Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 170020401
Adrese Slimnīcas iela 25, Liepāja, LV3414
Telefona nr 63403200
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 04.03.1996
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 07.03.2007
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA, SIA filiāle Aldaru iela 20/24, Liepāja, LV3401
LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA, SIA filiāle Kārļa Zāles laukums 2, Liepāja, LV3401

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābelītis Mārtiņš oftalmologs
Ābola Ināra vecmāte
Āboliņa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Āboma Sandra vecmāte
Abramova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ābula Anita kardiologs; ārsts
Aigare-Rude Diāna ķirurgs
Alciņa Ilze māsas palīgs
Aldermane Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Aleksejeva Gaļina radiologa asistents
Aleksejeva Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Alisone Jeļena radiologa asistents
Aļohina Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Altuhova Elena neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ambulte Inguna radiologs
Anarkulova Linda gastroenterologs
Andersone Laura traumatologs, ortopēds
Andersone Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Andersone Sarmīte māsas palīgs
Andževa Dace fizioterapeits
Antane Aiga māsas palīgs
Arāja Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Arāja Sandra vecmāte
Arcimoviča Krista ķirurgs
Arcimovičs Toms traumatologs, ortopēds
Arciševska Sarmīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ārgalis Uldis traumatologs, ortopēds
Arlauskiene Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ašmane Mārīte māsas palīgs
Audare Sabīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Audere Sandra pneimonologs
Audere Žanna Nieru aizstājterapijas metode
Auders Agris anesteziologs, reanimatologs
Auders Māris ārsta palīgs (feldšeris)
Auptmane Inguna otolaringologs; pediatrs
Ausmane Tija ginekologs, dzemdību speciālists
Auziņa Agita masieris
Baka Līga radiologa asistents
Balcere Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Baļķena Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balode Sandra māsas palīgs
Balode-Stankeviča Agrita māsas palīgs
Baļuka Ņina zobārsts
Barisa Baiba Lita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Batjušenko Andrejs ārsta palīgs (feldšeris)
Baumane Ingrīda māsas palīgs
Baumgarte Iveta vecmāte
Bauže Nelda māsas palīgs
Beihmane Iveta vecmāte
Beķere Solveiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Belkina Rasute māsas palīgs
Beļšina Anna otolaringologs
Beļska Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Benta Agita uroloģijas māsa
Berezina Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Berezovska Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Berga Lina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bergmanis Edvīns anesteziologs, reanimatologs
Bergs Kristaps fizioterapeits
Berķe Sabīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bernota Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Krista māsas palīgs
Bērziņa Līna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bērziņa Natalija internists
Bezļepkina Poļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bieriņa Jolanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bīlande Patricija ginekologs, dzemdību speciālists; ārsts
Birze Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bladžinauska Vilma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blizņeca Gundega Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Blūma Ilona ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Blūma Inga māsas palīgs
Bogatirjova Anelija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogomola Jeļena māsas palīgs
Bondare Anna vecmāte
Bondarenko Elīna māsas palīgs
Brence Mudīte māsas palīgs
Briede Elīza oftalmologs
Briede Iveta māsas palīgs
Brikmanis Aigars māsas palīgs
Briška Beāta ārsts
Brīvmanis Eduards ginekologs, dzemdību speciālists
Brūdere Linda narkologs
Bruiko Meta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brūna Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brundzulis Gunārs ķirurgs
Buligina Lana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bunce Aleksandra hematologs
Bunclere Aniela ārsta palīgs (feldšeris)
Bundere-Evarte Aija neatliekamās medicīnas ārsts
Burģe Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bušs Imants pediatrs
Cabule Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čaplinskis Andris ārsts; traumatologs, ortopēds
Carevs Igors urologs
Caune Daina māsas palīgs
Cēberga Lienīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Celmiņa Marika ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čencova Daniela Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ceriņa Sarmīte radiologa asistents
Cērpa Zaiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čīče Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Cimbolineca Elīna radiologs terapeits
Circene Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Circene Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Cīrule-Galuza Jūlija pediatrs; alkohola, narkotisko un psihotropo vielu ietekmes pārbaudes metode; paliatīvās aprūpes speciālists
Čižauska Lolita māsas palīgs
