Darbības profils - Cita ambulatorā

Jelgavas poliklīnika, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 090024101
Adrese Sudrabu Edžus iela 10, Jelgava, LV3001
Telefona nr 63084501
Kontaktpersona Kintija Barloti
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 30.12.1993
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 30.12.1993
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābele Santa kardiologs
Ambulte Inguna radiologs
Andrune Irina kosmetologs
Baka Kira ginekologs, dzemdību speciālists
Balcere Kristīne standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Balsa Kristīne fizioterapeits
Barteņeva Egija māsa (medicīnas māsa)
Baslika Sofija māsa (medicīnas māsa)
Beketovs Sergejs urologs
Bekmane Daina māsa (medicīnas māsa)
Beļeņica Iveta ambulatorās aprūpes māsa
Belousovs Nikolajs ārsts
Berkina Antra fizioterapeits
Bērziņa Astra neirologs
Blite Kaspars laboratorijas speciālists
Bogdanova Jeļena anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Bojāre Sarmīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Borhova Tamara zobārsta asistents; ambulatorās aprūpes māsa
Bricmane Sanita fizioterapeits
Broša Jolanta ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Brūvere Diāna kosmētiķis; masieris
Buldinskis Guntis urologs; onkologs ķīmijterapeits
Cera Jolanta podologs
Čerpinska Valentīna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Dārznieks Juris otolaringologs
Didenko Jeļena ambulatorās aprūpes māsa
Dinka Lilita pneimonologs
Dzelzkalne Žanna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ērgle Natālija audiologopēds
Ezeriņa Anete dermatologs, venerologs
Fedorovičs-Rubenis Artūrs ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Fejere Ina ambulatorās aprūpes māsa
Fiļimonova Irina ambulatorās aprūpes māsa
Fomina Natālija ambulatorās aprūpes māsa; diabēta aprūpes māsa
Freimane Vija oftalmologs
Gajevska Vera ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Garā Olita biomedicīnas laborants
Gaugere Marija radiologa asistents
Gerasimoviča Ludmila ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Gičko Larisa ambulatorās aprūpes māsa
Gintere Mārīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Glaskova Ilona zobārsts
Goldiņa Zane fizioterapeits
Gordejeva Marina māsa (medicīnas māsa)
Graudiņš Āris anesteziologs, reanimatologs
Graumane Lāsma ergoterapeits
Grava Jolanta ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Grina Sņežana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Gvozdova Aļimpiada vecmāte
Jančevska Ieva vecmāte
Janicka Agrita ambulatorās aprūpes māsa
Jarovikova Ņina biomedicīnas laborants
Jātniece Ligita ambulatorās aprūpes māsa
Jeļisejeva Jevgenija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kārkliņa Dace alergologs
Kārkliņa Inga māsa (medicīnas māsa)
Kirova Natālija ambulatorās aprūpes māsa
Kisļakovska Jeļena anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Kļavkalne Brigita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kleimane Jevgenija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kļimova Ilona anesteziologs, reanimatologs
Končus Ivo pediatrs; fizioterapeits; masieris
Konovalova Solveiga ambulatorās aprūpes māsa
Koreca Alina māsa (medicīnas māsa)
Koškina Lāsma radiologs
Kostromina Tatjana māsa (medicīnas māsa)
Kovaļova Marina kardiologs; internists; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Krave Sandra diabēta aprūpes māsa
Kravecs Vladimirs traumatologs, ortopēds
Krikuna Sanita radiologs
Lazdiņa Zanda fizioterapeits
Lēcone Lija ergoterapeits
Līcīte Zanda fizioterapeits
Līduma Lelde fizioterapeits
Liepa Viesturs internists; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Liepiņa Velga māsa (medicīnas māsa)
Lomanovska Vija traumatologs, ortopēds
Lucava Maija eksperts
Lukjančikova Jeļena māsa (medicīnas māsa)
Lūse Elita oftalmologs
Malahovska Leonora ambulatorās aprūpes māsa
Maļarenko Elita radiologs
