Darbības profils - Lokāla

Kuldīgas slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 620200038
Adrese Aizputes iela 22, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV3301
Telefona nr 63374000
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 24.05.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 24.05.1994
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Kuldīgas slimnīca, SIA filiāle Dzirnavu iela 13, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV3301
Kuldīgas slimnīca, SIA filiāle Pils iela 3, Aizpute, Dienvidkurzemes novads, LV3456

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abersone Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Āboltiņa Sandra māsas palīgs
Aizpure Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Alsviķe Brigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Apeināne Elza anesteziologs, reanimatologs
Arājs Māris ginekologs, dzemdību speciālists
Bāliņa Iveta ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Balode Dina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balode Eva audiologopēds
Balode Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Barkāne Kristīne māsas palīgs
Bensone Elīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bērtulsone Aina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Bite Baiba māsas palīgs
Bladžinauska Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blanka Daina māsas palīgs
Blanka Silvija māsas palīgs
Brauča Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brenča Madara vecmāte
Brikmane Ilze māsas palīgs
Briška Laima padziļināta elektrokardiogrāfija
Brūvere Rita māsas palīgs
Bruzgule Daiga fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Būmane Renāte ārsts
Būmeistere Lija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Bunclere Iveta māsas palīgs
Būvmeistere Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cakule Gita internists
Celmiņa Daiga masieris; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cepurīte Gunta vecmāte
Čerešņeva Jūlija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Chera Alina internists
Čīma Anna māsas palīgs
Činokajeva Zane ārsts
Cīrule Aija medicīnas statistiķis
Citskovska Sarmīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Čudare Solvita pediatrs
Dabra Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dambovica Inese māsas palīgs
Dembovska Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dēvica Paula Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Devjatņikovs Valdis fizioterapeits
Doniņa Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dzene Dace pediatrs; vispārējā ultrasonogrāfija
Dzintara Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Edelmane Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Egle Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Egle Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Eglīte Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ērcīte Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Erne Linda gastroenterologs
Ernsone Gunta māsas palīgs
Fišere Mairita māsas palīgs
Fišmeistere Sanita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Freiberga Gunta māsas palīgs
Frēliha Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gailīte Natālija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Gedgauda Ina māsas palīgs
Glodjana Oksana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Gologuzovs Oļegs anesteziologs, reanimatologs
Gruzde Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gudēviča Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gudēvičs Ervīns traumatologs, ortopēds
Gulbe Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Gulbe Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gurjanovs Sergejs ginekologs, dzemdību speciālists
Gustsone Ilze māsas palīgs
Heidemane Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Heinrihsone Egita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Himiča Dace podologs
Inta Silvija pediatrs
Irbe Ramona neonatologs; pediatrs
Ivanova Santa ārsts
Jakobovska Dace māsas palīgs
Jansone-Šantare Gita ārsts
Jansons Jānis traumatologs, ortopēds
Japeniņa Zane vecmāte; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jēgere Gita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ješkevica Raisa māsas palīgs
Jūrmale Linda vecmāte
Kalme-Danenbauma Ilze ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kalnbērza-Ribule Zaiga fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kancāne Selga ergoterapeits
Ķeruže Jūlija Beate ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kesenfelde Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kiškarēviča Agnese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Klaiva Zanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļaviņa Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kļaviņa Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kobaska Kristīne ārsta palīgs (feldšeris)
Kolāte Inta māsas palīgs
Kolāte Laila māsas palīgs
Komisāre Vineta māsas palīgs; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Konošonoka Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krauze Aija māsas palīgs
Krišjāne Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kugelane Gundega vecmāte
Laiko-Tīfenberga Baiba internists
Lākute Marina ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Laube Māra fizioterapeits
Lebedeka Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Leimane Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leināte Baiba ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Liekniņa Modra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Liņķe Aija māsas palīgs
Lisnere Klinta ginekologs, dzemdību speciālists
Losāne Inga vecmāte
Lūciņa Ruta psihiatrs; narkologs
Lude Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ļuļēns Agnis ķirurgs
Maksimova Laima māsas palīgs
Mālniece Antra vispārējā ultrasonogrāfija; internists
Mālniece Kristīne fizioterapeits
Mehonceva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meiere Anita podologs
Mjasņikova Jeļena ārsts
Neilande Maija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Neimane Egita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Neimane Valda māsas palīgs
Nikāze Vita māsas palīgs
Oļehnoviča Modrīte māsas palīgs
Ose Evija māsas palīgs
Pagraba Gunta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Paiča Dana fizioterapeits
Paulauska Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pāvila Lieanna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pētersone Sanita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Petrovica Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Petrovska Viktorija māsas palīgs
Picule Sigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Plaude Linda ergoterapeits
Pļavniece Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Potapova Karina ārsta palīgs (feldšeris)
Pranča Sarmīte māsas palīgs
Prelgauska Laura vecmāte
Pudāne Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pumpura Baiba fizioterapeits
Pūpoliņa Ilze pediatrs
Pūpols Aigars ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Rācene Laura ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Radžabova-Cinovska Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Raģele Kristīne Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Redīza Liene māsas palīgs
Redīza Līga māsas palīgs
Reihlere Ginta māsas palīgs
Reine Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rendniece Vija internists; pneimonologs
Renkaite Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rozentale Ināra gastrointestinālā endoskopija
Rubene Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rudene Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Rumba Evita traumatologs, ortopēds
Runce Ilze ķirurgs
Runkulis Mareks anesteziologs, reanimatologs
Saukuma Simona endokrinologs
Savičute Rimma māsas palīgs
Šēle Irita māsas palīgs
Šēnere Sallija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Serpāne Svetlana ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Šildere Brigita māsas palīgs
Siliņa Ieva pediatrs
Siliņš Edgars neatliekamās medicīnas ārsts
Sirenko Anita ārsts
Skaistkalne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skuja Vita gastrointestinālā endoskopija; gastroenterologs
Smiltāne Ilze ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Smiltāns Guntis ķirurgs; urologs
Smiltniece Gunta vecmāte
Sproģe Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stepena Liene fizioterapeits
Strāķis Aigars fizioterapeits
Strāķis Guntars fizioterapeits
Štrauhmane-Brence Ieva pediatrs
Strautmane Sintija ārsts
Strazdiņa Nadija fizioterapeits
Strazdiņa Santa ārsts
Šulca Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Suncova Viktorija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Supe-Ābele Vija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Tauriņa Lāsma ginekologs, dzemdību speciālists
Tjunīte Dārta ārsts
Trama Ina masieris
Treinovska Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ukavica Sanita masieris
Upenieks Ēvalds ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Upleja Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Vaģele Līga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Valce Mirdza Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valdmane Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Valkovska Inese māsas palīgs
Valkovska Marita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Valtere Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vanaga Nora Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vārna Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vasiļvolfa Aiga nefrologs; internists
Veļickis Jevgeņijs endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Vera Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vēvere Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vidžups Ēriks ārsts
Vigule Alise ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Vīķe Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīksne Mārtiņš anesteziologs, reanimatologs
Vilaite Mairita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Vilimane Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītols Jurģis ginekologs, dzemdību speciālists
Vizbule Susanna māsas palīgs
Votēna Zane fizioterapeits
Zagorska Inga māsas palīgs
Zandere Diāna gastrointestinālā endoskopija
Zauere Santa fizioterapeits
Zeidaka Agnese fizioterapeits
Zemarāja Ieva pediatrs
Zīle Jeļena māsas palīgs
Zingberga Karīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators