Komentāri

Saistītās iestādes


Komentāri (62)

Rādīt komentārus augošā secībā
1 2 3 4 5  
 • Hihi, 2018-05-17 02:45:13

  Man patīk kad meitenes eleganti sagjērbjas,smuki sapucējas,sasmaržojas un tā piedzeras ka nokrīt un apčurājas.

 • Alise, 2017-01-04 23:37:20

  28 Mana dvēsele skumst asarās, stiprini mani ar savu vārdu!
  119. psalms

 • EsPats, 2016-11-03 21:14:48

  Sveiki. Esmu nolēmis kodēties (nevis ampulas, torpēdas, bet tieši kodēšanās) pret alkoholu. Iesakiet, lūdzu, kurā ārstniecības iestādē labāk to darīt.
  Paldies!

 • kaspars, 2016-08-21 20:12:30

  nekad nedzer lielos alus "ta ir nave" vienalga vajs vai stiprs (4,2-7,0) labak vieglo, bet stikla, iesaku tervetes alu. es esmu specigs alkaholikis un zinu ko saku, jo dzeru visu.

 • Ieva, 2016-06-27 15:48:31

  Alkoholisms tā ir neārstējama slimība, it īpaši sievietēm. Mana mamma dzer un dzēra pat tad, kad es biju kādus padsmit gadus veca. Nekāda kodēšana nelīdz, ārsti nelīdz, AA nelīdz.Līdz uz kādu nedēļu, max. mēnesi.Brīžiem pat ir gadījies, ka viņa knapi tiek uz mājām, tik ļoti piedzeras, ka guļ pie durvīm, ne piecelt var, ne sarunāt kaut ko var. Un tad nākamajā dienā neko neatceras. Visu laiku lūdzās un saka, nedzers, viss!!! Bet tie ir tikai tukši vārdi. Bija kāds gads, kad es katru dienu raudāju, jo vairāk to nevarēju izturēt..katra telefona saruna beidzās ar vārdiem:"Tu tikai nedzer un atnāc mājās". Labi, ka vēl darbs bija un laba dzīvesvieta. Varbūt kādam ir reāli labs ierosinājums, ko darīt, kā to ārstēt. Labs dziednieks, ārsts, kas palīdz ilgtermiņā?!

 • Jurim, 2016-03-30 19:59:17

  Straupē ārstē no alkoholisma. Tur kādas pāris nedēļas jāpavada uz vietas. Ir arī dziednieki, kas māk "pārprogrammēt".
  Var pameklēt Googlē "alkoholisma ārstēšana"

 • Juris , 2016-03-30 14:33:33

  Vai var nokodēties vai kaut ko tādu izdarīt lai nedzertu es pats vairs negribu dzert bet nesanāk.Un kā iedzeru nu jau 8 dienas ir bijušas un paģiras ir briesmīgas.Rokas trīz ieēst neko nevar kur man griezties?Paldies

 • Elija, 2015-06-16 17:43:10

  Man tēvs dzer. Viņš dzer tik ļoti, ka ar viņu vairs negrib sazināties pat mana māsa un brālis. Viņi ir vecāki par mani un jau sen nedzīvo ar mums, bet es esmu tikai 14 gadus veca, ko pie velna, lai es daru? es nevaru vienkārši aiziet no mājām. Viņš sāpina mammu ar savu dzeršanu, nestrādā. Kad biju maza dzirdēju, ka mamma runā ar radinieci un saka, ka nešķiras, jo negrib, lai es uzaugu bez tēva, bet tagad man ir 14 un esmu sapratusi, ka labāk dzīvotu bez tēva, jau no bērnības, labāk nezinātu, kas viņš ir, labāk dzīvotu tikai ar mammu. Visi radi ir novērsušies, mums nav "ģimenes pasākumu", jo kāda gan jēga no tādiem, ja viss beidzas ar to, ka tēvs ir piedzēries. Kad nomira viņa mamma viņš bija tā dzēris, ka kājas vairs negribēja kārtīgi darboties un bija tik lielas paģiras, ka nevarēja aizbraukt un viņas bērēm. Pa šiem gadiem, skatoties kā viņš dzer un nedara neko ģimenes labā, gribas, lai viņš vienkārši izzūd, gribas, lai viss beidzās, šķiet, ka tā būtu vieglāk. Es tiešām nezinu, ko, lai dara.

