs
Škļajeva Dina vecmāte
Skotelis Valdis algologs
Skreija Liene ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Skribāne Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Skribanovska Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Skride Andris internists; kardiologs
Skrodele Kristīne ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Skrupska Diāna neirologs
Škubura Liene ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Skudra Linda Gerda uztura speciālists
Skudra Velga māsas palīgs
Skudrova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skuja Antra neonatologs
Skuja Viktorija kardiologs; ehokardiogrāfija; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Skultiņa Olga ārsta palīgs (feldšeris)
Skumbiņš Raimonds radiologs
Slaidiņa Marta ginekologs, dzemdību speciālists
Slajeva Kristīne māsas palīgs
Sļepiha Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Slišāne Rasma māsas palīgs
Šlisere Baiba laboratorijas ārsts
Šmagris Edijs arodveselības un arodslimību ārsts
Smikarste Kristena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Smildzere Amanda neonatologs
Smildziņa Inga internists
Smiļģe Inese radiologs terapeits
Smilškalna Iveta vecmāte
Smirnova Darja anesteziologs, reanimatologs
Smirnova Ksenija internists; arodveselības un arodslimību ārsts
Smirnova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smirnova Nikola ārsta palīgs (feldšeris)
Šmite Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmitkina Lolita radiologs
Smoča Maruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smuļko Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šneidere Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šnepste Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Sņicareva Ļena māsas palīgs
Šņore Modra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šnore Zane internists
Šņucina Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Soboļevska Vera māsas palīgs
Sockova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sokolova Emma ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Solodkova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Solomaha Oļegs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Solopa Ludmila māsas palīgs
Soloveičika Marina laboratorijas ārsts
Soloveičiks Vjačeslavs Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Solovjeva Ligita Nieru aizstājterapijas metode
Solovjova Jevgeņija anesteziologs, reanimatologs
Solovjova Tatjana nefrologs
Solozemniece Dita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šoluhova-Līduma Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Sondore Dace ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs
Sorokina Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sorokina Milāna fiziskās slodzes testi ar EKG; izvērsta ehokardiogrāfija; kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; internists
Šorubalko Dace anesteziologs, reanimatologs
Sosāre Linda gastroenterologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Sosnovyk Mariia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sovane Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Špaka Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Špaks Artjoms torakālais ķirurgs
Spalis Viesturs neatliekamās medicīnas ārsts
Spalve Inga māsas palīgs
Spalve Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Spalviņa Inita māsas palīgs
Sparāne Tīna ārsts
Spārniņa Gunita māsas palīgs
Spravņikova Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sprice Ingūna anesteziologs, reanimatologs
Sprindžuka Ērika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Spriņģe Silvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Sprodzēna Brigita māsas palīgs
Sproģe Antra māsas palīgs
Sproģe Gita endoskopijas metode māsu praksē
Sproģe Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Spudass Aldis nefrologs
Spudass Artis ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Spulle Uldis ārsts
Spuntele-Kondrjakova Marita fizioterapeits
Staceviča Dzintra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Stāka Aiga gastroenterologs
Stalgēviča Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stallīte Inita māsas palīgs
Štamere Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stankeviča Darja fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Stankeviča Jekaterīna ginekologs, dzemdību speciālists
Starinska Nadežda transfuziologs; otolaringologs
Stašāne Elizabete anesteziologs, reanimatologs
Stasjuka Žanete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stasjule Klinta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Stefanovičs Juris laboratorijas speciālists
Šteimanova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šteina Eva anesteziologs, reanimatologs
Šteina Gunta māsas palīgs
Šteina Līva endokrinologs
Šteina Sandra endokrinologs
Šteina Viktorija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Šteinberga Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šteinberga-Birziņa Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šteinholde Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Štelbauma Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Štelce Linda nefrologs
Stendenberga Juta māsas palīgs
Stepanova Elizabete ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Stepanova Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Stepēna Vineta māsas palīgs
Stepiņa Inese māsas palīgs
Stepiņa Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Stepiņa-Vilde Laura neatliekamās medicīnas ārsts
