Komentāri

Komentāri (9)

Rādīt komentārus augošā secībā
 • Pauls , 2017-10-03 12:40:12

  ludzu atsutit uz adresi-udensvirs21@inbox.lv tel.Nr vai adres parr iespejam izmantot gaismas terapiju ar Bioptona aparatu un instrukciju par lietosanu.Paldies ,ar cienu P.Saurins

 • Rosita, 2011-09-26 21:51:04

  Bioptronu lietojam trešo gadu, esam ļoti apmierināti. Praktiski nepērkam nekādu zāļu no saaukstēšanas, kakla sāpēm, ādas iekaisumiem, vīrs izārstēja "kauliņus" uz pēdām. Svarīgi "noķert" slimību pašā sākuma, tad ārstēšana ar bioptronu ļoti efektīva, praktiski pietiek 1-2 seansi, bet jā slimība ielaista, tad nav tāda laba efekta. Cenšamies neslinkot, un pie pirmajiem simptomiem (īpaši, herpesa) lietot bioptronu pirmās stundās.

 • Helēna, 2009-02-02 17:52:20

  Rīgā Zinātņu Akadēmijā, bet vispirms ir jāvienojas par laiku.Var sākt jau šonedēļ.Lūdzu zvaniet, lai var sarunāt konkrēti.

 • Helēnai, 2009-01-30 04:24:39

  8-10Ls par stundu, tas ir ciešami.
  Kur tieši Rīgā sniedz šo pakalpojumu?

 • Helēna, 2009-01-30 00:49:42

  Arstēšanas kurss atkarīgs no veselības problēmām.Vienas procedūras ilgums,atkarībā no veselības stāvokļa ,30 min.-1 st.Katram individuāli tiek pielietota programma.Viena procedūra izmaksā 8-10 Ls. Šādu pakalpojumu iespējams saņemt Rēzeknē , Rīgā, Saulkrastos. Ja nepieciešams, tad zvaniet 25911150.

 • Helēnai, 2009-01-28 02:18:16

  kas un kur piedāvā šos pakalpojumus?
  cik tas maksā par reizi un profilakses/ārstēšanas kurss?

 • Helēna, 2009-01-27 23:24:14

  Gaismas un krāsu terapija ar bioptronu ne tikai novērš slimības simptomus,bet likvidē tās cēloņus.Bioptrons ir vienīgais fenomens pasaulē, kas ārstē dvēseli un miesu.
  Gaismas ietekmē notiek pozitīva starpšūnu komunikācija.
  Katrai krāsai ir konkrēta garuma gaismas vilnis, kas no
  raida informāciju endokrīnajiem orgāniem un smadzenēm.
  Tās saņēmušas informāciju , nosūta to organismam. Tiek
  atjaunota organisma harmonija un pazūd fiziskie traucējumi.

 • Kella, 2009-01-26 01:11:06

  Placebo efekts nav nekas slikts ,tas tiesi summejas ar arstniecisko iedarbibu velama virziena.Slikti ka nav placebo efekta.

 • Helēna, 2009-01-23 16:38:15

  Gaisma nevar būt par daudz,ja nav ulttrav. starojuma.Tas ir ļoti atkarīgs no tā kā šī ierīce ir konstruēta.Pozitīvi varu runāt par vienu vienīgu gaismas ierīci bioptronu,kuru piedāvā kompānija Zepter. Pamatojums šī ierīce nav konstruēta tā kā rakstā aprakstīts.Lietoju šo ierīci jau 9. gadus.Šis ir dievišķs instruments.Esmu pieredzējusi brīnumus lietojot bioptronu:neauglības izārstēšana,nedzīstošu strutojošu čūlu
  izārstēšana,dzīvības atgriešana cilēkiem un dzīvniekiem.Nav placebo efekta. Esmu runājusi par šo tēmu ar profesoriem.
  Atsaucās pozitīvi.Vienīgi vajadzīgas zināšanas kā lietot, bet priekš tā ir izsmeļoša literatūra un man tāda ir. Esmu
  gatava runāt par bioptrona lietderību kaut vai kameras priekšā. Esmu gatava par to rakstīt, diskutēt. Ja mums praksē jāsastopas ar ārstiem, kas var pateikt tik neprofesionāli, ka asinsrades orgāniem nav nekāda sakara ar smadzeņu darbību.Nav ko teikt.(Man pazīstama kundze ārstējās
  lietojot bioptronu pēc programmas-organisma kordinācija,
  un dažu nedēļu laikā ieguva lieliskus rezultātus veselības uzlabošanā. Asins analīzes to apliecināja.Komentārs: visas pataloģiskas izpausmes organismā regulē smadzenes caur organisma hormonālajiem dziedzeriem.Nervu traucējumi bieži rodas sakarā ar informācijas apmaiņas procesa traucējumiem starp abām smadzeņu puslodēm. Piedāvātā terapija regulē nesaskaņas starp racionālo (kreiso) un emocionālo (labo)
  puslodi.Tā tiek nodrošināta līdzsvara iestāšanās organismā.
  Ar šo pogrammu varam izārstēt otītus, rinītus, bronhītus,
  alerģijas, astmas,ādas slimības, ekzēmas. Ir programmas limfas cirkulācijas uzlabošanai (pielieto lai atrisinātu saaukstēšanās izraisītas sekas, angīnas, haimorīti). Ir programmas kas spēcina imūnsistēmu,jo par veselību jārūpējas, pirms neesam saslimuši.Es nezinu, kas ir saaukstēšanās, kas ir gripas vai jebkāds cits vīruss. Kāpēc medicīnā neļaujam ienākt tādai unikālai augstākajai tehnoloģijai ārstēšanā un slimību profilaksē. Diagnostikas aparātu ir pietiekoši, bet ārstēšanas rezultāti izpaliek.
  Saprāta robežās lietojot, zāles un lietojot bioptronu varam
  panākt, ka zāles iedarbojas labāk, nepārprotami
  sasniedz vēlamo rezultātu veselības uzlabošanā. Ar cieņu Helēna Bringina.

Vārds:
Komentārs:
 Drošības jautājums:četri plus piecpadsmit =