Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 170020401
Adrese Slimnīcas iela 25, Liepāja, LV3414
Telefona nr 63403200
Kontaktpersona Edvīns Striks
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 04.03.1996
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 07.03.2007
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA, SIA filiāle Aldaru iela 20/24, Liepāja, LV3401
LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA, SIA filiāle Kārļa Zāles laukums 2, Liepāja, LV3401

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābola Ināra vecmāte
Āboliņa Inga garīgās veselības aprūpes māsa
Āboma Sandra vecmāte
Abramova Irina bērnu aprūpes māsa
Aigare-Rude Diāna ķirurgs
Aleksejeva Gaļina radiologa asistents
Aleksejeva Oksana bērnu aprūpes māsa
Alisone Jeļena radiologa asistents
Aļohina Natālija ķirurģiskās aprūpes māsa
Altuhova Elena neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ambulte Inguna radiologs
Ārgalis Uldis traumatologs, ortopēds
Audere Sandra pneimonologs
Audere Sandra internists
Audere Žanna neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Auders Agris anesteziologs, reanimatologs
Auders Māris neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Auptmane Inguna otolaringologs
Auptmane Inguna pediatrs
Auptmane Inguna alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Baļķena Zane internās aprūpes māsa
Basaraba Elita vecmāte
Baumgarte Iveta vecmāte
Beihmane Iveta vecmāte
Beķere Solveiga ambulatorās aprūpes māsa
Beķere Solveiga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Beļšina Anna otolaringologs
Benta Agita Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Berezina Gaļina ķirurģiskās aprūpes māsa
Berezovska Jekaterina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Berga Lina ķirurģiskās aprūpes māsa
Bergs Kristaps fizioterapeits
Berķe Sabīne internās aprūpes māsa
Bernota Maija internās aprūpes māsa
Bernota Maija ambulatorās aprūpes māsa
Bieriņa Jolanda ķirurģiskās aprūpes māsa
Birze Ieva ķirurģiskās aprūpes māsa
Bladžinauska Vilma neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Blizņeca Gundega bērnu aprūpes māsa
Blizņeca Gundega ambulatorās aprūpes māsa
Bogatirjova Anelija ambulatorās aprūpes māsa
Brakovskis Jānis traumatologs, ortopēds
Brūdere Linda narkologs
Bruiko Meta ķirurģiskās aprūpes māsa
Brundzulis Gunārs ķirurgs
Buligina Lana māsa (medicīnas māsa)
Buligina Lana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bunce Aleksandra hematologs
Bundere-Evarte Aija neatliekamās medicīnas ārsts
Burģele Indra internās aprūpes māsa
Bušs Imants alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Bušs Imants pediatrs
Carevs Igors urologs
Cēberga Lienīte operāciju māsa
Ceriņa Sarmīte radiologa asistents
Cērpa Zaiga ķirurģiskās aprūpes māsa
Čīče Inese bērnu aprūpes māsa
Cīrule-Galuza Jūlija paliatīvās aprūpes speciālists
Cīrule-Galuza Jūlija pediatrs
Cīrule-Galuza Jūlija alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Čmila Irina ambulatorās aprūpes māsa
Čukure Monta ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Daize Inta operāciju māsa
Dapkus Irena internās aprūpes māsa
Daukste Edīte anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Dergunova-Roze Gunta operāciju māsa
Djubjanova Nadežda internās aprūpes māsa
Dmitrijeva Irīna ķirurģiskās aprūpes māsa
Dobele Inese neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Dobele Inese neonatologs
Dobele Inese pediatrs
Dolguševs Mihails anesteziologs, reanimatologs
Doņecka Olga ķirurģiskās aprūpes māsa
Doniņa Simona imunologs
Doniņa Simona onkologs ķīmijterapeits
Drekslere Liene bērnu aprūpes māsa
Drekslere Liene ambulatorās aprūpes māsa
Džeriņa Linda internās aprūpes māsa
Eglinska Lāsma radiologa asistents
Eglinska Lāsma garīgās veselības aprūpes māsa
