Darbības profils - Cita ambulatorā

Medicīnas sabiedrība "ARS", SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 010064801
Adrese Skolas iela 5, Rīga, LV1010
Telefona nr 67201001
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 24.03.1994
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 13.09.1991
Iestādes darbības profils Cita ambulatorā
Pakļautības veids Privātīpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Nosaukums Tips Adrese
Medicīnas sabiedrība "ARS", SIA filiāle Brīvības iela 39, Rīga, LV1011
Medicīnas sabiedrība "ARS", SIA filiāle Gardenes iela 13, Rīga, LV1002
Medicīnas sabiedrība "ARS", SIA filiāle Jāņa Asara iela 3, Rīga, LV1009

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Ābiķe Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Aksika Kristīne radiologa asistents
Aksiks Igors neiroķirurgs
Ameļčenkova Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ancāns Guntis ķirurgs
Andersons Māris elektromiogrāfija; neirologs
Androne Annija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ansberga Irina ārsts
Antonova Larisa ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; kolposkopija; ginekologs, dzemdību speciālists
Apeine Inese vispārējā ultrasonogrāfija
Apine Malda radiologa asistents
Apine-Levite Andra ginekologs, dzemdību speciālists
Arcimoviča Krista ķirurgs
Ārgalis Reinis zobārsts
Asere Evija radiologs
Aukštikalne Daniela zobārsts
Auziņa Līga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Babris Artūrs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Balcere Inga endokrinologs
Balodis Arturs radiologs
Baltgaile Gaļina neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Baranovska Daiga ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Barkāne Iveta neirologs
Barone Baiba kardiologs
Barons Mārtiņš radiogrāfers
Barščevska Ņina Maļika radiologs
Barševskis Aleksejs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Bažejeva Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bērziņa Antra radiologs
Biķerniece Vija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Birdina-Sarāne Jeļena radiologs
Bobrovska Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bokučava Diana ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Borovska Daiga radiogrāfers
Brasliņš Arturs ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Brendere Krista ārsta palīgs (feldšeris)
Bricis Raimonds neiroķirurgs
Bridāne Inguna radiologs
Briede Liena ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bukbārdis Romāns radiologs
Bullēna Elita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Čapase Jolanta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Carjova Nataļja zobārsts
Cehmeistere Laima neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Cekula Inese ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Černišova Sandra ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Četverga Lāsma eksperts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Cīrulis Ingmārs ārsta palīgs (feldšeris)
Damberga Laura Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Deičmane Justīne radiologs
Dieriņa Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dobele Agnese otolaringologs
Dolženko Karīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dresmane Simona ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Driņķe Vineta radiologa asistents
Dubajenko Lorisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dūdiņa Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dūmiņa Tamāra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dūmiņš Jānis ķirurgs
Dūze Sarmīte traumatologs, ortopēds
Dzelzīte Sarmīte radiologs
Dzirniece Astrīda pediatrs
Eglītis Jānis onkologs ķīmijterapeits
Eihmane Antoņina vecmāte
Emersone Ināra vecmāte
Eņģele Ilze radiologs
Ērgle Jolanta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ermansone Evija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Evart Aksana ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; kolposkopija; ginekologs, dzemdību speciālists
Ezeriņa Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ezīte Aija zobu higiēnists
Ezīte Natālija radiologs; asinsvadu ultrasonogrāfija; vispārējā ultrasonogrāfija; neirosonoloģiskā izmeklēšana
Filatova Ludmila zobārsta asistents
Finberga Tatjana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Fokina Natālija endokrinologs
Forstmanis Gundars ķirurgs
Franžova Tatjana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Freilibs Edgars sirds ķirurgs
Freimane Jolanta radiologs
Froļenkova Jūlija radiogrāfers
Galandere Lidija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Galanders Tonijs ārsta palīgs (feldšeris)
Garnovska Liene radiogrāfers
Garsila Madara ārsta palīgs (feldšeris)
Gasa Lolita radiologa asistents
Gavare Liāna ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ģībietis Valdis internists
Grauduma Laine zobārsta asistents
Grāve Zanda ārsts
Grebeža Elīna radiogrāfers
Grobiņa Daiga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Guoba Zane ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Haberkorne-Bukše Diāna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Indriksone Alise Annija zobārsta asistents