Stepka Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stepulāne Sabīne Jana ārsta palīgs (feldšeris)
Sterļadkina Guna māsas palīgs
Šterna Augusta māsas palīgs
Šterna Ilāna radiogrāfers
Stiliņa Zane sporta ārsts
Stirāne Laura internists; endokrinologs
Štokmane Anastasija radiologa asistents
Štokroze Silga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Stoļarovs Ernests psihiatrs
Stradiņš Pēteris sirds ķirurgs
Straumane Kitija biomedicīnas laborants
Straupmane Dagnija laboratorijas ārsts
Štrausa Arta biomedicīnas laborants
Strautiņa Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strautiņa Juta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Strautmane Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Strautmane Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strautmane Sintija neirologs
Strautzele Sniedzīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Strazda Gunta biologs; laboratorijas speciālists
Strazda Inese anesteziologs, reanimatologs
Strazdiņa Janeta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Strazdiņa Santa kardiologs
Strazdiņa Sniedze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strazdiņa Tince audiologopēds
Strazdiņš Uldis sirds ķirurgs
Strazds Guntis anesteziologs, reanimatologs
Štrenge Agnese kardiologs; izvērsta ehokardiogrāfija
Štrenge Kārlis kardiologs
Strīķe Eva anesteziologs, reanimatologs
Strīķe Sandra ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Strode Terēze ārsts
Strods Vladislavs asinsvadu ķirurgs
Stroža Liene māsas palīgs
Strucinska Līva oftalmologs
Stucka Raimo ķirurgs
Stuģe Kristīne neonatologs; pediatrs
Stuķēna Silva neonatologs
Stuķēns Jānis neiroķirurgs
Stulberga Antra vecmāte
Stunda Evelīna patologs
Stūrāne Ingrīda zobārsta asistents
Suhorukova Irina māsas palīgs
Suhorukovs Vadims transplantologs; ķirurgs
Suhovejeva Irita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sukonņikova Jeļena internists; neatliekamās medicīnas ārsts
Šuksta Aurika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šuksta Munise māsas palīgs
Šulca Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šulca Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Šulce Agra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Šulce Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šūmakere Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Sumeraga Gunta otolaringologs
Šumere Anastasija radiologs
Šuste Alla laboratorijas speciālists
Suta Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Svarinskis Jānis māsas palīgs
Šveca Jana ārsts
Švēde Zanda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sveržickis Rodrigo neiroķirurgs
Svetliševa Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sviķkalne Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Svikle Zane endokrinologs
Svilāne Ivita ergoterapeits
Svjaščenkova Lelde oftalmologs
Talanovs Aleksandrs internists
Tālmane Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Tāluma Agnija mutes, sejas un žokļu ķirurgs; zobārsts
Tanasijčuks Jurijs Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tarakanova Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Tarasova Anastasija radiologs
Tarasova Karina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tāre Elīna vecmāte
Tatarova Darja ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Tatičeka Margarita ārsts
Tatsu Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tauriņa Lauma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Tauvēna Elīna ķirurgs; ārsts
Teifurova Sabīne neirologs
Teivāne Agnete neirologs
Teivāne Patrīcija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Teļičenko Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Teļkova Alisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tērauda Elizabete kardiologs
Terehova Raisa māsas palīgs
Tereško Ilze fizioterapeits
Ternova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tetere Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tihanovska Ingūna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tiļļa Maira māsas palīgs
Tiltiņa-Lindemane Irina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Timoščuka Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tišeļņikova Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Titovičs Vadims anesteziologs, reanimatologs
Tjurina Dace elektroencefalogrāfija; neirologs
Tkačova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tokmanceva Marija fiziskās slodzes testi ar EKG; kardiologs
Tola Sindija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Tone Tatjana patologs
Tračums Ilmārs torakālais ķirurgs; ķirurgs
Treimane Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Treisnere Kristīne māsas palīgs
Trencis Roberts neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Tretjaka Inese anesteziologs, reanimatologs
Trifanova Baiba vecmāte
Trofimovičs Genadijs ķirurgs
Trokša Anita fizioterapeits
Trokša Vilhelmīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trumsiņa Kristīne internists
Trušele Zinta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trusija Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trušinska Inese māsas palīgs
Trušinskis Kārlis diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; kardiologs
Truškovs Arturs ārsts
Tsarevskaya Anastasia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tukāne Janīna māsas palīgs
Tumaša Rita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Tupahins Andris kardiologs
Tupīts Artjoms zobārsts
Turka Jurita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Turkova Jevgeņija vecmāte
Turlā Jana biomedicīnas laborants
