Darbības profils - Lokāla

CĒSU KLĪNIKA, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 420200052
Adrese Slimnīcas iela 9, Cēsis, Cēsu novads, LV4101
Telefona nr 64125730
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 02.06.1998
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 17.12.2009
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
CĒSU KLĪNIKA, SIA filiāle Palasta iela 15, Cēsis, Cēsu novads, LV4101

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Āboliņa Aiga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Actiņa Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ahmetovs Anatolijs ķirurgs
Andžāne Jeļena radiologa asistents
Āre Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Artemjeva Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Astahovska-Eglīte Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ausekle Sandra oftalmologs
Ausmane Inguna izvērsta ehokardiogrāfija; standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Ažiņa Inga dermatologs, venerologs; infektologs
Bahmane Agnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Baķis Uģis neirologs
Balode Laura ķirurgs
Balode-Novikova Dace pediatrs
Baltgalve Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Baltiņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baltroka Sandra Inga internists
Barisa Sandra internists
Barks Arnis traumatologs, ortopēds
Beķere Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Amanda Anna ārsts
Bērziņa Digna pediatrs
Bērziņa Everita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bērziņa Ilze padziļināta elektrokardiogrāfija
Bērziņa Irina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērziņa Sarma radiologs
Bērziņa Zinta pneimonologs
Bisnieks Jānis masieris
Bogatska Nora Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bogorodickis Artūrs anesteziologs, reanimatologs
Bormane Eva nefrologs
Brance Inta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Brente-Brantiņa Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Buceniece Alise fizioterapeits
Cercina Laima fizioterapeits
Ceriņa Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Cine Dārta neatliekamās medicīnas ārsts
Dambe Ilze pediatrs
Dambīte Anna māsas palīgs
Dēnava Ilona radiologa asistents
Dikante Mārīte māsas palīgs
Dorogojs Aleksandrs ārsts
Dreimane Ance ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dubinska Ludmila fizioterapeits
Dubrovska Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dubulte Ilona Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Dumpe Līga oftalmologs
Dzene Madara pediatrs
Dzilna Valda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Egle Maruta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Enere Sarma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Erte Ludmila māsas palīgs
Ēvele Gita radiologa asistents
Forstmanis Gundars ķirurgs
Gabrāne Baiba ķirurgs
Gabrāne Līga ārsts
Gaidule-Logina Dita pediatrs
Gaigala Ieva anesteziologs, reanimatologs
Gaigule Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gailite Jurgita bērnu endokrinologs
Galeja-Gruntmane Taiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Geruļskis Erlends ķirurgs; flebologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); vispārējā ultrasonogrāfija
Gintere Zane fizioterapeits
Gorbunova Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gorovenko Baiba ergoterapeits
Griļeva Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Grinberga Laila fizioterapeits
Gruba Katerina anesteziologs, reanimatologs
Gulbe Diana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gulbe Vinta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Hurieva Yevheniia Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ieviņa Dagnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Irbe Inese neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Ivanova Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Izmailoviča Angelika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jackēviča Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Jansone Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jēgere Daina neirologs; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Jēgere Liene Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jemeļjanova Līga internists; skrīninga elektrokardiogrāfija; fiziskās slodzes testi ar EKG
Jurka Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Jurkāne Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Justamente Antra neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kaliksone Kristīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Kalniņa Ira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kampare Aiva māsas palīgs
Kapusta Margarita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kārkliņa Daiga pediatrs
Kaškure Tatjana māsas palīgs
Kaupuža Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Keiša Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Khaliavka Olga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Khlystun Tetiana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kide Sandra pediatrs
Ķire Ieva oftalmologs
Ķirsona Dagnija ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Kiršteine Sandra vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Kļaviņa Iluta māsas palīgs
Kļaviņa Linda radiogrāfers
Kociņa Daiga māsas palīgs
Krauze Jolanta ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Krīgere Anna ārsts
Krīgere Zane ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Krūmiņa Mirdza Diabēta pacientu apmācības metode māsas praksē; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krūtaine Inta māsas palīgs
Krūze Māra fizioterapeits
Krūzmane Lelde endokrinologs
Kudrjavceva Inga māsas palīgs
Kudure Linda ārsts
Kuhaļska Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuļešova Silvana māsas palīgs
Lāce Dace internists; pediatrs
Lāce Izolde Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Laicāne Jeļena māsas palīgs
Ļaksa Anete ārsts