Eglīte Inese bērnu aprūpes māsa
Eglītis Jānis onkologs ķīmijterapeits
Eglītis Jānis ķirurgs
Eičina Līga vecmāte
Elviņa Silvija radiologa asistents
Erne Linda gastroenterologs
Erne Linda internists
Feldmane Skaidrīte Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Fiļčenko Inga ambulatorās aprūpes māsa
Finka Iveta internās aprūpes māsa
Flaksa Inese internists
Frišmane Inga radiologs
Fromane Vineta Fizikālās terapijas metode
Gāliņš Oskars diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Gāliņš Oskars ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Gāliņš Oskars kardiologs
Gāliņš Oskars anesteziologs, reanimatologs
Galuza Romāns internists
Galuza Romāns alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Gavecka Karīna internās aprūpes māsa
Gedjuna Nataļja bērnu aprūpes māsa
Geislere Dace ķirurģiskās aprūpes māsa
Gertnere Arta nefrologs
Gertnere Arta internists
Gipsle Valentina operāciju māsa
Glezere Gita audiologopēds
Glūzda Dana ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Goldberga Ilona bērnu aprūpes māsa
Goldmane Ilze vecmāte
Gorbačova Mairita garīgās veselības aprūpes māsa
Grabe Meldra Ziedīte onkoloģiskās aprūpes māsa
Grabovska Inga internās aprūpes māsa
Graudiņa Inta onkoloģiskās aprūpes māsa
Grīnberga Alīna ambulatorās aprūpes māsa
Grīnberga Liene garīgās veselības aprūpes māsa
Grincēviča Valentīna internās aprūpes māsa
Grīnvalde Valda neonatologs
Grīnvalde Valda pediatrs
Grosa Daina ķirurģiskās aprūpes māsa
Gulbe-Švane Ināra ķirurģiskās aprūpes māsa
Gūtmane Aija internās aprūpes māsa
Gūtmane Aija ambulatorās aprūpes māsa
Gūtmane-Balode Liene audiologopēds
Heidemane Guna pediatrs
Heidemane Guna alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Heidemane-Rence Agnese ambulatorās aprūpes māsa
Herbsta-Borščuna Anastasija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Hromovskihs Artemijs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Hrušča Nataļja onkoloģiskās aprūpes māsa
Hrušča Nataļja anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Iesalniece Gita vecmāte
Iļjina Valērija internās aprūpes māsa
Ivahnova Natālija ķirurģiskās aprūpes māsa
Jākabsone Inta ergoterapeits
Jakovicka Ingrīda fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Jančauska Sabīne fizioterapeits
Jankovska Mārīte internās aprūpes māsa
Jansone-Černišova Sandra ambulatorās aprūpes māsa
Jaunsproģe Ilze ambulatorās aprūpes māsa
Jaunzeme Maira operāciju māsa
Jegorenko Solvita pediatrs
Jegorenko Solvita alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Jeršova Ļubova garīgās veselības aprūpes māsa
Jevzikova Anastasija internās aprūpes māsa
Jurjāne Ieva fizioterapeits
Jurkovska Inese ambulatorās aprūpes māsa
Jurkovska Inese neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jūrmale Marita garīgās veselības aprūpes māsa
Kairo Inga bērnu aprūpes māsa
Kalēja Ilga ķirurģiskās aprūpes māsa
Kaļiņičenko Meldra Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Kalkutina Svetlana internās aprūpes māsa
Kalna Rigonda onkoloģiskās aprūpes māsa
Kalna Rigonda operāciju māsa
Kalna Vineta neonatologs
Kalna Vineta pediatrs
Kalniņa Ilze internās aprūpes māsa
Kalniņa Kristīne bērnu aprūpes māsa
Kalniņa Laila vecmāte
Kalniņa Marika ambulatorās aprūpes māsa
Kalniņa Marika radiologs
Kalns Andris radiologs terapeits
Kandere-Salmiņa Elīza fizioterapeits
Kāposta Daina radiologs
Ķeķe Baiba internās aprūpes māsa
Kļaviņš Edgars neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Klāvsone Gunta internās aprūpes māsa
Klova Laima funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Kobenko Svetlana vecmāte
Konovalova Irina internās aprūpes māsa
Korobeņuka Irina ķirurģiskās aprūpes māsa
Korobeņuka Nataļja anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kostenko Olga ambulatorās aprūpes māsa
