Darbības profils - Lokāla

Ludzas medicīnas centrs, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 680200030
Adrese Raiņa iela 43, Ludza, Ludzas novads, LV5701
Telefona nr 65707090
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 10.07.1995
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 10.07.1995
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Ludzas medicīnas centrs, SIA filiāle 18. Novembra iela 17, Ludza, Ludzas novads, LV5701
Ludzas medicīnas centrs, SIA filiāle Vienības iela 52, Kārsava, Ludzas novads, LV5717

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aborinska Arnita oftalmologs
Agriņa Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apelis Juris ķirurgs
Atstupens Juris ķirurgs
Atstupens Kristaps ķirurgs
Barkāne Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Barkāne Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baziļčuka-Krocāne Alla ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Betlere Anna radiologs
Bogdanova Aļona māsas palīgs
Boldāne Lidija pneimonologs
Borcanova Rita māsas palīgs
Borisenko Zoja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Breidaka Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Broka Lauma laboratorijas speciālists
Bule Regīna māsas palīgs
Čoiča Jekaterina biomedicīnas laborants
Cunska Aira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gorbacheva Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grišāne Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gudkova Līga fizioterapeits
Guitane Jolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hmeļevska Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ivanova Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jakovļeva Inga māsas palīgs; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jekimāne Inta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jezerskis Rolands traumatologs, ortopēds
Jolkina Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kairiša Inga podologs
Kaļve Ilga fizioterapeits
Katkeviča Anžela biomedicīnas laborants
Kivļonoka Ļubova māsas palīgs
Klimkāne Laura internists
Konstantinovs Vasilijs elektrokardiogrāfija; internists
Korsaks Jāzeps narkologs
Kostjukova Tatjana māsas palīgs
Kotova Natālija radiologa asistents
Kovaļčuks Andrejs traumatologs, ortopēds
Kovaļevskis Grigorijs fiziskās slodzes testi ar EKG
Koževņikova Jūlija māsas palīgs
Kozlova Gunta infektologs; arodveselības un arodslimību ārsts
Krokša Ineta ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Larina Marina māsas palīgs
Leicāne Ruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ludborža Veronika otolaringologs
Malaka Ināra māsas palīgs
Martinova Irīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Matisāne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Matisāne Jeļena māsas palīgs
Matule Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Matvejeva Jeļena masieris; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Melyushchenkova Tatiana Fizikālās terapijas metode
Mežale Solvita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators; māsas palīgs
Mikijanska Dace anesteziologs, reanimatologs
Mikijanska Regīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Morozova Ārija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Mutule Tatjana māsas palīgs
Mutulis Andrejs fizioterapeits
Narnicka Alīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators; māsas palīgs
Narnicka Ilārija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Narnicka Jūlija māsas palīgs
Ņikitina Zane anesteziologs, reanimatologs
Orinska Lauma fizioterapeits
Osipova Diāna fizioterapeits
Pekele Kamilla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pereca Tatjana māsas palīgs
Poikāne Irēna māsas palīgs
Poriete Līva ārsts
Prusakovs Nikolajs ehokardiogrāfija
Radomans Oļegs traumatologs, ortopēds
Rasuma Inese māsas palīgs
Rižakova Lorita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Romancāne Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rudoviča Jelēna māsas palīgs
Šambadale Olga narkologs
Sankova Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šatohina Svetlana māsas palīgs
Saukāne Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Senkāne Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa); ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Siņicina Tamāra narkologs; psihiatrs
Skrebinska Laine Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sokare Karīna biomedicīnas laborants
Stabrovska Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stalidzāne Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stankeviča Irēna vispārējā ultrasonogrāfija
Strode Marita ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Sūnīte Helga ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Sviklāne Inga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Svjatenko Vladimirs vispārējā ultrasonogrāfija; traumatologs, ortopēds
Timofejevs Vladimirs ķirurgs
Tolordava George ārsts
Tomiševa Nonna rokas ķirurgs; plastikas ķirurgs
Trofimova Ludmila biomedicīnas laborants
Trukšāne Aina māsas palīgs
Tutina Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Usanova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valtere Svetlana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vasiļjeva Tamāra māsas palīgs
Vasiļjevs Roberts ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Vigule Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vladimirova Benita ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Vladimirova Ņina māsas palīgs
Vološins Vjačeslavs neirosonoloģiskā izmeklēšana
Zaharenoks Valerijs neirologs
Zepa Ligita anesteziologs, reanimatologs; nefrologs
Zujeva Lita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)