Darbības profils - Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs

Jēkabpils reģionālā slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 110000048
Adrese Andreja Pormaļa iela 125, Jēkabpils, Jēkabpils novads, LV5201
Telefona nr 65237816
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 01.09.1997
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 01.09.1997
Iestādes darbības profils Daudzprofila slimnīca, neatliekamās palīdzības centrs
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Jēkabpils reģionālā slimnīca, SIA filiāle Stadiona iela 1, Jēkabpils, Jēkabpils novads, LV5201

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Abarone Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ābelīte Diāna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Aberberga-Augškalne Agita ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists; vispārējā ultrasonogrāfija
Āboliņa Irina māsas palīgs
Afanasjeva Anna Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Aizpuriete Benita vispārējā ultrasonogrāfija; internists
Aizupiete Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Akermane Rita ginekologs, dzemdību speciālists
Aksika Andriana ginekologs, dzemdību speciālists
Aksiks Jēkabs traumatologs, ortopēds
Alksne Karīna māsas palīgs
Andersone Laura traumatologs, ortopēds
Andruškevičs Mareks anesteziologs, reanimatologs
Anfimova Svetlana māsas palīgs
Aņisko Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Anspoka Iveta māsas palīgs
Antonoviča Jevgenija ķirurgs
Āriņa Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Artemjeva Laura vecmāte
Ašaka Gita māsas palīgs
Auders Agris anesteziologs, reanimatologs
Audzīte Vija māsas palīgs
Averjanova Tatjana ārsts
Avišāns Niks ergoterapeits
Avotiņa Velga vecmāte
Baha Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balode Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balode Egita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Balodis Guntis ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Balodis Imants ārsts
Baltmane Veronika māsas palīgs
Baranova Jeļizaveta radiogrāfers
Bareika Laura vecmāte
Barkāne Anda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Barkāne Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Barlots Edgars traumatologs, ortopēds
Barovska Ilze fizioterapeits
Beikule Anželika ķirurgs
Beinaroviča Jadviga zobārsta asistents
Beinaroviča Rebeka ginekologs, dzemdību speciālists
Belte Māris internists
Bērziņa Baiba nefrologs; internists
Bērziņa Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bikova Ilze kardiologs; neatliekamās medicīnas ārsts; internists
Bilousov Oleksandr ārsts
Bindere Daiga māsas palīgs
Birdina-Sarāne Jeļena radiologs
Biteniece Sabīne Aiva māsas palīgs
Blimhena Mārīte neonatologs
Bodrecova Julija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Boguša Dzidra Fizikālās terapijas metode
Boguseviča Indra māsas palīgs
Boķis Guntars ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; arodveselības un arodslimību ārsts
Bolotova Ļubova zobārsts
Borisāne Santa neirologs
Borisova Ludmila vecmāte
Brālīte Janīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Brasle Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Breikša Inguna citologs; laboratorijas ārsts
Breikšs Jānis psihiatrs; narkologs
Breikšs Matīss radiologs
Briede Ieva kardiologs
Briņķe Dace māsas palīgs
Briška Aija bērnu pneimonologs; pediatrs
Broka Līga pediatrs
Broniča Sandra internists
Brūvere Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Brūvere Ramona ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Bruzgule Vija ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Buce Anžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buceniece Jeļena internists
Buculāne Vita biomedicīnas laborants
Bušmane Diāna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Čāmāne Liene fizioterapeits
Cankale Modra biomedicīnas laborants
Caunīte-Brasle Alisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čaupjonoka Lita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Celms Vitālijs internists
Cepurīte Zanda vecmāte
Čereškeviča Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čerņuka Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čibule Elīne ārsta palīgs (feldšeris)
Ciemiņa Agita vecmāte
Čiginceva Irīna māsas palīgs
Činakalo Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ciniņa Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čirkova Olga internists
Cirpone Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Čižova Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čmutina Aļona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cvetkova Rasma māsas palīgs
Daģe Skaidrīte māsas palīgs
Dalbe Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Daļecka Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Daneviča Zita neirologs
Danevičs Jānis ķirurgs
Danilova Jeļena pediatrs
Daņilova Jeļena ārsts
Dārziņa Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deksne Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deksnis Vitālijs anesteziologs, reanimatologs
Devjatņikova Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dimante Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dimante Marika māsas palīgs
Dimante Teiksma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Dišlere Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dmitrijeva-Kaļiņina Vēsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Donaseviča Ieva ārsta palīgs (feldšeris)
Dorofejeva Karīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drabūna Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Drazdovska Kristīne māsas palīgs
Drozda Tamāra radiologa asistents
Drusa Ludmila māsas palīgs
Dūce Silvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dudareva Vaida Selga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dušenkova Vēsma māsas palīgs
Dzalbe Lāsma māsas palīgs
Dzērve Zane gastrointestinālā endoskopija; gastroenterologs
Edelberga Aļona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eglīte Anita endokrinologs
Eglīte Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Eglīte-Tropuliņa Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Elīte Lana anesteziologs, reanimatologs
Elksne Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Erta Inese arodveselības un arodslimību ārsts
Fefelova Maija biomedicīnas laborants
Freimane Ausma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Gaigala Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gaišuta Revita Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē
Gargažina Jeļena māsas palīgs
Gasanova Ērika māsas palīgs
Gasparoviča Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gaveiko Inna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gemma Biruta vecmāte
Gerasimčuka Svetlana māsas palīgs
Getta Nataļja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Glāzere Linda kardiologs
Glušņonoka Iraida vispārējā ultrasonogrāfija; kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Gojeva Sabina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gorbača Natālija radiologs
Gorelova Gaļina Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gorjačko Edgars ārsts
Grahoļska Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grahoļska Ilona vecmāte
Graudiņš Āris anesteziologs, reanimatologs
Grava Gunta dermatologs, venerologs
Gravelsone Ivita māsas palīgs
Grebņeva Viktorija ārsts
Gribuška Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gricāne Diāna biomedicīnas laborants
Grigale Ilzīte ftiziopulmonoloģijas māsa
Grigorjeva Indra māsas palīgs
Grīnberga Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grinciuna Sintija māsas palīgs; ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Grišule Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Groma Veronika ārsta palīgs (feldšeris)
Grotkere Vera anesteziologs, reanimatologs
Grūberte Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Grugule Marita māsas palīgs
Gruzniņa Irēna māsas palīgs
Gudovska Ludmila māsas palīgs
Guitane Jolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Harenko Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hercbahs Grigorijs fiziskās slodzes testi ar EKG; elektrokardiogrāfija
Irbe Inese neirologs
Irbeniece Lolita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Isajeva Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ivanova Ilona podologs
Ivanova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jageloviča Diāna māsas palīgs
Jančenko Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Januškeviča Viktorija anesteziologs, reanimatologs
Jaroščuka Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jasāne Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jaundāldere Māra neirologs
Jegorova Aļa klīniskais mikrobiologs
Jegorova Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jegorova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jelaiska Lilita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jelovskis Ivans ķirurgs
Jemeļjanova Lidija māsas palīgs
Jermakova Gaļina māsas palīgs
Jezerskis Rolands traumatologs, ortopēds
Jugāne Madara fizioterapeits
Kainara Maksym ķirurgs
Kalēja Inguna pediatrs; neonatologs
Kalniņa Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Anete audiologopēds
Kalniņa Elvita biomedicīnas laborants
Kalniņa Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa); māsas palīgs
Kalniņa Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kapusta Toms traumatologs, ortopēds
Karele Gunita māsas palīgs
Kārkliņa Irita māsas palīgs
Kārkliņa-Kravale Ieva ārsts
Karpenko Antonija māsas palīgs
Karpina Ludmila neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Karpova Zaiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Khmara-Bahrintseva Olha ārsts
Kikuste Ilze gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija
Kisļicka Jūlija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kivleniece Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kizika Anžela radiologa asistents
Kļaviņa Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļaviņa Inguna anesteziologs, reanimatologs
Klētnieks Kārlis internists
Klidziņa Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Kočergina Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kodore Antra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kokare Inese fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kokina Jolanta māsas palīgs
Kokonena Iveta māsas palīgs; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Koļesnikovs Sergejs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kolodinaite Alīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kolpakova Svetlana biomedicīnas laborants
Koroļova Zane māsas palīgs
Korsakova Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kovaļova Inga pediatrs
Kozlāns Toms fizioterapeits
Kozlova Nadežda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kozlova Natālija ārsta palīgs (feldšeris)
Krastiņa Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krastiņa Kristīne māsas palīgs
Krastiņa Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Kravcova Lana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krišjāne Ingrīda radiologa asistents
Krišjāne Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Krūmiņa Irina biomedicīnas laborants
Kupics Kaspars kardiologs
Kurakina Ludmila zobārsts
Kurise Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kurkliete Ilona anesteziologs, reanimatologs
Kuzma Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kvederoviča Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lāčplēse Vita oftalmologs
Lāne Dana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lapiņa Lāsma māsas palīgs
Lapiņa Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Larnovska Iveta pediatrs; neonatologs; neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Larnovskis Juris ķirurgs