Kostjuka Indra biomedicīnas laborants
Krasnopjorova Tatjana neirologs
Krasnoščoka Valentīna internās aprūpes māsa
Krastiņš Ivars anesteziologs, reanimatologs
Krastiņš Ivars algologs
Kraule Marija vispārējā ultrasonogrāfija
Kraule Marija bērnu ķirurgs
Kravcova Inese ķirurģiskās aprūpes māsa
Krēvica Inga vecmāte
Krieva Līga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Krieviņa Sigita ginekologs, dzemdību speciālists
Kriņķele Ilga Fizikālās terapijas metode
Kristons Andris pneimonologs
Kristons Mārcis pneimonologs
Kronberga Nora oftalmologs
Ķuda Ingūna vecmāte
Kuduma Karīna skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā
Kuduma Karīna masieris
Kūla Mārīte bērnu infektologs
Kūla Mārīte pediatrs
Kūla Mārīte alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Kulakova Signe ambulatorās aprūpes māsa
Kulmane Lelde invazīvais radiologs
Kulmane Lelde radiologs
Kuncīte Inese vecmāte
Kupče Liene radiologa asistents
Kuplēna Rita vecmāte
Kurpniece Sandra ķirurģiskās aprūpes māsa
Kuzņecova Baiba radiologa asistents
Lācīte Inese ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Lācīte Inese ambulatorās aprūpes māsa
Ladoškina Elīna internās aprūpes māsa
Laimiņa Inta ambulatorās aprūpes māsa
Lapšāne Evita Kolposkopija
Lapšāne Evita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Lapšāne Evita ginekologs, dzemdību speciālists
Laucis Kārlis fizioterapeits
Ļaudupa Diāna ķirurģiskās aprūpes māsa
Laugale Laila operāciju māsa
Laukagale Liene bērnu aprūpes māsa
Lauva Elīna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Lauva Elīna ginekologs, dzemdību speciālists
Lauva Elīna alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Lauze Edīte anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Lavriņiva Miroslava internās aprūpes māsa
Leitāne Irina ginekologs, dzemdību speciālists
Leitlands Māris traumatologs, ortopēds
Libiņš Alfrēds diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Libiņš Alfrēds ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Libiņš Alfrēds kardiologs
Līce Gunta neonatologs
Līce Gunta pediatrs
Līne Aija operāciju māsa
Liniņa Liena internās aprūpes māsa
Liniņa Solvita biomedicīnas laborants
Litavniece Dzintra urologs
Litavniece Dzintra onkologs ķīmijterapeits
Logunova Ludmila bērnu aprūpes māsa
Lomaņņikova Alina vecmāte
Lukase Inta Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Lukjančiks Vadims neirologs
Lūse Inga ķirurģiskās aprūpes māsa
Lūse Inguna ķirurģiskās aprūpes māsa
Lūse Inguna operāciju māsa
Lūsēna Ilona radiologa asistents
Maļceva Zane ķirurgs
Mame Evija ambulatorās aprūpes māsa
Marahina Maija internās aprūpes māsa
Martinsena Evita ambulatorās aprūpes māsa
Martinsone-Bērzkalne Liene internists
Maškēvica Egija fizioterapeits
Medne Dace anesteziologs, reanimatologs
Medvecka Inese neonatologs
Medvecka Inese pediatrs
Mehaņikovs Ruslans neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Meļņika Linda garīgās veselības aprūpes māsa
Meņģe Līga operāciju māsa
Meņko Iveta internās aprūpes māsa
Mertens Agris mugurkaulāja ķirurgs
Mertens Agris traumatologs, ortopēds
Mežs Ivo ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Miče Iveta vecmāte
Mickeviča Marina ambulatorās aprūpes māsa
Miņina Tatjana māsa (medicīnas māsa)
Miņina Tatjana anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Mnaidarova Oksana bērnu aprūpes māsa
Moisejeva Anna ambulatorās aprūpes māsa
Mosāne Jolanta ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Mūrniece Vineta vecmāte
Naļivaiko Māris ķirurgs
Nastjuka Irina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Nazarovs Jurijs patologs
Nelsone Anete ergoterapeits
Ogļezņeva Jevgenija ambulatorās aprūpes māsa
Olbačevska Līga ambulatorās aprūpes māsa
Orinskis Dainis fizioterapeits
