Darbības profils - Lokāla

Latvijas Jūras medicīnas centrs, A/S


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010040307
Adrese Patversmes iela 27, Rīga, LV1005
Telefona nr 67391315
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 27.08.1996
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 27.08.1996
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Akciju sabiedrība

Nosaukums Tips Adrese
Latvijas Jūras medicīnas centrs, A/S filiāle Melīdas iela 10, Rīga, LV1015
Latvijas Jūras medicīnas centrs, A/S filiāle Patversmes iela 29, Rīga, LV1005
Latvijas Jūras medicīnas centrs, A/S filiāle Vecmīlgrāvja 5. līnija 26, Rīga, LV1015

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābelīte Sarmīte reimatologs; internists
Afanasjeva Rasma ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ahmetovs Anatolijs ķirurgs
Alksnīte Jana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Alšāne Sarma ārsta palīgs (feldšeris)
Arčikova Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Babre Natālija zobu tehniķis
Babuškins Antons ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Baikova Kristīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Baltiņa Dace onkologs ķīmijterapeits
Baranova Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Baurovska Ieva ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Beke Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērza Natālija ginekologs, dzemdību speciālists
Bērziņa Dace ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Biķerniece Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Birka Ilze internists
Birķis Ralfs oftalmologs
Birks Jānis veselības aprūpes ārsts
Bistere Inese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bitlāce Zanda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Blumberga Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogatireviča Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bukolovska Sigita ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Bule Violeta ginekologs, dzemdību speciālists
Bulmeistere Ārija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Čerepahins Vladimirs ķirurgs
Daine Ļubova ārsta palīgs (feldšeris)
Dāle Gunta ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Daniševska Inese ķirurgs
Davidova Tatjana anesteziologs, reanimatologs; transfuziologs
Derova Jeļena gastroenterologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); gastroenterologs
Derovs Aleksejs gastroenterologs
Dirveika Inga pneimonologs; internists; bronhoskopija
Domburgs Eduards gastroenterologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Dorošenko Oksana oftalmologs
Dreimane Mudīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Egle Annija ārsts
Eglīte Aelita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Finkenfūse Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Fogelis Arnis traumatologs, ortopēds
Fugalickis Andris zobu tehniķis
Gražule Iveta ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Grīnvalde Ludmila ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Gulbe Linda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Guzenko Dmitrijs traumatologs, ortopēds
Gužva Larisa ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ivanova Anžela ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ivanova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanovs Vjačeslavs ķirurgs
Jentkiene Tamāra podologs
Jukna Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalve Gatis anesteziologs, reanimatologs
Karmanova Ingrīda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kaspara Tatjana biomedicīnas laborants
Kinapa Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kolomejeca Irina gastroenterologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Konstantinika Diāna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Korepanova Antoņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korobko Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kozlova Gaļina biomedicīnas laborants
Kreitāle Edīte radiologs
Krūmiņa Ludmila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kruskopa Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krustiņa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuplā Agnese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kuzņecova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Langiša-Morozova Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Līce Jūlija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lilienfelde Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Lioznovs Andrejs radiologs
Logina Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Ļu Viktorija urologs
Maksimova Nataļja elektrokardiogrāfija; fiziskās slodzes testi ar EKG; asinsvadu ultrasonogrāfija; kardiologs
Mame Kristīne radiogrāfers
Mastiņa Māra laboratorijas ārsts
Matīse Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mazarkēvica Irēna Vita asinsvadu ultrasonogrāfija; ehokardiogrāfija
Melberga Dina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Melberga Liene ķirurgs
Meldere Sallija anesteziologs, reanimatologs
Mežsarga Ilva ārsta palīgs (feldšeris)
Miezīte Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mikaeļana Manika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mikijanska Madara radiologs
Minajeva Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miščuks Aleksejs anesteziologs, reanimatologs
Naudiņa Maruta Solvita Iveta neirologs
Ņikitina Eleonora ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Olmane Evija radiologs
Orbidāne Sandra elektroencefalogrāfija; neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Pančenko Oļesja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Paškina Marina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Petrova-Kuļova Angelina ārsta palīgs (feldšeris)
Plinta Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Poča Līga klīniskais fiziologs
Poiša Kristīne dermatologs, venerologs
Poliščuks Vladimirs masieris
Pope Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pravaine Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Pukše Mārtiņš ķirurgs
Radziņa Maija radiologs
Reitupe Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rjabaja Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Romanovska Svetlana klīniskais fiziologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Roze Anita radiologa asistents
Rukmane Alla ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rutkovska Janīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rutule Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sankova Ligita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sedleniece Elīna ginekologs, dzemdību speciālists
Semjonova Jeļena otolaringologs
Ševņina Gaļina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Šika Inga radiologa asistents
Šiliņš Viesturs pneimonologs
Siņicina Ludmila biomedicīnas laborants
Skrupska Gunta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Skrupskis Māris ķirurgs
Šļakota Inna dermatologs, venerologs
Slisa Aleksandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Sluckers Mihails elektroencefalogrāfija
Solovjova Veronika ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Strupīte Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Suhorukova Ņina asinsvadu ultrasonogrāfija; vispārējā ultrasonogrāfija
Tarnovska Olga fizioterapeits
Titovs Juris radiologs
Tračuma Elīna anesteziologs, reanimatologs
Vecmane Jeļena biomedicīnas laborants
Vestermanis Viktors traumatologs, ortopēds; algologs
Vobļikovs Pāvels endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Zaharāne Silvija laboratorijas ārsts
Zaikina Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zavadska Rebeka ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zemeskalna Līva radiologs
Znotiņš Marts bronhoskopija
Žvibule-Celma Jana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators