Darbības profils - Cita ambulatorā

MOŽUMS-1, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064103
Adrese Bruņinieku iela 8, Rīga, LV1010
Telefona nr 67270744
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 09.04.1996
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 19.12.1994
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
MOŽUMS-1, SIA filiāle Buļļu iela 7, Rīga, LV1055
MOŽUMS-1, SIA filiāle Melnsila iela 19A, Rīga, LV1046

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Renita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Alieva Rukhsora ārsts
Andrejeva Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Arensburga Jevgeņija dietologs
Āriņa Agita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Auce Iveta neirologs
Bačuka Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balode Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Barkovska Irēna gastroenterologs
Bērziņš Edgars radiogrāfers
Birķis Ralfs oftalmologs
Bondare Sandra psihologs (tālākizglītība psihoterapijā)
Černobajeva Ludmila ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Čui Gaļina endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Dzelve-Klepere Inga vispārējā ultrasonogrāfija
Epalte Klinta ergoterapeits
Gasanova Marija vecmāte
Gilis Daiņus ārsts
Gineviča Māra otolaringologs
Graudiņa Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Holodova Marija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Ignatjevs Aldis neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Indrikova Ilze dermatologs, venerologs
Irbe Elīna vecmāte
Jakuņina Jūlija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kadakovska Elizabete radiologs
Karlovska Mārīte neirologs
Kārnija Evi narkologs; psihoterapeits; psihiatrs
Ķemere Līga oftalmologs
Kidala Ilze ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kļaviņa Ieva radiologs
Kolosovska Jeļena neirologs
Koškina Lāsma radiologs
Kozlovska Līga ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Kralliša Agnese elektrokardiogrāfija; ehokardiogrāfija; kardiologs
Kreitūze-Sieriņa Gunta ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Krepša Zofija Fizikālās terapijas metode
Kriviča Olga radiologs
Kulakova Jeļena fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Lapuha Laimdota radiologa asistents
Lazda Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ledžus Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Legzdiņš Andris radiologs
Leonoviča Agnese optometrists
Liepnieks Hardijs ginekologs, dzemdību speciālists
Lustika Daina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Maļarenko Elita radiologs
Matisons Juris traumatologs, ortopēds
Melngaile Olita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Mitule Baiba ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Moisejenko Vera ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Moskaļova Tatjana ginekologs, dzemdību speciālists
Ņesterovičs Georgijs kardiologs
Ņikitina Inese radiologa asistents
Nikolajeva Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nulle Arnis fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Ozola Olga ergoterapeits
Ozoliņa Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņbeika Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paeglīte Jana fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Paeglītis Varis ehokardiogrāfija
Paije Baiba ginekologs, dzemdību speciālists
Paņina Irina arodveselības un arodslimību ārsts
Petročenkova Ludmila ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Plahotina Maija otolaringologs
Plotka Laura radiologa asistents
Rao Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Roja Ženija arodveselības un arodslimību ārsts
Romanova Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rubene Agnese ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Runkovska Zuzanna fizioterapeits
Sacukeviča Lilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Safronova Natālija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Saldūksne Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sēja Zane masieris
Seļivanova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Shchapova Albina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts; pediatrs
Siliņa Ieva ehokardiogrāfija
Spakovica Anita ginekologs, dzemdību speciālists
Štālmane Olga masieris
Stikuts Aigars ķirurgs
Strode Santa ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Šubņikovs Igors ķirurgs
Taleiko Evelīna arodveselības un arodslimību ārsts
Temerbeka Svetlana radiologs
Tuzika Barba ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Vasiļjevs Artjoms ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Vetčinņikova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīgante Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vilberga Aija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts; fizioterapeits
Vildere Astrīda vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Viškers Leonīds neirologs
Voskresenskis Igors ķirurgs
Zeltiņa Sarmīte onkologs ķīmijterapeits
Ziediņa Inta neirologs
Zolova Anželika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žube Biruta neirologs