Lazdiņa Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leikuma Ruta internists
Leimane Kelija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Leitāne Ramona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leitiete Sigita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lejiņa Elīza ārsta palīgs (feldšeris)
Lejiņa Ruta vecmāte
Levina Karina ārsts
Levis Andris traumatologs, ortopēds
Liberte Olita radiologs
Liedeskrastiņa Anželika māsas palīgs
Liedeskrastiņa Laura māsas palīgs
Liepiņa Ineta māsas palīgs
Lillais Reinis endokrinologs
Linde Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lindmanis Mārtiņš fizioterapeits
Liņģe Iveta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lipska Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lipska Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lisova Diāna gastroenterologs
Litauniece Mārīte biomedicīnas laborants
Ločmele Olga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ločmele Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lukstiņa Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lūse Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lustika Violeta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Macuka Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maļikovs Sergejs radiologs
Maļinovska Irina māsas palīgs
Mālniece Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Markoviča Eļmira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Markūne Marika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Martinova Inga vecmāte
Maruse Ilona anesteziologs, reanimatologs
Matule Kristīne vecmāte
Mažore Daiga zobu higiēnists
Mazule Elita radiologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Mazureviča Kristīne audiologopēds
Medne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meļeško Filips traumatologs, ortopēds
Mežaraupe Irina radiogrāfers
Miglāne Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mihailova Ingūna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Miķelsone Ruta internists; veselības aprūpes ārsts
Mikuča Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Minalta Esmira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Minkeviča Gunta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mitiļdžans Androniks ginekologs, dzemdību speciālists
Mizovska Ludmila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Mizuka Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Muceniece Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Naglovska Elīna radiogrāfers
Naidenoka Līga neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Nazarenkova Vilija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņesterenko Kristina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Novika Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Novika Karina ārsta palīgs (feldšeris)
Osīte Ilona māsas palīgs
Ozola Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa Sanita ārsta palīgs (feldšeris); māsas palīgs
Ozoliņa Una Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Padalko Aļona radiologa asistents
Paegle Zita ķirurgs
Pankratjeva Ksenija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Paramonova Tatjana māsas palīgs
Pavloviča Margarita ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; ārsts
Petrova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petrovska Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Petruše Valda Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Pilāne Marija Fizikālās terapijas metode
Plīruma Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pobjaržina Nellija radiologa asistents
Podniece Dace ārsta palīgs (feldšeris)
Podniece Līva masieris
Podniece Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Pole Ilga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Popkova Liena māsas palīgs
Popova Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Porietis Ivars fizioterapeits
Pormale Sanita fizioterapeits
Postojalko Ilona māsas palīgs
Priediņa Helga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Puhova-Paško Olita māsas palīgs
Puķe Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Puķe Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Puķīte Katrīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pumpiša Marina traumatologs, ortopēds
Purovska Olga māsas palīgs
Purple Terēze masieris
Radionova Lidija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rakeviča Krista pediatrs
Rakšte Arita Elizabete ārsts
Rasčotnova Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Raubiško Valērija anesteziologs, reanimatologs
Rāviņa Laima Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Reitere Dīna radiologs
Reliņa-Zagorska Indra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rībenieks Kaspars ķirurgs; urologs
Rimša Dzintra vecmāte
Rižikova Mariana pediatrs
Rolova Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rožkova Vaida Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rubene Ināra biomedicīnas laborants
Rumba Roberts asinsvadu ķirurgs
Rumjanceva Astrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rumjanceva Jolanta fizioterapeits
Runcīte Mārīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rutmane Liana anesteziologs, reanimatologs
Ruža Ingrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Safronova Jekaterīna radiologs
Saule Viktors gastrointestinālā endoskopija
Saveļjeva Margarita biomedicīnas laborants; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Savicka Gaļina māsas palīgs
Sedliņa Baiba sporta ārsts; ārsts
Seilis Jānis nefrologs
Seimane Sandra fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Semjonova Baiba māsas palīgs
Semjonovs Dmitrijs anesteziologs, reanimatologs
Severina Albīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Siatkovska Sintija ārsta palīgs (feldšeris)