 • foxija, 2014-03-14 21:54:17

  sausmas

 • seene, 2014-02-02 18:53:00

  kamēr pats cilvēks neapjēgs, ka viņam ir problēma, tikmēr nekā. Un dzīvesbiedram, draugam, draudzenei ir jāizvēlas - aiziet(jo otrs cilvēks šo slimību neizārstēs) vai nu ilgstoši cīnīties, jo visi jau kaut kad atmet dzeršanu- daži vēl dzīviem esot. Es ari mēģināju noticēt, noticēju, tiešām viss aizgāja super! Bet nu... jau trešā nakts pienāks,kuru pavadīšu viena un pie tam ar bērniņu zem sirds. Viņš ir pie draugiem "zapojā". Palīdzēt var tikai AA, kodēšānās, Minesota. Ar gribasspēku tikai mazs procents pārvar vēlmi lietot alkoholu. Es tagad raudu par savu muļķību, viņš raudās, kad beidzot aties no zapoja, jo esmu nolēmusi šķirties.

 • ilze, 2013-11-06 15:07:57

  ari man ir tiesam liela nelaime ar drauga dzrsamu.esam pazistami tikai 3 gadus,bet nu beidzot ari esmu sapratusi ,ka vins slimo ar alkoholismu.un cik nu saprotu no lasita-ta ir2.stadija
  ja vins nedela 2 dienas nav lietojis alkoholu,manliekas,tad pucei aste uzziedetu
  tacu cinities pret to ir viss velti
  izmeginats ir visadi,tacu vins neuzskata ,ka tas ir kaut kas nedabigs
  godigi sakot,pate esmu jau nogurusi cinities,saprotu,ka vienigais cels ir katram iet uz savu pusi,jo man pasai jau liekas ka es alergiski vairs nespeju paciest,,,u sliktakais tas,ka vins pats nesaprot,ka vinam vajadziga palidziba,arstesana,,
  ka lai ieskaidroju? ka panakt,lai vins saprastu?

 • gudrāks par šņabi, 2013-09-28 18:41:51

  No alhokola nevar izārstēties. jaesi sācis lietot tad konec tev ir. ar pudeli rokās tevi apraks

 • Anonīms, 2012-10-17 13:34:15

  man ir ljoti lielas peoblemas ar alkoholu,varbut kads war pateikt kur war ieshuties?ludzi palidziet!!

 • Janka, 2011-11-05 12:17:56

  Agri - Es aizvakar un aizaizvakar sāku dzert. Divas dienas pēc kārtas. Zini es no Tevis un citiem mācīšos, ko rakstat. Bet tā mana dzeršana nebija tāda, bet gana nervu sabrukumiem. Vienkārši dēļ manas mātes. Es pirms tām divām dienām, tad es nedzēru jau sāku mēnesi un vispār, man negribējās. Jo es domāju, ka tas tokan nav vajadzīgs. Vienkārši metiet tam visam ar pirkstu, un dzīvojiet zaļi un veselīgi. Un pēc tām divām dienām nodzeršanās dēļ mātes, man bija augstsassinspiediens un ar sirdi bija sūdīgi ar zālēm. Un es jau sen nevaru dzert alkoholu. Un arī tanīs 2 dienas laikā es 3 gadus nesmēķēju, un tad es paņēmu kādus 9 smēķus un nokurījies.

  Lūdzu palīdziet man, jo es nevaru ciest alkoholu. Es tā jau mēģinu atmest, bet ar nerviem man kautkā neiet.

  Un es ar savu spēku no vakardienas vairs nedzeršu ne gramu alkohola un arī nesmēķēšu, jo man veselība nevar izturēt alkoholismu. Kautvai man tagad ir 20 gadi. Es gribu dzīvot foršu, skaistu, mīlošu, veselīgu dzīvi.

  Un es visiem iesaku, nevajag dzerstīties. Atmetiet to, gana arī smēķēšanu. Tā kā es jau nelietoju 2dienas. Bet es te visiem apsolos. Es vairs nekad nekad mūžam vairs nedzeršu, un nepīpēšu. Vēlu jums visu to labāko.

  Man no mātes dzeršanas, var rasties problēmas ar nerviem. Es negribu vairs dzert.

  Paldies par palīdzību!.

 • Agris, 2011-10-25 18:50:09

  Bija aizraušanās ar alkaholu pirms kādiem 2gadiem,kad ik pa 3dienām pa 2l maucu iekšā,kopā ar draugu.Sākās problēmas ar atmiņu(grūtāk iegaumēt,atcerēties sīkumus utt)+ maza roku drebēšana.

  Cilvēki,tiešām apdomājiet,vai jums to vajag.Protams,jaunība ir tikai 1x,bet tas viss vecumā nāks atpakaļ.Tagad jauniem esot,tas vien tāds štrunts liekās,ka nākotnes medicīna mūs paglābs,ar super tabletēm.Nē,tā nebūs..

1 2 3 4 5  
Vārds:
Komentārs:
 Drošības jautājums:desmit plus septiņi =