Komentāri

Komentāri (14)

Rādīt komentārus augošā secībā
 • Anonīms, 2017-02-22 19:36:38

  labdien,vai facebooka vel ir tada gruppa?

 • Ginta, 2016-12-14 18:38:23

  Sveiki visiem kas interesējas par šo lietu.
  Vēlos informēt ka Facebook ir izveidota grupa Greizās pēdas, kura ir slēgta un tikai grupas dalībnieki var redzēt ierakstus, bildes un diskusijas.
  Mēs visi tur varam būt vienoti, dalīties pieredzē un uzdot visus sev interesējošos jautājumus. Padalīties ar bildēm, sasniegumiem.

 • Viktorija, 2016-09-28 19:13:13

  Labdien! Mums ir appusejas iedzimtas pedas! Arstejamies pie dr.Bergmanisa! Tagad jau driz saksim staigat!kadus apavus japerk? Varbut kads var padalities at informaciju!

 • Ginta, 2016-09-21 17:51:18

  Sveiki visiem kam ir aktuāla šī problēma.
  Manai meitiņai nu jau 7 mēneši, pirmie ģipši no 5 dienu vecuma.
  Ārstējamies pie dr. Salmiņa BKUS. Atsauksmes ļoti labas. Tomēr ja vēlaties vēl kāda speciālista viedokli varat vērsties pie Ponseti metodes speciālistes:
  Lithuania
  Jolita Gintautiene
  Iniciatoriu 1-2
  Kaunas 50166 Lithuania
  Tel: 370.685.76269
  Email: jolitagint@one.lt
  Mēs gribējām, lai mūsu mazo apskata arī citi ārsti un šī likās izcili piemērota, jo specializējusies šādās problēmās un ir sertificēta Ponseti daktere. Mūs bija gatava pieņemt jau nākamajā dienā, un konsultācija bija līdz 30 EUR.
  Un svarīgākais! Kad Jums ir pienācis laiks izvēlēties kur ņemt Denisa Brauna šinas vēršieties pie DDA Orthopaedics. Šajā firmā ir iespējams pasūtīt labus, ērtus, atbilstošus apavus. Caur šo uzņēmumu iespējams par valsts finansējumu pasūtīt apavus no citām valstīm. Ja jums interesē sīkāk mūsu pieredze ar ārstēšanos, ārstiem un šinām droši rakstiet ginta.cermane@gmail.com

 • Kristaps, 2016-04-17 21:19:01

  Meitai 7 nedēļas 3 no tām ģipšos tagad dr.brauna šinas kuras ņēmām Unihaus jo vairāk atsauksmes bija par šo iestadi. Ļoti nepatīk tās šinas un sāku meklet info,aizkūlos līdz ASV tur ir dok. matthew dobbs. Sarakst;ijos gan ar viņu gan ar sievietu no ASV ilgi parunājām par šo slimību un lūk paradoks man jāatrod info un jarunā ar cilv no otras pasaules malas lai uzzinātu http://www.ponseti.info/ponseti-doctors-by-location.html šeit uzrāda dokus kas specializējas šajā jomā. Sazvaniju un jau gatava bija pieņemt nākamajā dienā. Brauksim pec 2dienam,aizmirsu tikai pajautāt cik tas prieks maksās.
  Diemžēl Vaivaru reh.centrs uzrāda tikai firmas ar kurām sastrādājas. dobbsbrace.com šeit ir unikālas tās šinas atsauksmes tikai tās labākās. Sazinājos ar Vaivariem un protams viņi arī piešķir naudu pērkot arpus LV tikai par to neviens neko neteica. Neesmu vēl noskaidrojis bet lasiju ka tām šinām viņi piešķir finansējumu reizi gadā. Un šīs no ASV maksa 300 euro Unihaus 278 laikam. Pašām būtu kapeikas jāpiesviež. Rīt zvanīšu Vaivariem ja apsiprināsies par to ka reizi gada nāksies pašiem maksāt bet tas būtu neatsverams ieguldījums bērna attīstībā. Ceru ka kādam palīdzēs šis info.
  Ja ir jautājumi kristapscermanis@inbox.lv

 • Agnese, 2015-05-30 13:47:17

  Andri, mēs izmantojām Unihausa šinu, ilgi lietot nesanāca, jo mazajai paaugoties viņa visu laiku ņēma šinu nost.

 • Andris, 2015-03-04 08:59:28

  Sveiki tauta,

  Lūdzu pēc palīdzības , varbūt kāds var padalīties ar līdzīgu pieredzi, šādā problēmā:

  Mūsu mazajam pie dzimšanas atklāja ka ir greizā pēdiņa. Ieteica doties uz Rīgu, uz Bērnu klīnisko slimnīcu.
  Tur arī devāmies, kur momentā sāka ārstēšanu ar Ponsetti metodi. Šobrīd jau 3. ģipsis kājiņai tiek nesāts, un uzlabojums ir jau manāms. Tālāk sekos maza operācija, kur kaut ko darīšot ar cīpslu, un tad būšot jānēsā šina (Denisa Brauna šina).

