Darbības profils - Cita ambulatorā

Medicīnas sabiedrība "ARS", SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 10064801
Adrese Skolas iela 5, Rīga, LV1010
Telefona nr 67201001
Kontaktpersona Māris Andersons
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 24.03.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 13.09.1991
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Medicīnas sabiedrība "ARS", SIA filiāle Blaumaņa iela 11/13, Rīga, LV1011
Medicīnas sabiedrība "ARS", SIA filiāle Jāņa Asara iela 3, Rīga, LV1009

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aksiks Igors neiroķirurgs
Aleksandrovičs Dmitrijs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Amola Vija masieris
Andersons Māris eksperts
Andersons Māris elektromiogrāfija
Andersons Māris neirologs
Ansberga Irina neatliekamās medicīnas ārsts
Antonova Larisa Kolposkopija
Antonova Larisa ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Antonova Larisa ginekologs, dzemdību speciālists
Apeine Inese vispārējā ultrasonogrāfija
Apine Malda radiologa asistents
Apine-Levite Andra ginekologs, dzemdību speciālists
Ārgalis Reinis zobārsts
Āva Gundega neirologs
Āva Gundega algologs
Āva Gundega eksperts
Babuškins Antons ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Babuškins Antons ginekologs, dzemdību speciālists
Balcere Inga endokrinologs
Baltgaile Gaļina neirosonoloģiskā izmeklēšana
Baltgaile Gaļina neirologs
Baranovska Daiga ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Baranovska Daiga ginekologs, dzemdību speciālists
Barkāne Iveta algologs
Barkāne Iveta neirologs
Barševskis Aleksejs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Beķere Signe fizioterapeits
Bernāne Agita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bernarde Ieva ķirurģiskās aprūpes māsa
Bērziņa Antra radiologs
Bērziņa Antra radiologs terapeits
Bērziņa Antra endokrinologs
Billerte Ilze masieris
Bite Inta radiologa asistents
Blinde Dace neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bobrovska Marina ambulatorās aprūpes māsa
Bokučava Diana ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Bokučava Diana ginekologs, dzemdību speciālists
Bondare Svetlana ambulatorās aprūpes māsa
Borovska Daiga radiogrāfers
Brendere Krista neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bridāne Inguna radiologs
Bukbārdis Romāns radiologs
Bullēna Elita garīgās veselības aprūpes māsa
Carjova Nataļja zobārsts
Cekula Inese ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Cekula Inese ginekologs, dzemdību speciālists
Černišova Sandra ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Četverga Lāsma eksperts
Četverga Lāsma ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Damberga Laura ambulatorās aprūpes māsa
Deičmane Justīne radiologs
Deližanova Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Deližanova Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Dobele Agnese otolaringologs
Dons Aleksejs mutes, sejas un žokļu ķirurgs
Dons Aleksejs zobārsts
Driņķe Vineta radiologa asistents
Dubajenko Lorisa ambulatorās aprūpes māsa
Dūmiņa Tamāra ķirurģiskās aprūpes māsa
Dūmiņš Jānis ķirurgs
Dūze Sarmīte traumatologs, ortopēds
Dzelzīte Sarmīte radiologs
Dzene Edīte radiogrāfers
Dzerkale Maira zobārsts
Dzirniece Astrīda pediatrs
Ecētāja Elīna ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Eihmane Antoņina vecmāte
Emersone Ināra vecmāte
Eniņa Andija zobārsts
Ermansone Evija ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Ermansone Evija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Evart Aksana onkoloģijas ginekologs
Evart Aksana ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Evart Aksana ginekologs, dzemdību speciālists
Ezeriņa Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ezeriņa Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Ezīte Aija zobu higiēnists
Ezīte Natālija radiologs
Ezīte Natālija internists
Finberga Tatjana ambulatorās aprūpes māsa
Fogelis Arnis traumatologs, ortopēds
Fokina Natālija endokrinologs
Fokina Natālija internists
Fomina Jūlija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Forstmanis Gundars ķirurgs
Freilibs Edgars sirds ķirurgs
Freimane Jolanta radiologs
Fridrihsone Valda radiologa asistents
Galandere Lidija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Galanders Tonijs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Galuzo Vitālijs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Garnizone Zane Fizikālās terapijas metode
Garnizone Zane fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Garsila Madara neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Gasa Lolita radiologa asistents
Gavare Liāna ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Gavare Liāna ginekologs, dzemdību speciālists
Gelberga Evita zobu higiēnists
Gibners Rolands mugurkaulāja ķirurgs
Gibners Rolands traumatologs, ortopēds
Godīga Sindija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Grauduma Laine zobārstniecības māsa
Grāve Zanda pneimonologs
Greiškalna Daina radiologs
Gusakovs Andrejs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ivanova Ņina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ivanovs Kirils vispārējā ultrasonogrāfija
Ivanovs Kirils urologs
Jākobsone Ingrīda bērnu masāžas metode
Jākobsone Ingrīda masieris
Jankoviča Gita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jansone Ilona zobārsts
Jaudzema Aija radiologs
Jaunozoliņa Līga radiologs
Jaunžeikare Liene zobārstniecības māsa
Jēgere Liene neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jegorovs Genādijs izvērsta ehokardiogrāfija
Jegorovs Genādijs kardiologs
Jekimovs Aleksandrs psihiatrs
Jekimovs Aleksandrs narkologs
Jelāgina Irīna otolaringologs
Jeromane Biruta ķirurģiskās aprūpes māsa
Jirgensons Harijs fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Kalliņa-Kalniņa Diāna anesteziologs, reanimatologs
Kalniņa Marika radiologs
Kandere Dzintra ambulatorās aprūpes māsa
Karkovska Sanita anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Karpova Milana neatliekamās medicīnas ārsts
Kaugure Gunta kardiologs
Kaugure Gunta fiziskās slodzes testi ar EKG
Kedrova Jeļena radiologs
Ķempe Kristīne ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ķempe Kristīne ginekologs, dzemdību speciālists
Kidikas Helmuts invazīvais radiologs
Kidikas Helmuts radiologs
Kirkups Pērs psihiatrs
Kišuro Indra vecmāte
Klagiša Ināra psihiatrs
Kļaviņa Olga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Kopilova Jūlija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kozlovska Anita elektrokardiogrāfija
Kozlovska Anita kardiologs
Kozlovska Anita internists
Krastiņa Zanda radiologs
Krauja Jana ķirurģiskās aprūpes māsa
Kreica Inese otolaringologs
Kreicšteine Dace vispārējā ultrasonogrāfija
Kreicšteine Dace neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem
Kreicšteine Dace pediatrs
Krūmiņa Ineta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Kukša Lāsma ķirurģiskās aprūpes māsa
Laguns Reinis radiologs
Laivacuma Sniedze hepatologs
Laivacuma Sniedze infektologs
Lapiņa Anita Ārstnieciskais Ci-gun (Qi - Gong)
Lapiņa Anita gastroenterologs
Lapiņa Anita endoskopists (gastrointestinālā endoskopija)
Latkovska Silvija pediatrs
Lazdiņa Evita zobārstniecības māsa
Lazdiņa Kristīne zobārstniecības māsa
Leitāne Sarmīte neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Lendele Jeļena vecmāte
Libeka Linda pediatrs
Lielbriedis Juris dermatologs, venerologs
Liepiņa Laura radiologs
Lindenberga Sarma Ilze bērnu neirologs
Lobarevs Vitālijs radiologs
Losjaks Vitālijs anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsa
Losjaks Vitālijs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ļu Igors traumatologs, ortopēds
Lubaua Ingūna izvērsta ehokardiogrāfija
Lubaua Ingūna bērnu kardiologs
Lubaua Ingūna ehokardiogrāfija
Lubaua Ingūna pediatrs
Lukjanovs Igors selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Lukjanovs Igors dermatologs, venerologs
Lūse Iveta vecmāte
Mackeviča Kristīne zobu higiēnists
Makarovska Anita kardiologs
Makarovska Anita neatliekamās medicīnas ārsts
Makevica Ausma radiologa asistents
Māliņa Iveta ķirurģiskās aprūpes māsa
Maļinauska Kristīne ķirurģiskās aprūpes māsa
Matule Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Matule Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Mauliņš Egils pneimonologs
Mauliņš Egils alergologs
Mauliņš Egils internists
Mazajeva Svetlana ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Medjāne Aelita anesteziologs, reanimatologs
Melbārde-Gorkuša Inga ķirurgs
Melka Dace Kolposkopija
Melka Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Melka Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Meļķe Laima ambulatorās aprūpes māsa
Melnace Marika neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Metāla Ilga dermatologs, venerologs
Mežecka Skaidrīte gastroenterologs
Mežzīle Elīna otolaringologs
Migals Aigars radiologs
Miglāne Elīne neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Mintāls Kristaps fizioterapeits
Mironova Anda zobu higiēnists
Nazarova Līvija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Neilande Sandra vecmāte
Ņikuļšina Oksana neatliekamās medicīnas ārsts
Norvele Zane zobārsts
Olmane Evija radiologs
Omeļčenko Dmitrijs traumatologs, ortopēds
Ošāne Asnāte standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Ošāne Asnāte kardiologs
Ovadenko Viktorija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ozola Modrīte ķirurģiskās aprūpes māsa
Ozoliņa Laima neatliekamās medicīnas ārsts
Ozoliņa Laima anesteziologs, reanimatologs
Pastniece Aiva zobārsts
Pivņenko Rudīte polisomnogrāfijas metode
Pivņenko Rudīte otolaringologs
Pļaviņš Māris nefrologs
Pleša-Rutule Iveta zobārsts
Plisko Olga ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Plisko Olga ginekologs, dzemdību speciālists
Plonis Juris urologs
Politiko Nataļja neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Presņakovs Aleksandrs kardiologs
Priedīte Gunita zobu higiēnists
Prudņikova Viktorija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Pule Laura neatliekamās medicīnas ārsts
Pusbarnieks Raivo zobārsts
Radziņa Maija radiologs
Raita Anita neirosonoloģiskā izmeklēšana
Raita Anita neirologs
Rasa Inta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Reimate Alla radiologs
Remberga Silvija bērnu pneimonologs
Remberga Silvija pneimonologs
Remberga Silvija pediatrs
Rimeika Maija operāciju māsa
Riženkova Maija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Rižikova Mariana pediatrs
Ročāns Juris radiologs
Ročāns Juris vispārējā ultrasonogrāfija
Rozentāle Jolanta radiologs
Rubene Ērika veselības aprūpes vadības ārsts
Rubene Ērika otolaringologs
Rumjanceva Irina ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Rumjanceva Irina ginekologs, dzemdību speciālists
Sakne Sandis invazīvā sirds ritma traucējumu korekcija
Sakne Sandis neinvazīvā elektrofizioloģiskā diagnostika un ārstēšana kardioloģijā
Sakne Sandis kardiologs
Salcēviča Iveta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Saliete Elizabete zobārsts
Šapals Alvis zobārsts
Šape Jeļena ķirurģiskās aprūpes māsa
Šilonosova Olga masieris
Simanovičs Edvīns traumatologs, ortopēds
Šķerbergs Gunārs ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Šķerbergs Gunārs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Skobļina Brigita radiologa asistents
Skrule Ligita radiologs
Šmatčenko Ervīns neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Smiļģe Aīda elektroencefalogrāfija
Smiļģe Aīda neirologs
Smiltens Ivars urologs
Šmite-Laguna Arta radiologs
Soha Alena dermatologs, venerologs
Sokolova Emma fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Sokolova Emma padziļināta elektrokardiogrāfija
Sokolova Emma kardiologs
Sokolova Irēna radiologa asistents
Soldatenkova Darija ķirurgs
Šperla-Skritņika Līva polisomnogrāfijas metode
Šperla-Skritņika Līva otolaringologs
Stabulniece Māra kardiologs
Stabulniece Māra fiziskās slodzes testi ar EKG
Stabulniece Māra ehokardiogrāfija
Stankēviča Ineta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa
Straume Zane gastroenterologs
Straume Zane internists
Strauss Egils traumatologs, ortopēds
Strautmane Dace audiologopēds
Strazdiņa Kristīne ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Strazdiņa Kristīne ginekologs, dzemdību speciālists
Strode Zane fizioterapeits
Šumere Anastasija radiologs
Svjatoha Ināra neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Svolaks Edgars mugurkaulāja ķirurgs
Svolaks Edgars traumatologs, ortopēds
Taranda Zigrīda psihiatrs
Tauriņa Ineta ambulatorās aprūpes māsa
Tikmere Inese urologs
Timofejeva Tatjana neirosonoloģiskā izmeklēšana
Timofejeva Tatjana neirologs
Tirāne Astrīda ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Tirāne Astrīda ginekologs, dzemdību speciālists
Tolčanicina Daina ambulatorās aprūpes māsa
Tomsone Agnese ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Treilons Ainārs urologs
Truševska Dace zobārsts
Unbedahte Elvīra internists
Unbedahte Elvīra arodveselības un arodslimību ārsts
Upate Stella neirologs
Uzkure Inita radiologa asistents
Vaganovs Pēteris urologs
Vagule Biruta Rasma radiologs
Vaitiekiene Laima radiologa asistents
Vanaga Laila operāciju māsa
Vasaraudzis Edvīns neiroķirurgs
Vasaraudzis Edvīns eksperts
Vavilone Viktorija ķirurģiskās aprūpes māsa
Vidnere Ilze Kolposkopija
Vidnere Ilze ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Vidnere Ilze ginekologs, dzemdību speciālists
Viļčinska Anfisa masieris
Visocka Jevgenija radiologa asistents
Visocka Jevgenija ambulatorās aprūpes māsa
Vītiņš Jānis psihoterapeits
Vītola Inese dermatologs, venerologs
Vītols Egils neirologs
Volbeta Eva zobārsts
Zaķe Tatjana endokrinologs
Zaķe Tatjana internists
Zalaka Maija radiogrāfers
Zālīte Evija kardiologs
Zālīte Evija internists
Zālīte Evija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Zalmane Dace kardiologs
Zalmane Dace internists
Zavgorodnaja Tamāra vispārējā ultrasonogrāfija
Zavgorodnaja Tamāra reimatologs
Zdanovska Lauma internists
Zdanovskis Nauris radiologs
Zemmers Juris gastroenterologs
Zenfa Līga fizioterapeits
Zitmane Vita fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Zitmane Vita kardiologs
Žodžika Jana Kolposkopija
Žodžika Jana ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Žodžika Jana ginekologs, dzemdību speciālists
Zubkova Gaļina elektroencefalogrāfija
Zubkova Gaļina neirologs
Zubkova Gaļina arodveselības un arodslimību ārsts
Zuimača Inta vecmāte
Zvaigzne Līga internists
Zvaigzne Ligita radiologs