Darbības profils - Lokāla

Ogres rajona slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 740200008
Adrese Slimnīcas iela 2, Ogre, Ogres novads, LV5001
Telefona nr 65046161
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 31.10.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 17.10.1994
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Ogres rajona slimnīca, SIA filiāle Meža prospekts 9, Ogre, Ogres novads, LV5001
Ogres rajona slimnīca, SIA filiāle Turkalnes iela 15, Ogre, Ogres novads, LV5001

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Aksjutina Darja ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Albina Ilga onkologs ķīmijterapeits
Alpe Kristiāns ārsts
Anufrijevs Deniss ķirurgs; ārsts
Apsīte Vineta vecmāte
Ārste Ilze radiologa asistents
Ārste Rita radiologs
Auna Aiva Aiga zobārsts
Auna Ildze fizioterapeits
Auziņš Jānis urologs
Babuškina Inna anesteziologs, reanimatologs; ārsts
Baika Anita kardiologs; fiziskās slodzes testi ar EKG; elektrokardiogrāfija
Balanasa Kristīne podologs
Bāliņa Iveta ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Barkeviča Dace pediatrs
Bedre Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bēma Ērika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Berga Monta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Bergmane Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Aija ārsta palīgs (feldšeris)
Bērziņa Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Valentīna māsas palīgs
Betkers Toms radiogrāfers
Bildere Kaija māsas palīgs
Bimbirule Maija anesteziologs, reanimatologs
Birkenfelds Edgars ārsts; radiologs
Birkhane Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Birkhans Kaspars ārsta palīgs (feldšeris)
Blagočinova Svetlana zobārsta asistents
Blauva Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blimhens Andris ginekologs, dzemdību speciālists
Bogdanova Laila māsas palīgs
Bojuta Kristina ginekologs, dzemdību speciālists
Bondare Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Borošenko Viktors ķirurgs
Brikovska Ligita māsas palīgs
Brīvere Maija internists
Broliša Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bule Pārsla māsas palīgs
Buraks Niks fizioterapeits
Čakova Dace vecmāte
Cauņa Juta bērnu psihiatrs; psihiatrs
Čeredņičenko Renārs ārsts
Cine Eva internists
Cirseniece Ilze pediatrs
Cīrule Ina biomedicīnas laborants
Damberga Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Damroze Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Davidoviča Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dille Iveta māsas palīgs
Djubina Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dombrovska Laura zobu higiēnists
Dortāne Ieva audiologopēds
Dreimane Zita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Dreimanis Ivars radiologs
Dulpe Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dzene Inna radiologa asistents
Dzene Kristīne fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Emsiņa Aija otolaringologs
Freidenfelde Silvija māsas palīgs
Freimane Inga māsas palīgs
Freivalds Lotārs ergoterapeits
Galsone Ramona ārsts
Gavriļins Dmitrijs neiroķirurgs
Gediņa Ieva otolaringologs
Gerojevs Maksims narkologs
Glāzere Linda padziļināta elektrokardiogrāfija; kardiologs
Graubiņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Graudiņa Agnese zobu tehniķis
Graudiņš Lairis Armands ķirurgs; ārsts
Greivule Sintija biomedicīnas laborants
Grigorjeva Žanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Grīnvalde Ludmila ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Grīnvalde-Ozola Karīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grižibovska Iveta anesteziologs, reanimatologs
Gruziņa Lūcija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gvozdeva Silva māsas palīgs
Himelreiha Kristīne ķirurgs
Honta Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hotņanskis Igors anesteziologs, reanimatologs
Ieviņa Renija ārsts; neirologs
Ince Svetlana bērnu alergologs; pediatrs
Ivanova Tatjana neatliekamās medicīnas ārsts
Jakovļeva Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Janšins Vladislavs ārsts
Jansons Jānis masieris
Jasukeviča Urzula neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jasūne Baiba māsas palīgs
Jaundāldere Ingemāra fizioterapeits
Jermakoviča Toņa māsas palīgs
Kaire Valda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaļāne Alise ārsts
Kalniņa Keita Elvita masieris
Kalniņa Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Sigita anesteziologs, reanimatologs
Kalniņa Zenta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kandere Luīze zobu higiēnists
Kapusta Toms ārsts; traumatologs, ortopēds
Karole Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Karule Ausma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kazuļa Veronika ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ķestere Ilze zobārsts
Kilgaste Līvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķimenis Aigars internists
Kleimanis Kārlis internists; radiologs; ārsts
Kokina Edita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Konturi Anna ārsts
Kopče Iluta ārsta palīgs (feldšeris)
Kovaļevskis Jegors traumatologs, ortopēds; ķirurgs
Kralliša Agnese elektrokardiogrāfija; ehokardiogrāfija; kardiologs
Krastiņa Antra māsas palīgs
Krastiņa Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krauze Modra ķirurgs
Kreitāle Edīte radiologs
Krēsliņa Dārta ginekologs, dzemdību speciālists; ārsts
Kronīte Irita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūmiņa Angelika infektologs; hepatologs
Krūmiņa Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūze Dace zobārsts
Krūze Olita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kupča Sarmīte pediatrs
Kupruka Baiba masieris
Kurkliete Ilona anesteziologs, reanimatologs
Kusiņa Raita pediatrs
Lāce Diāna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lācis Jānis sirds ķirurgs
Laime Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lamberte Edīte māsas palīgs
Lauris Ivars dermatologs, venerologs
Legzdiņš Andris radiologs
Leiskina Ingrīda radiologa asistents
Lemeševska Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Līce Linda pediatrs
Liepa Maija masieris; fizikālās terapijas metode
Liepnieks Hardijs ārsts
Līva Evita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Loginova Oksana pediatrs
Lucenko Liāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lūse Marija audiologopēds
Makševics Ivars neatliekamās medicīnas ārsts
Mališauskiene Jūlija vecmāte
Maļugina Viktorija oftalmologs
Mandele Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Manuilova Ludmila zobārsta asistents
Maura-Fjodorova Zane ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mazūra Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meikališa Anda anesteziologs, reanimatologs
Meilusa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meļakova Egija fizioterapeits
Mežapuķe Linda zobārsts
Mihailova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mihailova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mihailovska Zanda uztura speciālists
Misāne Elīna ķirurgs
Mistre Daina radiologa asistents
Moorlata Katrīna mākslas terapeits
Mošenoka Jekaterina dermatologs, venerologs
Murzina Jeļizaveta ginekologs, dzemdību speciālists; ārsts
Nagle Egle ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Neimane Natālija māsas palīgs
Ņesterovičs Georgijs ārsts
Ņevjadomska Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nežberte Zaiga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators; medicīnas statistiķis
Nire Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Onužāne Daiga fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ose-Bērziņa Lāsma ārsta palīgs (feldšeris)
Ožola Marina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ozoliņa Ginta zobu higiēnists
Ozoliņa-Griščenko Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa-Liepkalne Sanita biomedicīnas laborants
Paegle Gunda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paegle Ira radiologa asistents
Pauliņa Laura fizioterapeits
Pāvila Aija radiologs
Perceva Ilze vecmāte
Pilicka Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa); ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Pļaviņš Māris nefrologs
Pleša Annele māsas palīgs
Poļevska Sanda fizioterapeits
Popenkova Santa vecmāte
Prostaka Kristīna ārsts
Protasa Natālija bērnu zobārsts; zobārsts
Pudulis Sergejs neirologs
Pugačs Sergejs ķirurgs; ārsts
Pūķis Māris ķirurgs; gastrointestinālā endoskopija
Pūpēde Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Putka Edgars anesteziologs, reanimatologs
Putka Kristīne anesteziologs, reanimatologs
Putniņa Dace fizikālās terapijas metode; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Puzirevska Sandra fizioterapeits
Razāns Raimonds anesteziologs, reanimatologs
Remess Niks fizioterapeits
Ribakovs Oļegs ārsts
Rimša Everita zobārsta asistents
Rozenberga Aiga māsas palīgs
Rozenberga Līga māsas palīgs
Rubiķis Reinolds ķirurgs
Rubīns Pauls internists
Rudzāte Madara pediatrs
Rūtiņa Sabīne ārsts
Saleniece Zane radiologs
Salmane Renāte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Salmiņš Ģirts ārsta palīgs (feldšeris)
Šaršūne Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Saulīte Samanta ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts
Saveļjeva Alīna biomedicīnas laborants
Sebre Anna vecmāte
Sedvalde Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šefanovska Karīna vecmāte
Šenberga Sabīne vecmāte
Ševcova-Muhammada Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Sīka Ināra pneimonologs; arodveselības un arodslimību ārsts
Šimanska Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sirmā Gaļina Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Širovs Dainis ķirurgs; traumatologs, ortopēds
Šišikina Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sitko Tatjana masieris
Skara Elza pneimonologs
Šķēle Evita laboratorijas ārsts
Skubiņa Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skutule Gunta māsas palīgs
Smilktiņš Gundars neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Smilškalne Oļa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmite Agnese internists; pneimonologs
Spalva-Gubina Kristīne kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Špors Oskars zobu tehniķis
Spriņģe Sandra neirologs
Šteina Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Stepanovs Kaspars radiologs
Strauberga Diāna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Strauta Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Suhova Anastasija ķirurgs
Sūna Marija oftalmologs
Sušoka Milana ārsts
Sviķe Dana fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Tameniece Sandra māsas palīgs
Tarasovs Sergejs ginekologs, dzemdību speciālists
Tobija Līva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Torstere Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Torsters Ervīns fizioterapeits
Tribocka Anda oftalmologs
Trimda Gunārs bērnu psihiatrs; psihiatrs
Trukšāne Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators; medicīnas statistiķis
Trušinska Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ungure Anita ginekologs, dzemdību speciālists; ārsts
Upeniece Inese ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Urbāne Urzula Nora pediatrs
Urtāne Ērika kolposkopija; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Vahitova Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vaiders Rinalds fizioterapeits
Valaine Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valaine Ināra māsas palīgs
Vanaga Iluta vecmāte
Vāvere Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Velde Inga fizioterapeits
Vernere Baiba nefrologs; internists
Vīgante Iveta zobārsts
Vilciņa Elga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilciņa Zane fizioterapeits
Vilka Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Viņķe Anete otolaringologs
Vītoliņa Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vlasova Olga biomedicīnas laborants
Vovčenko Biruta māsas palīgs
Vovčenko Inga vecmāte
Žagare Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žagata Baiba biomedicīnas laborants
Žagote Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Žaunerčika Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Zelča Anna anesteziologs, reanimatologs
Zepa Sandra biomedicīnas laborants
Zilberte Lilija radiologs
Zirnīte Sintija radiologs
Zītars Uldis ķirurgs
Žolneroviča Anda māsas palīgs
Žukova Laura ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Zunda Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvagūzis Egīls dermatologs, venerologs
Zviedre Kitija zobu higiēnists
Žvīgure Aelita radiologs
Zvingule Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvirgzdiņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)