Osis Māris anesteziologs, reanimatologs
Ozola Lāsma funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Ozola Lāsma ambulatorās aprūpes māsa
Ozola Santa asinsvadu ķirurgs
Ozola Santa ķirurgs
Ozoliņa Baiba ambulatorās aprūpes māsa
Ozoliņa Ieva internists
Ozols Dzintars plastikas ķirurgs
Ozols Dzintars rokas ķirurgs
Ozols Dzintars bērnu ķirurgs
Pāvila Sandra vecmāte
Pēka Sandra vecmāte
Petrova Marta internās aprūpes māsa
Petrova Tatjana ginekologs, dzemdību speciālists
Petrovica Rimute neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Pildava Mairita internās aprūpes māsa
Pīrāga Sanita garīgās veselības aprūpes māsa
Pjatakova Inga ambulatorās aprūpes māsa
Plahova Irina ambulatorās aprūpes māsa
Plakide Agate pneimonologs
Plakide Agate internists
Plaude Aiga Fizikālās terapijas metode
Plostniece Daiga masieris
Plostniece Daiga fizioterapeits
Plužņikova Inga ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Plužņikova Inga ginekologs, dzemdību speciālists
Pokasjuka Gaļina Nieru aizstājējterapijas un nefroloģiskās aprūpes māsa
Popoviča Vera ambulatorās aprūpes māsa
Poriņa Agrita internās aprūpes māsa
Prāmalte Ērika ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Priedena Līga fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Puķīte Vija operāciju māsa
Pūpoliņa Ilze pediatrs
Pūpoliņa Ilze alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode
Pūris Edgars neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Raboviča Silvija internās aprūpes māsa
Ramane Ieva ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ramane Ieva ginekologs, dzemdību speciālists
Rebuka Kristīne ergoterapeits
Reineka Anna fizioterapeits
Retere Guna infektologs
Reteris Mārtiņš traumatologs, ortopēds
Rimša Andrejs hepatologs
Rimša Andrejs infektologs
Rinkeviča Inese anesteziologs, reanimatologs
Rjabiņina Anete anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Rogoveca Olga ambulatorās aprūpes māsa
Ronkaite Krista ambulatorās aprūpes māsa
Rozītis Viesturs ķirurgs
Rubīne Mārīte internās aprūpes māsa
Rudzīte Santa radiologa asistents
Rūja Ojārs elektrokardiogrāfija
Rūja Ojārs kardiologs
Rūja Ojārs fiziskās slodzes testi ar EKG
Runkulis Mareks anesteziologs, reanimatologs
Rutkovskis Ritvars radiologa asistents
Safronova Urzula radiologs
Samedova Olga ķirurģiskās aprūpes māsa
Samedovs Egils ķirurgs
Šapošņikovs Dmitrijs internās aprūpes māsa
Šarakova Inga bērnu aprūpes māsa
Sauja Inga biomedicīnas laborants
Sauka Jolanta operāciju māsa
Šešunova Vita bērnu aprūpes māsa
Sila Ginta bērnu aprūpes māsa
Šile Baiba ķirurģiskās aprūpes māsa
Šile Baiba ambulatorās aprūpes māsa
Silenieks Mārtiņš urologs
Silenieks Mārtiņš ķirurgs
Šilova Anna ķirurģiskās aprūpes māsa
Šime Iveta kardiologs
Šime Iveta arodveselības un arodslimību ārsts
Skapsta Inta anesteziologs, reanimatologs
Škroba Viktorija bērnu aprūpes māsa
Šleiere Indra anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Šmaukstele Linda fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Smirnova Jevgeņija oftalmologs
Šmuļeviča Ārija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Snapaite Marianna biomedicīnas laborants
Šneidere Baiba anesteziologs, reanimatologs
Šnipke Aija ambulatorās aprūpes māsa
Sorokina Jeļena psihiatrs
Sorokina Jeļena narkologs
Sorokina Jeļena neirologs
Spade Natālija ķirurģiskās aprūpes māsa
Sperga Māris patologs
Spicina Jūlija ambulatorās aprūpes māsa
Sprūde Laila endoskopijas metode māsu praksē
Štara Zinaida onkologs ķīmijterapeits
Stauga Iveta onkoloģiskās aprūpes māsa
Šteingolde Marita ķirurģiskās aprūpes māsa
Stirna Valters diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija
Stirna Valters neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Stirna Valters ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Stirna Valters kardiologs