Čmila Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Daize Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Dapkus Irena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Daukste Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deksnis Daniels ārsts
Dergunova-Roze Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Diekonte Inese ārsta palīgs (feldšeris)
Divizinska Kristīne māsas palīgs
Djubjanova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dmitrijeva Irīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dobele Inese neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem; neonatologs; pediatrs
Dobrecova Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dolguševs Mihails anesteziologs, reanimatologs; algologs
Doncova Sarmīte māsas palīgs
Doņecka Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Doniņa Simona imunologs; onkologs ķīmijterapeits
Drāzniece Agnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dreija Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drekslere Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Dumbrovska Inta māsas palīgs
Dunska Lidija māsas palīgs
Džeriņa Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Egle Annija radiologs
Eglinska Lāsma radiologa asistents
Eglīte Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Eglīte-Kraukle Liene māsas palīgs
Eglītis Jānis ķirurgs
Eičina Līga vecmāte
Eidēja Santa māsas palīgs
Eidiņa Ināra ārsta palīgs (feldšeris)
Elviņa Silvija radiologa asistents
Endola Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Erne Linda gastroenterologs; internists
Ernstsons Matīss neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Feldmane Skaidrīte uroloģijas māsa
Fiļčenko Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Fiļipova Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Finka Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Flaksa Inese internists
Freimane Elīna ārsta palīgs (feldšeris)
Freimane Renāta māsas palīgs
Freimane Vita māsas palīgs
Freimanis Dāvis ārsts
Frišmane Inga radiologs
Fromane Vineta Fizikālās terapijas metode
Gaileviča Kristīne māsas palīgs
Gāliņš Oskars diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; anesteziologs, reanimatologs; kardiologs; ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence
Galuza Romāns internists
Gangnusa Dace medicīnas statistiķis
Gaure Violeta māsas palīgs
Gavecka Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gavriša Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gedjuna Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Geislere Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Geršmane Anete anesteziologs, reanimatologs
Gertnere Arta internists; nefrologs
Ginevičs Edgars traumatologs, ortopēds
Gipsle Valentina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Glezere Gita audiologopēds
Glūzda Dana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gogins Deniss endokrinologs
Goldberga Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Goldmane Ilze vecmāte
Goldmane Inta ārsta palīgs (feldšeris)
Gorbačova Mairita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Gordona Jekaterina ārsts
Grabe Meldra Ziedīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grabovska Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Graudiņa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grauduža Laura Monika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gridņevs Iļja ārsta palīgs (feldšeris)
Griezīte Anna gastroenterologs
Grīnberga Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grīnberga Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Grincēviča Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Griņova Vera uztura speciālists
Grīnvalde Valda neonatologs; pediatrs
Grosa Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grudule Sarmīte māsas palīgs
Grūdupa Dace māsas palīgs
Grūdupa Eva otolaringologs
Gruškēvica Rasma māsas palīgs
Gulbe Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gulbe-Švane Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gūtmane Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gūtmane Evija ārsts
Gūtmane Indra māsas palīgs
Gūtmane Liene ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gūtmane-Balode Liene audiologopēds
Heidemane Guna pediatrs
Heidemane-Rence Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Herbsta-Borščuna Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Hromovskihs Artemijs ārsta palīgs (feldšeris)
Hrušča Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Iesalniece Gita vecmāte
Ieviņa Marta otolaringologs
Iščenko Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivahnova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jākabsone Inta ergoterapeits
Jakovicka Ingrīda fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Jakovļeva Žanna medicīnas fiziķis
Jančauska Sabīne fizioterapeits
Jankovska Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jansone Linda ārsts
Jansone Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jaunarāja-Janvāre Kristīne māsas palīgs
Jaunzeme Maira Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Jegorenko Solvita pediatrs
Jeknevica Ieva māsas palīgs
Jelsmane Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Jermoļina Dzintra māsas palīgs
Jeršova Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jevzikova Anastasija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jonasa Irute māsas palīgs
Jurčenko Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jurjāne Ieva fizioterapeits