  Jautājums ir par valsts apmaksāto šinu:
  Mums atnāca vēstule no Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centra, par šinas saņemšanu. Norādīti ir vairāki šinas izgatavotāji.

  Pievienoju sarakstu:

  1) Valsts SIA Nacionālais rehabilitācijas centrs "Vaivari" filiāle STOC "Sloka"

  2) SIA "Tehniskā ortopēdija"

  3) SIA "UniHaus"

  4) A/S Protezēšanas un ortopēdijas centrs

  5) Gundara Rusova ortopēdijas prakse

  6) SIA "Atipiskās protezēšanas laboratorija"

  Vai jums ir bijusi pieredze ar kādu no šīm vietām sakarā ar Denisa Brauna šinu?

  Cik ilgi tāda šina jānēsā?

  Varbūt kāds var ieteikt, kur labāk sūtīt to šinu?

  Novērtēju arī jebkādus citus ieteikumus un pieredzes apmaiņu.  Jau iepriekš paldies par atvēlēto laiku un palīdzību :)

 • ziedīte, 2012-04-07 10:26:42

  Bergmane!
  Vai Jūs nepastāstītu kā Jums gāja ar šinām, jo mums ir tāda pati vaina un pašlaik lietojam šinaS, TAČU TĀS IR STIPRI PAR LIELĀM UN BAIDOS , KA NEBŪS JĒGAS, JO PĒDAS NENOFIKSEJAS.

 • lietuviešu, 2012-03-19 22:47:26

  lietuviešu

  Ja jūs vēlaties patiesi labus rezultātus, nāc uz Lietuvu ārstēšanai. zakazat.breisy @ gmail.com

 • mums tāpat..., 2011-06-11 00:48:25

  izlasīju, ka ģipsēšana notiek pēc Ponseti metodes.
  Patiesībā traki, mums šodien 23 dienu vecumā uzlika pirmo ģipsi, greiza ir kreisā pēdiņa.Mazulītis ir nemierīgs, ārā karsti uztraucos vairāk par to, lai zem ģipša nerodas izsutums. Es tikai ļoti ceru, ka gala rezultāts būs veiksmīgs. Palasot par Ponseti metodi rodas labas cerības. Vecākiem novēlu veselus bērniņus un daudz pacietības. :)))

 • arimamma, 2009-07-15 23:25:20

  ari manam puikam ir iedzimta vienas kajas greiza peda. MUms ari lidzigi,ka ieprieksch minets tika veikta gipseschan, tachu iztika bez ahilotomijas. Lietojam specialos zabacinua.
  Piekritu mainai ,ka tas ir mokoschi bernam un vecakiem. Varbut to ta nejut lidz seschu meneschu vecumam, kad berninsch daudz gul.Manam puika biezi sapeja puncis, un netipiski ilgi lidz gadam. vienigais veids ka nomierinat nonemt visu nogerbt pliku dupsi un uz rokam schupot. Ka rezultata daudzas neguletas naktis man un vira, un izlaisat zabacinu lietoschana, tagad baidos ,ka nebutu recidivu.
  Gribetu ,lai vel kada mamina padalas savos iespaidos,pat ja tas bija sen.
  Un visam mammam,Lai Jusu bernini butu veseli!

 • mamina, 2008-11-09 19:15:55

  manam delinam abam kajinam ir iedzimtas greizas kajinas,jau 2 nedelas uzlika gipsha parsejus,kurus mes nesajam menesi,periodiski mainot...tad menesha vecuma taisija operaciju,mums ir jau seshi meneshi un mes joprojam nesajam denisa brauna shinas...tas ir ljoti mokoshi gan berninam gan vecakiem...

 • mammī, 2008-10-28 12:06:17

  Bergmane, sakiet lūdzu kas ir Denisa Brauna šina? Man meitiņai( vecums 2.5 gadi) arī ir iedzimta labā greizā pēdiņa, kuru staigājot liek taisni. Ir veikta ahilejas cīpslas operācija zīdaiņa vecumā. Vienīgais kas liecina par greizo pēdiņu ir tievāks kājas apakšstilbs. Bet viena ārsta viedoklis ir, ka kāja uz patreizējo situāciju ir laba, bet vienalga pieturas pie viedokļa, ka uz nakti ir jāliek ortopēdiskie zābaki ,kas savienoti ar stieni. Gribētos dzirdēt vēl kāda speciālista viedokli. Labprāt uzklausīšu arī māmiņu pieredzi.

 • Bergmane, 2008-10-24 12:07:09

  Tā kā griezo pēdu atklāj uzreiz pēc bērna piedzimšanas, ārstēšana sākas ļoti agri - manam dēliņam uzlika ģipsi, tādējādi koriģējot pēdas stāvokli, kuru kadru nedēļu apmēram mēneša garumā nācās mainīt. Kad pēda izkoriģēta,pēc vajadzības mēdz veikt ahileja cīpslas operāciju.
  Pēc tam līdz pat 4 gadu vecumam, periodiski samazinot valkāšanas ilgumu, ir jālieto Denisa Brauna šina.

Vārds:
Komentārs:
 Drošības jautājums:divpadsmit mīnus seši =