Stoma Margarita izvērsta ehokardiogrāfija
Stoma Margarita padziļināta elektrokardiogrāfija
Stoma Margarita elektrokardiogrāfija
Stoma Margarita kardiologs
Stoma Margarita ehokardiogrāfija
Stoma Margarita internists
Stoma Margarita homeopāts
Stonkute Regina ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Štrāla Evita fizioterapeits
Štrāle Ilze bērnu neirologs
Štrāle Ilze neirologs
Štrāle Ilze akupunktūras ārsts
Štrausa Natālija internās aprūpes māsa
Strautiņa Eva ķirurģiskās aprūpes māsa
Strazda Dace elektromiogrāfija
Strazda Dace algologs
Strazda Dace neirologs
Strazdiņa Irita internās aprūpes māsa
Strazdiņa Irita ambulatorās aprūpes māsa
Strelica Lienīte zobārstniecības māsa
Strika Ingrīda infektologs
Striks Edvīns tiesu medicīnas eksperts
Striks Edvīns patologs
Stunga Sarmīte garīgās veselības aprūpes māsa
Sūnākslis Aldis tiesu medicīnas eksperts
Suncova Viktorija bērnu aprūpes māsa
Sūniņa Anete radiologa asistents
Tīde Ilga ambulatorās aprūpes māsa
Tīde Simona garīgās veselības aprūpes māsa
Timma Andžela ambulatorās aprūpes māsa
Trankale Daiga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Treimane Hilda ginekologs, dzemdību speciālists
Trinīte Baiba audiologopēds
Trumare Evija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Tūbele Irēna biomedicīnas laborants
Tumševica Zane logopēdijas speciālists
Urbanoviča Solvita vecmāte
Užegova Sintija māsa (medicīnas māsa)
Užegova Sintija anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vakurova Jūlija zobu higiēnists
Valentjukeviča Olga vecmāte
Vasiļjeva Ieva fizioterapeits
Vasiļjeva Kristina ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Vasjutenko Margarita Kolposkopija
Vasjutenko Margarita onkoloģijas ginekologs
Vasjutenko Margarita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Vasjutenko Margarita ginekologs, dzemdību speciālists
Vaskonjana Ieva ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Vecvagare Dace internās aprūpes māsa
Veļickis Jevgeņijs endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Veļickis Jevgeņijs ķirurgs
Velitskaya Nataliya neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Velitskaya Nataliya neonatologs
Velitskaya Nataliya pediatrs
Venclova Marina anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Verbicka Madara ambulatorās aprūpes māsa
Verbicka Madara kosmētiķis
Vēvere Inga ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Vēvere Inga ginekologs, dzemdību speciālists
Vierpe Santa ambulatorās aprūpes māsa
Vigule Inga radiologs
Vigule Maija ambulatorās aprūpes māsa
Vigulis Vilnis traumatologs, ortopēds
Vīksna Ineta vecmāte
Vilinska Linda ambulatorās aprūpes māsa
Vilsons Aivars anesteziologs, reanimatologs
Vīnkalna Ilze internists
Virga Solvita operāciju māsa
Višņevska Inga anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Vītiņa Ilze radiologa asistents
Vītola Elīna internās aprūpes māsa
Vītola Ineta vecmāte
Vīva Ausma kardiologs
Vīva Ausma standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Vojevodina Anna ambulatorās aprūpes māsa
Volgemute Ieva fizioterapeits
Volodjko Inga vecmāte
Vozņesenska Ligita fizioterapeits
Vozņesenskis Jānis traumatologs, ortopēds
Zabite Marika internās aprūpes māsa
Zakovica Ieva bērnu aprūpes māsa
Zarembina Rita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Zarembina Rita ginekologs, dzemdību speciālists
Zelča Daiga ambulatorās aprūpes māsa
Zeme Guna transfuziologs
Zemīte Dace polisomnogrāfijas metode
Zemīte Dace transfuziologs
Zemīte Dace laboratorijas ārsts
Zīberte Jeļena operāciju māsa
Zīdere Airisa zobārsts
Zīle Sarma fizioterapeits
Zilicka Krista ambulatorās aprūpes māsa
Zommere Laura vecmāte
Žukova Lidija garīgās veselības aprūpes māsa
Zukule Līga radiologs
Zundmane Egija ambulatorās aprūpes māsa