Jurkovska Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jūrmale Linda vecmāte
Jūrmale Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Juško Marika ķirurgs
Kabiņecka Arita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaire Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kairo Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalēja Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaļiņičenko Meldra Nieru aizstājterapijas metode
Kalkutina Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalna Ingrīda māsas palīgs
Kalna Rigonda Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kalna Vineta pediatrs; neonatologs
Kalniņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Inese māsas palīgs
Kalniņa Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Marika radiologs
Kalns Andris radiologs terapeits
Kalve Madara fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kamaldiņš Ilmārs ārsta palīgs (feldšeris)
Kaminska Monta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kandere-Salmiņa Elīza fizioterapeits
Kante Vita māsas palīgs
Kāposta Daina radiologs
Kārkliņa Ingrīda māsas palīgs
Karlsone Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kazaka Irēna māsas palīgs
Kažoka Juta radiologa asistents
Ķeķe Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ķepala Filgita māsas palīgs
Kerševica Irēna māsas palīgs
Ķiecis Guntars onkologs ķīmijterapeits
Ķikale Inga māsas palīgs
Kipāne Aija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kirle Nataļja māsas palīgs
Klaiva Zanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kļava Baiba ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kļaviņš Edgars neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Klāvsone Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kleinova Vilute māsas palīgs
Kļimova Jolanta māsas palīgs
Klova Laima funkcionālās diagnostikas metode māsu praksē
Kobenko Svetlana vecmāte
Kononoviča Jūlija māsas palīgs
Konovalova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kopštāle Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kormazova Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korobeņuka Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korobeņuka Nataļja ārsta palīgs (feldšeris)
Korobovs Aleksejs māsas palīgs
Kosolapova Inta māsas palīgs
Kostenko Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kostina Iryna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļovs Vjačeslavs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Krasnopjorova Tatjana neirologs
Krasnoščoka Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krastiņš Ivars algologs; anesteziologs, reanimatologs
Kraule Marija vispārējā ultrasonogrāfija; bērnu ķirurgs
Kravcova Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kreicburga Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kreutzner Natalja māsas palīgs
Krēvica-Rozenberga Inga vecmāte
Krieva Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Krieviņa Sigita ginekologs, dzemdību speciālists
Kriņķele Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kripševics Normunds māsas palīgs
Kristons Mārcis pneimonologs
Kristvalde Eva māsas palīgs
Kronberga Nora oftalmologs
Ķuda Ingūna vecmāte
Kuduma Indra biomedicīnas laborants
Kuduma Karīna masieris
Kukule Inga māsas palīgs
Kūla Mārīte bērnu infektologs; pediatrs
Kūlaine Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kulakova Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuļbidjuka Nataļja neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kulmane Lelde invazīvais radiologs; radiologs
Kulpe Judīte māsas palīgs
Kuncīte Inese vecmāte
Kupče Liene radiologa asistents
Kuplēna Rita vecmāte
Kuprasa Elita vecmāte
Kurpniece Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuzņecova Baiba radiologa asistents
Kuzņecova Marina māsas palīgs
Lācīte Inese ārsta palīgs (feldšeris)
Lagoikina Irina māsas palīgs
Lagzdiņa Irēna māsas palīgs
Laimiņa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laimiņa Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lankovska Gunta māsas palīgs
Lapiņa Ita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapsa Gunta māsas palīgs
Lapšāne Evita kolposkopija; ginekologs, dzemdību speciālists
Laucis Kārlis fizioterapeits
Ļaudama Marianna biomedicīnas laborants
Ļaudupa Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laugale Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Laukagale Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Laukgale Sarmīte māsas palīgs
Lauva Elīna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Lauze Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Lavriņiva Miroslava Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lazdane Regina ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Leimane Laura māsas palīgs
Leitāne Irina ginekologs, dzemdību speciālists
Leitere Agata Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leitlands Māris traumatologs, ortopēds
Levina Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Libiņš Alfrēds ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; fiziskās slodzes testi ar EKG; kardiologs; elektrokardiogrāfija
Līce Gunta pediatrs; neonatologs
Liepa Inita māsas palīgs
Liepniece-Liepiņa Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lilienfelde Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Limora Linda māsas palīgs
Līne Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Liniņa Liena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liniņa Solvita biomedicīnas laborants
Litavniece Dzintra urologs; onkologs ķīmijterapeits
Logunova Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Lomaņņikova Alina vecmāte
Lozova Vēsma māsas palīgs
Ludbāržs Gints ārsta palīgs (feldšeris)
Lukase Inta uroloģijas māsa
Lukjančiks Vadims neirologs
Lukoviča Solveiga māsas palīgs
Lūse Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lūse Inguna neatliekamās palīdzības māsa
Lūsēna Ilona radiologa asistents
Mače Krista Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Māķēna Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maļceva Zane ķirurgs
Maļcevs Edgars ķirurgs
Maļinauska Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mame Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Marahina Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Marčenko Inese māsas palīgs
Marcuka Veronika māsas palīgs
Markuševska Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maršale Asja māsas palīgs
Martinsena Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Martinsone-Bērzkalne Liene internists
Mazbērziņa Sarmīte māsas palīgs
Medne Dace anesteziologs, reanimatologs
Medne-Meņģe Kitija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Medvecka Inese pediatrs; neonatologs
Mehaņikovs Ruslans ārsta palīgs (feldšeris)
Mehonceva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Meikšāne Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meirāne Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Melbārde Kristīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Melbārde Lana māsas palīgs
Melbārde Lita māsas palīgs
Melgaile-Novadniece Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Meļķe Ilze māsas palīgs
Meļķe Ksenija radiologa asistents
Melluma Evita fizioterapeits
Meļņika Linda ārsta palīgs (feldšeris)
Meņģe Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Meniss Mihails urologs
Meņko Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mertens Agris traumatologs, ortopēds
Mežs Ivo ārsta palīgs (feldšeris)
Miče Iveta vecmāte
Mickeviča Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miezīte Sandra māsas palīgs
Migaine Dace māsas palīgs
Migla Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mihailova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mikolajenko Santa māsas palīgs
Millere Sandra māsas palīgs
Miļušenkova Inesa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Minčika Agnese māsas palīgs
Miņina Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Mirčenko Ineta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mišinska Elīna medicīnas statistiķis
Mnaidarova Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Moisejeva Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Mokanu Artūrs anesteziologs, reanimatologs
Mosāne Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Moskoveca Helgrīda māsas palīgs
Muižininkaite Jeļena māsas palīgs
Muižniece Una māsas palīgs
Mūrniece Vineta vecmāte
Naļivaiko Inga radiologs
Naļivaiko Māris ķirurgs
Nastjuka Irina ārsta palīgs (feldšeris)
Nazarovs Jurijs patologs
Neliuse Sarmīte māsas palīgs
Nelsone Aksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nelsone Anete ergoterapeits
Ničaja Anastasija ārsta palīgs (feldšeris)
Niedola Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ogļezņeva Jevgenija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Olbačevska Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Orehova Aļona uroloģijas māsa
Orinskis Dainis fizioterapeits
Orlova Antra māsas palīgs
Osis Māris anesteziologs, reanimatologs
Ostele Liene ārsta palīgs (feldšeris)
Ostele Olga māsas palīgs
Ozola Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozola Santa ķirurgs; asinsvadu ķirurgs
Ozoliņa Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa Ieva internists
Ozols Dzintars rokas ķirurgs; plastikas ķirurgs
Pāpe Solvita ārsta palīgs (feldšeris)
Pašile Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pavāre Iveta māsas palīgs
Pāvila Sandra vecmāte
Pēka Sandra vecmāte
Pelčere Laine ginekologs, dzemdību speciālists
Perepeļicina Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pētersone Anda māsas palīgs
Pētersons Jānis māsas palīgs
Petrova Marta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petrova Tatjana ginekologs, dzemdību speciālists
Petrovica Rimute ārsta palīgs (feldšeris)
Petrovičeva Anna anesteziologs, reanimatologs
Pikšis Mārtiņš medicīnas fiziķis
Pildava Mairita ārsta palīgs (feldšeris)
Pīrāga Sanita narkoloģijas māsa
Pirožņikova Agnese māsas palīgs
Pjatakova Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Plahova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plakide Agate pneimonologs; internists
Plaude Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plostniece Daiga fizioterapeits; masieris
Plūme Pāvils ķirurgs; ārsts
Plužņikova Inga ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Pokasjuka Gaļina Nieru aizstājterapijas metode
Poļakova Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Popova Daina māsas palīgs
Popoviča Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Poriņa Agrita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Priedena Līga fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Princlere Ludmila māsas palīgs
Protkovska Olga māsas palīgs
Pučka Gunta māsas palīgs
