Darbības profils - Lokāla

Bauskas slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 400200024
Adrese Dārza iela 7 Korp. 2, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Telefona nr 63923153
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 08.03.1996
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 17.05.2002
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Bauskas slimnīca, SIA Centrālā Dārza iela 7 Korp. 1, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Bauskas slimnīca, SIA filiāle Biržu iela 13e, Bauska, Bauskas novads, LV3901
Bauskas slimnīca, SIA filiāle Saules iela 5, Bauska, Bauskas novads, LV3901

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābele Iveta māsas palīgs
Alde Natālija ārsta palīgs (feldšeris)
Balandins Valerijs ķirurgs
Baļuka Valentīna māsas palīgs
Beknazarova Olga anesteziologs, reanimatologs
Bernadskis Filips ergoterapeits
Bērziņa Agnese podologs
Bitina Ilārija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Blūzmane Dita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Borošenko Viktors ķirurgs
Bruņenieks Ints flebologs; ķirurgs
Čerņikova Žanna neatliekamās medicīnas ārsts
Deičmane Justīne radiologs
Dunike Kristīne masieris
Dzene Sanita internists
Fomina Sarmīte māsas palīgs
Gasparena Ivanda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Gulbe Līga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts; dermatologs, venerologs
Hildebrante Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Jemeļjanova Aurika māsas palīgs
Jemeļjanova Diana podologs
Kangare Tatjana internists
Kārkliņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Karnīte Jana ergoterapeits
Kazlauska Sandra ārsta palīgs (feldšeris)
Keiša Ināra māsas palīgs
Ķevere Laura bērnu psihiatrs
Kisļakova Aņuta radiologs
Koluža Sarmīte radiogrāfers
Konopecka Vita otolaringologs
Konstantinova Karīna psihiatrs
Kovaļova Marina kardiologs
Krasiļņikova Anna radiologs
Krauze Inese māsas palīgs
Kravecs Vladimirs traumatologs, ortopēds
Krieviņa Sigute māsas palīgs
Krūze Katrīna fizioterapeits
Kuzmiča Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lāce Maija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Landorfs Juris neirologs
Laugale Anete logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)
Lebeiko Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Leibuss Roberts anesteziologs, reanimatologs
Losevs Igors ķirurgs
Lūriņš Juris Guntis standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Magarita Marta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Matulēna Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mētra Zane ārsts
Mincāne Ruta māsas palīgs
Miziša-Miļūne Ilze podologs
Moisejevs Georgijs nefrologs; internists; vispārējā ultrasonogrāfija
Onužāne Daiga fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Paeglīte-Puļķe Sandra kardiologs
Panova Karīna radiologs
Pašišņaka Irina fizioterapeits
Pekšte Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Perekrests Artūrs ķirurgs
Pilickis Armands ķirurgs
Pitkeviča Alīna Anna mākslas terapeits
Pleša Demija dermatologs, venerologs
Priedīte Maruta fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju; internists
Pūķe Ilze vecmāte
Pūķis Māris endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Purmale Ināra māsas palīgs
Purviņa Mudīte radiologa asistents
Purviņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Putniņš Renārs neiroķirurgs
Rakšte Arita Elizabete ārsts
Rasmanis Arvis psihoterapeits
Rengarte-Aišpura Roze ginekologs, dzemdību speciālists; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Rutkovska-Dāvida Agita māsas palīgs
Sabaļauska Danute Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Safronova Urzula radiologs
Šarkovska Tatjana māsas palīgs
Seļezņovs Jurijs endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Seļezņovs Valērijs ķirurgs
Šestakova Marija ķirurgs
Simanoviča Aina radiologa asistents
Sosārs Dāvis radiologs
Stankēviča Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Starka Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Strazda Inese anesteziologs, reanimatologs
Sujete Inga anesteziologs, reanimatologs
Sukonņikova Jeļena internists; neatliekamās medicīnas ārsts
Tarasjuks Andrejs neatliekamās medicīnas ārsts; internists
Tihomirova Jekaterina medicīnas iekārtu inženieris
Tiltiņa Aija mākslas terapeits
Timohoviča Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tipuka Elīna vecmāte
Točenova Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Tropa Līga podologs
Valtere Natālija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasko Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vecmuktāns Dāvis ārsts
Vēja Ligita radiologa asistents
Vidiņa Kristīna bērnu neirologs
Viduleja Agita māsas palīgs
Zainapova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zāle Anita māsas palīgs
Zeltiņa Agita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Žemaite Kristiāna fizioterapeits
Zemeskalna Līva radiologs
Zīverte Anna ginekologs, dzemdību speciālists
Zubankova Selga logopēdijas speciālists (skolotājs logopēds, logopēds)