Darbības profils - Lokāla

Alūksnes slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 360200027
Adrese Pils iela 1, Alūksne, Alūksnes novads, LV4301
Telefona nr 64307141
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 12.04.1995
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 12.04.1995
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aizpura Inese ārsta palīgs (feldšeris)
Arāja Jolanta biomedicīnas laborants
Avdoščenko Irēna otolaringologs
Babre Iveta māsas palīgs
Banka Ieva Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bardavskis Raitis anesteziologs, reanimatologs
Baurovska Rita gastroenterologs
Bēniņa Sanita biomedicīnas laborants
Bertāne Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bērtiņa Gerda ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Bērza Ieva laboratorijas speciālists
Bērziņa Everita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Bērziņa Gita fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Bērziņa Līvija māsas palīgs
Bērziņa Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bobrovs Igors anesteziologs, reanimatologs
Boreiko Violeta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Briede Una Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čekova Rūta Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dambe Zane fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Duba Guna laboratorijas speciālists
Dzilna Dana fizioterapeits
Dzīvīte Sandra radiologs
Ērglis Alvis urologs
Eriņa Līvija pediatrs
Faguciste Olita māsas palīgs
Filatova Valentīna māsas palīgs
Galanders Kristians anesteziologs, reanimatologs
Gaspare Daina māsas palīgs
Gira Ludmila māsas palīgs
Gonšteina Zane māsas palīgs
Grava Džuljeta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Greivule Irēna neirologs
Grīnbergs Artūrs fizioterapeits
Jakobsone Diāna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalēja Aija internists; algologs
Kalniņa Evija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņa Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kalniņš Aivars anesteziologs, reanimatologs
Kalnkambere Iveta māsas palīgs
Kasparsons Ernests ārsts
Kauliņa Maruta fiziskās slodzes testi ar EKG; internists; kardiologs; ehokardiogrāfija
Korkunova Lienīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Koševare Baiba ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Krēsliņa Vēsma māsas palīgs
Krievāne Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krivčikova Vija māsas palīgs
Kromberga Iveta māsas palīgs
Kučiks Pēteris ārsts
Ladusa Vija ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Lece Ērika audiologopēds
Leite Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Liepiņa Māra oftalmologs
Ļiņovs Viktors radiologs
Logina Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Logina Regīna māsas palīgs
Mārtinsone-Asilgarajeva Irēna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mazitāne Daila ārsta palīgs (feldšeris)
Meinerte-Kozule Sigita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Mininga Ausma pneimonologs; arodveselības un arodslimību ārsts; ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Mironova Ina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Mūrniece Skaidra māsas palīgs
Namsone Dagnija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Ņikitina Ludmila māsas palīgs
Ņikitina Zane anesteziologs, reanimatologs
Nikolajeva Rasma Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Orlova Līga māsas palīgs
Paļceva Anna māsas palīgs
Papenoka Judīte māsas palīgs
Perevertailo Edgars traumatologs, ortopēds
Pētersone Biruta radiologa asistents
Pētersone Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Pļaviņš Māris nefrologs
Podegrade Inita māsas palīgs
Priedīte Inese pediatrs
Pūpols Arnis māsas palīgs
Raudiņa-Zvirbule Renāte ergoterapeits
Reine Marija anesteziologs, reanimatologs
Reinerts Valdis anesteziologs, reanimatologs
Rezakova Mārīte māsas palīgs
Rimša Andžela Māsa (vispārējās aprūpes māsa); masieris
Salaka Laila māsas palīgs
Seržāne Kristīne ergoterapeits
Simkeviča Skaidrīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Sināte Valentīna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skaistkalne Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Skruļa Evita ārsts
Skulte Valdis ķirurgs
Skulte Zita endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); internists; vispārējā ultrasonogrāfija; transfuziologs
Šmagre Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Šmagre Kristīne fizioterapeits
Smala Sandra otolaringologs
Šmite Baiba vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Šneidere Krista ārsta palīgs (feldšeris)
Šnikvalde Anita pediatrs
Šņorniece Elita māsas palīgs
Soveiko Mārīte neatliekamās medicīnas ārsta palīgs (feldšeris)
Spale Dace Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Spale Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Stabiņa Solvita ārsts
Strodāne Baiba fizioterapeits
Svikle Zane internists
Tēraude Inese Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Timeniece Kristīne māsas palīgs
Umure Jolanta neirologs
Upmane Sarmīte Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vārtiņa Ieva radiologa asistents
Vārtukapteine Rita Māsa (vispārējās aprūpes māsa) bērnu aprūpē
Vējiņa-Niedrīte Alla Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Verbicka Dārta māsas palīgs
Vernere Baiba nefrologs
Vīksna Inita vecmāte; Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vilcāne Mārīte ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Višņevska Daina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Visočanskis Viktors ķirurgs
Vītola-Rabāce Egita anesteziologs, reanimatologs
Zaķe Evelīna māsas palīgs
Zaķe Ira Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zēberga Aiga anesteziologs, reanimatologs
Zepa Gunta radiologs
Ziņģe-Svikle Marta radiologs
Žukova Anita ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Zvaigzne Ārija fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Zvanere Zane Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Zvejniece Baiba ārsts