Pūpola Sindija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pūpoliņa Ilze pediatrs
Pūris Edgars neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Purvlīce Anete radiologs
Putekle Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pysarenko Valentyna internists
Pysarenko Viacheslav traumatologs, ortopēds
Raboviča Silvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ramane Ieva ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Ratore Aina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rebuka Kristīne ergoterapeits
Reimane Andra māsas palīgs
Reineka Anna fizioterapeits
Reinfelds Sergejs māsas palīgs
Reinholde Inita māsas palīgs
Retere Guna infektologs
Reteris Mārtiņš traumatologs, ortopēds
Rieksta Aija māsas palīgs
Rimkeviča Sanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rimša Andrejs infektologs
Rimša Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rindžs Gustavs anesteziologs, reanimatologs
Rinkeviča Inese anesteziologs, reanimatologs
Rišmite Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rjabiņina Anete Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rodionova Krista māsas palīgs
Roga Maija mākslas terapeits
Rogoza Ņikita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rolava Iveta ārsta palīgs (feldšeris)
Romānova Ketija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ronkaite Krista Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Roze Skaidrīte māsas palīgs
Roze Vanda māsas palīgs
Rozītis Viesturs ķirurgs
Rubīne Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rudzīte Santa radiologa asistents
Rūja Ojārs padziļināta elektrokardiogrāfija; kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Rusanova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rūsīte Judīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rutkovskis Ritvars radiologa asistents
Šablinskis Kristaps ārsts; kardiologs
Safronova Urzula radiologs
Salma Zita māsas palīgs
Salna Anna māsas palīgs
Samate Inga māsas palīgs
Samedova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Samma Marta radiologs
Šapošņikovs Dmitrijs Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šarakova Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Saričeva Inese māsas palīgs
Sauja Inga biomedicīnas laborants
Sauka Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Sauka Zemira māsas palīgs
Savičute Rimma māsas palīgs
Segliņa Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šelajeva Tatjana fizioterapeits
Semjonova Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sergejeva Nadežda fizioterapeits
Sērmoliņa Solvita māsas palīgs
Sila Daniela internists; ārsts
Sila Ginta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šildere Madara māsas palīgs
Šile Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Silenieks Mārtiņš urologs
Siliņa Evija māsas palīgs
Šilova Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šīmane Mudīte māsas palīgs
Šime Dina māsas palīgs
Šime Iveta arodveselības un arodslimību ārsts; kardiologs
Šimis Andris ārsta palīgs (feldšeris)
Šinkareviča Jeļena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Skalže Baiba māsas palīgs
Skandilova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skapsta Inta anesteziologs, reanimatologs
Skara Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skiba Alvīda māsas palīgs
Skļarenko Vilma ārsta palīgs (feldšeris)
Skribāne Sandija ārsts; pediatrs
Skrīveris Gints māsas palīgs
Škroba Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Šķubure Mārīte māsas palīgs
Skutule Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Šleiere Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Šmaukstele Linda fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Smilgzieda Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smirnova Jevgeņija oftalmologs
Šmite Judīte māsas palīgs
Šmithena Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmiukše Justīne Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmuļavceva Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmuļeviča Ārija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šnaidere Dana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Šneidere Baiba anesteziologs, reanimatologs
Šnipke Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šnipke Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šokolaite Sarmīte māsas palīgs
Sokolova Sabīna māsas palīgs
Sorokina Arina māsas palīgs
Sorokina Jeļena narkologs
Spade Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Spade Zanda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sperga Māris patologs
Spicina Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Špone Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sprūde Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Štara Zinaida onkologs ķīmijterapeits
Stase Sandra māsas palīgs
Stauga Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šteingolde Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stenkēviča Inga māsas palīgs
Stepiņa Sandra medicīnas fiziķis
Stirna Valters ārstnieciskā un diagnostiskā perkutānā koronāro un lielo asinsvadu intervence; diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā; kardiologs
Stoma Margarita izvērsta ehokardiogrāfija
Štrāla Evita fizioterapeits
Štrāle Ilze neirologs; bērnu neirologs; akupunktūras ārsts
Štrausa Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strautiņa Eva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strazda Dace neirologs; elektromiogrāfija
Strazdiņa Irita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strēle Inese māsas palīgs
Strelica Lienīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strika Ingrīda infektologs
Striķe Jeļena māsas palīgs
Striks Edvīns patologs
Stunga Sarmīte narkoloģijas māsa
Stūre Ruta māsas palīgs
Sudmale Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sūna Inese māsas palīgs
Sūnākslis Aldis tiesu medicīnas eksperts
Suncova Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sūniņa Anete radiologa asistents
Šupstika Una Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šuvājeva Elza Amanda ārsta palīgs (feldšeris)
Svetcova Jekaterina māsas palīgs
Svetliševa Ludmila ārsta palīgs (feldšeris)
Tapiņa Sandra ārsts; pediatrs
Tapiņš Kārlis ķirurgs
Teļepņeva Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tens Vladimirs endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Tīde Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tīde Simona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Timma Andžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Timmermane Guna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Timofejeva Gaļina māsas palīgs
Tramdaka Sandra medicīnas statistiķis
Tramdaka Vita māsas palīgs
Trandafira Antra ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Trankale Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Treide Ieva medicīnas statistiķis
Treimane Hilda ginekologs, dzemdību speciālists
Trifanova Žanna māsas palīgs
Trifonova Aleksandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Trinīte Baiba audiologopēds
Trumare Evija ārsta palīgs (feldšeris)
Tūbele Irēna biomedicīnas laborants
Tumševica Zane logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Udalova Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ukstiņa Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Uļska Rebeka Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Urbanoviča Solvita vecmāte
Užegova Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vakurova Jūlija zobu higiēnists
Valentjukeviča Olga vecmāte
Vasilaki Ina māsas palīgs
Vasiļjeva Ārija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vasiļjeva Ieva fizioterapeits
Vasiļjeva Ilarija internists
Vasiļjeva Kristina ārsta palīgs (feldšeris)
Vasiļjevs Aleksandrs kardiologs
Vasjutenko Margarita onkoloģijas ginekologs; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Vaskonjana Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vecvagare Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vēja Daina māsas palīgs
Veļickis Jevgeņijs ķirurgs; gastrointestinālā endoskopija
Velitskaya Nataliya neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem; pediatrs; neonatologs
Venclova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vēvere Inga ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Vēveris Ints ārsts
Vierpe Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Viģele Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vigule Inga radiologs
Vigule Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vigulis Vilnis traumatologs, ortopēds
Vīksna Ineta vecmāte
Vīksne Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilinska Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilkaste Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilkavecka Aina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilsone Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilsons Aivars anesteziologs, reanimatologs
Vīnkalna-Pavļučenko Ilze internists; reimatologs
Vīnkalne Rasa māsas palīgs
Virga Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Viršila Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Višņevska Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vītiņa Ilze radiologa asistents
Vītola Elīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Ineta vecmāte
Vītola Inga māsas palīgs
Vītola Mārīte māsas palīgs
Vīva Ausma kardiologs; ehokardiogrāfija; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Vojevodina Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Volka Ilze radiologs
Volodjko Inga vecmāte
Voroncova Egija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vozņesenska Ligita fizioterapeits
Vozņesenskis Jānis ārsts; traumatologs, ortopēds
Zabite Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zabīte Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zaķe Ieva māsas palīgs
Zakovica Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zaremba Alise Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zarembina Rita ginekologs, dzemdību speciālists
Zatlere Līga ārsta palīgs (feldšeris)
Zatovica Karlīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zboroveca Solvita māsas palīgs
Zeberkste Laimdota Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zemīte Dace transfuziologs; polisomnogrāfijas metode
Zgirska Daiga māsas palīgs
Zīberte Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ziemele Ramona ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zīle Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zīle Sarma fizioterapeits
Zilicka Krista Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žimante Ieva fizioterapeits
Zimka Linda ārsta palīgs (feldšeris)
Živula Anastasija ārsts
Zommere Laura vecmāte
Žukova Lidija narkoloģijas māsa
Zumberga Skaidrīte māsas palīgs
Zvirbule Inga pediatrs
Žvirzdina Alla māsas palīgs