Ūdre Agnese internists
Ūdre Iveta māsas palīgs
Ūdre Sanita anesteziologs, reanimatologs
Ulmane Olita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ulmane-Lamba Sindija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ūlupa Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Umbraška Monta radiogrāfers
Upelniece Ingrida mākslīgās asinsrites metode māsu praksē; Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Upeniece Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Upīte Inita māsas palīgs
Upīte Iveta māsas palīgs
Upīte Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Urbāne Monta gastroenterologs
Urbonaite Kristina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Urboniene Tatjana māsas palīgs
Urbucāne Iveta māsas palīgs
Urdziņa Iveta māsas palīgs
Urtāns Valdis neonatologs
Ušacka Laila sporta ārsts
Ūsāne Milda kardiologs
Ustinova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ūtēns Uldis biomedicīnas laborants
Uvarova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Užāne Ieva anesteziologs, reanimatologs
Užga Bella Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Uzuliņa Aija māsas palīgs
Vacika Lija ārsta palīgs (feldšeris)
Vaganovs Pēteris urologs
Vahtina Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vainovska Inta māsas palīgs
Vaitaite Daina endokrinologs
Vaitjuļs Jurijs māsas palīgs
Vaivoda-Vītola Sandra māsas palīgs
Vaivodiša Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Valaine Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Valante Ramona neirologs
Valdheima Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valdmane Elīna nefrologs
Valeinis Egils neiroķirurgs
Vaļkova Irīna oftalmologs
Valpētere Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valtere Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valtiņa-Briģe Solveiga neirologs
Vamža Nils internists
Vanadziņa Diāna māsas palīgs
Vanaga Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vanaga Dina biomedicīnas laborants
Vanags Indulis anesteziologs, reanimatologs
Vanags Juris oftalmologs
Vancovska Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Varlamova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vārna Rasma internists
Vārpa Ilona neonatologs
Vasariņa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasiļčenko Anžela biomedicīnas laborants
Vasiļčenko Irina zobārsts; mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Vasiļevska Silvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasiļjeva Gunta biomedicīnas laborants
Vasiļjeva Ilona māsas palīgs
Vasiļjeva Natālija māsas palīgs
Vasiļjeva-Ahmeda Oksana zobārsts
Vasiļjevs Aleksandrs kardiologs
Vasiļjevs Edgars anesteziologs, reanimatologs
Vasiļvolfa Aiga nefrologs
Vasīte Kristīne ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Vaska Kristiana masieris
Vasko Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vāvere Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vāvere Laura ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Vāvere Rudīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vavilone Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vecmuktāns Dāvis internists
Vecumniece Paula Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Vecvagare Katrīne ārsts
Vedļa Ginta ginekologs, dzemdību speciālists
Veilande Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Veinberga Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Veinberga Laura ķirurgs
Veiss Andris invazīvais radiologs; radiologs
Veizāne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Velika Marta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vēliņa-Mikulaņeca Līva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Venena Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Venidiktova Svetlana neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Venska-Makuca Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ventiņa Madara kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Verhovceva Viktorija kardiologs
Verne Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vernere Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Veselova Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vētra Jānis neirologs
Vēvere Anita biomedicīnas laborants
Vēvere Benita biomedicīnas laborants
Vēvere Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vēvere Gunta fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; kardiologs; elektrokardiogrāfija
Vēvere Maija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vezinga Liene māsas palīgs
Vībure Jana internists
Vicinska Zinta anesteziologs, reanimatologs
Vicinska-Ozoliņa Kristīne māsas palīgs
Vidžups Ēriks ārsts
Vigupe Iveta anesteziologs, reanimatologs
Vihrova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vikmane Maija pastāvīgo sirds ritmu regulējošo un diagnosticējošo iekārtu implantācija; invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; elektrokardiogrāfija; kardiologs
Vīksna Evita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vīksna Ilze ginekologs, dzemdību speciālists
Vīksna Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vikštrēma Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Viktorova Anna dermatologs, venerologs
Vilde Aija hepatologs; infektologs
Vilde Rūdolfs pneimonologs
Viļisova Sofija onkologs ķīmijterapeits
Vilkauša Liene biomedicīnas laborants
Vilks Ingus otolaringologs
Vilks Jūlija kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Villers Krišjānis ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Vilmanis Jānis ķirurgs