Laurāns Gustavs ķirurgs
Lejiete Monika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ļeonova Svetlana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepiņa Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Liepiņa Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Liepiņa-Ķeņģe Laura radiologs
Lilientāle Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ločmele Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Lubiņa Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mača Zinta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Majore Gita pediatrs
Makārova Rita māsas palīgs
Maksymets Olena ginekologs, dzemdību speciālists
Medne Anita anesteziologs, reanimatologs
Medne Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Meiere Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Meinerts Jegors radiologs
Meldere Baiba ārsts; anesteziologs, reanimatologs
Meldre Ilva māsas palīgs
Mežciema Lija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Movzeša-Korneta Jeļizaveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Mozumačs Kristaps fizioterapeits
Mudrija Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Nāgele-Lūse Inga internists; pneimonologs
Nagle Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ņikitina Antoņina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Ņikitina Ludmila māsas palīgs
Nītiņa Dace standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; kardiologs
Novicka Svetlana māsas palīgs
Nulle Arnis fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Oraševska Olga māsas palīgs
Ozola Maiga anesteziologs, reanimatologs
Ozola Marija Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Ozoliņa Rita māsas palīgs
Ozoliņa Sandra bērnu ķirurgs
Ozoliņa Silvija internists
Paegle Ilona psihiatrs; narkologs
Pelne-Bērziņa Ilze psihiatrs
Petrova Inta māsas palīgs
Petroviča Lelde ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Petzāle Linda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pilsnibure Ilze nefrologs
Platpira Ginta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Plažio Māra vecmāte
Prauliņa Sigita māsas palīgs
Priedīte Ieva ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Pučuka Zanda pediatrs
Puncule Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pušpure Rūta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Putniņa Ilze māsas palīgs
Rācene Līga fizioterapeits
Raščevskis Dāvis oftalmologs
Reķe Iveta vecmāte
Riekstiņa Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Riekstiņa-Zauska Laura ārsts
Riemere Signe Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rinka Irēna pediatrs
Rižikova Mariana pediatrs; bērnu pneimonologs
Rotberga Aiga ginekologs, dzemdību speciālists
Rozenšteina Brigita radiologa asistents
Rozentāle Vineta māsas palīgs
Rožkalna Anita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Rudzāte Aleksandra pediatrs
Rudzīte Eva fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Runce Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rusakova Jeļena pediatrs
Saulīte Zoja māsas palīgs
Sekace Kristīne uztura speciālists
Ševčenko Santa dermatologs, venerologs
Sīle Guna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skirmanis Arnolds traumatologs, ortopēds
Skrinda Rasma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smeltere-Spulle Zane nefrologs
Smirnova Dace māsas palīgs
Smirnova Jekaterina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Smirnova Viktorija internists
Šmite Evita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmitiņš Emīls standarta transtorakāla ehokardiogrāfija; bērnu kardiologs
Smukā Santa radiologa asistents
Šneidere Ingrīda pneimonologs
Sosāre Linda gastroenterologs; gastrointestinālā endoskopija
Spuģe Veronika Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Staškuna Inese māsas palīgs
Štefane Sanita podologs
Šteinberga Vita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šterna Rita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Stramkale Anita internists
Strazda Inga pediatrs
Strazdiņa Savina māsas palīgs
Streļčika Nadežda fizioterapeits
Sumerags Dins otolaringologs
Sverņikova Una Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Tālere Olga internists
Teilāne Dace transfuziologs; laboratorijas ārsts
Terentjeva Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tetere Iveta podologs
Tomiņa Aiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Treija Baiba neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem; bērnu neirologs
Tustanovska Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ulme Kristiāna anesteziologs, reanimatologs
Untere Agita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Upane Aira radiogrāfers
Upeniece Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vaivods Voldemārs flebologs; endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); ķirurgs
Vāle Gunita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vanadziņa Signe mākslas terapeits
Vanaga Līvija Anna ergoterapeits
Vārne Svetlana māsas palīgs
Vasaraudze Aelita otolaringologs
Važņina Ļubova Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ventiņa Madara izvērsta ehokardiogrāfija; kardiologs
Vītola-Rabāce Egita anesteziologs, reanimatologs
Zablocka Ilona dermatologs, venerologs
Zaķe Inese māsas palīgs
Zaļaiskalna Justīne Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zālīte Solvita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zande Ināra internists
Žarkova Kristīne ķirurgs
Zēberga Aiga anesteziologs, reanimatologs
Zelča Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zeltiņa Guna Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Zemvalde Sandra dermatologs, venerologs
Zinčenko Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zīrāka-Tūtere Santa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zlotņikova Vera Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zupa Inguna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Zvīgule-Neidere Gunda pediatrs