Manoilo Olga fizioterapeits
Markina Jūlija ambulatorās aprūpes māsa
Meikšāne Dagnija podologs
Meldere Agnese ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Meri Hosams Abu gastroenterologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Miķelsone Iluta radiologa asistents
Mikucka Albīna podologs
Mištaute Agnese fizioterapeits
Morica Margarita masieris
Mošenoka Jekaterina dermatologs, venerologs
Muižniece Laura radiologs
Ņefedova Jeļena māsa (medicīnas māsa)
Ohotņika Rita biomedicīnas laborants
Onzele Rasma mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Osmane Aija oftalmologs
Ozola Lilita Fizikālās terapijas metode
Ozoliņa Daiga radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Paegle Jolanta biomedicīnas laborants
Pafrate Marta anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Pērkons Pēteris fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Piļipčuka Tatjana neirologs
Piroga Gunta radiologa asistents
Plāse Baiba ambulatorās aprūpes māsa
Pļaviņa Ilze vispārējā ultrasonogrāfija
Pļaviņš Māris nefrologs
Plivčs Oskars ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; dermatologs, venerologs
Poluhina Jeļena ambulatorās aprūpes māsa
Pommere Ilona internās aprūpes māsa
Prole Dace oftalmologs
Pucēna Ligita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Pučinska Aina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rasa Ingvars endokrinologs
Reinberga Lelde ārsts
Rudapa Vija Anita ambulatorās aprūpes māsa
Rudze Ligita radiologa asistents
Rumba Zaiga radiologa asistents
Rusecka Anna ambulatorās aprūpes māsa
Šafinska Jeļena ambulatorās aprūpes māsa
Sakne Sandis kardiologs
Seļezņovs Jurijs endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Serdjuka Regīna māsa (medicīnas māsa)
Silajeva Daina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Silicka Siantara māsa (medicīnas māsa)
Siliņš Aldis arodveselības un arodslimību ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Silmačonoka Anita arodveselības un arodslimību ārsts
Šišlo Ingrīda radiologs
Skrjabins Sergejs ķirurgs
Slišāne Amanda podologs
Šmeļova Marija ārsts
Šmeļova Tatjana ambulatorās aprūpes māsa
Smiltens Ivars urologs
Šmite-Laguna Arta radiologs
Smolova Rita internists
Solomina Žanna internās aprūpes māsa
Stankeviča Dace māsa (medicīnas māsa)
Stankus Sintija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Stepanovs Jurijs endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); ķirurgs
Strode Zane fizioterapeits
Strumpe Irina ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Šuke Fanija ārsta palīgs (feldšeris)
Tāse Zigrīda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Timčenko Maksims neirologs; elektromiogrāfija
Timofejeva Ļubova ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Titova Lilija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; endokrinologs
Tomsone Zane ginekologs, dzemdību speciālists
Ūdris Kaspars traumatologs, ortopēds
Upīte Dace diabēta aprūpes māsa
Uzkure Inita radiologa asistents
Valta Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vegners Modris radiologs
Veiss Andris radiologs
Vidiņa Kristīna bērnu neirologs
Viesture Ruta ķirurgs
Vigule Ingrīda ķirurģiskās aprūpes māsa
Vīksna Kaspars traumatologs, ortopēds
Višķere Anda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vitkauska Simona masieris
Voroņina Natālija kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Zabela Gaļina ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Zaļkalne Baiba ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zandersone Tanika zobu higiēnists
Zaneriba Daina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zariņa Vija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Zborovska Mudīte kardiologs
Zeiļuka Aleksandra otolaringologs
Zelle Zigrīda ārsta palīgs (feldšeris)
Žiha-Jaunskunga Jekaterina māsa (medicīnas māsa)
Zvinģele Laimdota ģimenes (vispārējās prakses) ārsts