Sidorova Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Silakalne Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Siliņa Ingūna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Siliņa Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Siliniece Genriha māsas palīgs
Sīmane Dina neatliekamās medicīnas ārsts
Sipoviča Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sirmoviča Modrīte vispārējā ultrasonogrāfija; ķirurgs
Skaubīte Svetlana māsas palīgs
Skrebele-Stikāne Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skrējāne Iļjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Skrinda Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Skrodele Valentīna fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Skrodere Māra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skruļa Evita nefrologs
Skrūzmane Elīna ārsts
Škutele Vanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skutelis Māris paliatīvās aprūpes speciālists
Sokolova Emma kardiologs; padziļināta elektrokardiogrāfija; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Solovjova Olga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Solovjova Tatjana pediatrs
Sondors Jānis ārsts
Šopole Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sorokina Dace māsas palīgs
Sosāre Linda gastroenterologs
Sovane Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Spalviņa Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sperga Māris patologs
Šperliņš Aldis traumatologs, ortopēds
Spručs Roberts fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Stafecka Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stalidzāne Judīte māsas palīgs
Stalidzāne Kristīne ergoterapeits
Stalmeistare Anete ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; internists
Stanka Andželita vecmāte
Stašulāne Žanna māsas palīgs
Statujeva Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Stelpe Ilze Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stepāne Ināra māsas palīgs
Stolbunova Raisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Štolcere Alise Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Štolcers Kristaps ķirurgs
Stoldere Diāna pediatrs
Straume Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Štrausa Agnese māsas palīgs
Strazda Inese anesteziologs, reanimatologs
Strazds Guntis anesteziologs, reanimatologs
Studāne Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šulte Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sūna Kristīne neirologs
Šupilova Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Surgunte Irina anesteziologs, reanimatologs
Suvorova Oļesja Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šveda Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tahirova Aija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tance Edīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tautkusa Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Teimane Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Tihomirova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Tikunova Ņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tjukova Anastasija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Tolmanis Ivars gastrointestinālā endoskopija; gastroenterologs
Tomiņš Andris māsas palīgs
Treikale Ginta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Tuča Anna māsas palīgs
Tuņķele Danuta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ūdre Santa ginekologs, dzemdību speciālists
Ūdris Kaspars traumatologs, ortopēds
Umbraško Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Upeniece Ilga infektologs
Urtāne Anita oftalmologs
Urtāne Rita oftalmologs
Urtāns Edžus otolaringologs
Urtāns Jurģis otolaringologs
Urtāns Uldis otolaringologs
Valaine Inita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valtere-Avotiņa Elīna radiologs
Vanadziņa Diāna māsas palīgs
Vanags Aigars anesteziologs, reanimatologs; gastrointestinālā endoskopija
Vargule Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vārsberga Zigrīda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vārsberga-Apsīte Inga neirologs
Vasiļjeva Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vašķe Anna māsas palīgs
Večele Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Veide Laura gastroenterologs
Veispale Stella internists
Veržhnicka Inna anesteziologs, reanimatologs
Viča Smaida biomedicīnas laborants
Vigovska Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa); māsas palīgs
Vikšere Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vīksne Inese pneimonologs
Vīksne-Bernāne Sigita kardiologs; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Vinčela Gunita ārsts
Vingre Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Dārta Renāte anesteziologs, reanimatologs
Vītoliņa Ligita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītols Agris ķirurgs
Vizule Agnese laboratorijas ārsts
Vlazņevs Māris urologs
Voiko Skaidrīte ārsta palīgs (feldšeris)
Vorobjova Jūlija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vucina Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vugulis Aigars traumatologs, ortopēds
Zadināne Sandra kardiologs; internists; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Žagorova Inga māsas palīgs
Zaķe Ginta ginekologs, dzemdību speciālists
Zaķēna Gunita māsas palīgs
Zaķis Jānis anesteziologs, reanimatologs
Zaldāka Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zavicka Linda ārsts
Zelča Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zemīte Kintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zemlicka Aija māsas palīgs
Zīle Svetlana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Žitkova Pārsla Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zivtiņa Ieva gastrointestinālā endoskopija
Zommere Edija māsas palīgs
Zujeva Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Žukovs Daniils neirologs
Žuravčika Ina ārsta palīgs (feldšeris)
Zvaigzne Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zvaigzne Janīna māsas palīgs
Žvjara Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)