Vilne Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilpore Inese anesteziologs, reanimatologs
Viļumsone Indra izvērsta ehokardiogrāfija; kardiologs
Vinogradova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Višņevska Jana ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Visocka Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Visocka Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vītiņa Sandra ginekologs, dzemdību speciālists
Vītola Aiva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Barbara kardiologs
Vītola Eva anesteziologs, reanimatologs
Vītola Māra kardiologs; elektrokardiogrāfija; padziļināta elektrokardiogrāfija
Vītoliņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vizule Agnese laboratorijas ārsts
Vjaters Egils urologs; urologs
Vogule Loreta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Voicehoviča Antra vecmāte
Voiciša Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Voita Ieva infektologs
Volfa Andra māsas palīgs
Volfs Andris neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Vonda Andis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Voroņecka Žaneta biomedicīnas laborants
Vorotinska Velga vecmāte
Vorslava Gundega māsas palīgs
Voskresenska Nataļja pneimonologs
Vucina Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zablocka Tatjana patologs
Žabūrs Žoržs asinsvadu ķirurgs
Zāģeris Juris Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zahare Ieva neonatologs; pediatrs
Zahare Irēna transfuziologs; neonatologs
Zaharevska Ērika māsas palīgs
Zaharovs Jurijs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Zaičenko Anastasija pneimonologs
Zajaca Vanda māsas palīgs
Zake Iļja kardiologs
Zaķe Māra radiologs
Zakevica Aiga vecmāte
Zaļaiskalna Līva ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Zaldāka Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zāle-Zondaka Inese māsas palīgs
Zālīte Solveiga oftalmologs
Zālītis Ģirts māsas palīgs
Zaļizko Poļina gastrointestinālā endoskopija; gastroenterologs
Zamerovska Andra anesteziologs, reanimatologs
Zandere Diāna endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); gastroenterologs
Zandersone Airisa kardiologs
Zaprivoda Jekaterina ārsts
Zarembo Zane radiologs
Zariņa Dana pneimonologs
Zariņa Feņa māsas palīgs
Zariņa Linda ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Žarova Ludmila sirds ķirurgs
Zavarina Vineta māsas palīgs
Zavertjajeva Marija radiologs
Zavgorodnaja Tamāra reimatologs; kardiologs; vispārējā ultrasonogrāfija; ehokardiogrāfija
Zavorina Karīna dermatologs, venerologs
Ždanoviča Anželika māsas palīgs
Zdanovska Agnese anesteziologs, reanimatologs
Zdanovska Lauma neirologs
Zeile Anda elektromiogrāfija; neirologs
Zeiza Indra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zelča Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zellāns Edgars anesteziologs, reanimatologs
Zemeskalna Līva radiologs
Zemītis Artūrs oftalmologs
Zemļanuhina Olga anesteziologs, reanimatologs
Zemņicka Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zemzare Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žeņiļenko Taisija anesteziologs, reanimatologs
Žentiņa Dace pneimonologs
Zepa Jūlija internists; reimatologs
Zepa-Kļuševa Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ziediņa Ieva nefrologs
Ziediņš Pēteris māsas palīgs
Ziedone Guna alergologs
Ziemele Liāna māsas palīgs
Žiganova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zigmunda Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žīgure Rita ārsta palīgs (feldšeris)
Zikovs Rems neatliekamās medicīnas ārsts
Žilde Anna infektologs
Zīle Inga māsas palīgs
Žilvinskis Jānis neatliekamās medicīnas ārsts
Zimele Laima Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zīmele Zane biomedicīnas laborants
Zinčenko Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zīrupa Māra māsas palīgs
Zītare Tamāra anesteziologs, reanimatologs
Žitiņecs Andrejs māsas palīgs
Žitkova Inesa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žitņikova Žanna māsas palīgs
Živa Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zīverte Agate neiroķirurgs
Živicka Svetlana vecmāte; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Znotiņa Anita Nieru aizstājterapijas metode; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Znotiņš Marts bronhoskopija; pneimonologs
Žuka Elīna anesteziologs, reanimatologs
Žukova Violeta neirologs
Zunde Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Žuravkova Olga māsas palīgs
Žuravska Inese biomedicīnas laborants
Zustrupa-Zāģere Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zuzāns Ralfs kardiologs
Zvagule Tija arodveselības un arodslimību ārsts; internists
Zvaigzne Ligita vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Zvaigzne Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvanītāja Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zveginceva Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvejniece Baiba internists
Zvejniece Mudīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zviedre Liena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zviedre Paula ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Zvindiņa Agita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvingule Guna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zvirbule Indra nefrologs
Zvirbule Pārsla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvirbulis Viesturs infektologs
Zvirgzda-Zvirgzdiņa Kristīne vecmāte
Zvirgzdiņa Vivita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvirgzdiņš Gatis biomedicīnas laborants