Ivane Agnese radiogrāfers
Ivanova Kristīne reimatologs
Ivanovs Kirils urologs; andrologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Ižganaitene Viktorija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jankoviča Gita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jansone Ilona zobārsts
Jansone Ilze vecmāte
Jansons Edmunds internists
Jasote Inita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jaudzema Aija radiologs
Jaunozoliņa Līga radiologs
Jefimova Agnese vecmāte
Jefremova Kristīne ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Jēgere Liene neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Jekimovs Aleksandrs narkologs; psihiatrs
Jelāgina Irīna otolaringologs
Jeļisejeva Ginta ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Jeromane Biruta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Juhno Darja zobārsts
Kalēja Gundega zobārsta asistents
Kalējs Verners Roberts radiologs
Kalnāja Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Inguna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kalniņa Marika radiologs
Kandere Dzintra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kapusta Toms traumatologs, ortopēds
Kārklevalks Reinis radiogrāfers
Karkovska Sanita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kaugure Gunta kardiologs; fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju
Kedrova Jeļena radiologs
Kidikas Helmuts radiologs
Kirkups Pērs psihiatrs
Kiseļeva Nadežda ķirurgs
Klagiša Ināra psihiatrs
Kļaviņa Gita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kļaviņa Olga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Klekmanis Kristaps radiogrāfers
Kluce Ligita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Klūga Diāna podologs
Kolobova Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Konturi Anna ārsts
Kore Monta zobārsta asistents
Korsaka Liene ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Krastiņa Zanda radiologs
Krēgers Gatis ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Kreica Inese otolaringologs
Kreicšteine Dace neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem; vispārējā ultrasonogrāfija
Kreitāle Edīte radiologs
Krūmiņa Ineta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Krūmiņa Ligita neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Krūzmane Lelde endokrinologs
Kukša Lāsma Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuruļčuka Jeļena ārsts
Laguns Reinis radiologs
Laivacuma Sniedze hepatologs; infektologs
Lasmane Vija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Latkovska Silvija ārsts
Laugalis Dainis ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Lazdāne Jolanta traumatologs, ortopēds
Lazdiņa Evita zobārsta asistents
Lazdiņa Ilze ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lendele Elena vecmāte
Leščinska Elita radiogrāfers
Liberte Zaiga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Līce Renda radiologa asistents
Lielbriedis Juris dermatologs, venerologs
Liepiņa Ieva ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Lilo Maija ginekologs, dzemdību speciālists
Linde Kristiāna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lindenberga Sarma Ilze bērnu neirologs
Lobarevs Vitālijs radiologs
Losjaks Vitālijs neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Lozda-Minakova Betija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Lubaua Ingūna neirosonogrāfija jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem; bērnu kardiologs; izvērsta ehokardiogrāfija
Lukjanovs Igors biomateriālu pielietojums estētiskajā medicīnā; dermatologs, venerologs; botulīna toksīna pielietojums estētiskajā medicīnā; selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Lūse Agate radiologs
Lūse Iveta vecmāte
Mackeviča Kristīne zobu higiēnists
Makarovska Anita kardiologs; neatliekamās medicīnas ārsts
Makevica Ausma radiologa asistents
Maksimenko Jeļena ķirurgs
Māliņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maškanceva Ilze podologs
Matule Dace ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Matuzala Alise ārsts
Matvejeva Ņina ārsta palīgs (feldšeris)
Mauliņš Egils pneimonologs; alergologs
Mazajeva Svetlana ārsta palīgs (feldšeris)
Medjāne Aelita anesteziologs, reanimatologs
Meisare Guna zobārsta asistents
Melbārde-Gorkuša Inga ķirurgs
Melka Dace ginekologs, dzemdību speciālists
Meļķe Laima Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Metāla Ilga dermatologs, venerologs; selektīvā fototermolīze un ablatīvā lāzerķirurģija
Mežecka Skaidrīte gastroenterologs
Mežzīle Elīna otolaringologs
Migals Aigars radiologs
Miglāne Vita zobārsta asistents
Milne Mārīte radiogrāfers
Mironova Anda zobu higiēnists
Monahova Keila ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Morozs Vladislavs radiologs
Možeiko Inga ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Nazarova Līvija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Neilande Sandra vecmāte
Ņikuļšina Oksana neatliekamās medicīnas ārsts
Olmane Evija radiologs
Orlovs Dāvids radiologs
Ošāne Asnāte standarta transtorakāla ehokardiogrāfija
Ozola Modrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ozoliņa Laima anesteziologs, reanimatologs; neatliekamās medicīnas ārsts
Paegle Ira radiologa asistents
Pastniece Aiva zobārsts
Pavlovičs Aleksandrs neatliekamās medicīnas ārsts
Pivņenko Rudīte otolaringologs
Platacis Vitālijs ārsta palīgs (feldšeris)
Pļaviņš Māris nefrologs
Plisko Olga kolposkopija; ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Poļanska Baiba ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Potapova Daniela radiogrāfers
Presņakovs Aleksandrs kardiologs
Prīdāne Gunta zobārsta asistents
Priedīte Ilze radiologs
Prudņikova Viktorija ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Pūce Sindija neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Puļkina Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Purvlīce Anete radiologs
Pusbarnieks Raivo zobārsts
Putriņš Dāvis Sīmanis radiologs
Radziņa Maija radiologs
Raita Anita neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Rasskazova Anna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Reimate Alla radiologs
Reisa Jana Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rekoviča Kristīne ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Rimeika Maija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rižikova Mariana bērnu pneimonologs; pediatrs
Rozentāle Jolanta radiologs
Rubene Ērika otolaringologs
Rumjanceva Irina ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Ruža Laima ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Safronova Urzula radiologs
Sakne Sandis kardiologs
Sakoviča Aļona internists
Salcēviča Iveta neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Saliete Elizabete zobārsts
Salnāja Laura ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Šapals Alvis zobārsts
Šape Jeļena Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Siliņa Margita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Siliņeviča Rimma radiologa asistents
Šķerbergs Gunārs ārsta palīgs (feldšeris)
Skobļina Brigita radiologa asistents
Skrastiņa Ineta zobārsts
Skribe Sigita zobārsta asistents
Skuja Ieva zobārsts
Slīpā Sintija ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Smiļģe Aīda neirologs
Šmite-Laguna Arta radiologs
Šnoriņš Jānis ārsta palīgs (feldšeris)
Soha Alena dermatologs, venerologs
Soldatenkova Darija ķirurgs
Stabulniece Māra ehokardiogrāfija; elektrokardiogrāfija; kardiologs
Stalidzāne Elizabete ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Straume Zane gastroenterologs
Straupenieks Kaspars ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Strauss Egils traumatologs, ortopēds
Strazdiņa Kristīne ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Šumere Anastasija radiologs
Šušpanovs Kristians ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Taranda Zigrīda psihiatrs
Tarasova Irina neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tauriņa Ineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tetere Elīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Tikmere Inese urologs
Tīla Edīte radiogrāfers
Tilta-Kūma Zane ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Timofejeva Tatjana neirosonoloģiskā izmeklēšana; neirologs
Tirāne Astrīda ginekologs, dzemdību speciālists
Tolčanicina Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tomaševiča Marina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Tomsone Agnese ambulatorā dienesta ārsta palīgs
Treilons Ainārs urologs
Trencis Roberts neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ubeiko Oksana ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Udrasola-Lasmane Diāna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Umbraška Monta radiogrāfers
Unbedahte Elvīra internists; arodveselības un arodslimību ārsts
Upate Stella neirologs
Upeniece Daina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Ūsāne-Skrule Ligita radiologs
Uzkure Inita radiologa asistents
Vaganovs Pēteris urologs
Vagule Biruta Rasma radiologs
Vaitiekiene Laima radiologa asistents
Vanaga Laila Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Varte Kristīne neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Vasaraudzis Edvīns neiroķirurgs
Vidnere Ilze ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists; kolposkopija
Vilensone Zanda zobārsta asistents
Visocka Jevgenija radiologa asistents
Vītiņš Jānis psihoterapeits
Vitke Barbara ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Vītola Inese dermatologs, venerologs
Vītola Inta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Volbeta Eva zobārsts
Volonceviča Aleksandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zaķe Tatjana endokrinologs
Zalaka Maija radiogrāfers
Zavgorodnaja Tamāra reimatologs; vispārējā ultrasonogrāfija
Zdanovska Lauma internists
Zdanovskis Nauris radiologs
Zemmers Juris gastroenterologs
Žestokova Svetlana neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Ziemele Lelde Beāte zobu higiēnists; zobārsta asistents
Ziņģe-Svikle Marta radiologs
Zīriņa Kristiāna radiogrāfers
Zitmane Vita kardiologs
Zīverte Alīna ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators; vecmāte
Znutiņš Aivars neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Žodžika Jana kolposkopija; ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Zvaigzne Līga internists
Zvaigzne Ligita radiologs