Darbības profils - Cita ambulatorā

Klīnika Piramīda 3, SIA

  • Adrese
    Kalnciema iela 27 - 1, Rīga, LV1046
  • Telefons
    27090899
  • E-pasts
    info@piramida.lv

Vispārējā informācija

Iestādes kods 010001626
Adrese Kalnciema iela 27 - 1, Rīga, LV1046
Telefona nr 27090899
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 08.03.2016
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 14.12.2015
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābele Andris urologs
Aišpurs Normunds anesteziologs, reanimatologs
Ansaberga Ieva diagnostiskā sirds un lielo asinsvadu katetrizācija un angiogrāfija; kardiologs; invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija; neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Ansabergs Jānis neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Anstrauta Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Antonova Aļona anesteziologs, reanimatologs
Anufrijeva Veronika kardiologs
Auders Armands otolaringologs
Bahmane Gabriela anesteziologs, reanimatologs
Bērziņa Inguna dietologs
Bērziņa-Lomelino Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bičevska Modrīte neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bīriņa Vineta ārsts
Birša Elīna fizioterapeits
Blumbergs Māris ķirurgs
Blumfelde Ieva ginekologs, dzemdību speciālists
Bogdane Lienīte masieris
Bogdanovs Aleksejs anesteziologs, reanimatologs
Bogdanovs Artūrs anesteziologs, reanimatologs
Bolgzde Zane ārsts
Bugaja Evita audiologopēds
Cibule Dace internists
Čukste Baiba fizioterapeits
Dāle Gunta ginekologs, dzemdību speciālists
Dmitrijeva Anna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Driba Dace fizioterapeits
Dzelve-Klepere Inga vispārējā ultrasonogrāfija
Eriksone Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Finks Andris radiologs
Fogelis Arnis traumatologs, ortopēds
Fokina Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fokins Vladimirs vispārējā ultrasonogrāfija; ķirurgs
Fūrmane Liene neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Gailiša Una endokrinologs
Golubeva Larisa sporta ārsts
Hlevicka Solveiga laboratorijas ārsts
Ivanova-Sovāne Kintija ārsta palīgs (feldšeris)
Jēgere Liene ārsta palīgs (feldšeris)
Jekimova Alīse radiologs
Kalniņa Līga ārsta palīgs (feldšeris)
Kalniņa Linda ārsts
Kamzola Ginta kardiologs
Kārkliņa Dace alergologs
Koškina Lāsma radiologs
Kostereva Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krauce Marika neirologs; bērnu neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Krauce-Ozola Elīna dermatologs, venerologs
Kravčenko Olita ginekologs, dzemdību speciālists
Kursīte Santa bērnu alergologs
Lagzdiņš Kaspars traumatologs, ortopēds
Lazdiņa Lilita ārsta palīgs (feldšeris)
Lekāviča Arta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Mālers Kristaps ārsta palīgs (feldšeris)
Matulēna Inta anesteziologs, reanimatologs
Matvejeva Ņina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Mazjāne Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meikšāne Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Melbārde Andra ginekologs, dzemdību speciālists
Melderis Alvils ārsts
Melne Agnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miglāns Valdis otolaringologs
Naumovs Pāvels homeopāts
Panovs Danils kardiologs
Pauliņa Baiba anesteziologs, reanimatologs
Pedane Inna fizioterapeits
Petrovska Anna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Poce Ilva fizioterapeits
Pogodina Jeļena ķirurgs
Pranaite Anete ārsta palīgs (feldšeris)
Pravaine Dace ginekologs, dzemdību speciālists; kolposkopija; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Pukše Mārtiņš ķirurgs
Punculis Igors anesteziologs, reanimatologs
Putniņa Baiba ķirurgs
Rodionovs Edgars ārsta palīgs (feldšeris)
Rumba Roberts asinsvadu ķirurgs
Saveļjevs Aleksandrs anesteziologs, reanimatologs
Ščeglova Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa); masieris
Semjonova Daina dermatologs, venerologs
Soldatenkova Ksenija bērnu ķirurgs
Stabulniece Māra kardiologs
Šūmakere Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Supe Ilze neirologs; algologs
Šušenačeva Olga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Tarnovska Olga fizioterapeits
Ūdre Tīna fizioterapeits
Upīte Jeļena anesteziologs, reanimatologs
Veidemane Inta masieris
Viltere Santa kardiologs
Volrāts Olafs bērnu ķirurgs
Zakharova Elena ārsts
Zariņa Aiga bērnu neirologs; neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Zute Maija ārsta palīgs (feldšeris)
Zuzāns Ralfs kardiologs
Zvirbule Žanete onkologs ķīmijterapeits