Darbības profils - Lokāla

Aizkraukles slimnīca, SIA


Vispārējā informācija

Iestādes kods 320200001
Adrese Bērzu iela 5, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV5101
Telefona nr 65133873
Reģistrācijas datums Ārstniecības iestāžu reģistrā 31.05.1995
Uzņēmuma reģistra reģistrācijas datums 31.05.1995
Iestādes darbības profils Lokāla
Pakļautības veids Pašvaldību īpašums
Uzņēmējdarbības veids Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Ārstniecības personas

Vārds uzvārds Specialitāte darbavietā
Aizupiete Sabīne audiologopēds
Aleksiejus Diana Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Altmane Vaira anesteziologs, reanimatologs
Auziņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Babre Agrita Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Baltā Liesma psihiatrs
Baltmane Silvija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Beikule Aļa biomedicīnas laborants
Beķere Dace dermatologs, venerologs
Beļinska Mirdza radiologa asistents
Berga Monta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) perioperatīvajā aprūpē
Bērziņa Līga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Bičevska Montija ārsta palīgs (feldšeris)
Bišofa Tatjana māsas palīgs
Bite Inga otolaringologs
Bizņa Česlava biomedicīnas laborants
Brinkmane Benita kardiologs; internists
Bruņenieks Ints flebologs; ķirurgs
Bruzgule Vija ginekologs, dzemdību speciālists; ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā
Celmiņa Daiga ārsta palīgs (feldšeris)
Chykalo Iryna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cikas Inga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Čirkste Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Cirse Esmeralda Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Dārzniece Selga māsas palīgs
Deine Egita urologs
Derijeva Marina ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Dobelnieks Jānis traumatologs, ortopēds
Eida Uģis ārsts
Elīte Lana anesteziologs, reanimatologs
Erenbergs Gunārs radiologs
Erta Sandra ārsta palīgs (feldšeris)
Gavare Ināra algologs; neirologs
Ģērmane Gaida Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Goldberga Klinta Māsa (vispārējās aprūpes māsa); Māsa (vispārējās aprūpes māsa) psihiatrijā un narkoloģijā
Grīgs Valdis internists
Grīnberga Baiba uztura speciālists
Grinsone-Velde Janīna fizioterapeits
Grīnvalde Ludmila ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā; ginekologs, dzemdību speciālists
Grīslīte Daiga radiologa asistents
Iļjina Gita ārsta palīgs (feldšeris)
Ivanova Maiga ģimenes (vispārējās prakses) ārsts
Jakuboviča Sanita podologs
Kalniņa Sintija Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kantsone Anita biomedicīnas laborants
Kapteine-Veita Linda dermatologs, venerologs
Kārkliņa Elita vecmāte
Kārkliņa Inguna Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Katule Dzidra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kļavinska Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Korotkova Māra radiologa asistents
Kovaļenko Ruslans ārsts; ķirurgs
Kraukle Madara Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Krišjāne Dzintra algologs; neirologs; algologs
Kubliņa Vineta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Kuļikovska Inese ārsta palīgs (feldšeris)
Laganovska Inese radiologs
Lapuķe Sandra radiologs
Leidums Andris ķirurgs
Leškeviča Iveta Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Līmane Baiba laboratorijas speciālists
Logina Maija māsas palīgs
Makovskis Vladislavs Nikolajs traumatologs, ortopēds
Māliņa Sandra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Maruse Ilona anesteziologs, reanimatologs
Miglāne-Siliņa Inga fizioterapeits
Muižniece Anda fizioterapeits
Opincāns Jānis ķirurgs
Otisone Ingūna radiologs
Paegle Zita ķirurgs
Pāvila Aija vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Pāvulāns Jānis ārsts; ķirurgs
Petuškova Irina oftalmologs
Pivņenko Rudīte ārsts
Priede Sandra ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators
Purlice Gunta māsas palīgs
Puzule Baiba Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Riekstiņa Ginta radiologa asistents
Romaņuka Ļongina Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Rubiķe Iluta Māsa (vispārējās aprūpes māsa) anestēzijā un intensīvajā aprūpē
Rusiņa Valentīna māsas palīgs
Safonova Valentina māsas palīgs
Šapars Pāvels ārsts
Sīka Ināra arodveselības un arodslimību ārsts
Skābarniece Anda māsas palīgs
Skadiņa Zane fizioterapeits
Smilgāja Evija bērnu psihiatrs; narkologs; psihiatrs
Smirnova Jana māsas palīgs
Supe Līga māsas palīgs
Šurpicka Anda pneimonologs
Suvaizde Iveta māsas palīgs
Telica Ludmila Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Valtere Biruta internists; endokrinologs
Vanaga Daiga Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vanaga Irīna Fizikālās terapijas metode
Varnavska Ināra Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vasilišina Egija dermatologs, venerologs
Viduskalna Laura ārsta palīgs (feldšeris)
Vitkovska Larisa Māsa (vispārējās aprūpes māsa)
Vītola Antra fizioterapeits
Vizulis Ēriks traumatologs, ortopēds
Volkova Lūcija oftalmologs
Zemture Vija māsas palīgs
Zirnīte Sintija vispārējā ultrasonogrāfija; radiologs
Zivtiņa Ieva endoskopists (gastrointestinālā endoskopija); radiologs